Sekss vienreiz mēnesī. Ko darīt?

 
Reitings 9
Reģ: 12.11.2023
Iepazīstoties ar meiteni viss bija ok, bet pēc bērnu piedzimšanas visa uzmanība tikai viņiem. Esam kopā gadus 13, bērniem 7 un 3. Sekss labi ja reizi mēnesī un visu laiku atrunājas. Visu laiku atrunājas ar kautko, tad kad to lietu atrisinu ko teica tāpat nekas nemainās. Šķirties?
12.11.2023 21:09 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 13.11.2023 17:19

Nu tāpēc jau es saku, pieņem manu ieteikumu par tikumības jostu. Varēsi arī par sav vīru iesmiet

Tu, savukārt, padomā kā savējai pateikt par tām 200 partnerēm. 😁
13.11.2023 17:42 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 13.11.2023 17:22

Lielāka katastrofa, ja vecim stāv uz 6, bet sievietei sākas 40 gadnieču hormonu vētras.
Tad vecās tantes lec virsū tādiem, kā mūsu izbijušais foruma aldis un citiem jauniešiem, vai kā daiktu gribas..

Katrs jau atrod to ko dzīvē gribas. 🤷🏻‍♀️
Un tikpat labi tai sievai no hormonu izmaiņām grūtniecības dēļ vairs nav apetīte uz to. Kā lai viņa tam vīram šito izskaidro, ja ar "es negribu" nepietiek? Protams, meklē visādus ieganstus, kas ir it kā ticamāki, jo izmaiņas sievietē neko nenozīmē, caurums jau tāpat ir un jādod arī, gribi vai nē.
13.11.2023 17:42 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Autor, vispār šitās lietas forums neatrisinās nekādā veidā. Jāiet runāt un jāprasa kas par lietu. Un ja izmaiņu nav, tad pieņem vai arī nepieņem un ej.
13.11.2023 17:45 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
GhostGG @ 13.11.2023 17:04

Un ko tu ieteiktu darīt? Būtībā vīrietim ir jārūpejas par ģimeni (finansiāli), tad vēl jādara liela daļa mājas darbu (ok, pēc dzemdībām, kādu laiku ir ok), un tad vēl jādanco sievai apārt kā klaunam, lai viņa viņu gribētu. Ja tu būtu vīrietis, tu tiešām vēlētos uzturēties tādās attiecībās? Viņam, tagad būtu jāpavada atlikušais mūžs, kurā viņš jūtas negribēts? Kādreiz ieliec arī sevi vīrieša vietā pirms runā. Trakākais jau tajā visa ir tas, ka bieži šādas lietas notiek, tad kad ir dabūti sīkie - būtībā vīrietis savu uzdevumu ir izpldijis un "sveiki Gauja". Sorry, bet tas nav ok. Es pilnībā varu iedomāties kā vīrieši šādās situācijās jūtās un kāpēc viņi jūtās "apkrāpti", ja pirms tam viss ir bijis seksuālajā dzīvē ļoti labi.

Vispirms ieteiktu ieslēgt nedaudz paškritikas un paskatīties no malas. Saprotu, ka visi esat perfekti, bet nu ja godīgi...reāli perfekcija nepastāv. Te izklausās, ka sieviete nedara neko un visu nabaga vīrs. Sieva sēž un kāju kustina un vīrs tikai ap viņu.
Ja mēs tik sliktas, tad kapēc nedzīvojat vieni, bet visu laiku meklējaties? Te jau arī pirmā doma- šķirties. Jums bez sievietēm dzīvot būtu grūtāk, kā mums bez vīriešiem. To saprot visi.
Sievietes arī jūtas apbižotas, ticiet. Mums arī jau sen pretī nestāv tie prinči, kas pirms padsmit gadiem. Neviens vairs neved tik naski randiņos, nebučo rokas un nedavina ziedus. Negaida mēnesi līdz nākošajai tikšanās reizei, kad varēs pabūt kopā, bet čīkst sieviešu forumā, ka sieviete nedod gana bieži.
Ticiet man, sievietes arī ir vīlušās un gana apkāstas, ka tagad dabuj telefonā sēdošus veču, kas pirms 15 gadiem nebija. Plikas pļeškas, resnus vēderus, izpirstas apenes un kas tik vēl nav dzirdēts...utml.
Netēlojat cietējus. Piedzemdējušas bērnus, iznēsājušas, izbarojušas, naktis negulētas, strijas, matkritis, dārziņi, slimošanas, puņķi, klepi. Kad precās ( saprotu, ka te arī tas nav izdarīts, līdz ar to tāpēc tik viegli ir ar šķiršanos mētāties, jo nekas jau nav jādala. Pacel mici un aiziet pie citas.) neviens neparakstās uz visu šo, bet dzīvē tā notiek. Tā ir un tad vairs nav. Tad paliek vieglāk. Un tāpēc ir tik maz to, kas paliek kopā, jo vieglāk ir gauzties, nekā domāt risinājumu.
Atradīs jaunu stirniņu, bet pēc gadiem būs tajā pašā mežā. Nekas jau nemainīsies.
13.11.2023 17:46 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu, savukārt, padomā kā savējai pateikt par tām 200 partnerēm.

Atkal tu par to? Tev laikam tas dzīvo visu laiku galvā, nomierinies tak, savādāk man vēl sāks rasties aizdomas, ka gribētu būt tajā skaitā iekšā, ka katrā diskusijā to piemini. Zini kā, varbūt jūties atstumta :D
13.11.2023 17:48 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 13.11.2023 17:48

Atkal tu par to? Tev laikam tas dzīvo visu laiku galvā, nomierinies tak, savādāk man vēl sāks rasties aizdomas, ka gribētu būt tajā skaitā iekšā, ka katrā diskusijā to piemini. Zini kā, varbūt jūties atstumta :D

To tev te smērēs acīs visas, kuras to zina, pie tā vari sākt pierast. 😁
13.11.2023 17:49 |
 
Reitings 72
Reģ: 13.11.2023
Un autoram- vai tiiiiešam tu domā, ka pametot bērnu māti, bērnus, tev būs kadas, kas tev lēks virsū 5x dienā līdz kapa malai? Vai tiešām tu domā, ka "tur ārā" ir kaudze superseksuālo sieviešu, kas dreb pēc tevis? Tu arī neesi jaunāks un skaistāks palicis. Un " tur ārā" jau lielākoties tās labās un briesmīgi gribētās nav palikušas.
Labās sievas jāmeklē jaunībā. Labās ir izķertas. Tapat kā visi labie vīri.
Tā, ka beidz nīdēt un salāpi, kas lāpāms. Un nepieņem padomus no vīriešiem sieviešu forumā, kam padsmit gadu attiecības kā līdz Ķīnai rāpus, pat ja tie ir vienīgie, kas dzied tev tīkamu dziesmu.
13.11.2023 17:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
To tev te smērēs acīs visas, kuras to zina, pie tā vari sākt pierast.

True, laikam nevajadzēja atklāt, tad, kad man to prasīja :D it is what it is.
13.11.2023 17:53 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 13.11.2023 17:53

True, laikam nevajadzēja atklāt, tad, kad man to prasīja :D it is what it is.

Poh, dienas beigās jau tā tāpat ir tava dzīve ne kāda cita. Tu esi bieži ļoti kategorisks un tad uzpeld kaut kas, kas norāda, ka arī tu nemaz neesi tik perfekts un ideāls kā sevi pasniedz.
13.11.2023 17:57 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Attiecības mainās, īpaši pēc bērniem. Noteikti rutīna, gan jau nogurums darbā, vēl visādas lietas. Pat, ja daudz vīrietis palīdz ar bērniem, sievietei simts un viena doma būs vakaros, kas bērniem uz dārziņu, skolu jāgatavo utt . , īpaši, ja tāda apzinīgā mamma, un nebūs tā - hops un gribas. Varbūt palīdz vides maiņa, kārtīga izrunāšanās, iespējams, viņai kāds aizvainojums ir vai kas tāds, kas neļauj pievērsties sex, kā zināms, mums, sievietēm, ar tām emocijām nav vienkārši... varbūt arī pati jūtas vainīga, bet nespēj tam tikt pāri un vieglāk ir atrunāties. Lai nu kā, novēlu atrisināt šo situāciju.
13.11.2023 17:57 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Poh, dienas beigās jau tā tāpat ir tava dzīve ne kāda cita. Tu esi bieži ļoti kategorisks un tad uzpeld kaut kas, kas norāda, ka arī tu nemaz neesi tik perfekts un ideāls kā sevi pasniedz.

Nekad nēesmu sevi pasniedzis par perfektu un tas nav mans mērķis, ja tā butu, tad daudz ko nemaz te neatklātu par savu dzīvi. Ir lietas, kas man ir pieņemamas un lietas, kuras nav, tas tā par to kategorismu runājot.
autoram- vai tiiiiešam tu domā, ka pametot bērnu māti, bērnus

Beidz apelēt pie autora sirdsapziņas un runāt muļķības. Viņš nekādus bērnus nepamet, bet gan bērna māti
13.11.2023 18:06 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
GhostGG @ 13.11.2023 18:06

Nekad nēesmu sevi pasniedzis par perfektu un tas nav mans mērķis, ja tā butu, tad daudz ko nemaz te neatklātu par savu dzīvi. Ir lietas, kas man ir pieņemamas un lietas, kuras nav, tas tā par to kategorismu runājot.
Beidz apelēt pie autora sirdsapziņas un runāt muļķības. Viņš nekādus bērnus nepamet, bet gan bērna māti

Tik perfekts tētuks, kas dara visu - noteikti būs jūtams bērnos, ja viņš nebūs vairs klāt ik vakaru. Un nebūs. Kad atradhs jauno stirniņu? Kad pelnīs uzturlīdzekļus? Kad mīlēsies ar jauno?
Tu domā, ka bērni neizjūt tēva trūkumu, ja pierasts, ka ikdienā viņš ir kopā ar tiem? Neviens nešķiras, lai pēc tam sēdētu vķaros kopā ar bijušo sievieti un bērniem, lai ietu prom uz savu māju, kad bērni ir aizmiguši. Tētis dzīvo citur. Mamma dzīvo ar bērniem.
13.11.2023 18:13 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Un vispār, nediskutēšu ar tevi par bērniem, to audzināšanu, utml. Tiec pie viena un tad klabini, līdz tam man neinteresē tavu māsas vīra onkuļa meitas māsīcas pieredzes, jo savas tev nav.
13.11.2023 18:16 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 13.11.2023 18:06

Nekad nēesmu sevi pasniedzis par perfektu un tas nav mans mērķis, ja tā butu, tad daudz ko nemaz te neatklātu par savu dzīvi. Ir lietas, kas man ir pieņemamas un lietas, kuras nav, tas tā par to kategorismu runājot.
Beidz apelēt pie autora sirdsapziņas un runāt muļķības. Viņš nekādus bērnus nepamet, bet gan bērna māti

Neko daudz tu te atklājis tāpat neesi.
13.11.2023 18:16 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tik perfekts tētuks, kas dara visu - noteikti būs jūtams bērnos, ja viņš nebūs vairs klāt ik vakaru. Un nebūs. Kad atradhs jauno stirniņu? Kad pelnīs uzturlīdzekļus? Kad mīlēsies ar jauno?
Tu domā, ka bērni neizjūt tēva trūkumu, ja pierasts, ka ikdienā viņš ir kopā ar tiem? Neviens nešķiras, lai pēc tam sēdētu vķaros kopā ar bijušo sievieti un bērniem, lai ietu prom uz savu māju, kad bērni ir aizmiguši. Tētis dzīvo citur. Mamma dzīvo ar bērniem.

Un, ja situācija būtu mainītās lomās, ko tad? Te, starpcitu, forumā ir bijuši tādi varianti, kur vīrietis negrib vispār neko darīt, ne strādāt, neko, tad gan liela daļa brēca, ka jaiet ir prom un dēļ bērniem nav jēga sevi tā mocīt. Nedaudz divokisīgi ne? Un šādi sievietes ļoti bieži runā par bērna tēvu "mūs pameta", lai gan patiesībā viņš pēc šķiršanās ļoti labi rūpējas par bērniem. Nē, draudziņ, jūs nepameta, sievieti pameta.
13.11.2023 18:20 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 13.11.2023 18:20

Un, ja situācija būtu mainītās lomās, ko tad? Te, starpcitu, forumā ir bijuši tādi varianti, kur vīrietis negrib vispār neko darīt, ne strādāt, neko, tad gan liela daļa brēca, ka jaiet ir prom un dēļ bērniem nav jēga sevi tā mocīt. Nedaudz divokisīgi ne? Un šādi sievietes ļoti bieži runā par bērna tēvu "mūs pameta", lai gan patiesībā viņš pēc šķiršanās ļoti labi rūpējas par bērniem. Nē, draudziņ, jūs nepameta, sievieti pameta.

Sievietes un vīrieši nekad nebūs vienlīdzīgi, tapēc divkosība te nav.
13.11.2023 18:24 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
GhostGG @ 13.11.2023 18:20

Un, ja situācija būtu mainītās lomās, ko tad? Te, starpcitu, forumā ir bijuši tādi varianti, kur vīrietis negrib vispār neko darīt, ne strādāt, neko, tad gan liela daļa brēca, ka jaiet ir prom un dēļ bērniem nav jēga sevi tā mocīt. Nedaudz divokisīgi ne? Un šādi sievietes ļoti bieži runā par bērna tēvu "mūs pameta", lai gan patiesībā viņš pēc šķiršanās ļoti labi rūpējas par bērniem. Nē, draudziņ, jūs nepameta, sievieti pameta.

Tu lasi, ko gribi izlasīt. Autors vairākos komentāroa ir teicis, ka negrib iet prom. Ja mokas būtu tik neciešamas, tad jau būtu aizgājis.
13.11.2023 18:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sievietes un vīrieši nekad nebūs vienlīdzīgi, tapēc divkosība te nav.

Nu ja, tas vēl jo vairāk apstiprina, ka vīrietim no šādām attiecībām ir "jātin makšķere" :D Un jādzīvo pilnvērtīga dzīve ar sievieti, kura viņam dod, ko viņš vēlas.
Tu lasi, ko gribi izlasīt. Autors vairākos komentāroa ir teicis, ka negrib iet prom. Ja mokas būtu tik neciešamas, tad jau būtu aizgājis.

Nu loģiski, ka viņš negrib iet prom, jo abos variantos nekā laba tur nav, tāpēc jau šādas situācijas ir pilnīgi fucked up.
13.11.2023 18:28 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
GhostGG @ 13.11.2023 18:28

Nu ja, tas vēl jo vairāk apstiprina, ka vīrietim no šādām attiecībām ir "jātin makšķere" :D Un jādzīvo pilnvērtīga dzīve ar sievieti, kura viņam dod, ko viņš vēlas.
Nu loģiski, ka viņš negrib iet prom, jo abos variantos nekā laba tur nav, tāpēc jau šādas situācijas ir pilnīgi fucked up.
ka tik ar nākamo neatkārtojas vēsture😂
13.11.2023 18:31 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
GhostGG @ 13.11.2023 18:20

Un, ja situācija būtu mainītās lomās, ko tad? Te, starpcitu, forumā ir bijuši tādi varianti, kur vīrietis negrib vispār neko darīt, ne strādāt, neko, tad gan liela daļa brēca, ka jaiet ir prom un dēļ bērniem nav jēga sevi tā mocīt. Nedaudz divokisīgi ne? Un šādi sievietes ļoti bieži runā par bērna tēvu "mūs pameta", lai gan patiesībā viņš pēc šķiršanās ļoti labi rūpējas par bērniem. Nē, draudziņ, jūs nepameta, sievieti pameta.

Rūpēties par bērniem 2x nedēļā uz dažām stundām nav gluži tas pats, kas klātesošs tēvs.
Un nē...es pieaugusi būdama nekad nesaprastu, ka mani vecāki izšķīrās un tēvs mūs pameta, jo nedabuja gana bieži. Nē, es to nesaprastu, jo man kā sievietei tas nav tik svarīgi (ir svarīgi, bet acīmredzot, ne tik, cik ņaudošaniem vīriešiem), lai izjauktu ģimeni.
Es palieku pie sava- situācija ir atrisināma. Protams, ne sieviešu klaču forumā gan.
Ir iemesls kāpēc sieviete viņu negrib. Viņa iemeslu zina, bet vīrietis atsakās nedaudz kritiski paskatīties uz sevi, savu rīcību, attiecībām kopumā.
Autor - nosauc man vismaz 3 iemeslus ( bērni neskaitās) kāpēc tava sieviete tevi varētu negribēt!
1.nogurusi (nogurusi no kā, ja jau tu visu dari un viņa sēž dīvānā. Ak, nesēž? Tad ko viņa dara?
2. ....
3. ....
13.11.2023 18:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits