Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājsaimnieču beztēma

 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
Sveikas, beztēma par mājsaimniecēm.Tās kuras ir mājsaimnieces, kā jūs pavadat savu brīvo laiku, kad nerūpējaties par ēst gatavošanu un mājas kārtošanu? Esat mājsamniece ar bērniem vai bez? Cik ilgi jau esat mājsaimniece un vai apsveriet domu iet strādāt? Esat apmierinātas? Vai gūstat kādus ienākumus? 🙃
Vai ar laiku jums nerodas depresīvs, nomākts garastāvoklis sežot mājās? Kā jums ar finansēm, vai vīrietis jums katru ned/mēn iedod kādu naudu ar ko iepirkties veikalā? Vai tomēr jūs ejat kopīgi iepirkties uz veikaliem? Kā nonācāt pie idejas būt majsaimniecei?
04.11.2023 02:55 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Saprotu, ka tēma ir mājsaimniecēm, bet es vēlētos pateikt, kāpēc es nevēlētos to.
1) Ja nav kaut kādu savu iekrājumu, tad nav savas personīgās naudas un visu laiku ir jābūt atkarīgai no vīra un nevari atļauties visu, ko vēlies
2) Depresīvs noskaņojums no ikdienas rutīnas. Katru dienu viens un tas pats
3) Vīrs var tevi kontrolēt, jo tu taču esi atkarīga no viņa. Viņš pelna, bet tu nē utt.
04.11.2023 09:48 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Tās,kuras sēž mājās ir slinkas mātītes uz vīra kakla. Nauda ir jāmāk pelnīt pašai
04.11.2023 09:57 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Mājsaimniece bez bērniem, sasmējos, sieviete- Alfonss 😁
04.11.2023 10:29 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.11.2023
NeheitoManiParTaisnibu @ 04.11.2023 09:57
Tās,kuras sēž mājās ir slinkas mātītes uz vīra kakla. Nauda ir jāmāk pelnīt pašai

un vīrietim arī jādzemdē pašam
04.11.2023 10:29 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
mana krustmāte ir mājsaimniece. bet viņa zīmē portretus, ada, tamborē, šuj, tie ir viņas hobiji un tā viņa piepelnās
04.11.2023 15:05 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Depresīvs noskaņojums no ikdienas rutīnas. Katru dienu viens un tas pats

Tiem kam darbs mājas, darbs mājas, tiem nav depresijas un rutīna? Tas nemaz nav viens un tas pats..tie kas strādā vaiga sviedros tiem arī ir i depresijas, i rutīna. Un dzīves apnikums. Nav starpības tur 😂
04.11.2023 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Pavisam nesen kļuvu par mājsaimnieci. Tas bija mans sapnis daudzus gadus. Beidzot!!! Esmu ļoti laimīga. Visa ģimene no tā tikai iegūstam :)
04.11.2023 23:49 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Esmu mājsaimniece ar daudzu gadu stāžu, man ir 3 bērni un vīrs, nu nav tā ka mājsaimniece sēž mājās un urbina degunu, manāgadijumā bērni skolā ir no 8.30-3 taka 8 sāku vedāt bērnus pa skolām un mājās esmu apmēram 8.40 no rīta un tad jau trijos jābūt pirmajā skolā pēc jaunākā bērna , tad vecākais , tad vidējais , tad mājās visi un viss sākas, visi jāpārģērbj, jāpabaro , kam trenniņi kam mājas darbi, vakariņas, trauku kalni , naktsmiers visiem un tā tik uz riņķi, tajās 6 h kas ir " " "brīvas " jāuzkopj māja , jāpagatavo pusdienas, jāiepērkās, pašai laiks nomazgāties un vienmēr arī visus frizierus, kosmetalogu , manikīru , solāriju utt arī ieplānoju tikai kamēr bērni skolā. Esmu vairākas reizes aizgājusi strādāt bet godīgi darbā saprotu ka daudz vērtīgāk ir tas ko daru mājās, laiks ko pavadu ar bērniem utt, jo nekāda dižā izglītība man nav un darba ziņā esmu strādājusi restorānos un veikalā , kas nu ir tāds galīgi nekāds darbs kas nekādu dižo algu nenes un arī iztukšo mani kā cilvēku ( vispār nevaru uzturēties lielās burzmās un ar daudz cilvēkiem sastrādāties man ir ptsd un anxiety ) tapēc tagat tiešām no sirds izbaudu privilēģiju būt mājsaimniece, naudu vīrs dod pietiekoši un nav arī nekas jālūdzas, turklāt viņam patīk ka var darbities kad vēlas jo nav jādomā kas bērnus pieskatīs, un viņš dienā pelna tik cik es reizēm mēnesī nopelniju .
05.11.2023 00:00 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
MiniMe33 @ 05.11.2023 00:00
Esmu mājsaimniece ar daudzu gadu stāžu, man ir 3 bērni un vīrs, nu nav tā ka mājsaimniece sēž mājās un urbina degunu, manāgadijumā bērni skolā ir no 8.30-3 taka 8 sāku vedāt bērnus pa skolām un mājās esmu apmēram 8.40 no rīta un tad jau trijos jābūt pirmajā skolā pēc jaunākā bērna , tad vecākais , tad vidējais , tad mājās visi un viss sākas, visi jāpārģērbj, jāpabaro , kam trenniņi kam mājas darbi, vakariņas, trauku kalni , naktsmiers visiem un tā tik uz riņķi, tajās 6 h kas ir " " "brīvas " jāuzkopj māja , jāpagatavo pusdienas, jāiepērkās, pašai laiks nomazgāties un vienmēr arī visus frizierus, kosmetalogu , manikīru , solāriju utt arī ieplānoju tikai kamēr bērni skolā. Esmu vairākas reizes aizgājusi strādāt bet godīgi darbā saprotu ka daudz vērtīgāk ir tas ko daru mājās, laiks ko pavadu ar bērniem utt, jo nekāda dižā izglītība man nav un darba ziņā esmu strādājusi restorānos un veikalā , kas nu ir tāds galīgi nekāds darbs kas nekādu dižo algu nenes un arī iztukšo mani kā cilvēku ( vispār nevaru uzturēties lielās burzmās un ar daudz cilvēkiem sastrādāties man ir ptsd un anxiety ) tapēc tagat tiešām no sirds izbaudu privilēģiju būt mājsaimniece, naudu vīrs dod pietiekoši un nav arī nekas jālūdzas, turklāt viņam patīk ka var darbities kad vēlas jo nav jādomā kas bērnus pieskatīs, un viņš dienā pelna tik cik es reizēm mēnesī nopelniju .

Dienā pelna 400 - 500 eiro(meneša alga) ? Par ko viņš strādā? Uzņēmumu vadītājs?
05.11.2023 03:02 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Neza000 @ 04.11.2023 23:35

Tiem kam darbs mājas, darbs mājas, tiem nav depresijas un rutīna? Tas nemaz nav viens un tas pats..tie kas strādā vaiga sviedros tiem arī ir i depresijas, i rutīna. Un dzīves apnikums. Nav starpības tur ?

Bērna prātuļojumi par pieaugušo dzīvi 😀
05.11.2023 03:15 |
 
Reitings 84
Reģ: 04.09.2023
Neza000 @ 04.11.2023 23:35

Tiem kam darbs mājas, darbs mājas, tiem nav depresijas un rutīna? Tas nemaz nav viens un tas pats..tie kas strādā vaiga sviedros tiem arī ir i depresijas, i rutīna. Un dzīves apnikums. Nav starpības tur ?

Tā ir izdegšana, ja dari dzīvē to, ko nemīli.
Bet pārāk ilga uzturēšanās mājās patiešām rada depresīvu noskaņojumu daudziem un niknumu. Kamēr biju dekrētā, tikmēr mani jau sāka viss kaitināt, jo es nebiju pieradusi tik bieži būt mājās, man patika iet uz darbu.
05.11.2023 06:42 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Man bija depresīvs, nomākts garastāvoklis + trauksme strādājot. Darbs bija konvencionāli "labs," skaists birojs, kafijošana ar kolēģiem, komandējumi Eiropā, darba pasākumi, laba apdrošināšana.
Pieņēmām lēmumu, ka man vajag atpūsties. Tā nu "atpūšos" dažus gadus, iekārtoju dārzu, audzinu bērnus, bieži gatavoju sarežģītus ēdienus "from scrach", cepu maizi, dekorēju māju.
Brīvajā laikā apmeklēju online kursus un offline meistarklases, tiekos ar draudzenēm, apmeklēju trenažieru zāli, staigāju uz fizioterapiju. Garastāvoklis ir nesalīdzināmi uzlabojies, no rīta vairs neceļos ar sirdsklauvēm, neeju gulēt ar sliktu dūšu. Esmu aizmirsusi, kā ir braukt pa sastrēgumiem vai sēdēt līdz 23 vakarā ar klientiem restorānā. Man nav ne ocd, ne esmu intraverta, vienkārši es izbaudu laiku sev un savai ģimenei, nevis tērēju savas nervu šūnas kaut kādai korporācijai, kuras vienīgais mērķis ir bezgalīga peļņas palielināšana.
Vīrs pārskaita naudu katru mēnesi, ir nelieli savi ienākumi, ja ar to nepietiek, piem.jāiet ziemas drēbju šopingā, vai jāplāno ceļojums, tad vīrs apmaksā/pārskaita vēl. Vīrs arī palīdz mājas darbos un ar bērniem, bērniem ir arī vecvecāki un tantes, nav tā, ka visa mājsaimniecība ir 100% uz mani.
05.11.2023 08:45 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Motherofdragons @ 05.11.2023 08:45
Man bija depresīvs, nomākts garastāvoklis + trauksme strādājot. Darbs bija konvencionāli "labs," skaists birojs, kafijošana ar kolēģiem, komandējumi Eiropā, darba pasākumi, laba apdrošināšana.
Pieņēmām lēmumu, ka man vajag atpūsties. Tā nu "atpūšos" dažus gadus, iekārtoju dārzu, audzinu bērnus, bieži gatavoju sarežģītus ēdienus "from scrach", cepu maizi, dekorēju māju.
Brīvajā laikā apmeklēju online kursus un offline meistarklases, tiekos ar draudzenēm, apmeklēju trenažieru zāli, staigāju uz fizioterapiju. Garastāvoklis ir nesalīdzināmi uzlabojies, no rīta vairs neceļos ar sirdsklauvēm, neeju gulēt ar sliktu dūšu. Esmu aizmirsusi, kā ir braukt pa sastrēgumiem vai sēdēt līdz 23 vakarā ar klientiem restorānā. Man nav ne ocd, ne esmu intraverta, vienkārši es izbaudu laiku sev un savai ģimenei, nevis tērēju savas nervu šūnas kaut kādai korporācijai, kuras vienīgais mērķis ir bezgalīga peļņas palielināšana.
Vīrs pārskaita naudu katru mēnesi, ir nelieli savi ienākumi, ja ar to nepietiek, piem.jāiet ziemas drēbju šopingā, vai jāplāno ceļojums, tad vīrs apmaksā/pārskaita vēl. Vīrs arī palīdz mājas darbos un ar bērniem, bērniem ir arī vecvecāki un tantes, nav tā, ka visa mājsaimniecība ir 100% uz mani.
Jā. Lai kāds cits mulķis ""tērē savas nervu šūnas kaut kādai korporācijai, kuras vienīgais mērķis ir bezgalīga peļņas palielināšana." Tas ir vienīgais, ko es šajā nesaprotu. Varbūt tavs vīrs arī izdegs un būs depresīvs un negribēs vairs "tērēt nervu šūnas" - ko tad? Es to nopietni jautāju.
05.11.2023 10:45 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Es nezinu, vai ir vērts strīdēties ar mājsaimnieču heiterēm 😁
Kad vīrs izdegs, kad vīrs aizies, kad vīrs nomirs, ko tad tu darīsi? Nu kaut ko jau darīšu. Tagad man ir iespēja nestrādāt, mūsu ģimenei šobrīd tas ir labākais risinājums, mēs to izbaudām. Neredzu jēgu bojāt savu dzīvi tagad, jo kādreiz kaut kas var notikt. Tikpat labi es varētu cilvēkiem, kas nespēj iedomāties savu dzīvi bez darba, jautāt - un ja tu saslimsi un vairs nespēsi strādāt, ko tad tu darīsi? Tavai dzīvei vairs nebūs jēgas?
Bet ja nopietni, kad vīram būs iespēja nestrādāt, viņš nestrādās. Viņam darbs arī nav dzīves jēga.
05.11.2023 11:00 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Motherofdragons @ 05.11.2023 11:00
Es nezinu, vai ir vērts strīdēties ar mājsaimnieču heiterēm ?
Kad vīrs izdegs, kad vīrs aizies, kad vīrs nomirs, ko tad tu darīsi? Nu kaut ko jau darīšu. Tagad man ir iespēja nestrādāt, mūsu ģimenei šobrīd tas ir labākais risinājums, mēs to izbaudām. Neredzu jēgu bojāt savu dzīvi tagad, jo kādreiz kaut kas var notikt. Tikpat labi es varētu cilvēkiem, kas nespēj iedomāties savu dzīvi bez darba, jautāt - un ja tu saslimsi un vairs nespēsi strādāt, ko tad tu darīsi? Tavai dzīvei vairs nebūs jēgas?
Bet ja nopietni, kad vīram būs iespēja nestrādāt, viņš nestrādās. Viņam darbs arī nav dzīves jēga.
Es par to nestrīdos, es vnk nolasīju attieksmi, kas man nepatīk.
05.11.2023 11:01 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Nu, tā nav mana problēma, ka tev kaut kas nepatīk. Manai ģimenei un man viss patīk, un tas ir galvenais.
05.11.2023 11:14 |
 
Reitings 671
Reģ: 03.11.2023
Motherofdragons @ 05.11.2023 11:14
Nu, tā nav mana problēma, ka tev kaut kas nepatīk. Manai ģimenei un man viss patīk, un tas ir galvenais.

Ar dzīvesveidu viss ok un neviens nepiesienās, bet man arī nolasījās, ka tie, kas strādā tajās lielajās koorporācijās ir kaut kādi pamuļķi.
05.11.2023 11:29 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Džinga @ 05.11.2023 11:29

Ar dzīvesveidu viss ok un neviens nepiesienās, bet man arī nolasījās, ka tie, kas strādā tajās lielajās koorporācijās ir kaut kādi pamuļķi.

Tie, kas strādā lielajās korporācijās, parasti ir informēti par saviem un uzņēmuma mērķiem un paši saprot visu to, ko rakstīju. Kā arī to, ka tiklīdz korporācijai tas būs izdevīgi, viņi aizvērs jūsu fancy ofisu ciet un pārcels uz kādu lētāku valsti, tāpēc nedrīkst grimt fanātismā un mīlā pret darbu tādos uzņēmumos.
Ja tu manā tekstā saskatīji kaut ko par pamuļķiem, tās atkal ir tikai un vienīgi tavas problēmas.
05.11.2023 14:20 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Motherofdragons @ 05.11.2023 14:20

Tie, kas strādā lielajās korporācijās, parasti ir informēti par saviem un uzņēmuma mērķiem un paši saprot visu to, ko rakstīju. Kā arī to, ka tiklīdz korporācijai tas būs izdevīgi, viņi aizvērs jūsu fancy ofisu ciet un pārcels uz kādu lētāku valsti, tāpēc nedrīkst grimt fanātismā un mīlā pret darbu tādos uzņēmumos.
Ja tu manā tekstā saskatīji kaut ko par pamuļķiem, tās atkal ir tikai un vienīgi tavas problēmas.
Nauda no kuras TU dzīvo gan nāk no laumiņām un rūķiem? KĀDS strādā priekš kāda, lai Tu varētu lepni nevergot. Vai Tavs vīrs, kad "viņam būs tāda iespēja".
05.11.2023 14:38 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
Jupiter @ 05.11.2023 14:38
Nauda no kuras TU dzīvo gan nāk no laumiņām un rūķiem? KĀDS strādā priekš kāda, lai Tu varētu lepni nevergot. Vai Tavs vīrs, kad "viņam būs tāda iespēja".

Man atkal lasās, ka tev reāli cērt acīs, ka kāda var nestrādāt, bet tev jāiet "vergot". Es arī vergoju, bet tā ir mana izvēle tā dzīvot.
05.11.2023 14:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits