Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matthew Perry jeb Čandlers

 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Protams , ka šī nāve tagad ir sadzirdējusi visus un pilns internets.
Man tiešām šis seriāls ir mīļš un skatīties varu miljons reizes.
Skumji par viņa nāvi, taču bija ļoti nelaimīgs cilvēks, atkarības utml.
Žēl, ka reiz intervija teica kad bija draugiem atgriešanas , ka visi teica ka sazinās, bet viņš pateica ka neviens viņam nezvana.
Arī izdevīgs grāmatu , kuru noteikti izlasīšu.
Kā jutāties pēc šim ziņām? Vai bija iemīļots aktieris? Viņa dzīvesstāsts man šķiet arī nebija viegls + nevaru saprast kas ar viniem notika pēc seriāla beigām.
Ļoti daudz tiešām sēro
29.10.2023 23:09 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Man seriāls ļoti patika, lai gan daži tēli reizēm bija kaitinoši :D
Ļoooti žēl par Matthew! Bet zinot par viņa atkarībām, ja būtu bijis jāmin, kurš aizies pirmais, tad es būtu likusi uz viņu :(
Starp citu, kaut kad biju gūglējusi, kāpēc viņš tik jocīgi izskatījās dažās sezonās. Tāds ka tikko var parunāt, jocīgs skatiens... Domāju - narkotikas. Interesanti - izrādījās, ka smagi lietojis viņš bija PIRMS tam (pirmajās sezonās, kad vēl bija tāds sprigans), bet tad, kad ciņš izskatījās tik jocīgs un bremzēts, tad laikam bija jau rehabilitācijā. Katrā ziņā viņam jau tā cīņa un padošanās bija on/off visu laiku, pēdējos gados viņš arī izskatījās slikti priekš saviem 50+ gadiem
29.10.2023 23:14 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Apple of my eye @ 29.10.2023 23:14
Man seriāls ļoti patika, lai gan daži tēli reizēm bija kaitinoši :D
Ļoooti žēl par Matthew! Bet zinot par viņa atkarībām, ja būtu bijis jāmin, kurš aizies pirmais, tad es būtu likusi uz viņu :(
Starp citu, kaut kad biju gūglējusi, kāpēc viņš tik jocīgi izskatījās dažās sezonās. Tāds ka tikko var parunāt, jocīgs skatiens... Domāju - narkotikas. Interesanti - izrādījās, ka smagi lietojis viņš bija PIRMS tam (pirmajās sezonās, kad vēl bija tāds sprigans), bet tad, kad ciņš izskatījās tik jocīgs un bremzēts, tad laikam bija jau rehabilitācijā. Katrā ziņā viņam jau tā cīņa un padošanās bija on/off visu laiku, pēdējos gados viņš arī izskatījās slikti priekš saviem 50+ gadiem

Es nezinu cik labi draugi viņi palika pēc seriāla bet cik sapratu no viņa intervijām ka no viņa ir novērsušies dēļ atkarībām
29.10.2023 23:21 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Linlī @ 29.10.2023 23:21

Es nezinu cik labi draugi viņi palika pēc seriāla bet cik sapratu no viņa intervijām ka no viņa ir novērsušies dēļ atkarībām

Āaa, to es nezināju. Biju sapratusi, ka Ross/David bija vnk kaitinošs cilvēks pa dzīvi :D bet par Matthew nezināju, nu, katrā ziņā tas ir ticami
29.10.2023 23:28 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Apple of my eye @ 29.10.2023 23:28

Āaa, to es nezināju. Biju sapratusi, ka Ross/David bija vnk kaitinošs cilvēks pa dzīvi :D bet par Matthew nezināju, nu, katrā ziņā tas ir ticami

Es ceru ka kļūdos un viss bija labi starp viņiem, jēdzīgu rakstu nevaru atrast
29.10.2023 23:45 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Skumji. Grūti viņam gājis bija vairākus gadus, arī seriāla “Draugi” filmēšanas laikā. Vienu brīdi esot bijis pavisam dziļā aizā, no kuras tomēr izkāpa un cīnījās, bet katram ir savs liktenis un savs dzīves ilgums. Tiešām žēl.
30.10.2023 00:23 |
 
Reitings 3673
Reģ: 01.03.2022
Vienmēr varāk vai mazāk ir skumji, kad jālasa ziņās, ka kāds ir miris, bet, man personīgi, slavenību nāves nekad nav izraisījušās tik daudz skumjas kā Matthew Perry, un es pat viņu nepazinu kā cilvēku, tikai aktieri. Tiešām ļoti žēl. Šodien tieši uzliktu fonā skatīties Friends.
30.10.2023 00:35 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Man ir ļoti skumji. Ar “Draugi” uzaugu, vidusskolas laikos vispār katru dienu skatījos uz rinķi un nekad neapnika. Ar draugiem pēc skolas gājām pie kāda un vienkārši skatījāmies “Draugi”. Diezgan interesanti, ka nomiris man personīgi nepazīstams cilvēks, bet sajūta, ka es viņu pazītu. Man visi sociālie tīkli pilni ar cilvēkiem, kuri arī sēro un saka, ka viņa nāvi izjūt personīgi.
Nesenā intervijā gan viņš stāstīja, ka ja ir bijis kādā saviesīgā pasākumā un tur ir bijis kāds no “Draugi” cast, tad viņi visu vakaru pavada kopā.
Katrā ziņā, lai viņam vieglas smiltis! 🤍🕊️
30.10.2023 05:50 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Linlī @ 30.10.2023 09:08
https://vm.tiktok.com/ZGJKKybrM/

Man gan liekas, ka tas bija joks, jo pārējie arī smējās. Vai tad, ja tevi pieķertu nedarbos, tu smietos? Es gan jau nosarktu un censtos ielīst zemē.
30.10.2023 09:17 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Sākumā teica ka narkotikas neatrada, ķip bija gadu tīrs bet šodien jauns info ka tomēr bija vairāku veidu narkotikas
30.10.2023 11:30 |
 
Reitings 364
Reģ: 15.09.2023
Linlī @ 30.10.2023 11:30
Sākumā teica ka narkotikas neatrada, ķip bija gadu tīrs bet šodien jauns info ka tomēr bija vairāku veidu narkotikas

Nevis narkotikas, bet recepšu medikamentus atrada.
30.10.2023 17:13 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.05.2021
Vispār ļoti intetesanta ir teorija, ka pats aktieris iespējams ir uztaisījis pašnāvību.
Viņa IG bija ļoti kluss vairākus mēnešus, un tad pēkšņi oktobrī viņš sāka likt dīvainus postus par betmenu.
Jā.. var arī izlasīt, ka viņš ir ļoti liels Betmena fans, bet posti likušies ļoti jocīgi. Bija posts ar ogām, kas dziļākā interneta vidē atšifrējās kā “cranberry” un zināms ka grupas Cranberry izpildītājs arī gājis bojā līdzīgos apstākļos.
Tad Betmena simbols izgrebts ķirbii ar aprakstu - ,, do you understand what im saying?” Daži komentētāji jau rakstijuši ,pirms viņa nāves, vai viņam nepieciešama palīdzība? ( un pēc dažām dienām viņš jau bija miris )
30.10.2023 18:02 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.05.2021
Šīs visas teorijas jau klīst gan tik tok vidē, gan pie viņa ig postiem.
Bet kā ir bijis patiesībā, ir grūti spriest. Viņam iespējams ir bijušas domas par pašnāvību. Liela depresija, narkotiku atkarība, lai gan bija jau uz pareizā ceļa, tas nav tik viegli..
30.10.2023 18:05 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Kā viņš pats ir teicis tad viņam jau sen vajadzētu būt uz mākoņa maliņas. Cilvēks ir cietis daudz, mēģinājis tikt ārā no tās bedres. Ir ļoti, ļoti skumji, jo ir personības kuras Tu vienkārši jūti kā savējos. Pat ja tās ir TV sejas otrā pasaules malā. Šeit vienīgais atliek pateikt paldies par izcilo aktiera spēli un lai tur augšā, vienmēr labi joki!
30.10.2023 19:29 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Jukooo @ 30.10.2023 18:02
Vispār ļoti intetesanta ir teorija, ka pats aktieris iespējams ir uztaisījis pašnāvību.
Viņa IG bija ļoti kluss vairākus mēnešus, un tad pēkšņi oktobrī viņš sāka likt dīvainus postus par betmenu.
Jā.. var arī izlasīt, ka viņš ir ļoti liels Betmena fans, bet posti likušies ļoti jocīgi. Bija posts ar ogām, kas dziļākā interneta vidē atšifrējās kā “cranberry” un zināms ka grupas Cranberry izpildītājs arī gājis bojā līdzīgos apstākļos.
Tad Betmena simbols izgrebts ķirbii ar aprakstu - ,, do you understand what im saying?” Daži komentētāji jau rakstijuši ,pirms viņa nāves, vai viņam nepieciešama palīdzība? ( un pēc dažām dienām viņš jau bija miris )

Jā pilnībā piekritu, viņš teicis, ka vajadzētu sen būt mirušam.
Bet iepriekš draugi teica ka viņam šis gads kopš grāmatas izdošanas ir bijis labs, bet neviens jau nezin kas bija patiesībā.
Bija ļoti vientuļš, ka arī vesliba nebija nekāda labā dēļ lietošanas. Vai nu sirds apstājas, vai tiešām izdarīja pašnāvību.
30.10.2023 20:38 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Linlī @ 30.10.2023 20:38

Jā pilnībā piekritu, viņš teicis, ka vajadzētu sen būt mirušam.
Bet iepriekš draugi teica ka viņam šis gads kopš grāmatas izdošanas ir bijis labs, bet neviens jau nezin kas bija patiesībā.
Bija ļoti vientuļš, ka arī vesliba nebija nekāda labā dēļ lietošanas. Vai nu sirds apstājas, vai tiešām izdarīja pašnāvību.

Diemžēl, cilvēks var smaidīt, bet iekšēji būt ļoti nelaimīgs .
30.10.2023 20:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits