Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājsaimnieču beztēma

 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
Sveikas, beztēma par mājsaimniecēm.Tās kuras ir mājsaimnieces, kā jūs pavadat savu brīvo laiku, kad nerūpējaties par ēst gatavošanu un mājas kārtošanu? Esat mājsamniece ar bērniem vai bez? Cik ilgi jau esat mājsaimniece un vai apsveriet domu iet strādāt? Esat apmierinātas? Vai gūstat kādus ienākumus? 🙃
Vai ar laiku jums nerodas depresīvs, nomākts garastāvoklis sežot mājās? Kā jums ar finansēm, vai vīrietis jums katru ned/mēn iedod kādu naudu ar ko iepirkties veikalā? Vai tomēr jūs ejat kopīgi iepirkties uz veikaliem? Kā nonācāt pie idejas būt majsaimniecei?
04.11.2023 02:55 |
 
Reitings 723
Reģ: 03.11.2023
MiniMe33 @ 07.11.2023 13:34

Un ja es pteikšu ka vińš celmus lauž no dārziem ārā vai jumtus maina, tu iesi un to darisi ? ?? Ir łoti daudz darbi par kuriem maksa lielas summas, un tie ir pveicami salidzinoši isa laika posma, bet vajadziga attiecigs speeks, attieciga tehnika utt, nekrot ta nauda no gaisa , visa ir jaiegulda un reizem smagi jastrada, tai pat laika piemeram veikalos stradajot +/- alga vienada vai tas butu tesco plautkus kartot vai next drebes pardot , sanem savus padsmit £ stunda un priecajies ja kadu bonusu piemaksa.
ne velti senos laikos sieva atbildeja par berniem un maju kamer virs medija mamutu ?

Jēziņ, es tev vienkārši pajautāju profesiju 😀
07.11.2023 16:06 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
MiniMe33 @ 07.11.2023 13:34

Un ja es pteikšu ka vińš celmus lauž no dārziem ārā vai jumtus maina, tu iesi un to darisi ? ?? Ir łoti daudz darbi par kuriem maksa lielas summas, un tie ir pveicami salidzinoši isa laika posma, bet vajadziga attiecigs speeks, attieciga tehnika utt, nekrot ta nauda no gaisa , visa ir jaiegulda un reizem smagi jastrada, tai pat laika piemeram veikalos stradajot +/- alga vienada vai tas butu tesco plautkus kartot vai next drebes pardot , sanem savus padsmit £ stunda un priecajies ja kadu bonusu piemaksa.
ne velti senos laikos sieva atbildeja par berniem un maju kamer virs medija mamutu ?

Tad sanāk ka tu ar ģimeni pa ārzemēm? Tad nav nemaz jēgas zināt, jo tas neatspoguļo LV realitāti.
07.11.2023 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Mana māsa varētu teikt ka bija mājsaimniece, 2 mazi bērni, godīgi sakot, es biju mazāk noskrējusies ar savu ofisa darbu un man laiks palika sev, salīdzinājumā ar viņu. Kamēr sīči bija mazi, viņai tiešām bija grūti, depresīvs variants, tomēr visamz 10 stundas dienā 2 sīči sūca ārā visu enerģiju un laiku un tā tas bija gadus 6, tagad viņa atsākusi strādāt un izskatās priecīgāka, jo apākrt visu dienu nav bērni un viss nav viņiem pakārtots, pamazām esmu atguvusi savu māsu, kā agrāk.
Tas šķiet visnepateicīgākais darbs kāds vien var būt.
07.11.2023 15:21 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Džinga @ 05.11.2023 15:20

Kas tad ir tā attiecīgā profesijā?
Man vienkārši likās interesanti, tikai tāpēc jautāju, protams, ja nevēlies tad neatbildi. :)
Tādā veiksmīgā gadījumā jā, es pat nevaru iedomāties, kā var audzināt 3-4 bērnu ģimeni, ja abi vecāki strādā. Nu vienīgi aukle katru dienu, līdz bērni paliek lielāki.

Un ja es pteikšu ka vińš celmus lauž no dārziem ārā vai jumtus maina, tu iesi un to darisi ? 🙈😁 Ir łoti daudz darbi par kuriem maksa lielas summas, un tie ir pveicami salidzinoši isa laika posma, bet vajadziga attiecigs speeks, attieciga tehnika utt, nekrot ta nauda no gaisa , visa ir jaiegulda un reizem smagi jastrada, tai pat laika piemeram veikalos stradajot +/- alga vienada vai tas butu tesco plautkus kartot vai next drebes pardot , sanem savus padsmit £ stunda un priecajies ja kadu bonusu piemaksa.
ne velti senos laikos sieva atbildeja par berniem un maju kamer virs medija mamutu 😁
07.11.2023 13:34 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
dietiskais.cukurs @ 07.11.2023 12:41

Laikam skaitos mājsaimniece, šobrīd esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, bet pēc tam neplānoju atgriezties darbā (varbūt vienīgi uz pusslodzi no mājām). Bērna kopšanu uzskatu par parastu darbu. Neteiktu, ka ir ļoti daudz brīvā laika, bet, kad ir, aizeju viena pastaigā, uz kādu procedūru, pavingroju. Ar bēbi bieži dodamies ciemos pie citiem bēbjiem, ejam garās pastaigās, nodarbības utt. Pabalsti man ir ļoti labi (un ļoti pelnīti), tādēļ ir savs budžets, bet, protams, lielās lietas pērk vīrs. Vīrs šķiet ļoti apmierināts, ka māja vienmēr ir kārtībā un viņu kāds sagaida ar siltām vakariņām.
Pašā sākumā bija nomākts garastāvoklis, jo bija grūti pierast pie lēnāka dzīves ritma, bet šobrīd esmu ļoti apmierināta, ir tāds iekšējs miers un prieks, ka varu apčubināt savu ģimenīti.

Mammas darbs ir ļoti grūts, tikai reti kurš to novērtē un reti, kurš to uzskata par darbu. Bet mamma- tas arī ir darbs, nu ne gluži tiešā nozīmē, bet domu saprati. Tikai alga par to saņemta netiek. :D
07.11.2023 12:46 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Es arī gribu prom no ofisa, bet ne gluži par mājsaimnieci kļut. Drīzāk nodarboties ar kko savu ,savu mazo biznesu no mājām. Man cilvēki izraisa trauksmi un paniku.
07.11.2023 12:42 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
31.oktobris @ 04.11.2023 02:55
Sveikas, beztēma par mājsaimniecēm.Tās kuras ir mājsaimnieces, kā jūs pavadat savu brīvo laiku, kad nerūpējaties par ēst gatavošanu un mājas kārtošanu? Esat mājsamniece ar bērniem vai bez? Cik ilgi jau esat mājsaimniece un vai apsveriet domu iet strādāt? Esat apmierinātas? Vai gūstat kādus ienākumus? ?
Vai ar laiku jums nerodas depresīvs, nomākts garastāvoklis sežot mājās? Kā jums ar finansēm, vai vīrietis jums katru ned/mēn iedod kādu naudu ar ko iepirkties veikalā? Vai tomēr jūs ejat kopīgi iepirkties uz veikaliem? Kā nonācāt pie idejas būt majsaimniecei?

Laikam skaitos mājsaimniece, šobrīd esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, bet pēc tam neplānoju atgriezties darbā (varbūt vienīgi uz pusslodzi no mājām). Bērna kopšanu uzskatu par parastu darbu. Neteiktu, ka ir ļoti daudz brīvā laika, bet, kad ir, aizeju viena pastaigā, uz kādu procedūru, pavingroju. Ar bēbi bieži dodamies ciemos pie citiem bēbjiem, ejam garās pastaigās, nodarbības utt. Pabalsti man ir ļoti labi (un ļoti pelnīti), tādēļ ir savs budžets, bet, protams, lielās lietas pērk vīrs. Vīrs šķiet ļoti apmierināts, ka māja vienmēr ir kārtībā un viņu kāds sagaida ar siltām vakariņām.
Pašā sākumā bija nomākts garastāvoklis, jo bija grūti pierast pie lēnāka dzīves ritma, bet šobrīd esmu ļoti apmierināta, ir tāds iekšējs miers un prieks, ka varu apčubināt savu ģimenīti.
07.11.2023 12:41 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
SarmaD @ 06.11.2023 20:15

Es biju ļoti pārsteidzīga savos spriedumos un tajā gadijumā viņai ir mazs zīdainis. Attiecīgi tad arī šāds modelis, manuprāt, ir pilnīgi normāls.

Tak beidz sarmīt, tev bija absoluta taisnība par visiem simts, ka viņa ir parazitējoša un būsim realas, viņa nejies strādāt pēc mazuļa paaugšanās, izaugs līdz 3 - 4gadiem un viņa turpinās sedet mājas un nekā nedarīt, jo tak jaaudzina nakamā paaudze. Šitadas nemainās lidz ar berna vecumu. Beidziet muļķoties. Viņas smejas par mums un domā, ka mēs noticēsim, ka kadreiz ies uz darbu. Vares gulēt mužigi majas lidz pensijai 🤢🤮ka vīrs viņam atļaus par dzemdešanu nestradāt nakamos 20 gadus..itkā dzmedešana butu pasaules lielākais sasniegums, lai varētu talak neko nedarīt. Sarmīte, tev ir pareizā domāšana. Un man arī, es redzu cauri tām dzemdēm.. Viņas mus neapmanīs. Varbűt vīriešus viņas kadu laiku pavazās aiz deguna, ar bērniem, bet nejau mūs pieredzejušas sievietes.
06.11.2023 22:33 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
Neza000 @ 06.11.2023 18:40

Nesatraucies sarmīt, šitās izmantotājdzemdes, vēlāk drusciņ saņems pēc nopelniem. Vīram atvērsies acis uz viņu un padomās, kapēc viņa var gulēt gultā ar mazuli, bes es ka ezelis skriet un rauties. Ilgi tā laime un pasaka viņai neturpināsies. Esmu droša, ka beigās viņa bus zaudētāja un paliks viena ar mazuli. Vīrs mużigi viņai nebūs dumjš ezelitis, kas strādās tikai priekš ģimenites. Viņs ar laiku atradīs normālu sievieti, ar darbu bez vai ar bērniem un pametīs šito dzemdi.iespējams, jau meklē viņs citu sievieti, tādu kura nav slinka gulētāja.

Es biju ļoti pārsteidzīga savos spriedumos un tajā gadijumā viņai ir mazs zīdainis. Attiecīgi tad arī šāds modelis, manuprāt, ir pilnīgi normāls.
06.11.2023 20:15 |
 
Reitings 614
Reģ: 24.01.2022
Neza000 @ 06.11.2023 18:35

Jā, tādi ir mazākumā vīrieši, jo liela daļa ir viltīgi, kas izmanto sievieti, kā apkalpojošo personālu,ar attaisnojumu, ka viņu mātes jau arī aprupēja viņu tēvus. Pazīstu sievieti, kas raujas fiziksā darbā, viņa arī ir tā, kas gatavo 99% un kārto māju aiz vīra. Sieviete ar augstāko izglītību, bet vīram ĺauj neko nedarīt pa māju, jo tas tak sievietes pienākums uzkopt neatkarīgi no pārējā.

Pati vainīga
06.11.2023 20:07 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Motherofdragons @ 06.11.2023 10:32
Kamēr šajā sabiedrībā zīdaiņu mātes sauks par parazītiem, nav šeit nekādas nākotnes.

Nākotne nebūs viņān, jo uzskata ka viņu vienīgais pienākums uz pasaules ir uzaudzināt nodokļu maksātājus.
06.11.2023 18:47 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
SarmaD @ 06.11.2023 09:34

Ja man būtu jākomentē kas ir otra izmantošana, vai parazitēšana (daļēja) tad tas būtu kas līdzīgs šim. Kur viens dara ko grib, pa laikam kaut ko piekārto, finanses visas pie viņas, vīrietis pirms darba aizved mazo uz bd, tad šī vel uzskata, ka uz veikalu var nebraukt, un mājas soli arī uzkruķīt virsū brīvdienās. Man būtu kauns to rakstīt, bet tā esmu tikai es. Un ja tas abiem strādā apmierinoši, tad var tā arī dzīvot.

Nesatraucies sarmīt, šitās izmantotājdzemdes, vēlāk drusciņ saņems pēc nopelniem. Vīram atvērsies acis uz viņu un padomās, kapēc viņa var gulēt gultā ar mazuli, bes es ka ezelis skriet un rauties. Ilgi tā laime un pasaka viņai neturpināsies. Esmu droša, ka beigās viņa bus zaudētāja un paliks viena ar mazuli. Vīrs mużigi viņai nebūs dumjš ezelitis, kas strādās tikai priekš ģimenites. Viņs ar laiku atradīs normālu sievieti, ar darbu bez vai ar bērniem un pametīs šito dzemdi.iespējams, jau meklē viņs citu sievieti, tādu kura nav slinka gulētāja.
06.11.2023 18:40 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Murka39 @ 06.11.2023 18:32

21. gadsimtā arī vīrietis var pagatavot vakariņas un uzkopt māju.

Jā, tādi ir mazākumā vīrieši, jo liela daļa ir viltīgi, kas izmanto sievieti, kā apkalpojošo personālu,ar attaisnojumu, ka viņu mātes jau arī aprupēja viņu tēvus. Pazīstu sievieti, kas raujas fiziksā darbā, viņa arī ir tā, kas gatavo 99% un kārto māju aiz vīra. Sieviete ar augstāko izglītību, bet vīram ĺauj neko nedarīt pa māju, jo tas tak sievietes pienākums uzkopt neatkarīgi no pārējā.
06.11.2023 18:35 |
 
Reitings 614
Reģ: 24.01.2022
Neza000 @ 06.11.2023 18:23

Nu ja tu jau labāk, vēlies sievieti - veci, ar pautiem, kas skrien un raujas smagā fiziskā darbā vai pat divos, lai varētu apmierināt tevi, un dalīt rēķinuu uz pusēm, jo tak 21.gs.?? Tādu veceni, kas atnākot no darba piekususi, kā darba zirgs vel tev gatavo vakariņas stundas garumā un apkopj māju. Visticamāk neapmierinātibas runas un pārmetumi ir jāklausas procectuāli biežāk no tām sievietēm, kas iet uz darbu uz nostrāda vergojot 10h. Muļķis.

21. gadsimtā arī vīrietis var pagatavot vakariņas un uzkopt māju.
06.11.2023 18:32 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Spooky1070 @ 06.11.2023 09:27
Es personīgi kā vīrietis būdams, nevēlētos sev sievu mājsaimnieci kas nestrādā un tik parazitē uz mana rēķina, pie tam vēl atnākot mājās no smaga darba, sieviete visu cauru dienu būtu nogarlaikojusies un man būtu jāklausās visādas neapmierinātības runas, tfuu priekš kam man.

Nu ja tu jau labāk, vēlies sievieti - veci, ar pautiem, kas skrien un raujas smagā fiziskā darbā vai pat divos, lai varētu apmierināt tevi, un dalīt rēķinuu uz pusēm, jo tak 21.gs.🤮🤮 Tādu veceni, kas atnākot no darba piekususi, kā darba zirgs vel tev gatavo vakariņas stundas garumā un apkopj māju. Visticamāk neapmierinātibas runas un pārmetumi ir jāklausas procectuāli biežāk no tām sievietēm, kas iet uz darbu uz nostrāda vergojot 10h. Muļķis.
06.11.2023 18:23 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Labprāt būtu mājsaimniece! Man patīk kārtot māju, gatavot un visādi citādi iekārtot mājas tā, lai tur ir patīkami uzturēties. BET...mana pašcieņa man neļauj nestrādāt algotu darbu😁😁 Vienu gadu dzīvoju kā mājsaimniece. Likās, ka būs baigi forši. Bet pēc pāris mēnešiem es visu laiku raudāju un jutos reāli slikti. Man nepatika tā sajūta, ka es tērēju cita naudu. Grūti izskaidrot. Bija sajūta, ka sēžu vīram uz kakla un jutos vainīga par katru iztērēto centu. Nepārprotiet, vīrs mani nebakstīja un deva naudu tik, cik man vajadzēja un kad vajadzēja. Bet laikam esmu pārāk ietekmēta no sabiedrības puses un savas ģimenes puses, ka sieviete nevar "sēdēt uz kakla". Man tomēr patīk sajūta, kad man ir mana nauda, kuru es pati esmu nopelnījusi un līdz ar to varu to pilntiesīgi tērēt, kā man gribās un nejusties par to vainīgai😁 Kā arī es jūtos drošāka un patstāvīgāka, jo dzīvē mēdz gadīties visādi un ir patīkami, ja ir "drošības spilvens".
06.11.2023 13:06 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
SarmaD @ 06.11.2023 12:29

Tad es atvainojos un ņemu vārdus atpakaļ.

Viss kārtībā, paldies :)
06.11.2023 12:35 |
 
Reitings 2740
Reģ: 05.09.2023
TuunEs @ 06.11.2023 12:21
Man ir 3 mēnešu vecs zīdainis :)
Un ja pat būtu lielāks bērns, man vīrs tāpat palīdzētu un rūpētos par mums, ne velti drīz jau būs kā 10 gadi kopā.
Pirms skriešanas uz darbu arī es gatavoju visiem brokastis katru dienu, iepirkos un pat tad, kad vīrs nestrādāja. Tikai šajā gadījumā, ja ir otrādāk, tad tiek nosodīta sieviete.

Tad es atvainojos un ņemu vārdus atpakaļ.
06.11.2023 12:29 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Un ja vecis būtu mājsaimniece , tad uzreiz dirstos , ka vecis nestrādā :D :D
06.11.2023 12:27 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Man ir 3 mēnešu vecs zīdainis :)
Un ja pat būtu lielāks bērns, man vīrs tāpat palīdzētu un rūpētos par mums, ne velti drīz jau būs kā 10 gadi kopā.
Pirms skriešanas uz darbu arī es gatavoju visiem brokastis katru dienu, iepirkos un pat tad, kad vīrs nestrādāja. Tikai šajā gadījumā, ja ir otrādāk, tad tiek nosodīta sieviete.
06.11.2023 12:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits