usgburhgbnrth @ 01.12.2023 20:56
Lai gan manās acīs Rudevska ir zaudējusi inteliģenta, godīga cilvēka tēlu pēc dažiem pagātnes viņas rakstiem, palasīju šo un sliecos viņai piekrist. Tā ir kaut kāda pseidoproblēma un politiska spēle, nekas vairāk. Cilvēkiem patīk skaļi lozungi un patīk parakstīt papīrus. Visiem ir labi zināms, cik katastrofāla situācija policijā ir ar atalgojumiem, kompetenci, darbaspēku u.tml. Medicīna iet uz grunti, izglītība arī. Kurš tur atrotītām piedurknēm cīnās un risina reālas problēmas, kas ietekmē visu sabiedrību? Dažādu apņemšanos, saņemšanos un solījumu deklarāciju parakstīt gribētāju gan netrūkst. Galvenais neiemaisīties nekur, kur ir jāizdara reāls, praktisks darbs ar rezultātu.
Elīzīte12345 @ 01.12.2023 18:41
Palasi 14. un 66. punktu!
fifinators @ 01.12.2023 21:29
Un kas tajos punktos tāds ir? ?
Esmu konvenciju lasījusi un pārlasījusi vairākas reizes, lai atrastu to cepienu. Nu nav. Apgarosi mani?
Globuss @ 01.12.2023 21:07
Liela problēma mūsu sabiedrībā ir vienaldzība. Un vēl fakts, ka tā vietā, lai cilvēkam palīdzētu, vienkārši ņem un filmē. Piemēram, tas šodien izplatītais video par balto mikroautobusu, kas aizķēra Audi. Viens autovadītājs sit un spārda otru, bet kāds tikai to visu filmē un šausminās. Nu, ja baidies izkāpt no auto, vismaz uzpīpini un pabļauj caur logu, ka izsauci policiju.
Tas, ka pieņēma Stambulas konvenciju, nenovērsīs vardarbību pret sievietēm. Vai tad policija, prokuratūra bez tādas konvencijas nevarēja atbildīgi strādāt? Tagad pēkšņi visi kļūs balti un pūkaini, jo pieņemta konvencija? Pat zirgam jāsmejas.
Annija35 @ 01.12.2023 22:21
To video filmēja sieviete,kurai mašīnā bija bērns,video ir dzirdams bērna un sievietes balss.
Vai tiešām sievietei bija jākāpj ārā un jaiesaistās?
Policija tika izsaukta.