Mārcis un Rūta Judži - kam taisnība!?

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Pēc Ietekmeļu diskusijas pārpildīšanas ar šo tēmu, izveidoju atsevišķu diskusiju.
Tēma ir gana svarīga ne tikai šajā gadījumā, bet arī vispārīga mūsdienu problēma.
13.12.2023 07:37 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Gaby Moreno @ 21.12.2023 09:51

Piekrītu. Tas, ka viņš būdams laulībā (lai arī kāda tā nebūtu) atklāti uzsāka romānu ar citu, neko labu neliecina par viņa ētikas un morāles principiem. Sākumā šķiries, tad dari ko gribi.
Pat īsti nezinu, ko Maligina, būdama ļoti pievilcīga un bagāta sieviete, viņā saskatīja - ne pārāk glīts ar vidusmēra ienākumiem muzikantelis (un piedevām vēl juridiski nebrīvs)

Es arī nesaprotu, kā Maligina varēja būt ar šo te. Labi par izskatu, gaume katram sava, bet man nelikās, ka viņa ir tik liela muļķe, lai būtu kopā ar viņas mēroga nabadzīgu cilvēku un iekārtotu viņu savā darbā.
Runāja jau par to, ka tur tie advokāti, ar kuriem viņa tusēja mantojumu dalot, arī viņu muļķoja. Nezinu, neticās, ka tai sievietei tik maz prāta.
21.12.2023 09:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.12.2023
chihiro @ 21.12.2023 09:29

Neredzu neko smieklīgu. Attiecībās, kur ir mazi bērni un ja vēl papildus sieviete nestrādā vai strādā slikti apmaksātu darbu, tad viņas tiešām ir mazaizsargātas.

Man arī neliekas ļoti smieklīgi. Negribam to redzēt, taču daudzas sievietes tik tiešām no mazotnes ir audzinātas, lai būtu meitas, māsas, sievas, mātes, nevis neatkarīgas personības pašas par sevi. Ja kāda saprot ātrāk vai vēlāk, ka ir pašai jāparūpējas par sevi, tad tas ir ļoti labi. Taču paskatieties apkārt savu draugu un paziņu lokā - cik ir tādu sieviešu, kas spētu finansiāli dzīvot tādu pašu dzīvi, ja izšķirtos no saviem bērnu tēviem? Šīs sievietes nevar nosodīt, jo ir grūti dzīvot citādāk, ja ir ieaudzinātas konkrētas vērtības. Un daudziem bērnu tēviem pat neinteresē, ka sieviete ir būtībā ziedojusi vairākus gadus, lai iznēsātu, aprūpētu un audzinātu viņu bērnus, kamēr pašiem tēviem ļoti nekas nemainās un var turpināt būvēt karjeru un finansiālo neatkarību. Arī viņus nevar nosodīt, jo tā sabiedrībā ir pieņemts un tas ir tas, kā viņi ir audzināti. Tas, par ko abas puses gan var nosodīt - ja šo apzinoties, nekas netiek mainīts savā uztverē un attieksmē, un arī savi bērni tiek audzināti pēc tām pašām, būtībā nestabilām, vērtībām.
21.12.2023 10:33 |
 
Reitings 26
Reģ: 14.11.2023
puucenaktii @ 21.12.2023 10:33

Man arī neliekas ļoti smieklīgi. Negribam to redzēt, taču daudzas sievietes tik tiešām no mazotnes ir audzinātas, lai būtu meitas, māsas, sievas, mātes, nevis neatkarīgas personības pašas par sevi. Ja kāda saprot ātrāk vai vēlāk, ka ir pašai jāparūpējas par sevi, tad tas ir ļoti labi. Taču paskatieties apkārt savu draugu un paziņu lokā - cik ir tādu sieviešu, kas spētu finansiāli dzīvot tādu pašu dzīvi, ja izšķirtos no saviem bērnu tēviem? Šīs sievietes nevar nosodīt, jo ir grūti dzīvot citādāk, ja ir ieaudzinātas konkrētas vērtības. Un daudziem bērnu tēviem pat neinteresē, ka sieviete ir būtībā ziedojusi vairākus gadus, lai iznēsātu, aprūpētu un audzinātu viņu bērnus, kamēr pašiem tēviem ļoti nekas nemainās un var turpināt būvēt karjeru un finansiālo neatkarību. Arī viņus nevar nosodīt, jo tā sabiedrībā ir pieņemts un tas ir tas, kā viņi ir audzināti. Tas, par ko abas puses gan var nosodīt - ja šo apzinoties, nekas netiek mainīts savā uztverē un attieksmē, un arī savi bērni tiek audzināti pēc tām pašām, būtībā nestabilām, vērtībām.

Latvijas sabiedrība jau ir mainījusies - dzimstība ir mīnusā. Tagad pilni mediji ar rakstiem, ka jāceļ dzimstība.
Šai sievietei, lai arī visi, kuri raksta par nepieciešamību dzemdēt bērnus, lai palīdz. Bet diemžēl Ruta dzīvos nabadzībā, jo piedzemdēja trīs bērnus.
Sievietes mūsdienās jau nedzemdē bernus un sevi nodrošina
21.12.2023 10:59 |
 
Reitings 5354
Reģ: 10.01.2023
SarmaD @ 21.12.2023 06:30

Viņu ar varu izprecināja vecāki un lika palikt laulībā? Joberis, cūka un nekrietnelis, bet dikti mīļš visus 18 gadus. Tas precīzi tāpat kā man kolēģu pārītis, kur vecis dzer. Sieva tik zāģē, ka dzer, bet ja es būtu tā veča vietā, es arī tādas sievas dēļ dzertu zinot, kā viņa darbā izpildās. Un neko, dzīvo. Patīk acīmredzot vienam otru bakstīt gadiem. Rūta arī sen jau varēja vagu paraut. Mārcis tāpat.
te viena komentàra autore minēja, ka sen abiem vajadzēja šķirties, nevis kādam pa kreisi laist.
Bet…. Ir gadījumi, ka nevar izšķirties, kamēr nepiekrīti viena vai otra nosacījumiem. Un tad tas ievelkas..
Bet palikt kopā bērnu dēļ- daudz ir piemēru, kuri to nožēlo
21.12.2023 12:54 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.11.2023
Annanik @ 21.12.2023 08:13

Tu diemžēl izklausies pēc Mārča.
Zinu vienu citu pāri, kur vīrietis sievieti izmeta uz ielas, jo atrada jaunāku. Tur tiešām tas cilvēks komunicēja tik pretīgi kā tu.
Sieviete šādās attiecībās ir neizsargāta.

Interesanti, ka komunikāciju sauc par pretīgu, bet tajā pašā laikā nesaskati nekādu problēmu, ka sieviete tiekas, apprec un gadiem ir kopā ar pretīgu cilvēku. Aiz tīras brīvas izvēles. JO VIŅAI PATĪK. Un tad viņu izlidina uz ielas. Tikai pašas vaina. Tur nav pilnīgi nekādas neaizsargātības.
21.12.2023 13:30 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Annanik @ 21.12.2023 10:59

Latvijas sabiedrība jau ir mainījusies - dzimstība ir mīnusā. Tagad pilni mediji ar rakstiem, ka jāceļ dzimstība.
Šai sievietei, lai arī visi, kuri raksta par nepieciešamību dzemdēt bērnus, lai palīdz. Bet diemžēl Ruta dzīvos nabadzībā, jo piedzemdēja trīs bērnus.
Sievietes mūsdienās jau nedzemdē bernus un sevi nodrošina

visvairāk dzimstība kritās pēdējos gados tāpēc, ka pastāv kara draudi.
Tādas daudzbērnu mātes kā Rūta nākotnē būs ar nodrošinātām vecumdienām, jo trīs bērni tomēr ir ļoti labs nākotnes kapitāls - vismaz viens no bērniem par māti noteikti parūpēsies.
21.12.2023 13:51 |
 
Moderators
Reitings 4751
Reģ: 13.11.2016
Vilmara @ 21.12.2023 13:51

visvairāk dzimstība kritās pēdējos gados tāpēc, ka pastāv kara draudi.
Tādas daudzbērnu mātes kā Rūta nākotnē būs ar nodrošinātām vecumdienām, jo trīs bērni tomēr ir ļoti labs nākotnes kapitāls - vismaz viens no bērniem par māti noteikti parūpēsies.

Pēdējos gados dzimstības līmenis ne tuvu nav zemākajā līmenī, kaut arī nav iepriecinošs. Savukārt ļoti mazs ir jaundzimušo skaits, kas ir mazs, jo 90- gados piedzima maz bērnu. Savulaik nedzimušas meitenes nedzemdē. Dzimstības līmenis un jaundzimušo skaits ir divas dažādas lietas.
21.12.2023 14:07 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
law7 @ 21.12.2023 14:07

Pēdējos gados dzimstības līmenis ne tuvu nav zemākajā līmenī, kaut arī nav iepriecinošs. Savukārt ļoti mazs ir jaundzimušo skaits, kas ir mazs, jo 90- gados piedzima maz bērnu. Savulaik nedzimušas meitenes nedzemdē. Dzimstības līmenis un jaundzimušo skaits ir divas dažādas lietas.

Kad jurfakā studē 1.kursā, tad šādi komentāri drukājas viegli, piekasīšanās vārdiem par to uzskatāmi liecina.
Palasi nesenus rakstus, kur teikts, ka dzimstība PĒDĒJOS gados Latvijā ļoti kritusies, runa bija tieši par jaundzimušajiem. To, ka dzimstība vislaik Latvijā bijusi neapmierinoša, kopš neatkarības atgūšanas, mēs visi zinām. Latviju kopš 1990.gada ir atstājis pusmiljons cilvēku, viss ir loģiski, ka tauta nespēj sevi atražot ar uzviju, pastāvot tik lielam pamatiedzīvotāju kritumam.
21.12.2023 15:23 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Judzis UK esot ,klipu filmē ar draugiem !
Tieši svētku laiks ir tas kad jāpamet berni un tāda situācija pie tam !
28.12.2023 10:24 |
 
Reitings 102
Reģ: 23.11.2022
Kalnos @ 20.12.2023 16:01
https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/dzelzs-vilka-solists-kaukulis-cep-varenas-kukas-kukas.-ir-pat-recepte-62209/
Kaukuli no Judža neatšķir, kā tad var vēl prasīt kaimiņu no Rūtas atšķirt.
28.12.2023 12:54 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.12.2023
Haaaalllo! Kāda varbūt skatījās STV interviju ar Rūtu? Redzu daudz negatīvus komentārus viņas virzienā. Cilvēkiem nav ticības. Kādas Jūsu domas?
13.03.2024 20:03 |
 
Reitings 5354
Reģ: 10.01.2023
es tā nedomāju. Dzimst vēlāk, jo par daudz ar karjeru un naudu aizraujamies. Zinātniskos grādiņus vēlamies. Stabilitāti.
Tie pabalsti ir tik niecīgi, ka nav iespējams par normāli sevi uzturēt, kur nu vēl bērnu.
13.03.2024 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 914
Reģ: 13.01.2011
Vārdotāja @ 13.03.2024 23:21
es tā nedomāju. Dzimst vēlāk, jo par daudz ar karjeru un naudu aizraujamies. Zinātniskos grādiņus vēlamies. Stabilitāti.
Tie pabalsti ir tik niecīgi, ka nav iespējams par normāli sevi uzturēt, kur nu vēl bērnu.

Lai nu kas, bet dekrēta un bērnu kopšanas pabalsts nav niecīgs mums Latvijā. Tas ir viens no labākajiem pasaulē, tāpat kā tā ilgums. Cits jautājums- cik godīgi tikuši maksāti nodokļi.
Jā, pēc tam bērna pabalsts varētu būt lielāks. Bet vai tiešām dzemdējot bērnus tiek veidota ilūzija, ka valsts viņus uzturēs?
14.03.2024 00:03 |
 
Reitings 694
Reģ: 18.06.2018
huitzitzilin @ 13.03.2024 20:03
Haaaalllo! Kāda varbūt skatījās STV interviju ar Rūtu? Redzu daudz negatīvus komentārus viņas virzienā. Cilvēkiem nav ticības. Kādas Jūsu domas?

Vakar skatījos par Rūtu nezinu,varbūt tāda bija jo kauns un nav nekad bijusi publiska un atpazīstama. Iespējams bailes no tālākām sekām... Bet laikam es viņai ticu, neietu zīmēties tāpat vien,ja pati no tā cieš.
Man savukārt riebjas tā viena tīiiiiik ļoti perfektā vadītāja-viss viņai ideāli. Mati paši garākie, kājas garākas, ģimenes attiecības-ak die's! Pilnīgi riebj. Pajuks kā Ceriņiem tā idille. Katrā vietā jau vairākos raidījumos tēlo ar saskaņu ģimenē-ka viņa nu ir tā kuru nekrāps. Šeit ar Rūtu arī bija tik pretīgi jautājumi-zem jostasvietas. Vienkārši viens pēc otra bira, ar tādu pretīgumu klausījos. Vispar KVS ir raidījums lai līstu katra viesa gultā.
14.03.2024 08:09 |
 
Reitings 187
Reģ: 13.02.2024
Fantasia @ 14.03.2024 08:09

Vakar skatījos par Rūtu nezinu,varbūt tāda bija jo kauns un nav nekad bijusi publiska un atpazīstama. Iespējams bailes no tālākām sekām... Bet laikam es viņai ticu, neietu zīmēties tāpat vien,ja pati no tā cieš.
Man savukārt riebjas tā viena tīiiiiik ļoti perfektā vadītāja-viss viņai ideāli. Mati paši garākie, kājas garākas, ģimenes attiecības-ak die's! Pilnīgi riebj. Pajuks kā Ceriņiem tā idille. Katrā vietā jau vairākos raidījumos tēlo ar saskaņu ģimenē-ka viņa nu ir tā kuru nekrāps. Šeit ar Rūtu arī bija tik pretīgi jautājumi-zem jostasvietas. Vienkārši viens pēc otra bira, ar tādu pretīgumu klausījos. Vispar KVS ir raidījums lai līstu katra viesa gultā.

Tad nav ko vilkties uz raidījumiem un kratīt savas netīrās apenes, ja velkas, tad lai rēķinās, ka tā būs. Nez par ko citu ar to padumo bērnu inkubatoru varētu runāt - par kvantu fiziku vai Platonu? Un raidījuma vadītājai pat, ja kas pajuks, tad viņa negaudos pēc peso maizītei un nekarāsies bikšu starā ar aizpampušu fizionomiju, jo viņai ir darbs un citu veci arī noteikti nebūs problēma atrast. Laikam pati esi tāda rūtveidīga, ja jau tā aizskāra.
14.03.2024 10:59 |
 
Reitings 443
Reģ: 03.08.2022
Nu stipri apšaubu, cik Baiba ir patstāvīga. Viņai ir tikai viens raidījums televīzijā. Ļoti bieži sēž mājās, nedomāju, ka par tādu projektu darbiņu daudz maksā. Es to drīzāk sauktu par moderno mājsaimnieci.
14.03.2024 13:43 |
 
Reitings 694
Reģ: 18.06.2018
GlorijaGrevcova @ 14.03.2024 10:59

Tad nav ko vilkties uz raidījumiem un kratīt savas netīrās apenes, ja velkas, tad lai rēķinās, ka tā būs. Nez par ko citu ar to padumo bērnu inkubatoru varētu runāt - par kvantu fiziku vai Platonu? Un raidījuma vadītājai pat, ja kas pajuks, tad viņa negaudos pēc peso maizītei un nekarāsies bikšu starā ar aizpampušu fizionomiju, jo viņai ir darbs un citu veci arī noteikti nebūs problēma atrast. Laikam pati esi tāda rūtveidīga, ja jau tā aizskāra.

Pēc kā tieši tu to izsecināji, ka mani tas aizskāra? 😀
Pēc pāris teikumiem pazīsti mani!? 😀
Man pilnīgi vienalga vai tā Rūta vai Anna. Jebkurš,kurš sevi augstāk paceļ noliekot otru kā neveiksminieku tas neliecina neko labu par viņu. Daudzkārt runājot tur ar sievietēm tas nolasās-ka visām citām kaut kas ne tā, bet nu viņai jau nu gan tā nav. Un tas kas ir viņai ir pareizi.
14.03.2024 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 2830
Reģ: 29.01.2009
GlorijaGrevcova @ 14.03.2024 10:59

Tad nav ko vilkties uz raidījumiem un kratīt savas netīrās apenes, ja velkas, tad lai rēķinās, ka tā būs. Nez par ko citu ar to padumo bērnu inkubatoru varētu runāt - par kvantu fiziku vai Platonu? Un raidījuma vadītājai pat, ja kas pajuks, tad viņa negaudos pēc peso maizītei un nekarāsies bikšu starā ar aizpampušu fizionomiju, jo viņai ir darbs un citu veci arī noteikti nebūs problēma atrast. Laikam pati esi tāda rūtveidīga, ja jau tā aizskāra.

Turklāt, viņām ausī saka ko teikt. Dejus to atzina kāpēc arī aizgāja, jo nepatika, ka visu saka priekšā un nevari pats veidot dabisku sarunu.
Par Rūtu - neticu viņai, jā, varbūt bija nejaucības no vīra puses, bet pati arī provokatore un aktrise, kas tēlo cietēju. Vaina abos, tikai viens to iznes publiski, kas neizskatās labi.
14.03.2024 14:27 |
 
Reitings 187
Reģ: 13.02.2024
Fantasia @ 14.03.2024 13:55

Pēc kā tieši tu to izsecināji, ka mani tas aizskāra? ?
Pēc pāris teikumiem pazīsti mani!? ?
Man pilnīgi vienalga vai tā Rūta vai Anna. Jebkurš,kurš sevi augstāk paceļ noliekot otru kā neveiksminieku tas neliecina neko labu par viņu. Daudzkārt runājot tur ar sievietēm tas nolasās-ka visām citām kaut kas ne tā, bet nu viņai jau nu gan tā nav. Un tas kas ir viņai ir pareizi.

Un kas tad jādara, intervējot rūtveidīgās? Jātur rociņa, jāraud līdzi? Apnikušas tās visas pašpasludinātās upures. Taliban režīmus mums te, vai ne, nekādīgi nevar gadiem pacelt savu dirsu un aizvilkties no defektīva bikšaiņa, TV un presē gan var pīkstēt.
14.03.2024 17:59 |
 
Reitings 2896
Reģ: 05.09.2023
GlorijaGrevcova @ 14.03.2024 17:59

Un kas tad jādara, intervējot rūtveidīgās? Jātur rociņa, jāraud līdzi? Apnikušas tās visas pašpasludinātās upures. Taliban režīmus mums te, vai ne, nekādīgi nevar gadiem pacelt savu dirsu un aizvilkties no defektīva bikšaiņa, TV un presē gan var pīkstēt.

Tici, bùs tādas kuras turēs to rociņu un kolektīvi raudās līdzi, jo visi vīrieši taču ir cūkas 😁
14.03.2024 18:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits