Lūgums draugam.

 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. 😄
12.11.2023 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Nu, es gan neuzskatu, ka tas ir normāli vīrietim prasīt pirkt paketes. Ok, kaut kādos ārkārtas gadījumos varbūt, bet ne jau kā ikdienas pirkumu. Nezinu, man šķiet dīvaini tādas lietas prasīt vīrietim, ja pati to vari izdarīt.
12.11.2023 22:03 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.12.2015
"Ko par mani čomi padomās" ...tavs draugs gadījumā nebrauc ar BMW? Tie parasti ir tādi tīņu prātiņos...
12.11.2023 22:05 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Stāsts jau tomēr nav par paketēm, bet par reakciju. Problēmas jau ir ar to.
Beigās jau sieviete tāpat dabuja ar savu asiņošanu, vēdersāpēm un pakešu deficītu, uz veikalu desot pati, jo mājās jau nekā neesot bijis. Daļēji vīrietim taisnība- aizej pati. Un aizgāja noteikti. Tātad bija izdarāms.
Žēl, ka ar scēnu tas viss.
Teorētiski vīrietim ir jāvar nopirkt. Un bez drāmas. Bet vai vajag?
12.11.2023 22:08 |
 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Jā, es jau esmu šokā par to, ka tik neadekvāti kliedza uz manis tāda sīkuma dēļ nejau tieši par to, ka paketes nenopirka.
12.11.2023 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Skaidrs, ka puiša reakcija nebija adekvāta, par to jau neviens nestrīdās. Bet mani pārsteidz, cik daudzām sievietēm tā ir ierasta lieta, likt vīrietim pirkt tādas lietas.
12.11.2023 22:21 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Mariciņa @ 12.11.2023 22:14
Jā, es jau esmu šokā par to, ka tik neadekvāti kliedza uz manis tāda sīkuma dēļ nejau tieši par to, ka paketes nenopirka.

Noteikti pacel šo jautājumu un izrunājat, un skaties tālāk kas notiek. Attiecības ļoti svaigas, neļauj tā pret sevi. Ja neprotas, tad gan..
12.11.2023 22:28 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Lovisa @ 12.11.2023 22:21
Skaidrs, ka puiša reakcija nebija adekvāta, par to jau neviens nestrīdās. Bet mani pārsteidz, cik daudzām sievietēm tā ir ierasta lieta, likt vīrietim pirkt tādas lietas.

Bet kas tur tāds? Taču skaidrs, ka vīrietis nepērk tās nelaimīgās paketes sev, bet gan sievietei. Skaidrs, ka visām sievietēm ir mēnešreizes, no kā tur kaunēties. Tikpat labi var izjust kaunu tad, kad pērc tualetes papīru, jo, ak, šausmas, cilvēki mēdz tualetē nokārtoties. Tiešām kaut kāda pusaudžu domāšana. Gan pārdevējai, gan citiem pircējiem ir vienalga, ko tur kāds cits pērk. Neviens pēc tam nedomā vairākas dienas par to vīrieti, kurš veikalā pirka paketes.
12.11.2023 22:39 |
 
Reitings 2747
Reģ: 05.09.2023
Lovisa @ 12.11.2023 22:21
Skaidrs, ka puiša reakcija nebija adekvāta, par to jau neviens nestrīdās. Bet mani pārsteidz, cik daudzām sievietēm tā ir ierasta lieta, likt vīrietim pirkt tādas lietas.

Man šo visu daudzo gadu laikā kopš esmu uz šīs planētas nācies 2x prasīt vīrietim lai nopērk. Un katru reizi citās attiecībās. Es domāju, ka sievietes pašas primāri par to parūpējas, bet gadās piemirst un tad uzprasi lai nopērk. Es tiešām tajā neredzu problēmu. Kas tur tajās paketēs tāds, ko vīrietis nedrīkst? Pie tam ja tāpat vīrietis iet uz veikalu tajā dienā pārtiku iepirkt. Tiešām grūti noiet gar higiēnas preču plauktu? Vai slinkums meklēt pēc bildes īstās?
12.11.2023 22:44 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
TimeToDream @ 12.11.2023 22:39

Bet kas tur tāds? Taču skaidrs, ka vīrietis nepērk tās nelaimīgās paketes sev, bet gan sievietei. Skaidrs, ka visām sievietēm ir mēnešreizes, no kā tur kaunēties. Tikpat labi var izjust kaunu tad, kad pērc tualetes papīru, jo, ak, šausmas, cilvēki mēdz tualetē nokārtoties. Tiešām kaut kāda pusaudžu domāšana. Gan pārdevējai, gan citiem pircējiem ir vienalga, ko tur kāds cits pērk. Neviens pēc tam nedomā vairākas dienas par to vīrieti, kurš veikalā pirka paketes.

Bet kas tur tāds, ja vīrietis negrib pirkt? Tas nav viņa pienākums, ko nedarot viņš dabūtu rājienu vai pārmetumus. Jā, ok, arkārtas situācijas, bet šajā gadijumā ja exis pircis, šim jāpērk, to ārkārtas situāciju par daudz. Lielākajai daļai sieviešu mēnešreizes neuzgāžas kā zibens no skaidrām debesīm. Es teiktu - slikta plānošana, ja nav nekā mājās un nav ienācis prātā nodrošināties ar vajadzīgo laicīgi priekš sevis. Jo galu galā, tās nelaimīgās paketes jau vajag tev. Tāvām vajadzībām ir jābūt tavai prioritātei.
Tev sākas mr un tu esi aizmirsusi nopirkt nepieciešamo. Ja vīrietis aizmirstu tev tās nopirkt - skandāls garantēts.
12.11.2023 22:46 |
 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Švīka @ 12.11.2023 22:46

Bet kas tur tāds, ja vīrietis negrib pirkt? Tas nav viņa pienākums, ko nedarot viņš dabūtu rājienu vai pārmetumus. Jā, ok, arkārtas situācijas, bet šajā gadijumā ja exis pircis, šim jāpērk, to ārkārtas situāciju par daudz. Lielākajai daļai sieviešu mēnešreizes neuzgāžas kā zibens no skaidrām debesīm. Es teiktu - slikta plānošana, ja nav nekā mājās un nav ienācis prātā nodrošināties ar vajadzīgo laicīgi priekš sevis. Jo galu galā, tās nelaimīgās paketes jau vajag tev. Tāvām vajadzībām ir jābūt tavai prioritātei.
Tev sākas mr un tu esi aizmirsusi nopirkt nepieciešamo. Ja vīrietis aizmirstu tev tās nopirkt - skandāls garantēts.

Vēlreiz atkārtošos - es uz viņa NEKLIEDZU un neko NEPĀRMETU. NESALĪDZINĀJU viņu ar bijušo draugu un NETAISOS salīdzināt. Es tikai pieminēju te forumā to, ka gadījās tā, ka bijušais bija nopircis man paketes bez problēmām, tāpēc man nešķita, ka tas ir kaut kas amorāls palūgt vienu reizi tagadējam draugam nopirkt paketes, jo viņš devās uz veikalu. Es pajautāju vienu reizi nejau katru reizi to jautāju. Un ne katru mēnesi notiek tā, ka man nav pakešu, tā vienkārši sakrita un tāpēc palūdzu viņam, jo viņš kā jau teicu devās tieši uz veikalu. Un nejau pakešu nepirkšanas dēļ esmu šokā, bet tāpēc, ka viņš kliedza uz mani par to, nevis mierīgi atteica un nosauca mani par cūku, jo es tualetes atkritumu grozā izmetu izlietotu paketi. Kur man citur vajadzēja mest paketi? Katru reizi ņemt atsevišķu maisiņu, kur ielikt pilno paketi un iet nest ārā uz atkritumu tvertni? Vai dzīvot atsevišķi mēnešreižu laikā, jo viņam mēnešreizes šķiet pretīgas?
12.11.2023 22:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu, es gan neuzskatu, ka tas ir normāli vīrietim prasīt pirkt paketes. Ok, kaut kādos ārkārtas gadījumos varbūt, bet ne jau kā ikdienas pirkumu. Nezinu, man šķiet dīvaini tādas lietas prasīt vīrietim, ja pati to vari izdarīt.

+++ Man arī tas liekas dīvaini. Man neviena nekad nav neko tādu prasījusi, liekas kaut kā pašsaprotami, ka tādas lietas sagādā pašas sev.
12.11.2023 22:55 |
 
Reitings 2747
Reģ: 05.09.2023
Vispār te tas fokuss nav jāliek tik daudz uz faktu ka nenopirka, kas vispār ir elementāri kā maizi nopirkt, ņemot vērā ka tā, kā autore apraksta, bija ārkārtas situācija. Bet gan uz to ka tas muļķis auro uz viņu un sauc mēnešreizes par pretīgām. Īsti normāli tas nav. Izklausās ka viņš varētu būt pārsteigts ja uzzinās ka meitenes arī kakā un pēc tam nesmaržo pēc rozītēm
12.11.2023 23:02 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Mariciņa @ 12.11.2023 22:53

Vēlreiz atkārtošos - es uz viņa NEKLIEDZU un neko NEPĀRMETU. NESALĪDZINĀJU viņu ar bijušo draugu un NETAISOS salīdzināt. Es tikai pieminēju te forumā to, ka gadījās tā, ka bijušais bija nopircis man paketes bez problēmām, tāpēc man nešķita, ka tas ir kaut kas amorāls palūgt vienu reizi tagadējam draugam nopirkt paketes, jo viņš devās uz veikalu. Es pajautāju vienu reizi nejau katru reizi to jautāju. Un ne katru mēnesi notiek tā, ka man nav pakešu, tā vienkārši sakrita un tāpēc palūdzu viņam, jo viņš kā jau teicu devās tieši uz veikalu. Un nejau pakešu nepirkšanas dēļ esmu šokā, bet tāpēc, ka viņš kliedza uz mani par to, nevis mierīgi atteica un nosauca mani par cūku, jo es tualetes atkritumu grozā izmetu izlietotu paketi. Kur man citur vajadzēja mest paketi? Katru reizi ņemt atsevišķu maisiņu, kur ielikt pilno paketi un iet nest ārā uz atkritumu tvertni? Vai dzīvot atsevišķi mēnešreižu laikā, jo viņam mēnešreizes šķiet pretīgas?

Ja godīgi, es arī esmu nodomājusi, ka daža sieviete ir cūka, ja sab.tualetē izmet paketi kā uz delnas. Reāli pretīgi.
Ja pakete ir satīta kā paredzēts, tad gan es nesaprotu, kur ir problēma un kāpēc jāokšķerējas pa wc miseni un tad jāsaukājās.
12.11.2023 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
TimeToDream @ 12.11.2023 22:39

Bet kas tur tāds? Taču skaidrs, ka vīrietis nepērk tās nelaimīgās paketes sev, bet gan sievietei. Skaidrs, ka visām sievietēm ir mēnešreizes, no kā tur kaunēties. Tikpat labi var izjust kaunu tad, kad pērc tualetes papīru, jo, ak, šausmas, cilvēki mēdz tualetē nokārtoties. Tiešām kaut kāda pusaudžu domāšana. Gan pārdevējai, gan citiem pircējiem ir vienalga, ko tur kāds cits pērk. Neviens pēc tam nedomā vairākas dienas par to vīrieti, kurš veikalā pirka paketes.

Ne jau tāpēc, ka jākaunas, bet tomēr uzskatu, ka tā ir lieta, kas sievietei jāpērk pašai. Vīrietis taču tāpat visticamāk nezinās kādas tieši izvēlēties. Ir lietas, ko katrs sev nopērk pats. Kaut vai kādas citas sieviešu lietas - lūpukrāsu, sejas krēmu- neprasīsi taču draugam nopirkt, jo neviens vīrietis nezinās, kādu tieši.
12.11.2023 23:09 |
 
Reitings 4922
Reģ: 27.03.2023
Tāpēc viņš arī ir tikai draugs, nespētu iedomāties kaut ko tādu ar vīrieti ar kuru ir izveidota ģimene.
Un labi, ka viņš parādīja savu “raksturu” jau tagad, būs viela pārdomām.
Man draudzene jaunības tupumā ar tāda veida vīrieti vēl apprecējās. Un kamēr šī stāvoklī būdama vēma podā, viņš stāvēja blakus un komentēja, cik tas ir pretīgi.
Un starp citu pēc dzemdībām sievietes vispār asiņo veselu mēnesi un ar tikko piedzimušu zīdaini fiziski nav viegli skriet uz veikalu pēc paketēm. Tāpēc arī ir otrs cilvēks, kas saprot un palīdz.
12.11.2023 23:13 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Vispār, jo vairāk lasu, jo vairāk saprotu, ka nekāda Dieva dāvana tev viņš nav. Kliedz, apsaukājas, nepērk, ko prasa, okšķerējas pa tualetes miseni, pēc tam pārmet, atkal saukājas...
Kliedza šoreiz uz tevi pirmo reizi, bet tātad iepriekš apsaukājis tevi par cūku, bet tu tāpat uzsāki kopdzīvi ar viņu (nedēļu dzīvojat kopā, tagad sākas mr, pieņemu, ka par cūku tevi apsaukāja jau pirms kopdzīves uzsākšanas). Ko gan tur labāku vairs var gaidīt.
12.11.2023 23:19 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Grūti pat noticēt, ka tā ir īsta tēma, un par dažu komentētāju aizspriedumiem.
Mans vīrs ir man pircis pieaugušo pamperus un krūtsgalu uzgaļus uz slimnīcu pēc dzemdībām. Jā, es neaprēķināju, cik pamperus man vajadzēs un man pietrūka 😄 linčojiet mani tagad 😁
Nezinu, cik nopietnas jums ir tās attiecības, bet nobriedis viņš noteikti nav.
12.11.2023 23:21 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Motherofdragons @ 12.11.2023 23:21
Grūti pat noticēt, ka tā ir īsta tēma, un par dažu komentētāju aizspriedumiem.
Mans vīrs ir man pircis pieaugušo pamperus un krūtsgalu uzgaļus uz slimnīcu pēc dzemdībām. Jā, es neaprēķināju, cik pamperus man vajadzēs un man pietrūka ? linčojiet mani tagad ?
Nezinu, cik nopietnas jums ir tās attiecības, bet nobriedis viņš noteikti nav.

Tevi neviems nelinčos. Tēma nav par tevi. Un runa nav par sievieti pēcdzemdību periodā.
Tēma ir vīrieti, kas auro uz sievieti, okšķerējas pa miseni un saukājas.
Pārējais vien diskusijai.😁
12.11.2023 23:25 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.05.2019
Es tikko izlasīju ko labu: Kad tu esi kopā ar kādu - pārliecinies, ka tu jūties mīlēts, tu jūties droši un mierīgi.
Taisnība. Tās ir tādas 3 pamatlietas, lai veidotos labas attiecības. 🙂
12.11.2023 23:32 |
 
Reitings 23
Reģ: 13.05.2022
Meitene savam draugam ir vienu reizi paprasījusi nopirkt paketes , jo bija ārkārtas situācija un viņai sāpēja vēders un draugs kā reiz gāja uz veikalu , nevis speciāli tikai paketu dēļ bija jāiet . Nu gadījās vienreiz , ka nav paketu mājās , akvaiii kāda katastrofa , ka uzreiz diršat meitenei virsū , ka vajag laicīgi nodrošināt paketes sev . Tas ir red flag , ka viņš atsakās par tevi parūpēties grūtā brīdī un bļauj virsū tev . Ja tik niecīgā problēmā nepalīdz , tad pie pirmajām grūtībām pametīs tevi viņš
12.11.2023 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits