Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kavējas MR 10 dienas (cikls regulārs, GR nav)

 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveicinātas dāmas,
Sieviete, 28 gadi.
Pirmo reizi manā meitenes-sievietes dzīvē kavējas mēnešreizes un esmu satraukusies tā kā maza meitene. Vienmēr cikls ir bijis regulārs un tieši tad, kad gaidu nākamo ciklu, lai varētu censties tikt pie bērniņa, viņš vienkārši nav. Novembra sākumā biju ikgadējā GI vizītē un teica, ka tur lejā viss burvīgi, ovulācija notikusi, viss ir kārtībā. MR vajadzēja sākties 8.novembrī un bija visi iespējamie PMS simptomi - pumpas, sāpes krūtīs, krampji, bet nekā..
Grūtniecība 100% nav. Neko nezinu daudz par hormoniem, bet daktere lika aizvakar uztaisīt progesteronu un hcg testu. Progesterons 6, HCG zem 1. Un viņa saka, ka drīz jāsākās, jo progesterons ir zems. Vai tā var būt?
Vai kādai arī tāda mistika ir bijusi? Noteikti nesatrauktos, ja man cikli būtu neregulāri..
18.11.2023 09:21 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.01.2014
Man tā bija šomēness, vienmēr cikls bija regulārs, pirmo reizi kavējās 8 vai 9 dienas (bet sākās nesen :D). Biju slimojusi, varbūt tas ietekmēja, bija arī lidojums, gan jau viss kopā.
18.11.2023 10:05 |
 
Reitings 697
Reģ: 23.03.2020
Izskatās,ka pārāk daudz satraucies un dēļ tā vien var kavēties, vēl esi konsultējusies ar ginekoloģi,īsti jau neko nevari darīt kā tikai gaidīt un ja kas,tad atkārtoti vērsties pie ārsta..
18.11.2023 10:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits