Pazudusī Anna Jansone

 
Patīk
Reitings 3011
Reģ: 09.08.2016
Kādas domas?
Mani diezgan pārsteidz, ka pazudušās sievietes vīrs ļoti aktīvi tvīto par šo visu. Bet nu katram skumjas izpaužas citādāk.
https://www.tvnet.lv/7890452/video-vai-atraka-policijas-ricibu-butu-varejusi-glabt-annas-meitas-dzivibu-virs-vinu-sakotneji-meklejis-viens-pats
03.11.2023 23:04 |
 
Patīk
Reitings 3011
Reģ: 09.08.2016
Man liekas, ka tam cilvēkam jau vairs nav ko zaudēt, tad nu nāk uz vēl cenšas kaut kā taisnoties sievišķi forumā.
05.11.2023 13:29 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Mc.Queen @ 05.11.2023 13:29
Man liekas, ka tam cilvēkam jau vairs nav ko zaudēt, tad nu nāk uz vēl cenšas kaut kā taisnoties sievišķi forumā.
Kaut kāds random sieviešu forums protams ir pirmais par ko tādā situācijā jādomā!! Kaut kāds mugs nu
05.11.2023 13:33 |
 
10 gadi
Reitings 941
Reģ: 21.10.2009
Man tas vīrs izskatās ja ne aizdomīgs, tad nepatīkams cilvēks gan.. pilnīgi iespējams, ka sievu davedis, jo sieva pēc bildēm šķiet gaišs, labs cilvēks.. video intervijā tāds ellišķīgs skatiens.
Otrs iespējamais variants - man viņš izskatās pēc ex gota vai metālista.. nu tādā vidē dzīvojies, kur nokaras ar krustiem, melnas drebes, pie somas piekārtas bēbīšlelles galva ar asarām, taisa pasēdēšanas kapos utt.. nu jūs ziniet tos cilvēkus. Un tur nāve vispār ir tik normāla, ka viņu varbūt mazulītes nāve vispār īpaši ”nerausta”. Papildus šim ir mammas, kurām īsta saikne ar mazo neizveidojas vismaz dažus mēbešus, tāpat pielauju, ka ir tādi neemocionāli vīrieši, kuriem zīdainis ir vairāk kā skaņu izdodošs objekts, līdz viņš kaut cik neatdalās no mammas.
Bezgala skumji.. bērniņš bija tik jauks, un tik žēl vecāko bērniņu.. 💔 drausmīgi.
05.11.2023 15:29 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Gots vai kas cits pilnīgi noteikti nav bijis. Drīzāk kluss skolnieks kas daudz mācījās un nav draugu .Viņš par mīkstu lai būtu iesaistīts kādā jauniešu aktīvā grupā tu ko..Laba izglītība ,datoriķis tātad mīl vientulību. Nav tādiem laiks, un vēlme tusiņiem. Un tādi parasti ir ļoti sirsnigi cilvēki ..goti,metālisti, baikeri, un citi.
05.11.2023 15:37 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Nepiekritīšu pēdējā komentārā paustajam viedoklim, ka sieva bildēs izskatās pēc gaiša, laba cilvēka. Tie, kuri sirgst ar depresiju vai citām psihiskām kaitēm, var sabiedrībā izskatīties tik normāli un smaidīgi. T.i., vakarā satiec šo cilvēku un nekad nepateiksi, ka no rīta viņš domāja, kur iet darīt sev galu. Ja grib, var ļoti labi uzlikt sev masku. To saku pēc sevis, kad piedzīvoju gada laikā divus traumatiskus notikumus, kuri stipri iedragāja gan skatu uz nākotni, tagadni utt. Nezinātāji nevarēja pateikt, kam eju cauri.
Uzskatu, ka nav vērts izteikt minējumus par to, cik normāls vai nenormāls ir vīrs. Stresa ietekmē cilvēka seja var visu ko ''izstrādāt''. Šie daži komentāri iepriekšējās lapās man atgādināja par to gadījumu, kur mātei bija pazudis bērns (?) un viņai bija nopampusi seja. Daudzi komentāros parādīja savu intelektu, ka māte nodzērusies no bēdām, bet patiesībā noraudājusies un negulējusi tās naktis tik ļoti, ka plakstiņi vairs ''netur''.
05.11.2023 15:43 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ragana @ 05.11.2023 15:43
Nepiekritīšu pēdējā komentārā paustajam viedoklim, ka sieva bildēs izskatās pēc gaiša, laba cilvēka. Tie, kuri sirgst ar depresiju vai citām psihiskām kaitēm, var sabiedrībā izskatīties tik normāli un smaidīgi. T.i., vakarā satiec šo cilvēku un nekad nepateiksi, ka no rīta viņš domāja, kur iet darīt sev galu. Ja grib, var ļoti labi uzlikt sev masku. To saku pēc sevis, kad piedzīvoju gada laikā divus traumatiskus notikumus, kuri stipri iedragāja gan skatu uz nākotni, tagadni utt. Nezinātāji nevarēja pateikt, kam eju cauri.
Uzskatu, ka nav vērts izteikt minējumus par to, cik normāls vai nenormāls ir vīrs. Stresa ietekmē cilvēka seja var visu ko ''izstrādāt''. Šie daži komentāri iepriekšējās lapās man atgādināja par to gadījumu, kur mātei bija pazudis bērns (?) un viņai bija nopampusi seja. Daudzi komentāros parādīja savu intelektu, ka māte nodzērusies no bēdām, bet patiesībā noraudājusies un negulējusi tās naktis tik ļoti, ka plakstiņi vairs ''netur''.
To ka viņa bija sirsnīga un jauka teica klasesbiedrs atklāti fb!!
05.11.2023 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 941
Reģ: 21.10.2009
Ragana @ 05.11.2023 15:43
Nepiekritīšu pēdējā komentārā paustajam viedoklim, ka sieva bildēs izskatās pēc gaiša, laba cilvēka. Tie, kuri sirgst ar depresiju vai citām psihiskām kaitēm, var sabiedrībā izskatīties tik normāli un smaidīgi. T.i., vakarā satiec šo cilvēku un nekad nepateiksi, ka no rīta viņš domāja, kur iet darīt sev galu. Ja grib, var ļoti labi uzlikt sev masku. To saku pēc sevis, kad piedzīvoju gada laikā divus traumatiskus notikumus, kuri stipri iedragāja gan skatu uz nākotni, tagadni utt. Nezinātāji nevarēja pateikt, kam eju cauri.
Uzskatu, ka nav vērts izteikt minējumus par to, cik normāls vai nenormāls ir vīrs. Stresa ietekmē cilvēka seja var visu ko ''izstrādāt''. Šie daži komentāri iepriekšējās lapās man atgādināja par to gadījumu, kur mātei bija pazudis bērns (?) un viņai bija nopampusi seja. Daudzi komentāros parādīja savu intelektu, ka māte nodzērusies no bēdām, bet patiesībā noraudājusies un negulējusi tās naktis tik ļoti, ka plakstiņi vairs ''netur''.

Nesaku, ka nevar būt depresija, bet depresija nenozīmē, ka cilvēks ir slikts.
05.11.2023 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 941
Reģ: 21.10.2009
Kalnos @ 05.11.2023 15:37
Gots vai kas cits pilnīgi noteikti nav bijis. Drīzāk kluss skolnieks kas daudz mācījās un nav draugu .Viņš par mīkstu lai būtu iesaistīts kādā jauniešu aktīvā grupā tu ko..Laba izglītība ,datoriķis tātad mīl vientulību. Nav tādiem laiks, un vēlme tusiņiem. Un tādi parasti ir ļoti sirsnigi cilvēki ..goti,metālisti, baikeri, un citi.

Jā, nu varbūt arī, Forus personīgi nepazīstu, bet ir redzētu ar tādu izskatu, skatienu utt.. otrs, ka tiešām varbūt datornūģis, atnāk no darba un visu vakaru sēž pie pc vai spēle kādu CS.. arī pilnīgi iespējams.. datortārpi arī mēdz būt ļoti specifiski cilvēki un daudzi tiešām sabiedrībā uzvedas nedaudz specifiski.
05.11.2023 15:52 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Es rakstīju par to, ka ārējais var nesakrist ar iekšējo pasauli. Es bildēs arī redzu smaidīgu, gaišu sievieti, bet tas neizslēdz, ka iekšā ir kaut kas tumšs, kas rada vēlmi pazust ar galiem.
05.11.2023 15:55 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Kalnos @ 05.11.2023 15:45
To ka viņa bija sirsnīga un jauka teica klasesbiedrs atklāti fb!!

Nepazīstu viņu vai klasesbiedru personīgi. Diemžēl neesmu lasījusi konkrēto ierakstu FB. Es rakstīju par to, ka pašam smaidīgākajam cilvēkam var būt reāli tumšas personības šķautnes. Ir pacēlumi un ir kritumi, emocionāli, psiholoģiski. Cilvēks var būt reāli sirsnīgs, uzstādīt sev mērķi, censties to sasniegt. Pēkšņi kāds ar saviem vārdiem iedur sirdī, izsakās ar nepareiziem vārdiem, neatbild tā, kā gribētos un re - galvā stabilais pamats par nākotni vairs neizskatās tik stabils. Es saprotu tikai to, ka viņa ļoti cīnījās pati ar sevi. Varbūt gaidīja no vīra lielāku morālo atbalstu, pieņemšanu. Varbūt viņai bija sajūta, ka viņš ar viņu ir noauklējies kā ar trešo bērnu, tikai pieaugušu. Kā mums to zināt? Nekā.
05.11.2023 16:00 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ka var justies sieviete ar pecdzemdību depresiju kura ar 4 mēnešus vecu zīdaini ved uz un no bd vecāko bērnu kājām? Kamēr vecim ir gan auto ,gan laiks tupēt katru dienu soc tīklos un twiteri?
05.11.2023 16:09 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Kalnos @ 05.11.2023 16:09
Ka var justies sieviete ar pecdzemdību depresiju kura ar 4 mēnešus vecu zīdaini ved uz un no bd vecāko bērnu kājām? Kamēr vecim ir gan auto ,gan laiks tupēt katru dienu soc tīklos un twiteri?

Saprotu to, ka tu zini vairāk nekā es un pārējie. Ja man kaut kas liekas jocīgs vīrā, tad tas, ka viņš savā bio twitter ir ierakstījis ''He/her/1skaitlī. Gay but no homo''. Ja tas nav domāts nopietni, ko viņš ar to domājis? Pieaudzis vīrietis, apprecējis sievieti, radījis viņai sajūtu, ka iespējama ģimenes dzīve, kopīga nākotne... Tajā pašā laikā izsakās par sevi šādi.
05.11.2023 16:15 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Kalnos @ 05.11.2023 16:09
Ka var justies sieviete ar pecdzemdību depresiju kura ar 4 mēnešus vecu zīdaini ved uz un no bd vecāko bērnu kājām? Kamēr vecim ir gan auto ,gan laiks tupēt katru dienu soc tīklos un twiteri?

Tad man gribas pajautāt, ar ko šis vīrs ir bijis vairāk aizņemts, lai neatrastu laiku paša bērniem un sievai ikdienas solī? Cik ļoti ir jābūt uz sevi vērstam un cik stundas jāsēž tviterī (ne jau tagad, bet līdz šim notikumam), lai sieva noņemtos ar bērniem viena?
05.11.2023 16:19 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ragana @ 05.11.2023 16:15

Saprotu to, ka tu zini vairāk nekā es un pārējie. Ja man kaut kas liekas jocīgs vīrā, tad tas, ka viņš savā bio twitter ir ierakstījis ''He/her/1skaitlī. Gay but no homo''. Ja tas nav domāts nopietni, ko viņš ar to domājis? Pieaudzis vīrietis, apprecējis sievieti, radījis viņai sajūtu, ka iespējama ģimenes dzīve, kopīga nākotne... Tajā pašā laikā izsakās par sevi šādi.
Es zinu tikai to ko VIŅS PATS TEICA TV UN KO REDZ SOC TIKLOS UN TWITERI NO VINA . Tie ir fakti..
05.11.2023 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 941
Reģ: 21.10.2009
Kalnos @ 05.11.2023 16:09
Ka var justies sieviete ar pecdzemdību depresiju kura ar 4 mēnešus vecu zīdaini ved uz un no bd vecāko bērnu kājām? Kamēr vecim ir gan auto ,gan laiks tupēt katru dienu soc tīklos un twiteri?

Nu šo gan es viennozīmīgi neteiktu.. iešana ārā ir pat ļoti vēlama depresijas slimniekiem, saule, gaiss, pastaiga ir vajadzīgs kaut nelieliem laimes hormoniem .
Noskatījos tagad to degupnkta sižetu, tada uzspīlēta atklātība.. parasti cilvēki pasaka, la nevēlas komentēt utt. Viņš pasaka visu un vēl vairāk, kā prasa. Tad vēl intervētāja prasa, vai bija kādas aizdomas, kāpēc uzreiz zvanīja dienestiem, viņš saka: “Pirmkārt, tas ir netipiski, ka viņa tā pazudusi. Otrkārt, viņai bija pēcdzemdību depresija un pašnāvības mēģinājums. Un tādas aizdomas bija, ka viņa nav pirmo reizi pazudusi.” Pirmkārt, neloģiski argumenti. Otrkārt, Kaut kas neiet kopā.. it kā netipiski, un tomēr nav pirmo reizi pazudusi.
05.11.2023 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 941
Reģ: 21.10.2009
Vispār ļoti gribētu dzirdet viņas ārstējošā psihiatra komentārus. Visdrīzāk, personas daru aizsardzības del arsts neko nekomentētu, tacu domaju, ka arsts varetu zinat vairak apstākļus un sievietes sajutas. Varbut pēcdzemdību depresija bija viens, bet otrs, papildus apstākli majas, kas to pastiprināja.
05.11.2023 16:25 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Kalnos @ 05.11.2023 16:19
Es zinu tikai to ko VIŅS PATS TEICA TV UN KO REDZ SOC TIKLOS UN TWITERI NO VINA . Tie ir fakti..

Saprotu, bet saproti arī, ka cilvēki no malas nevar zināt visu, ko tu vai pietuvinātas personas zina. Piemēram to, ka viņam redz ir auto, bet bērnu uz bērnudārzu neveda (reizēm vai nekad?). Mums nevienam nav atskaišu par visiem faktiem, par to, kā ir attīstījušās viņu attiecības, cik labi viņiem ir gājis attiecību sākumā vai vēl sīkāk.
05.11.2023 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 941
Reģ: 21.10.2009
Ragana @ 05.11.2023 16:15

Saprotu to, ka tu zini vairāk nekā es un pārējie. Ja man kaut kas liekas jocīgs vīrā, tad tas, ka viņš savā bio twitter ir ierakstījis ''He/her/1skaitlī. Gay but no homo''. Ja tas nav domāts nopietni, ko viņš ar to domājis? Pieaudzis vīrietis, apprecējis sievieti, radījis viņai sajūtu, ka iespējama ģimenes dzīve, kopīga nākotne... Tajā pašā laikā izsakās par sevi šādi.

Jā, tas twitter bio riktīgi jocīgs.. vel tas “nē kompromisiem”. Ja tas ir viņa lozungs pa dzīvi, tad kā ar tādu precētai nesaķert depresiju..?
05.11.2023 16:29 |
 
Moderators
Reitings 3717
Reģ: 13.11.2016
Rīgas centrā un tam tuvajās apkaimēs bērnus uz bērnudārzu mēdz vest kājām, nevis ar automašīnu.
05.11.2023 16:49 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.11.2023
Ragana @ 05.11.2023 16:15

Saprotu to, ka tu zini vairāk nekā es un pārējie. Ja man kaut kas liekas jocīgs vīrā, tad tas, ka viņš savā bio twitter ir ierakstījis ''He/her/1skaitlī. Gay but no homo''. Ja tas nav domāts nopietni, ko viņš ar to domājis? Pieaudzis vīrietis, apprecējis sievieti, radījis viņai sajūtu, ka iespējama ģimenes dzīve, kopīga nākotne... Tajā pašā laikā izsakās par sevi šādi.

Jā, tas profils ir dīvains. Nedomāju, ka viņš ar to domāja, ka ir gejs, vienkārši sarakstīts tādā mēģinājumā pievērst sev uzmanību no visām iespējamajām pusēm. Parādīt, cik viņš ir īpašs un ne kā visi citi. Uzreiz atstāj ne pārāk patīkama cilvēka iespaidu.
Protams, tas nenozīmē, ka viņš kādu ir nogalinājis vai izprovocējis pašnāvību vai .tml. Tomēr šī traģēdija ir kaut kādā veidā notikusi tieši viņa dzīvē un ģimenē, un nevis kāda "parasta, kā visi citi" cilvēka dzīvē. Tāpat kā arī Justīnes vecāki nebija nekādi paraugpilsoņi. Dzīvē tomēr atkal un atkal pierādās, ka cilvēka rīcībai vienmēr ir sekas.
05.11.2023 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits