BRĪDINĀJUMS PAR ANETI | ATKAL FORMĀ

 
Reitings 161
Reģ: 08.11.2023
Jūnijā pieteicos A.Kuzņecovas| ATKAL FORMĀ Soļošanas maratonā.Dalības maksa 10€.Ja gribi balvu,tad 15€.
Šis bija mans pirmais maratons dzīvē.Likās daudzsološs,tādēļ pieteicos(mazs bērns,daudz brīva laika pastaigām,vasara,aktīvāka diena utt.)
Ziniet,maratons bija absolūta rīkotājas izgāšanās.Norise bija tuvu nullei.Ļoti neaktīva organizatoriskā puse,uz jautājumiem atbild augstprātīgi,pat nicinoši reizēm.Nākošā mēneša aplikāciju Pacer neizveidoja vairākas dienas.Mēs,grupas meitenes,vnk turpinājām soļot un pašas sevi uzmundrināt.Pati vadītāja čatā lika savu suņu bildes un ceļojumu, bet to, ka kaut 1 x nedēļā būtu uzrakstījusi pamotivējošu un pozitīvu ziņu mums- nē, tā nebija.Tikai kad mēs pašas sākām vairāk apspriest kāpēc tā un kas vispār te notiek, Anete saausījās un pēkšņi saldi sāka “braukt pa ausīm”, rakstot mums:”Meitenes, malači, jauna diena klāt, daudz savāktu soļu” utt.
Es saprotu,ja esi maratona organizatore, tad Tu esi kā kodols šim maratonam un Tev ir jāatbild par maratonu no pirmās līdz pēdējai dienai.Vai tā bija -Nē!!!Cik x viņa pati piedāvāja Soļošanas noslēguma satikšanos pasoļojot kādā pārgājienā.Nu tik meitenes čatā sarosījās un dalījās idejām par tikšanās vietu un laiku.Vai tikšanās bija? -Nē!!! Vienā jaukā rītā visas grupas dalībnieces no čata bija izdzēstas pat nepabrīdinot mūs(mēs čatā vairākkārt minējām, ka esam sapazinušās un, labprāt , čatiņu turpinātu) un nekāds noslēguma soļošanas pārgājiens nav bijis līdz pat šai dienai.
08.11.2023 22:31 |
 
Reitings 102
Reģ: 16.11.2023
Londine @ 15.12.2023 01:17
Bet es nesaprotu- nu nekā nesaprotu! Kāpēc viņa sevi filtrē? Liek filtrus. Atrāda acis un uzliek filtru, kuram palielinātasb lūpas, izmainīta sejas forma… ja jau pieņem sevi un demonstrē dabiskumu ar sirmiem matiem, nafig seja jālīdzina…? Es viņai neticu.

Es gan sapratu 😂 Tas bija joks. Pēc tā iepriekšējā story par vīru bija tiešām smieklīgi.
Vispār ļoti smuki viņai ir uztaisīts. Uzreiz par kādiem 10 gadiem jaunāka. Lai gan viņa saka, ka pieņem sevi un tā, bet nu tomēr sakopt sevi vajag tādā vecumā.
15.12.2023 06:01 |
 
Reitings 7636
Reģ: 08.03.2021
Anete uzsākusi raganu medības Kiviču Lienes stilā. Saprastu vēl, ja viņai būtu sūtīti draudi vai kkas pretīgs, bet šis nebija tas gadījums. Ļoti nepatīkama sajūta pēdējā laikā nāk no viņas storijiem.
15.12.2023 10:41 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Kaut kāds indīgums staro. Un uzturā grib rādīt komptenci, kura nevieš uzticību. Un pat vēlmi klausīties.
15.12.2023 16:17 |
 
Reitings 724
Reģ: 06.11.2021
Nu Anete, tu tak esi pāri šādām “toksiskām” vietām, kāpēc nāc un ložņā? Kur tavs pareizums?
Aizved bērnu pie ārsta, viņš sabojās muguru ar šādu gaitu.
Un izņem suni no patversmes. Citādi tie smukie suņi mājās, nesmukais un tas kurš rada klapatas, patversmē. Un putnus ar turpini sprostā turēt? Ētiskā tu mūsu!
15.12.2023 16:48 |
 
Reitings 1996
Reģ: 22.02.2023
Palmumāja2 @ 15.12.2023 06:01

Es gan sapratu ? Tas bija joks. Pēc tā iepriekšējā story par vīru bija tiešām smieklīgi.
Vispār ļoti smuki viņai ir uztaisīts. Uzreiz par kādiem 10 gadiem jaunāka. Lai gan viņa saka, ka pieņem sevi un tā, bet nu tomēr sakopt sevi vajag tādā vecumā.
😁😁😁 Viņas 50 nav vēl TĀDS vecums, nav jau 80!
15.12.2023 16:58 |
 
Reitings 724
Reģ: 06.11.2021
O, Anete kļūs par instačigānu. Tagad mācīs arī par insulīna rezistenci. Kaut kā neatminu, ka viņai būtu medicīniskā izglītība.
18.12.2023 12:46 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.11.2023
Izrādās, viņa jau cik sievietes no pirmā soļošanas maratona ir nobloķējusi. Mums ir neliela sava grupa un arī Pacer esam vēl arvien. Cik parunāts ar meitenēm, daudzas jau ir bloķētas
18.12.2023 22:14 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.11.2023
Uzmurgojusi jaunu izaicinājumu, kurš sāksies 8.janvārī.
Cilvēka dizains, rūpnīcas iestatījumi, badošanās, insulīns, stress, miegs, svars utt.
Es šokā!!!! Viņai, es atvainojies, viss ok, sasniedzot savus 50??!
Kas tie par murgiem un ko viņa vispār ir tiesīga runāt par katru no šīm tēmām. Dalība slēgtā grupā. Nu, protams, lai nav tā, ka atkal kāda kā es drosmīgā kaut ko izpirdīs, ka viss Anetes izaicinājumā ir slikti un nauda vējā par samaksāto maratonu.
18.12.2023 22:20 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Jāuzsūta Sprinģe virsū 😂
18.12.2023 23:11 |
 
Reitings 374
Reģ: 06.11.2021
KristineKK1 @ 08.11.2023 22:31
Jūnijā pieteicos A.Kuzņecovas| ATKAL FORMĀ Soļošanas maratonā.Dalības maksa 10€.Ja gribi balvu,tad 15€.
Šis bija mans pirmais maratons dzīvē.Likās daudzsološs,tādēļ pieteicos(mazs bērns,daudz brīva laika pastaigām,vasara,aktīvāka diena utt.)
Ziniet,maratons bija absolūta rīkotājas izgāšanās.Norise bija tuvu nullei.Ļoti neaktīva organizatoriskā puse,uz jautājumiem atbild augstprātīgi,pat nicinoši reizēm.Nākošā mēneša aplikāciju Pacer neizveidoja vairākas dienas.Mēs,grupas meitenes,vnk turpinājām soļot un pašas sevi uzmundrināt.Pati vadītāja čatā lika savu suņu bildes un ceļojumu, bet to, ka kaut 1 x nedēļā būtu uzrakstījusi pamotivējošu un pozitīvu ziņu mums- nē, tā nebija.Tikai kad mēs pašas sākām vairāk apspriest kāpēc tā un kas vispār te notiek, Anete saausījās un pēkšņi saldi sāka “braukt pa ausīm”, rakstot mums:”Meitenes, malači, jauna diena klāt, daudz savāktu soļu” utt.
Es saprotu,ja esi maratona organizatore, tad Tu esi kā kodols šim maratonam un Tev ir jāatbild par maratonu no pirmās līdz pēdējai dienai.Vai tā bija -Nē!!!Cik x viņa pati piedāvāja Soļošanas noslēguma satikšanos pasoļojot kādā pārgājienā.Nu tik meitenes čatā sarosījās un dalījās idejām par tikšanās vietu un laiku.Vai tikšanās bija? -Nē!!! Vienā jaukā rītā visas grupas dalībnieces no čata bija izdzēstas pat nepabrīdinot mūs(mēs čatā vairākkārt minējām, ka esam sapazinušās un, labprāt , čatiņu turpinātu) un nekāds noslēguma soļošanas pārgājiens nav bijis līdz pat šai dienai.

Ha ha, jà, Anete ir tik slidena! Tā izsmēja visas karmas latvietes, bet ko pati dara? Tirgo uztura bagàtinàtàjus! Varbùt tàpèc atgriezàs normàlà darbà? Sàka atsekot cilvèki? Tà ir, ar divkosìbu un dubultiem standartiem tàlu netiksi!
19.12.2023 09:20 |
 
Reitings 374
Reģ: 06.11.2021
KristineKK1 @ 08.11.2023 22:31
Jūnijā pieteicos A.Kuzņecovas| ATKAL FORMĀ Soļošanas maratonā.Dalības maksa 10€.Ja gribi balvu,tad 15€.
Šis bija mans pirmais maratons dzīvē.Likās daudzsološs,tādēļ pieteicos(mazs bērns,daudz brīva laika pastaigām,vasara,aktīvāka diena utt.)
Ziniet,maratons bija absolūta rīkotājas izgāšanās.Norise bija tuvu nullei.Ļoti neaktīva organizatoriskā puse,uz jautājumiem atbild augstprātīgi,pat nicinoši reizēm.Nākošā mēneša aplikāciju Pacer neizveidoja vairākas dienas.Mēs,grupas meitenes,vnk turpinājām soļot un pašas sevi uzmundrināt.Pati vadītāja čatā lika savu suņu bildes un ceļojumu, bet to, ka kaut 1 x nedēļā būtu uzrakstījusi pamotivējošu un pozitīvu ziņu mums- nē, tā nebija.Tikai kad mēs pašas sākām vairāk apspriest kāpēc tā un kas vispār te notiek, Anete saausījās un pēkšņi saldi sāka “braukt pa ausīm”, rakstot mums:”Meitenes, malači, jauna diena klāt, daudz savāktu soļu” utt.
Es saprotu,ja esi maratona organizatore, tad Tu esi kā kodols šim maratonam un Tev ir jāatbild par maratonu no pirmās līdz pēdējai dienai.Vai tā bija -Nē!!!Cik x viņa pati piedāvāja Soļošanas noslēguma satikšanos pasoļojot kādā pārgājienā.Nu tik meitenes čatā sarosījās un dalījās idejām par tikšanās vietu un laiku.Vai tikšanās bija? -Nē!!! Vienā jaukā rītā visas grupas dalībnieces no čata bija izdzēstas pat nepabrīdinot mūs(mēs čatā vairākkārt minējām, ka esam sapazinušās un, labprāt , čatiņu turpinātu) un nekāds noslēguma soļošanas pārgājiens nav bijis līdz pat šai dienai.
Nu, Anete ir pavisam interesants tèls, tomèr neticu, ka viņa domàja, ka sekotàjas neredzès cauri viņas divkosìbai un dubultajiem standartiem. Lai kļùtu labàka sekotàju acìs, tà izsmèja visas karmas latvietes, bet kas tad nu? Pašai reklamèt uztura bagàtinàtàjus - no problem, ja tik maksá! 😁 nu neiedvesmo viņa nevienu, laikam tapèc atgriezàs normàlà darbà, ka saprata ka guru no viņas ir nekáds…
19.12.2023 09:29 |
 
Reitings 374
Reģ: 06.11.2021
KristineKK1 @ 09.11.2023 10:08
Vēlos painformēt par jaunāko.
-Tad nu lūk, viņa vakar mani nobloķēja.
Vakarā sazvanos ar vecāko meitu ( meitai jau 19,-ne bērna vecums), pastāstu pieredzi savu. Meita intereses pēc saka, paskatīšos tās sievietes profilu.
Ne tikai man, bet arī manai meitai bija anormāls šoks- tā Anete ir izložņājusi manu ģimeni un bloķējusi pat manu meitu Instagram.
Es atvainojos, bet cik slimam cilvēkam ir jābūt pēc tādas rīcības. Un man pat nav tāds profils, kur es ļoti publicētu visu savu dzīvi- es nepublicēju vīru, ģimenes ikdienu, mazo bērniņu utt. Man pa visu Ig ir tikai 2-3 publikācijas ar vecāko meitu, kur viņa ir ietagota un, loģiski, mums ir vienādi uzvārdi?
Slimi, ka pieaugusi sieviete tagad bloķēs visus manus radus.
Jā, varbūt es šobrīd viņas dzīvē esmu kā dadzis dibenā, bet man reāli besij šitas viss viņas sūds. Es esmu par patiesu un īstu cilvēku cieņu, bet ne tādu cilvēku muļķošanu un personīgi manis pazemošanu. Un kāds sakars vispār manai vecākajai meitai ??
Anete, varbūt baidies, ka mana vecākā meita, esot Lv, dosies pie Tevis un palūgs Tev atpakaļ 15€ par neveiksmīgo maratonu?
Nedosies, - vari būt mierīga.
Ir spēcīgs sieviešu spēks “viena tante teica”- es 109% ticu, ka šo izlasīs daudzas sievietes un pašas pieņems lēmumus.
P.s.es neesmu viņai konkurente,- es esmu vienkārši sieviete. Jā, reizēm kaut kur naiva ( kad jāizvēlas tāds maratons:D) , bet ne stūlba ( droši un pārliecinoši izteikšu patiesību par meliem, jo nebaidos patiesi runāt)
19.12.2023 09:32 |
 
Reitings 1996
Reģ: 22.02.2023
Atvaino, bet ja Tu raksti "stūlba", tad īpaši gudra tomēr neesi. 😁
19.12.2023 09:49 |
 
Reitings 319
Reģ: 29.11.2022
Anetiite @ 19.12.2023 09:20

Ha ha, jà, Anete ir tik slidena! Tā izsmēja visas karmas latvietes, bet ko pati dara? Tirgo uztura bagàtinàtàjus! Varbùt tàpèc atgriezàs normàlà darbà? Sàka atsekot cilvèki? Tà ir, ar divkosìbu un dubultiem standartiem tàlu netiksi!

Kādus tieši uztura bagātinātājus viņa tirgo un kur? Neesmu manījusi, ka viņa tirgotu kādus uztura bagātinātājus.
19.12.2023 09:59 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Kāpēc cilvēks lien tur, kur viņam nav pietiekamu zināšanu, t.i. veselības jomā?
Cilvēka dizainu jaukt kopā ar uzturu, sportu un pag, ko.. fermentēšanu? Kāpēc tas ir jādara?
https://www.instagram.com/p/C1CNh_LiEfU/
19.12.2023 18:53 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Šis viss gājiens man arī nosita jebkādas simpātiju atlikas. 00 iedvesmas no viņas! Kur nu vēl 75 eur pat to maksāt, ko salasījusies un saklausījusies! Ja viņa finanšu kursiku piedāvātu, daudz pozitīvāk tas viss izskatītos.
19.12.2023 19:44 |
 
Reitings 1996
Reģ: 22.02.2023
Bumbule @ 19.12.2023 18:53
Kāpēc cilvēks lien tur, kur viņam nav pietiekamu zināšanu, t.i. veselības jomā?
Cilvēka dizainu jaukt kopā ar uzturu, sportu un pag, ko.. fermentēšanu? Kāpēc tas ir jādara?
https://www.instagram.com/p/C1CNh_LiEfU/
Viņa nelien pie cilvēkdizaina tādà izpratnē, pirms brēkt, vajag noskaidrot.
19.12.2023 19:46 |
 
Reitings 1327
Reģ: 04.11.2022
Bumbule @ 19.12.2023 18:53
Kāpēc cilvēks lien tur, kur viņam nav pietiekamu zināšanu, t.i. veselības jomā?
Cilvēka dizainu jaukt kopā ar uzturu, sportu un pag, ko.. fermentēšanu? Kāpēc tas ir jādara?
https://www.instagram.com/p/C1CNh_LiEfU/

Palasot to “kursu” aprakstu, izklausās pēc pesteļošanas un Uresinas Nr.2, kas meklē sev naivas un stulbas aitas, kuras atvērs savu maciņu. Cik skumji, ka mūsdienu sievietes uz ko tādu “pavelkas”
19.12.2023 22:25 |
 
Reitings 22135
Reģ: 18.08.2022
Londine @ 19.12.2023 19:44
Šis viss gājiens man arī nosita jebkādas simpātiju atlikas. 00 iedvesmas no viņas! Kur nu vēl 75 eur pat to maksāt, ko salasījusies un saklausījusies! Ja viņa finanšu kursiku piedāvātu, daudz pozitīvāk tas viss izskatītos.

Saklausījusies podcastus pa mežu staigājot ,tagad atkal taisīs jaunu izaicinājumu,nu bāc tiešām nav nekādu institűciju,kas šitos gurű apseko,tad nu gan kārtējā visu jomu speciālise uzradusies 😀
19.12.2023 22:47 |
 
Reitings 7636
Reģ: 08.03.2021
LuckyStrike @ 19.12.2023 19:46
Viņa nelien pie cilvēkdizaina tādà izpratnē, pirms brēkt, vajag noskaidrot.

Viņa maldina sekotājus, izmantojot šobrīd trendīgus nosaukumus. Tas pat ir vēl sliktāk.
20.12.2023 09:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits