Lūgums draugam.

 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. 😄
12.11.2023 20:05 |
 
Reitings 2756
Reģ: 05.09.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 08:24
jebkurš adekvāts cilvēks pastāstītu savam tuvam draugam , kad viņu kāds pazemo .

Pazemo. 🤣🤣🤣🤣
13.11.2023 09:03 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
akul12 @ 13.11.2023 08:54

Vai tad izmeta? ?
Domāju, ka tik drīz neizmetīs, meitenēm patīk drāmas. Atnāks izlūgties piedošanu. ?

Nebūs jalūdzās, jo Ditiņa paņems paspārnē, kā jau to tuvas draudzenes dara.
13.11.2023 09:07 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Mariciņa @ 13.11.2023 08:04

Sāpīgi tas viss, bet vienlaicīgi arī ļoti pretīgi. Varbūt tāpat ir labāk, ka jau pēc nedēļas kopdzīves viņš parādīja savu patieso dabu, nevis tas būtu noticis pēc gada. Vēl apsaukā mani pretīgos vārdos kā mazs bērns.
Un izskatās, ka Dita vēlas viņu, ja jau tik izmisīgi centās izjaukt visu. Tad iesaku viņai mēnešreižu laikā izolēties, lai izpatiktu viņam.

Saprotams, ka nav patīkami, bet tiešām labāk tā, nekā viņš, piemēram, pēc 5 gadiem, kad jums varbūt būtu bērni, pateiktu, ka tu esi nolaidusies pēc dzemdībām, šausmīga briesmīga un nez kāda. Es ticu, ka šis viss ir tikai uz labu un tu dzīvē atradīsi normālu cilvēku.
Šī reakcija tiešām nebija normāla. Mans dzīvesbiedrs ir tava drauga vecumā, attiecību sākumā, kad es netīšām sasmērēju palagu (neregulāra cikla dēļ es nevaru paredzēt, kad sāksies), viņš neaizrādīja, pārklāja gultu, pažēloja mani, jo es aiz kauna sēdēju un raudāju, pēcāk vēl atveda saldumus.
Ļoti ceru, ka šis tevi neiedzīs kompleksos. Nesmuki ir tevi tā apsaukāt un nolīdzināt līdz ar zemi, jo tu atļaujies būt cilvēks un vienkārši eksistēt. Ceru, ka viņam sāksies kompleksi no šī. Lai gan tādi jau ir, ja jau ir tāds kauns, ka sievietei ir mēnešreizes.
Ditinaaa @ 13.11.2023 08:23
un ko viņš nepareizu pateica ? Tu esi slima idiote , ja forumā stāsti jūsu strīdus un sūdzies par viņu . viņš to pastāstīja tikai man tuvam cilvēkam , nevis gāja bļaustīties pa visu forumu un čīkstēt par savu dzīvi kā tu to dari . izaudz , meitēn . 0% iespēja , ka tu sev atradīsi džeku , jo neviens negribēs būt ar tàdu pamuļķi , kura par katru nieku iet sūdzēties forumā , lol ??‍♀️ :D
un šīs Mariciņas draugs ir mans tuvs bērnības draugs , nevis gribu nocelt , tāpēc atslābstiet un beidzat baumot un cept tēmas par mani??‍♀️

Tev kronis galvu nespiež? Kurš te taisa diskusijas par tevi?
Dieva dēļ, ej paelpo svaigu gaisu un paskaties kalendārā neiekrīt mēnešreizes uz to reizi, kad Linards ciemosies, citādi džeks vēl sajutīs smaku un visa lielā draudzība beigsies.
Visu to, ko velti autorei vari veltīt pati sev.
Pagaidām, protams, izskatās ļoti nejauki un neforši (kā tas ar ir), bet varu derēt, ka Mariciņa tev drīz būs pateicīga, ka tādu memļaku izdzēsi no viņas dzīves. Tādus draugus kā tevi vēl ir jāpameklē 😂
13.11.2023 09:09 |
 
Reitings 2756
Reģ: 05.09.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 08:23
un ko viņš nepareizu pateica ? Tu esi slima idiote , ja forumā stāsti jūsu strīdus un sūdzies par viņu . viņš to pastāstīja tikai man tuvam cilvēkam , nevis gāja bļaustīties pa visu forumu un čīkstēt par savu dzīvi kā tu to dari . izaudz , meitēn . 0% iespēja , ka tu sev atradīsi džeku , jo neviens negribēs būt ar tàdu pamuļķi , kura par katru nieku iet sūdzēties forumā , lol ??‍♀️ :D
un šīs Mariciņas draugs ir mans tuvs bērnības draugs , nevis gribu nocelt , tāpēc atslābstiet un beidzat baumot un cept tēmas par mani??‍♀️

Viņš skrēja pie tevis tovakar, glaudās pie tavas kuplās krūts un sūdzējās par to, cik ļoti viņa draudzene viņu ir pazemojusi ar savām mēnešreizēm, kamēr tu meklēji šņauklupatiņu.
Es nevaru, dura kas dura. 🤣
13.11.2023 09:10 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Ditinaaa @ 13.11.2023 08:24
jebkurš adekvāts cilvēks pastāstītu savam tuvam draugam , kad viņu kāds pazemo .

Kas viņu pazemoja? Tas, ka viņa meitenei ir mēnešreizes? Tas, ka viņa ir vienkārši cilvēks, kura ķermenis funkcionē?
Aizej un pārsteidz savu draugu - pasaki, ka tev ar ir mēnešreizes. Šobrīd izskatās, ka viņš domā, ka tas ir kaut kas ārkārtējs, kas ir noticis tikai ar Mariciņu.
13.11.2023 09:11 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
dāmas , jūs nopietni ? parādat man kaut vienu vīrieti , kurš teiktu " woooow , mēnešreizes ir tik superīgas ". tas ir normāli , ka viņam nepatīk mēnešreizes . jums arī ir lietas kas nepatīk , bet nejau tpc jums kāds brūk virsū un uzreiz apvaino jūs . es mēnešreižu laikā censtos attiecībās neizrādīt to , ka man ir mr , lai manam puisim nebūtu nepatīkami . ir jādomā gan par sevi , gan par otru , nevis tikai egoistiski par sevi .
un viņš teica , lai neklausos jūs , jo jūs esat anonīmas foruma kundzītes , kurām pašām neveicas dzīvē , tpc izgāžat dusmas uz citiem . es tam piekrītu , jo jūs sākāt man brukt virsū , ka es ceļu nost džeku , lai gan es vienkārši aizstāvēju tuvu draugu 🤦🏼‍♀️ izskatās , ka ja kāds pazemo jūsu draugus , tad jūs vnk klusējat 🤦🏼‍♀️
13.11.2023 09:28 |
 
Reitings 84
Reģ: 04.09.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:28
dāmas , jūs nopietni ? parādat man kaut vienu vīrieti , kurš teiktu " woooow , mēnešreizes ir tik superīgas ". tas ir normāli , ka viņam nepatīk mēnešreizes . jums arī ir lietas kas nepatīk , bet nejau tpc jums kāds brūk virsū un uzreiz apvaino jūs . es mēnešreižu laikā censtos attiecībās neizrādīt to , ka man ir mr , lai manam puisim nebūtu nepatīkami . ir jādomā gan par sevi , gan par otru , nevis tikai egoistiski par sevi .
un viņš teica , lai neklausos jūs , jo jūs esat anonīmas foruma kundzītes , kurām pašām neveicas dzīvē , tpc izgāžat dusmas uz citiem . es tam piekrītu , jo jūs sākāt man brukt virsū , ka es ceļu nost džeku , lai gan es vienkārši aizstāvēju tuvu draugu ??‍♀️ izskatās , ka ja kāds pazemo jūsu draugus , tad jūs vnk klusējat ??‍♀️

Daļēji esmu tavā pusē. Tu patiešām vienkārši aizstāvi draugu, bet tevi apvaino par attiecību izjaukšanu. Ja man būtu draugs vīrietis un es zinātu, ka viņa sieviete, piemēram, krāpj viņu, tad es draugam izstāstītu. Nejau tāpēc, lai dabūtu viņu sev.
13.11.2023 09:33 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Meldra23 @ 13.11.2023 09:33

Daļēji esmu tavā pusē. Tu patiešām vienkārši aizstāvi draugu, bet tevi apvaino par attiecību izjaukšanu. Ja man būtu draugs vīrietis un es zinātu, ka viņa sieviete, piemēram, krāpj viņu, tad es draugam izstāstītu. Nejau tāpēc, lai dabūtu viņu sev.

beidzot kāds sakarīgs viedoklis . es jau sāku vilties cilvēkos , ka uz zemes vairs nav palikuši sakarīgie
13.11.2023 09:36 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:28
dāmas , jūs nopietni ? parādat man kaut vienu vīrieti , kurš teiktu " woooow , mēnešreizes ir tik superīgas ". tas ir normāli , ka viņam nepatīk mēnešreizes . jums arī ir lietas kas nepatīk , bet nejau tpc jums kāds brūk virsū un uzreiz apvaino jūs . es mēnešreižu laikā censtos attiecībās neizrādīt to , ka man ir mr , lai manam puisim nebūtu nepatīkami . ir jādomā gan par sevi , gan par otru , nevis tikai egoistiski par sevi .
un viņš teica , lai neklausos jūs , jo jūs esat anonīmas foruma kundzītes , kurām pašām neveicas dzīvē , tpc izgāžat dusmas uz citiem . es tam piekrītu , jo jūs sākāt man brukt virsū , ka es ceļu nost džeku , lai gan es vienkārši aizstāvēju tuvu draugu ??‍♀️ izskatās , ka ja kāds pazemo jūsu draugus , tad jūs vnk klusējat ??‍♀️

Kā viņš tika pazemots?
13.11.2023 09:38 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:28
dāmas , jūs nopietni ? parādat man kaut vienu vīrieti , kurš teiktu " woooow , mēnešreizes ir tik superīgas ". tas ir normāli , ka viņam nepatīk mēnešreizes . jums arī ir lietas kas nepatīk , bet nejau tpc jums kāds brūk virsū un uzreiz apvaino jūs . es mēnešreižu laikā censtos attiecībās neizrādīt to , ka man ir mr , lai manam puisim nebūtu nepatīkami . ir jādomā gan par sevi , gan par otru , nevis tikai egoistiski par sevi .
un viņš teica , lai neklausos jūs , jo jūs esat anonīmas foruma kundzītes , kurām pašām neveicas dzīvē , tpc izgāžat dusmas uz citiem . es tam piekrītu , jo jūs sākāt man brukt virsū , ka es ceļu nost džeku , lai gan es vienkārši aizstāvēju tuvu draugu ??‍♀️ izskatās , ka ja kāds pazemo jūsu draugus , tad jūs vnk klusējat ??‍♀️
zini, padomā ko runā. Mans draugs nekad nav pateicis, ka tas ir pretīgi. Ja man beidzas paketes/tamponi un esmu mājās- viņš nopirks atpakaļ ceļā no darba un pie reizes nopirks vēl konfekšu kasti. Nav pat kauns atzīties, ka ir bijis sekss mēnešreizu laikā un lai tas kādam liekas pretīgi, amorāli un kas nē, draugs nekad nav pateicis ko pretīgu par to un nav nekādi niagāras ūdenskritumi tur iedomāti.
Beidz gvelzt mēslu labāk. Nesaprotu preškam bija jāatklāj vārdi kaut kādi ? Ja tev tas linards tā krata sirdi, es viņam pabučo kaut ko un nomierini.
Īsts vecis bezmaz vai kas tagad jāmierini. Fuj nevis vīrietis, PUBLISKS FUJ. Šitas izskatās pēc tā, kas noziedès prom, kad autore paliks stāvoklī un dzemdībās nepiedalīsies, un pamperu maiņa tak ar pazemojums būs?
Attipies ko saki. Viņš ir vecis! Un ja nevar starp citiem produktiem grozā iemests paketes- taisnu ceļu. Ceru ka autore pametīs šo lupatu un šī lupata tiks ditai.
13.11.2023 09:40 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
RRebekkka @ 13.11.2023 09:38

Kā viņš tika pazemots?

iedomājies situācija , ka tu ar draugu sastrīdies , tad ieej forumā un ieraugi , ka viņš te ir izklačojis jūsu strīdu un pataisījis tevi par briesmoni citu acīs , lai gan tu tikai izteici savu nepatiku pret to , kas tev patiešām nepatīk . nav pazemojoši ?🤦🏼‍♀️
13.11.2023 09:40 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
debestinaa @ 13.11.2023 09:40
zini, padomā ko runā. Mans draugs nekad nav pateicis, ka tas ir pretīgi. Ja man beidzas paketes/tamponi un esmu mājās- viņš nopirks atpakaļ ceļā no darba un pie reizes nopirks vēl konfekšu kasti. Nav pat kauns atzīties, ka ir bijis sekss mēnešreizu laikā un lai tas kādam liekas pretīgi, amorāli un kas nē, draugs nekad nav pateicis ko pretīgu par to un nav nekādi niagāras ūdenskritumi tur iedomāti.
Beidz gvelzt mēslu labāk. Nesaprotu preškam bija jāatklāj vārdi kaut kādi ? Ja tev tas linards tā krata sirdi, es viņam pabučo kaut ko un nomierini.
Īsts vecis bezmaz vai kas tagad jāmierini. Fuj nevis vīrietis, PUBLISKS FUJ. Šitas izskatās pēc tā, kas noziedès prom, kad autore paliks stāvoklī un dzemdībās nepiedalīsies, un pamperu maiņa tak ar pazemojums būs?
Attipies ko saki. Viņš ir vecis! Un ja nevar starp citiem produktiem grozā iemests paketes- taisnu ceļu. Ceru ka autore pametīs šo lupatu un šī lupata tiks ditai.

viņš nav nekāds lupata . nejau visi vīrieši jūsmo par mr .
13.11.2023 09:42 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Pati ņēmi un apkaunojo viņu pa visu pasauli kaut kādā forumā🤣🤣🤣 nez vai viņš būs laimīgs ka atklāji vārdus🤣🤣🤣 izklausies ka tev būtu 16 vai nāc no padibenes kas šitā ņemas nevis uzvedas kā meitene/ sieviete
13.11.2023 09:42 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
debestinaa @ 13.11.2023 09:40
zini, padomā ko runā. Mans draugs nekad nav pateicis, ka tas ir pretīgi. Ja man beidzas paketes/tamponi un esmu mājās- viņš nopirks atpakaļ ceļā no darba un pie reizes nopirks vēl konfekšu kasti. Nav pat kauns atzīties, ka ir bijis sekss mēnešreizu laikā un lai tas kādam liekas pretīgi, amorāli un kas nē, draugs nekad nav pateicis ko pretīgu par to un nav nekādi niagāras ūdenskritumi tur iedomāti.
Beidz gvelzt mēslu labāk. Nesaprotu preškam bija jāatklāj vārdi kaut kādi ? Ja tev tas linards tā krata sirdi, es viņam pabučo kaut ko un nomierini.
Īsts vecis bezmaz vai kas tagad jāmierini. Fuj nevis vīrietis, PUBLISKS FUJ. Šitas izskatās pēc tā, kas noziedès prom, kad autore paliks stāvoklī un dzemdībās nepiedalīsies, un pamperu maiņa tak ar pazemojums būs?
Attipies ko saki. Viņš ir vecis! Un ja nevar starp citiem produktiem grozā iemests paketes- taisnu ceļu. Ceru ka autore pametīs šo lupatu un šī lupata tiks ditai.

Iists vecis nebaidas no sarkanas juras 😁😁🙈
13.11.2023 09:43 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:40

iedomājies situācija , ka tu ar draugu sastrīdies , tad ieej forumā un ieraugi , ka viņš te ir izklačojis jūsu strīdu un pataisījis tevi par briesmoni citu acīs , lai gan tu tikai izteici savu nepatiku pret to , kas tev patiešām nepatīk . nav pazemojoši ???‍♀️
tu viņu pazemoji atklājot vārdu🤣🤣🤣 es domāju tagad soc tīklos to lupatu būtu ļoti viegli atrasts. Marika un Linards un draugs kaut kāda kreizi Dita?🤣
13.11.2023 09:44 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Tas Linards tiešām nav nekāda dāvana. Parādi man kādi ir tavi draugi un es pateikšu kāds esi tu. Dita te visu skaidri saliek pa punktiņiem.
Vai maz Linards zināja par šo forumu, pirms Dita iegāza viņam to sejā? Es pieņemu, ka normāli vīrieši te netusē. Ja tā, tad Dita pati iznesa šņagu uz āru un uztaisīja scēnu. Ja ne tevis, visdrīzāk viņš par šo nekad neuzzinātu. Lāča pakalpojums.
13.11.2023 09:44 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:28
dāmas , jūs nopietni ? parādat man kaut vienu vīrieti , kurš teiktu " woooow , mēnešreizes ir tik superīgas ". tas ir normāli , ka viņam nepatīk mēnešreizes . jums arī ir lietas kas nepatīk , bet nejau tpc jums kāds brūk virsū un uzreiz apvaino jūs . es mēnešreižu laikā censtos attiecībās neizrādīt to , ka man ir mr , lai manam puisim nebūtu nepatīkami . ir jādomā gan par sevi , gan par otru , nevis tikai egoistiski par sevi .
un viņš teica , lai neklausos jūs , jo jūs esat anonīmas foruma kundzītes , kurām pašām neveicas dzīvē , tpc izgāžat dusmas uz citiem . es tam piekrītu , jo jūs sākāt man brukt virsū , ka es ceļu nost džeku , lai gan es vienkārši aizstāvēju tuvu draugu ??‍♀️ izskatās , ka ja kāds pazemo jūsu draugus , tad jūs vnk klusējat ??‍♀️

Tu vēl esi jauna un stulba. Kad paaugsies un satiksi vīrieti, nevis puisīti, kuram mammas piens uz lūpām, tad uzzināsi, ka daudziem VĪRIEŠIEM nav iebildumu pret seksu MR laikā (oh, nooo, kā tā var?!), nav problēmu nopirkt paketes/tamponus, nedusmojas, ka ir redzamas paketes/tamponi miskastē, un vispār, zin, ka mēnešreizes ir NORMĀLA sievietes padarīšana un pateicoties tam, ka tādas ir, viņš reiz varēs kļūt par tēvu. Un tas noteikti nav egoisms, ka sievietei MR ir un viņas to neslēpj (WTF?!?!?!?!)
13.11.2023 09:44 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
debestinaa @ 13.11.2023 09:44
tu viņu pazemoji atklājot vārdu??? es domāju tagad soc tīklos to lupatu būtu ļoti viegli atrasts. Marika un Linards un draugs kaut kāda kreizi Dita??

mani nesauc Dita , es te neliku savu īsto vārdu atšķirībā no dažas labas un pēc vārda Mariciņa uzreiz varēja saprast , ka vārds ir Marika , tpc kāds tur sakars man ar atklāšanu .
un tavu viedokli , debestiņa , vsp nevēlos lasīt , jo ko sakarīgu var pateikt tik netīrīgs cilvēks , kurš mr laikā nodarbojas ar seksu . tas ir netīrīgi . un drīzāk jau tavam džekam nav visi mājās , ka nevar nociesties līdz mr beigām un tad nodarboties ar seksu 🤦🏼‍♀️
13.11.2023 09:46 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Es varu iedomāties cik tavs linards būtu dusmīgs ja es viņu atrastu un uzrakstîtu privàti ka dita atklājusi visas kārtis un vēl te forumā pieliktu klāt bildes🤣🤣🤣
Domā tak ar galvu un ej prom un nokaunies ko pateici🤣🤣🤣
13.11.2023 09:46 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Ditinaaa @ 13.11.2023 09:46

mani nesauc Dita , es te neliku savu īsto vārdu atšķirībā no dažas labas un pēc vārda Mariciņa uzreiz varēja saprast , ka vārds ir Marika , tpc kāds tur sakars man ar atklāšanu .
un tavu viedokli , debestiņa , vsp nevēlos lasīt , jo ko sakarīgu var pateikt tik netīrīgs cilvēks , kurš mr laikā nodarbojas ar seksu . tas ir netīrīgi . un drīzāk jau tavam džekam nav visi mājās , ka nevar nociesties līdz mr beigām un tad nodarboties ar seksu ??‍♀️

Ned*rs. Vienkārši ned*rs, Dita. Pašai dibens deg tagad, jo izgāzies kā veca sēta ar savu atmaskošanu, nevienam neinteresēja kā sauc autori un draugu. Ienāci te un izgāzies un tagad taisnojies. Feeeeil.
13.11.2023 09:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits