Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīra atrunas

 
Reitings 15
Reģ: 25.11.2023
Sveiciens sestdienā!
Ar vīru iepazināmies, kad man bija 18 un viņam 21. Sākām veidot attiecības. Kad mūsu attiecībām bija 2 gadi, tad mēs sākām dzīvot kopā un kad mūsu attiecībām bija 5 gadi, tad apprecējāmies. Ir pagājuši 7 mēneši kopš kāzām. Visus šos gadus mums bija ļoti interesanta, dažāda un regulāra intīmā dzīve. Sekss visu laiku bija katru dienu. Kad man bija mēnešreizes, tad sniedzu viņam orālo seksu, jo mums abiem bija uzskats, ka sekss ir kā pamats mājāi un tas ir nepieciešams mūsu attiecībās katru dienu. Pēc kāzām sekss tāpat kā iepriekš bija regulārs un interesants. Bet pēkšņi jau 2 nedēļas mums sekss ir bijis tikai 1x. Tad viņš ir noguris, tad viņam sāp galva, tad viņam nav noskaņojuma, nāk miegs utt. Nekad iepriekš tā nav bijis un no manas puses arī nē un nekādi lieli strīdi vai problēmas šo 2 nedēļu laikā mums nav bijušas. Man ir pamats domāt, ka viņam ir parādījusies cita sieviete? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi?
25.11.2023 12:12 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Parasti večiem seksu negribas, kad ir finansiālas problēmas. Tur jums viss kārtībā? Tas večiem samazina viņu libido un iegrūž depresijā, ko apkārtējie pat nemana. Viņi sāk justies nevērtīgi.
17.12.2023 11:51 |
 
Reitings 846
Reģ: 18.01.2023
Protams, nevar izslēgt veselības problēmas, kas ietver arī depresiju. Kad sievietēm ir depresija, viņas negrib seksu, kāpēc tā nevarētu būt vīrietim?
Neko nezinot par Tavu vīru, es teiktu, ka vai nu viņam tur komandējumos ir uzradusies iespēja vai arī viņš kādu ir noskatījis. Vēl varētu būt arī tā, ka viņam ir apnicis, ja jums sekss ir vienveidīgs, paredzams.
Kad man liekas, ka kaut kas nav, es parasti izvelku no skapja seksīgo naktskreklu, kuru ikdienā nevelku un sagaidu viņu mājās tajā. Speciāli nevelku ikdienā, lai būtu kaut kas īpašs.
17.12.2023 09:38 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
lietotājs @ 16.12.2023 17:59
Vecums ir klāt. Viņš ir smēķētājs, ir liekais svars?
Starp citu ir tāda lieta, ka vīriešiem sievietes diezgan ātri apnīk. Tas evolucionāri ir pilnīgi normāli, ka vīrietim tādas attiecības kļūst garlaicīgi un viņš sekso tevi tikai tāpēc, ka tu esi iniciatore un viņš negrib tevi apbēdināt atsakot. Tā rutīna viņu ir novedusi tik tālu, ka viņš vairs nereaģē uz tevi.

Autores vīram ir 26/27 gadi. Kāds vecums ir klāt? :D
16.12.2023 20:40 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Vecums ir klāt. Viņš ir smēķētājs, ir liekais svars?
Starp citu ir tāda lieta, ka vīriešiem sievietes diezgan ātri apnīk. Tas evolucionāri ir pilnīgi normāli, ka vīrietim tādas attiecības kļūst garlaicīgi un viņš sekso tevi tikai tāpēc, ka tu esi iniciatore un viņš negrib tevi apbēdināt atsakot. Tā rutīna viņu ir novedusi tik tālu, ka viņš vairs nereaģē uz tevi.
16.12.2023 17:59 |
 
Patīk
Reitings 2697
Reģ: 08.05.2022
Ijaa @ 26.11.2023 11:19

Tieši tā, viens no visbiežākajiem attiecību bojāšanās iemesliem ir rutīna un seksa un kaisles zudums nejau "mums nesader raksturi". Mani vispār pārsteidz tas, ka ir cilvēki, kuri uzskata seksu par nesvarīgu attiecībās. Domājat piedzemdējāt un viss? Vairs nav jānodarbojas ar seksu?

Jo daudziem cilvēkiem sekss nav vajadzīgs. Ir sievietes un arī vīrieši , kuriem pietiktu ar seksu 1x nedēļā un pat retāk, ne visiem ir augsts libido un seksu gribās katru dienu. Biežāk tie cilvēki arī uzskata, ka sekss attiecībās nav svarīgs. Galvenais lai abiem cilvēkiem attiecībās ir vienāda līmeņa seksualitāte, tad arī viss būs ok.
26.11.2023 13:34 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Tik pēkšņas un krasas izmaiņas man pašai tiešām šķistu aizdomīgas. Zinot sevi, es uzmanīgi vērotu situāciju un censtos likt arī citus “puzles gabaliņus” kopā. Es arī uzreiz kļūtu aizdomīga par krāpšanu. Vai vīrieša veselības problēmas, ko viņš nevēlas atklāt.
26.11.2023 12:33 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Ijaa @ 26.11.2023 11:19

Tieši tā, viens no visbiežākajiem attiecību bojāšanās iemesliem ir rutīna un seksa un kaisles zudums nejau "mums nesader raksturi". Mani vispār pārsteidz tas, ka ir cilvēki, kuri uzskata seksu par nesvarīgu attiecībās. Domājat piedzemdējāt un viss? Vairs nav jānodarbojas ar seksu?

Tad acis lielas, ka vīrs aiziet pie mīļākās, kura neglītāka, neizglītota, bet viņa dod.
SarmaD @ 26.11.2023 11:23
Manuprāt tev, Iljaa, ir tāds maldīgs uzskats, ka sievietes ar riebumu uztver seksu pēc bērna. Es domāju, ka ļoti bieži sievietes vīriešiem to atsaka dēļ ikdienas pastiprinātā mental load, kur pēc garas dienas tu esi vienkārši izpumpēts. Bet tā nav saruna par autori, cik saprotu tur nav bērna.

Nevienam tāda uzskata nav, pēc bērniem seksu negrib tās, kurām sekss ir vienmēr bijis pienākums. Autorei tieši pretēja problēma, vīrs laužas.
26.11.2023 11:26 |
 
Reitings 2744
Reģ: 05.09.2023
Manuprāt tev, Iljaa, ir tāds maldīgs uzskats, ka sievietes ar riebumu uztver seksu pēc bērna. Es domāju, ka ļoti bieži sievietes vīriešiem to atsaka dēļ ikdienas pastiprinātā mental load, kur pēc garas dienas tu esi vienkārši izpumpēts. Bet tā nav saruna par autori, cik saprotu tur nav bērna.
26.11.2023 11:23 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
akul12 @ 26.11.2023 11:15

Pašas zinat, ka nestrāda un sekss ir pamats, ja to nedabū attiecībās, meklē citur pie kaimiņienes.
Varat pierādīt pretējo? ?

Tieši tā, viens no visbiežākajiem attiecību bojāšanās iemesliem ir rutīna un seksa un kaisles zudums nejau "mums nesader raksturi". Mani vispār pārsteidz tas, ka ir cilvēki, kuri uzskata seksu par nesvarīgu attiecībās. Domājat piedzemdējāt un viss? Vairs nav jānodarbojas ar seksu?
26.11.2023 11:19 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Britney @ 26.11.2023 10:52
Es jau neko. Sekss, protams, ir ļoti svarīgs. Bet, ja par pamatu attiecībām būtu ieliktas citas vērtības, šīs diskusijas iespējams nebūtu.

Pašas zinat, ka nestrāda un sekss ir pamats, ja to nedabū attiecībās, meklē citur pie kaimiņienes.
Varat pierādīt pretējo? 😁
26.11.2023 11:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es jau neko. Sekss, protams, ir ļoti svarīgs. Bet, ja par pamatu attiecībām būtu ieliktas citas vērtības, šīs diskusijas iespējams nebūtu.

Tādas lietas "ielikt" nevar. Instinkti paliek instinkti. Ja seksu neviens negribētu, tad cilvēki vispār neveidotu attiecības, pat nerandiņotu, kā vienīgi, ja gribētu sevi tikai atražot, vismaz vīrieši noteikti.
26.11.2023 11:04 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
akul12 @ 25.11.2023 19:10

Dzīves skola
Attiecības sākas un beidzas ar seksu, uz roku pirkstiem skaitāmas attiecības kurās seksa nesaderību var aizvietot ar citām nodarbēm.
Es jau neko. Sekss, protams, ir ļoti svarīgs. Bet, ja par pamatu attiecībām būtu ieliktas citas vērtības, šīs diskusijas iespējams nebūtu.
26.11.2023 10:52 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Pēc bērniem neko neaizmirst, ja sekss pirms tam paticis. Ja tas bijis tikai līdzeklis vīra un bērna dabūšanai, tad laulība pārvēršas par izaicinājumu abiem.
Vai šāda tipa laulība ir garants kopīgai dzīvei vecumdienās?
26.11.2023 10:46 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Mans bērns izaugs un aizies savā dzīvē, bet ar vīru mēs viens otram paliksim, tāpēc kā var aizmirst savu mīļoto cilvēku bērna vai darba dēļ, nesaprotu.
26.11.2023 10:17 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
dietiskais.cukurs @ 25.11.2023 21:39

Tas ir apsveicami. Es vienkārši iesmeju par “sekss ir kā pamats mājai”. Ko darīsim, kad būsim veci un ne vienam, ne otram negribēsies vairs? Māja paliks bez pamatiem? ? Man tas izklausās vairāk pēc kaut kādu trūkumu kompensēšanas, bet laikam jau katram savi uzskati.

Sekss ir ļoooti svarīgs. Sakat ko gribat, bet fiziskā tuvība vienmēr būs stiprāka par tiem visiem uķi puķi. Tāpēc manos uzskatos attiecībās vajag nodarboties regulāri ar seksu un neaizmirst vienam otru bērnu vai darba dēļ. Un kāds tur sakars tagad vecumdienās? Kamēr varam, tikmēr nodarbojamies ar seksu. Kad vairs nevarēsim, tad nu nevarēsim un sekss tad mums nemaz nebūs interesants. Mums interesēs aptieka, kurā lielākas atlaides.
26.11.2023 10:13 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Seksa gribēšana nav trūkums 😁
Droši vari uzrakstīt no kā jāveido attiecību pamati, lai nodzīvotu līdz vecumdienām un māja nepaliktu bez pamatiem 😕
26.11.2023 08:47 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Ijaa @ 25.11.2023 21:18

Kas tur slikts, ka cilvēkam sekss attiecībās ir svarīgs? Man arī attiecībās sekss ir ļoooti svarīgs. Neuzskatu, ka tikai jūtas ir galvenās, jūtas un sekss abi ir vienā svarīguma līmenī. Ja vien neesi saslimis vai aizbraucis kaut kur, tad nesaprotu kā var nenodarboties ar savu vīru/sievu ar seksu mēnesi. Drausmas. Man ir bērns, man ir darbs, vīram ir darbs, bet tas nenozīmē, ka mēs nolaižam sevi, veltam laiku tikai bērnam un aizmirstam viens otru. Darbs un bērns nav iemesli, lai pasliktinātu savu intīmo dzīvi. Superīga intīmā dzīve uzlabo attiecības.

Tas ir apsveicami. Es vienkārši iesmeju par “sekss ir kā pamats mājai”. Ko darīsim, kad būsim veci un ne vienam, ne otram negribēsies vairs? Māja paliks bez pamatiem? 😀 Man tas izklausās vairāk pēc kaut kādu trūkumu kompensēšanas, bet laikam jau katram savi uzskati.
25.11.2023 21:39 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
dietiskais.cukurs @ 25.11.2023 19:20

Tev varbūt tiešām tas šķiet pats galvenais, tāpat kā nabagais domā, ka nauda dzīvē ir vissvarīgākais, vai kā neglītie domā, ka visu nosaka izskats…?

Kas tur slikts, ka cilvēkam sekss attiecībās ir svarīgs? Man arī attiecībās sekss ir ļoooti svarīgs. Neuzskatu, ka tikai jūtas ir galvenās, jūtas un sekss abi ir vienā svarīguma līmenī. Ja vien neesi saslimis vai aizbraucis kaut kur, tad nesaprotu kā var nenodarboties ar savu vīru/sievu ar seksu mēnesi. Drausmas. Man ir bērns, man ir darbs, vīram ir darbs, bet tas nenozīmē, ka mēs nolaižam sevi, veltam laiku tikai bērnam un aizmirstam viens otru. Darbs un bērns nav iemesli, lai pasliktinātu savu intīmo dzīvi. Superīga intīmā dzīve uzlabo attiecības.
25.11.2023 21:18 |
 
Patīk
Reitings 2697
Reģ: 08.05.2022
Zinot sevi, es uzreiz domātu, ka mīļākā, jo manam vīrietim sekss bija vajadzīgs katru dienu kā ēdiens, izskatās, ka šajās attiecībās tā pat. Logiski, ka uzreiz tas liekas kas anormāls . Te skaidri un gaiši ir jāprasa viņam kādēļ nevēlas pēdējā laikā, vai viss ir kārtībā, paprasi vai viņam ir kādas problēmas darbā. Liec viņam zināt, ka Tevi uztrauc šī brīža situācija.
25.11.2023 21:17 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Pajautā kas par iemeslu,ka katru reizi min citu iemeslu,tieši tik vienkārši.Nedomāju,ka uzreiz krāpj 😀 Bet izskatās,ka negrib teikt īsto iemeslu.
25.11.2023 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits