Mārcis un Rūta Judži - kam taisnība!?

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Pēc Ietekmeļu diskusijas pārpildīšanas ar šo tēmu, izveidoju atsevišķu diskusiju.
Tēma ir gana svarīga ne tikai šajā gadījumā, bet arī vispārīga mūsdienu problēma.
13.12.2023 07:37 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Tusnelda @ 20.12.2023 12:28

Mārcis uzvedas ļoti līdzīgi kā Kivičs pēc Lienes piekaušanas. Liene toreiz pazuda, un teftelis uzreiz sniedza intervijas. Viņš gan neesot dakteris, bet Liene esot mele, kas vienu notikumu katru reizi stāstot savādāk, un arī kaut kas līdzīgs šizofrēnijai novērojams. Par katru cenu jāpataisa upuris par galīgi nepieskaitāmu!

Nezinu, vai salīdzinājums labs, jo Lienei patiešām nav viss labi. :D
Rūtai - nedomāju, ka par psihiatru pavisam melots, tas mūsdienās ir tik izplatīti, ka vispār nav izbrīna, daudzi ar parastu stresu iet, miega problēmām, ko var ātstēt gan dzerot, gan nedzerot zāles, tā kā arī pats apgalvojums, ka nedzer zāles nav nekas traks. Bet, protams, nevar arī apliecināt, ka viņai nav nopietnāku kaišu.
Bet tas gājiens ar psihiatra pieminēšanu bija 1:1 kā cilvēki pārmeta Rūtai par vēzi - manuprāt, viņa neteica, ka viņai vēzis, bet daudzi to saprata, ka ir. Mārcis nesaka, ka Rūtai ļoti smaga depresija, šizofrēnija vai kas tāds, bet daudzi kopsakarā ar visām citām viņa runām, kuras nav pierādītas kā slīcināšanās utt, tā padomās.
Jo vairāk viņi abi runā, jo vairāk var redzēt līdzīgas metodes.
20.12.2023 12:36 |
 
Reitings 30
Reģ: 13.11.2023
Nu vizītes pie psihiatra nav uzreiz smagas pshiskās kaites. Es arī esmu gājusi pie psihiatra, jo liela stresa rezultātā (tuvinieka smaga slimīb) bija miega traucējumi. Mans ģimenes ārsts pats ieteica griezties pie psihiatra, jo neko nopietnu izrakstīt nedrīkstot.
Jā, kartiņā ir ieraksts, ka esmu griezusies pie psihiatra. Domāju, ka ne es vienīgā tāda, kurai miega traucējumi.
20.12.2023 13:10 |
 
Reitings 51253
Reģ: 20.07.2021
chihiro @ 20.12.2023 12:36

Nezinu, vai salīdzinājums labs, jo Lienei patiešām nav viss labi. :D
Rūtai - nedomāju, ka par psihiatru pavisam melots, tas mūsdienās ir tik izplatīti, ka vispār nav izbrīna, daudzi ar parastu stresu iet, miega problēmām, ko var ātstēt gan dzerot, gan nedzerot zāles, tā kā arī pats apgalvojums, ka nedzer zāles nav nekas traks. Bet, protams, nevar arī apliecināt, ka viņai nav nopietnāku kaišu.
Bet tas gājiens ar psihiatra pieminēšanu bija 1:1 kā cilvēki pārmeta Rūtai par vēzi - manuprāt, viņa neteica, ka viņai vēzis, bet daudzi to saprata, ka ir. Mārcis nesaka, ka Rūtai ļoti smaga depresija, šizofrēnija vai kas tāds, bet daudzi kopsakarā ar visām citām viņa runām, kuras nav pierādītas kā slīcināšanās utt, tā padomās.
Jo vairāk viņi abi runā, jo vairāk var redzēt līdzīgas metodes.

Varbūt Lienei nebija un nav labi, bet Kivičam to nevajadzēja izkviekt pa visu valsti. Turklāt varmācīgais teftelis dvesa, ka Lieni ļoti mīlot. Sievu sitējs un mīlētājs vienkārši bija pārbijies, ka nāksies atbildēt par savām agresijas lēkmēm.
P.S. Sasmējos par Mārci, kurš mēģina iestāstīt nācijai, ka nav nekāds draiskulis.😀😀😀
20.12.2023 13:14 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
mēnessdiena @ 20.12.2023 13:10
Nu vizītes pie psihiatra nav uzreiz smagas pshiskās kaites. Es arī esmu gājusi pie psihiatra, jo liela stresa rezultātā (tuvinieka smaga slimīb) bija miega traucējumi. Mans ģimenes ārsts pats ieteica griezties pie psihiatra, jo neko nopietnu izrakstīt nedrīkstot.
Jā, kartiņā ir ieraksts, ka esmu griezusies pie psihiatra. Domāju, ka ne es vienīgā tāda, kurai miega traucējumi.

No profesionālās pieredzes varu teikt, ka nav labi, ja ir kaut kur reģistros ir ieraksts par psihiatra apmeklējumu un e-veselībā ieraksts par specifiskām zāļu receptēm. Ir darbi, kuros nevarēs strādāt, ja ir bijuši šādi fakti biogrāfijā. Un ir darbavietas, kur darba specifikas dēļ prasa norādīt, vai ir apmeklēts psihiatrs un kādas zāles tikušas lietotas.
Jebkurā gadījumā tas neko labu par Mārci neliecina, ka viņš tik sensitīvus faktus par ex-sievu izsaka publiski, lai aizstāvētos...
20.12.2023 13:26 |
 
Reitings 5349
Reģ: 10.01.2023
Vilmara @ 20.12.2023 13:26

No profesionālās pieredzes varu teikt, ka nav labi, ja ir kaut kur reģistros ir ieraksts par psihiatra apmeklējumu un e-veselībā ieraksts par specifiskām zāļu receptēm. Ir darbi, kuros nevarēs strādāt, ja ir bijuši šādi fakti biogrāfijā. Un ir darbavietas, kur darba specifikas dēļ prasa norādīt, vai ir apmeklēts psihiatrs un kādas zāles tikušas lietotas.
Jebkurā gadījumā tas neko labu par Mārci neliecina, ka viņš tik sensitīvus faktus par ex-sievu izsaka publiski, lai aizstāvētos...
muļķības. Uzskaitē ir tikai narkomāni un alkoholiķi un i to, darba devējam nav tiesību ne prasīt, ne pašam noskaidrot diagnozes utt.
Un par iešanu pie psihiatra jau nu vispār- jebkurš var tur aiziet kaut vai papļāpāt. Nav ne vienam par to jāatskaitās
20.12.2023 13:33 |
 
Reitings 30
Reģ: 13.11.2023
Vispār jau Rūta tagad mierīgi iesūdzēt Mārci, jo informāciju ar citas personas veselību saistītām lietām, citiem drīkst izpaust tikai ar viņa rakstveida piekrišanu vai gadījumos, kas noteikti Pacientu tiesību likumā.
Nedomāju, ka Rūta Mārcim bija devusi kādas pilnvaras stāstīt medijiem par viņas veselību.
20.12.2023 13:48 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Vilmara @ 20.12.2023 13:26

No profesionālās pieredzes varu teikt, ka nav labi, ja ir kaut kur reģistros ir ieraksts par psihiatra apmeklējumu un e-veselībā ieraksts par specifiskām zāļu receptēm. Ir darbi, kuros nevarēs strādāt, ja ir bijuši šādi fakti biogrāfijā. Un ir darbavietas, kur darba specifikas dēļ prasa norādīt, vai ir apmeklēts psihiatrs un kādas zāles tikušas lietotas.
Jebkurā gadījumā tas neko labu par Mārci neliecina, ka viņš tik sensitīvus faktus par ex-sievu izsaka publiski, lai aizstāvētos...

Kāda saistība 1.rindkopai ir ar Rūtu? Jo tas, ko saki, tā noteikti varētu būt, ja cilvēks pretendē uz drošības struktūrām, bet nekādās citās darba vietās psihiatra vizītes un nervu zāles nav šķērslis, jo, pirmkārt, darba devējam nav tiesību par veselību jautāt, otrkārt, objektīvi daudzas diagnozes netraucē darbam, pat cilvēki ar šizofrēniju var normāli dzīvot. Tas, ka aizej pie psihiatra un visa dzīve pārsvītrota, ir sens mīts.
20.12.2023 13:58 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Tas kaimiņš ir Mārcim draugs.Tas tak teica Rūra NEKAD NAV GATAVOJUSI NEKO,SLINKA!Slikta mātr un vēl izrādās sti psihiski slima, un mūžīgā nezdarbniece!
Milzīga anti kampaņa pret Rūtu izvērsta!
Emocionālās vardarbības paraugstunda!!
Kur to kurš pakritis sabiedrība vēl palīdz atspārdīt!!
Es nezinu ka justos ja tētis šita mammu apdirstu...vot tev i laulība 18it gadi
20.12.2023 16:05 |
 
Reitings 119
Reģ: 10.12.2023
mēnessdiena @ 20.12.2023 13:48
Vispār jau Rūta tagad mierīgi iesūdzēt Mārci, jo informāciju ar citas personas veselību saistītām lietām, citiem drīkst izpaust tikai ar viņa rakstveida piekrišanu vai gadījumos, kas noteikti Pacientu tiesību likumā.
Nedomāju, ka Rūta Mārcim bija devusi kādas pilnvaras stāstīt medijiem par viņas veselību.

Šim es pilnībā piekrītu! Jau par vēzi tam Mārcim nebija tiesību izteikties, a te vēl psihiatrs!
Man tikai nav skaidrs vai viņš jūtas tik nesodāms vai vienkārši tik stulbs, ka to izpaudis?
Viņš to patiesībā arī nevar zināt, jo Rūta varbūt pie mīļākā vai pie advokāta tai laikā bijusi, bet stāstījusi viņam, ka pie psihiatra. Un kā tie mediji arī kaut ko tādu atļaujas publicēt?
20.12.2023 16:11 |
 
Reitings 972
Reģ: 13.05.2022
Vārdotāja @ 20.12.2023 13:33
muļķības. Uzskaitē ir tikai narkomāni un alkoholiķi un i to, darba devējam nav tiesību ne prasīt, ne pašam noskaidrot diagnozes utt.
Un par iešanu pie psihiatra jau nu vispār- jebkurš var tur aiziet kaut vai papļāpāt. Nav ne vienam par to jāatskaitās
psihiatru, parasti jau privātpraksē, apmeklē arī pie izdegšanas, veģetatīvās distonijas, kas mūsdienās ir katram trešajam... un par kādiem reģistriem tu tieši runā?
20.12.2023 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 3179
Reģ: 29.01.2009
Vilmara @ 20.12.2023 10:17

Ja tā izrādīsies patiesība, ka Rūta ir psihiski slima vai ar psihiskiem traucējumiem, tad šajā lietā Mārcis ir cietušais. Tagad tik daudz versiju, ka nevar saprast, kur ir patiesība par visu šo skandālu.

Ja pilnīgi sveši vīrieši un sievietes nebūtu komentējuši par savu presonīgo pieredzi, kā Judzis koncertos koļī meitenes, tad varbūt pat i sāktu ticēt viņa dīgstošajiem spārniem.
20.12.2023 16:18 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
IceCream @ 20.12.2023 16:18

Ja pilnīgi sveši vīrieši un sievietes nebūtu komentējuši par savu presonīgo pieredzi, kā Judzis koncertos koļī meitenes, tad varbūt pat i sāktu ticēt viņa dīgstošajiem spārniem.

man jau viņa uzbrauciens Dzelzs Vilkam nepatika. Ja jau tev viņi tā rūp un neesi vainīgs, tad sakod zobus un pagaidi, kad situācija atrisināsies. A moš, kas vainīgs, tas bailīgs un tādēļ ar lielu popmu jāpaziņo - Es aizeju..!
20.12.2023 16:34 |
 
Reitings 119
Reģ: 10.12.2023
Vilmara @ 20.12.2023 10:17

Ja tā izrādīsies patiesība, ka Rūta ir psihiski slima vai ar psihiskiem traucējumiem, tad šajā lietā Mārcis ir cietušais. Tagad tik daudz versiju, ka nevar saprast, kur ir patiesība par visu šo skandālu.

Tas, ka cilvēkam nav oficiālas diagnozes nenozīmē, ka viņš ir vesels. Psihopāti sadisti pie psihiatriem neiet, jo viņi paši necieš, viņi liek ciest citiem un tieši cietēji iet pie psihiatriem. Tā mana vispārēja piebilde un neattiecas uz konkrēto gadījumu, par kuru es neko nezinu.
20.12.2023 16:38 |
 
Reitings 74
Reģ: 13.10.2023
Pag, tad sanāk ka viss ko saka mūziķis, piebilstot, ka visu nevar teikt, tas ir bulšits, un sievas fb raksts 100% patiesības atspoguļojums?!
Esmu pilnīgi neitrāla persona , kurai viedoklis ir veidojies lasot abu pušu un komentāru viedokļiem!
Tapēc arī šobrīd palasot Gorkšu( sanāk ar šakāļu ģimene Rūtai) un Judzi , atkal sliecos ticēt Judzim! Ko tā trakā bez slīcināšanas draudiem vēl par šoviem viņam ir taisījusi, ka mati sirmi palikuši, laiJudzis raksta grāmatu kā Lato Lapsa 🤪 tad visu sīki zināsim . Atstāj advancēta cilvēka iespaidu, ģimeniska, bet ja šitāds “traktors” mājās ir bijis tad visu cieņu viņam ka nav pats ar putniem palicis.
20.12.2023 16:52 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
NIKOLAA @ 20.12.2023 16:16
psihiatru, parasti jau privātpraksē, apmeklē arī pie izdegšanas, veģetatīvās distonijas, kas mūsdienās ir katram trešajam... un par kādiem reģistriem tu tieši runā?

https://lvportals.lv/viedokli/339625-personu-ar-psihiskiem-un-uzvedibas-traucejumiem-registrs-ierobezo-ja-pastav-risks-2022
Pastāv ar noteiktām slimībām slimojošu personu reģistrs. Cilvēkam, kam dzīvē plašāki plāni, jācenšas visiem spēkiem nekad šajā reģistrā nenokļūt. Ir cilvēki, kuri nekad neiet pie psihiatra tikai tāpēc, lai tā informācija nekur nefiksētos. Tāpēc daudzi dod priekšroku psihoterapeitiem, jo par viņu apmeklējumu informācija nekādos reģistros nekad netiks iekļauta.
20.12.2023 17:04 |
 
Reitings 3942
Reģ: 08.09.2015
Tas, ka viņa iet pie psihiatra pat nebūtu nekāds brīnums, ja cilvēks ikdienu saskārās ar emocionālo vardarbību, vīra nodevību gadiem, plus, ja tur tiešām vēl bijušas problēmas ar veselību. Teiktu, ka tas vēl labi, ka cilvēks meklējis palīdzību nevis beigās nodarījusi pāri sev vai bērniem, kā nesenā gadījumā. Man šeit neuztrauc fakts, ka viņa apmeklēja psihiatru, bet kāpēc viņa viņu apmeklēja, kāds tam iemesls, un vai šis iemesls gadījumā nebija vīrs?!
20.12.2023 17:05 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Žurnālisti publicējot veču murgus par sievu veselību ir morālās prostitūtas!
Tagad sievietes baidisies apmeklet psihologus,psihitatrus,psihoterapeitus-jo ja nu kas ,viss bus pret viņām!
Slimā , ....
20.12.2023 17:18 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
TuunEs @ 20.12.2023 12:26
“Bērnu dēļ atgriezos ģimenē pie jukušās, kas netic medicīnai, neved bērnus uz skolu un izdomāju, ka vajag vēl trešo uztaisīt!”
??? ?
Un bērnu dēļ sekss ar sievu bija ja? Jeb Rūta šo izvaroja?
20.12.2023 17:20 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Relaxxxxxx @ 20.12.2023 16:52
Pag, tad sanāk ka viss ko saka mūziķis, piebilstot, ka visu nevar teikt, tas ir bulšits, un sievas fb raksts 100% patiesības atspoguļojums?!
Esmu pilnīgi neitrāla persona , kurai viedoklis ir veidojies lasot abu pušu un komentāru viedokļiem!
Tapēc arī šobrīd palasot Gorkšu( sanāk ar šakāļu ģimene Rūtai) un Judzi , atkal sliecos ticēt Judzim! Ko tā trakā bez slīcināšanas draudiem vēl par šoviem viņam ir taisījusi, ka mati sirmi palikuši, laiJudzis raksta grāmatu kā Lato Lapsa ? tad visu sīki zināsim . Atstāj advancēta cilvēka iespaidu, ģimeniska, bet ja šitāds “traktors” mājās ir bijis tad visu cieņu viņam ka nav pats ar putniem palicis.
ak tad Rūta jau psihiski slima ja?
Tad lai bērnus pārbauda , tie ar Jūdzim slimi psihiski .
20.12.2023 17:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits