Vai esmu tāda vienīgā?!

 
Reitings 20
Reģ: 28.11.2023
Sveikas Dievietes! Man nekas cits neatliek,kā uzrunāt Jūs un paklausīties Jūsu stāstus vai kādu ieteikumu. Gari sīkumos neizplūdīšu.
Stāsts ir par to,ka esmu lielās auzās.... Man ir vīrs un 2 bērni,māja.. nu viss ir skaisti. Viss būtu labi ,ja es spētu iemīlēt savu vīru. Patiesībā, es viņu nekad neesmu mīlējusi. Es mīlu citu un viņš mani. Mūsu ceļi jaunībā šķīrās un tagad tas atkal ir sakrustojies...piebildišu,ka esam viens otram pirmās mīlestības..Sākām sarakstīties netīši, līdz mēs tikāmies uz neilgu laiku un tas bija Bomba (Mums pat nebija seksa)! Es sapratu, ka es gribu visu atlikušo dzīvi dzīvot ar viņu tikai un to pašu jūt viņš. Vai tiešām jēga upurēt visu kas man ir, lai tikai es būtu laimīga? Jo es atklāti sakot ....neeesmu !!!!
28.11.2023 22:41 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
Liktenis. Aiz muguras vīram šļūkāt uz randiņiem un čatoties un sauc to par likteni. Šķiries un es ceru, ka vīrs atradīs arī sev kādu, kas viņu mīl un nevazā aiz deguna. Katrs pelnījis laimi.
29.11.2023 10:01 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.05.2022
Attiecības starp laulātiem cilvēkiem nekad nevar savest kārtībā, ja blakus ir trešais. Vīrs ir kopumā labs cilvēks? Nav psihopats, nesit, nelamājas, ir atbildīgs un mīlošs? Ja jā, tad vienīgais ceļš, kā šo situāciju risināt:
1) trešais cilvēks atkāpjas un nelien jūsu dzīvē līdz brīdim, kad būsi tikusi ar sevi skaidrībā. Tas nozīmē arī nerakstīt, nezvanīt, nelūrēt soc profilus. Ja viņš tiešām Tevi mīl 9 gadus, mīlēs arī pēc pusgada un būs gatavs gaidīt.
2) jūs ar vīru ejat terapijā. Te nav varianta savādāk tikt galā, ir vajadzīgs profesionālis no malas, kas palīdz tikt skaidrībā. Ja vīru iesaistīt nevari, terapijā ej viena.
3) atceries, ka salauzt ir viegli, bet uzbūvēt no jauna ģimeni iepriekšējā veidolā, visticamāk, nebūs iespējams. Tāpēc pirms spert radikālus soļus, ir jāizanalizē savas jūtas, iespējas, kā tas ietekmēs bērnus. Ja jūs būtu tikai divi - dari ko gribi. Bet tikko kā ģimenē ir iesaistīti bērni, viņi ir prioritāte, īpaši ja maziņi.
29.11.2023 10:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Liktenis. Aiz muguras vīram šļūkāt uz randiņiem un čatoties un sauc to par likteni. Šķiries un es ceru, ka vīrs atradīs arī sev kādu, kas viņu mīl un nevazā aiz deguna. Katrs pelnījis laimi.

True. Bet jāsaka, ka pats vīrs arī nedaudz vainīgs pie šī visa rezultāta. Ja jau autore apgalvo, ka nekad nav viņu mīlējusi, tad kāpēc vispār viņš vinu precēja? Vai tad cilvēki ir tik ļoti prātā apdalīti, ka nejūt tādas lietas? Vai arī vnk izvēlas to neredzēt, jo realitāte ir sāpīga "vieta". Pa lielam es zinu kā 99% gadījumos šādas attiecības aiziet līdz laulībai. Gaidīt citu rezultātu būtu muļķīgi.
29.11.2023 10:10 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
2) jūs ar vīru ejat terapijā. Te nav varianta savādāk tikt galā, ir vajadzīgs profesionālis no malas, kas palīdz tikt skaidrībā. Ja vīru iesaistīt nevari, terapijā ej viena.

Vīram tur maza daļa gar to, ka sieva paslepus šļūkā riņķī. Tā viņas problēma.
29.11.2023 10:39 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Sievietēm vīrieši vienmēr vainīgi 😁
Būs vien jāiet pāru terapijā un jāskaidrojas, kāpēc sieva nemīl un staigā apkārt.
29.11.2023 10:51 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 29.11.2023 10:51
Sievietēm vīrieši vienmēr vainīgi ?
Būs vien jāiet pāru terapijā un jāskaidrojas, kāpēc sieva nemīl un staigā apkārt.

Esošais vainīgs, ka nemīlams. Aizcilpos pie tā, šis sāks rādīt visādus pigorus un tad varēs teikt, ka vainīgs, jo licis cerēt, apvārdojis sakot, ka mīl, aptinis ap pirkstu zinot, ka pirmā mīlestība.
29.11.2023 10:53 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
GhostGG @ 29.11.2023 10:10

True. Bet jāsaka, ka pats vīrs arī nedaudz vainīgs pie šī visa rezultāta. Ja jau autore apgalvo, ka nekad nav viņu mīlējusi, tad kāpēc vispār viņš vinu precēja? Vai tad cilvēki ir tik ļoti prātā apdalīti, ka nejūt tādas lietas? Vai arī vnk izvēlas to neredzēt, jo realitāte ir sāpīga "vieta". Pa lielam es zinu kā 99% gadījumos šādas attiecības aiziet līdz laulībai. Gaidīt citu rezultātu būtu muļķīgi.

Tu domā, ka viņš zina, ka viņu nemīl? Precas, pieņemu, ka ir kopīga hipotēka mājai, rada bērnus. Noteikti saka, ka mīl. Tagad uguns biksiņās un uzrodas nemīlestība.
Domāju, ka neviens normāls vīrietis bērnus nerada un neprecas, ja sieviete saka - labi, precamies, bet nemīlu tevi. Ok, vienu bērnu, tas nekas, ka nemīlu. Labiņi! Otrs bērniņš derētu, pat ja tevi nemīlu!
Nemīlestība noteikti tagad iedegusies, jo tauriņi smadzenēs un liekas, ka to otru jau nu ļoooooti mīl. Tas nelaimīgums jau arī noteikti uzradies, līdz ar sānsoli. Ikdienā noteikti viss bija kārtībā, līdz neuzradās LIKTENIS. Nez kurš te kuram pirmais uzrakstīja.
29.11.2023 10:58 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Lelle Belle @ 29.11.2023 10:58

Tu domā, ka viņš zina, ka viņu nemīl? Precas, pieņemu, ka ir kopīga hipotēka mājai, rada bērnus. Noteikti saka, ka mīl. Tagad uguns biksiņās un uzrodas nemīlestība.
Domāju, ka neviens normāls vīrietis bērnus nerada un neprecas, ja sieviete saka - labi, precamies, bet nemīlu tevi. Ok, vienu bērnu, tas nekas, ka nemīlu. Labiņi! Otrs bērniņš derētu, pat ja tevi nemīlu!
Nemīlestība noteikti tagad iedegusies, jo tauriņi smadzenēs un liekas, ka to otru jau nu ļoooooti mīl. Tas nelaimīgums jau arī noteikti uzradies, līdz ar sānsoli. Ikdienā noteikti viss bija kārtībā, līdz neuzradās LIKTENIS. Nez kurš te kuram pirmais uzrakstīja.

Es domāju rutīna un pieradums arī spēlē savu lomu tai ugunij.
29.11.2023 11:01 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
Un, manuprāt, attaisnoties ar nelaimīgumu, nemīlestību mūža garumā var tad, ja sieviete šķiras un iet dzīvot savu dzīvi ar bērniem. Padzīvo kādu laiku. Nevis mētāties ar "Es nekad neesmu mīlējusi" aizskrienot pie cita veča ar ko jau pinusies pus gadu. Ņem kā gribi, izklausās pēc padauzas šādā gadījumā. No vienas gultas uzreiz otrā.
29.11.2023 11:01 |
 
Reitings 1996
Reģ: 22.02.2023
SarmaD @ 28.11.2023 23:35
Skatos manas fanītes, tai skaitā autore, salasijušās romānus un svēti tic, ka ir mīla kā filmās, kur pēc xx gadiem satiekas un dzīvo cepuri kuldamas.
Man rados bija tāds pāris, kam jaunībā bija romāns, tad pašķīrās, jo abi precēti... pēc gadiem 20 atkal sagāja kopā, jau nopietnā vecumā un dzīvo laimīgi.
Bet te tomēr iesaistīti mazgadīgi bērni, hvz. Te nav nesāpīga scenārija.
29.11.2023 11:02 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
SarmaD @ 29.11.2023 11:01

Es domāju rutīna un pieradums arī spēlē savu lomu tai ugunij.

Protams. Vīrs garlaicīgs, nav action, ikdienas rūpes, rutīna un te - slepenas tikšanās, bučošanās pa kaktiem, slepenas ziņas, mīlestības zvēresti! Kā saka, ne bērni, ne pamperi, ne rēķini te nav ceļā. Bet lielākoties, rutīna iestājas visās attiecībās un iestāsies arī šajās ar LIKTENI.
29.11.2023 11:03 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Lai nerastos rutīna vīrietim jābūt interesantam, kā nesaprotat. 🧐
29.11.2023 11:21 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Interesanta attieksme un skatījums uz sevi ir tādiem cilvēkiem 😄 vai esmu tāda vienīgā? Vai esi vienīgā mauka bez jebkādiem morāles principiem pasaulē? Nē, mīļā, neesi, tava "problēma" nav unikāla, tādu kā tu ir daudz. Ļoti žēl tavu bērnu.
29.11.2023 11:25 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Lelle Belle @ 29.11.2023 11:01
Un, manuprāt, attaisnoties ar nelaimīgumu, nemīlestību mūža garumā var tad, ja sieviete šķiras un iet dzīvot savu dzīvi ar bērniem. Padzīvo kādu laiku. Nevis mētāties ar "Es nekad neesmu mīlējusi" aizskrienot pie cita veča ar ko jau pinusies pus gadu. Ņem kā gribi, izklausās pēc padauzas šādā gadījumā. No vienas gultas uzreiz otrā.

Tieši tā! Ja nav mīlestības tad nav jāskrien pie citām biksēm.
29.11.2023 11:45 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
Šī rutīnas tēma ir veca kā pasaule un es domāju, ka jo vairāk gadu ir kopā, vai vairāk saprot, ka tā tas ir un viss.. un tikai paši var to uzfrišināt. Tie paši randiņi, ceļojumi, atvaļinājumi, ikdienā izrauties kaut kur, kaut kā. Daļa dzīvo kā ir, daļa cenšas un saprot, ka pašu rokās uzlabot to, daļa aizjož pie jauniem tauriņiem, jo domā, ka tur nu būs kruti. Bet jo ilgāk attiecībās, jo vairāk saproti, ka ja paši neko, tad neviens no malas nepalīdzēs.
Vairumam pieaugušo tā dzīvi ikdienā ir tāda rutīna...rīta rituāli, izvadā pa iestādēm, darbs visu dienu, vakarā mājas solis, mājas darbi ar bērniem, miega rituāli, gulēt. un tā no jauna. Ja brīvdienās izraujas, ļoti labi. Atvaļinājumus plāno aktīvākus. Vakaros, ja kāda āŗpus mājas aktivitāte, bet pa lielam - tā ikdiena ir zināma.
Un prikiņ, te pa vidam pēkšņi randiņi, izraušanās, pucēšanās, viss pa slepeno, meli, aizmuguriska ņemšanās. Tas viss jau sagādā to adrenalīnu, atkal gaidīt tikšanās, utml. Gan jau labi norauj jumtu, bet kaut kā saprāta balss tomēr būtu jāuzklausa vispirms.
29.11.2023 11:46 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Domāju, ka neviens normāls vīrietis bērnus nerada un neprecas, ja sieviete saka - labi, precamies, bet nemīlu tevi.

Ha. Labs joks. Nav nekas jāsaka, tādas lietaa jūt, ir tikai cilvēki, kuri atsakās to redzēt, jo tad ego sāp. Tas ir no sērijas, kur vīrietis garlaicības brīzos sievieti iekausta, un tad lūdz piedošanu, līdz nākamajai reizei. Bet, hey viņš saka, ka mīl, tad jau viss ok 😁
29.11.2023 11:47 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Un prikiņ, te pa vidam pēkšņi randiņi, izraušanās, pucēšanās, viss pa slepeno, meli, aizmuguriska ņemšanās. Tas viss jau sagādā to adrenalīnu, atkal gaidīt tikšanās, utml. Gan jau labi norauj jumtu

Ja vīrs negrib sievas krāpšanu, tad jānokrāpj pirmajam, lai sievai būtu adrenalīna un ņemšanās apziņa.
Tagad skaidrs, kāpēc sievas tik bieži piedod vīru sānsoļus un citas izdarības, jo tas sagādā attiecību dzīvei piepildījumu.
29.11.2023 11:54 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
GhostGG @ 29.11.2023 11:47

Ha. Labs joks. Nav nekas jāsaka, tādas lietaa jūt, ir tikai cilvēki, kuri atsakās to redzēt, jo tad ego sāp. Tas ir no sērijas, kur vīrietis garlaicības brīzos sievieti iekausta, un tad lūdz piedošanu, līdz nākamajai reizei. Bet, hey viņš saka, ka mīl, tad jau viss ok ?

Es atkārtoju - normāli vīrieši.
Visi tomēr nejūsmo par cietēja lomas pieņemšanu. Tu te nonstop čīksti visās diskusijās. Tu noteikti arī daudz ko jūti šeit esot, bet pieņem to un izliecies, ka tu te visiem ļoti patīc un mums te tevi vajag.
29.11.2023 11:55 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
akul12 @ 29.11.2023 11:54

Ja vīrs negrib sievas krāpšanu, tad jānokrāpj pirmajam, lai sievai būtu adrenalīna un ņemšanās apziņa.
Tagad skaidrs, kāpēc sievas tik bieži piedod vīru sānsoļus un citas izdarības, jo tas sagādā attiecību dzīvei piepildījumu.

Nu tad dabuj sievu un nokrāp viņu uzreiz, lai esi pirmais.
Viss.
Diskusija sabojājas brīdī, kad spoks un akul ierodas ņaudēt par nabaga apbižotajiem vīrietīšiem. vē, vē....🥱un tā ikkatra diskusija šeit.
29.11.2023 11:57 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Lelle Belle teksts @ 29.11.2023 11:57
akul ierodas ņaudēt par nabaga apbižotajiem vīrietīšiem. vē, vē....🥱un tā ikkatra diskusija šeit.

Ne šajā diskusijā, lielākās ņaudētājas par nabaga apbižoto vīrieti esat jūs.
29.11.2023 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits