Ceļošana vienai

 
Reitings 400
Reģ: 09.08.2022
Kur jūs ieteiktu aizlidot uz 3 dienām ceļojot vienai - sievietei? Uz tik īsu laiku, jo pirmo reizi ceļojumā dodos viena un ir drusku bail.
Manas opcijas pagaidām: Roma, Milāna, Barselona. Doties vēlos maijā vai sākot no jūnija beigām. Mani interesē vietas, kur nav kosmiski sarežģīti orientēties satiksmē, piemēram, nesen biju Londonā, priecājos, ka biju ar kompāniju, jo godīgi sakot tā satiksme prasīja iedziļināšanos :/
23.10.2023 18:37 |
 
Reitings 2220
Reģ: 19.05.2022
Uz Vīni noteikti. Ļoti skaisti, daudz kulturas un objektu, laba pilsētas satiksme.
23.10.2023 21:48 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Estere8 @ 23.10.2023 21:41
Par šo gan gribu pastrīdēties - ja esi pilsētas centrā šajā laikā tad ne aci neaizvērt, petardes un salūti 24/7. Uz dienu varbūt, bet uz visām 3 ned kaifa nekāda ? Plus varbūt kompānijā forši, kā nebeidzama ballīte. Bet ceļojot vienai šajā laikā nepārtraukti burzmas vidū attapsies.

Man gan patika. Pat ļoti.
23.10.2023 21:56 |
 
Reitings 400
Reģ: 09.08.2022
Skatos, ka ceļot vienai, bet ne pilnībā vienai, variants ir ceļojumu bodē Romu paņemt uz 3 dienām, skatos, ka viņi piedāvā Lieldienu brīvdienas. Kāda ir ceļojusi ar ceļojumu bodes piedāvājumiem? Tad tur esi viens, bet tomēr gids regulē visu. Varbūt iesākumam ko tādu. Bet būtība vairums labu ideju jums.
23.10.2023 22:27 |
 
Reitings 476
Reģ: 07.04.2022
Es biju ļoti vīlusies Milānā, tur taču nav ko darīt. Izņemot grezno katedrāli un galeriju, operu, tur reāli nav nekā no Itālijas šarma. Apkārt tikai modernas augstceltnes, nekādu skvēriņu, parciņu kā tas ir raksturīgi citās pilsētās. Vismaz es otrreiz tūrismā uz Milānu negribētu.
Ir taču papilnam mazu Itālijas un Spānijas pilsētiņu, kur omulīgi ir arī vienatnē.
23.10.2023 22:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 28.07.2023
Ja gribi braukt viena pirmo reizi un tikai uz 3 dienām, es ieteiktu sākt ar kādu no Eiropas lielajām pilsētām, kurās neesi bijusi. Katrā no tām var kaut ko feinu ieraudzīt un izbaudīt.
Un sākt ar lidmašīnas biļetēm – pačeko, kur var lēti aizlidot ar tiešo reisu. Un tad apskaties, ko tur var apskatīties. Un tad sameklē viesnīcu pilsētas centrā, lai vari soļot apkārt ar kājām.
Es tā parasti braukāju divatā ar kādu draudzeni, bet mierīgi šādi paceļot varētu arī vienatnē.
Bet var, protams, arī sameklēt kādu grupu braucienu iesākumam, tur būs saorganizētas arī kaut kādas ekskursijas. Man gan kaut kā tie grupu braucieni nesaista, es labāk viena pati eju kur acis rāda.
Vienā komentārā pieminētā Vīne ir ļoti skaista pilsēta, kur vazāties apkārt ar kājām un vienkārši baudīt pilsētu.
Nav gan skaidrs, kā to laiku rēķini – 3 dienas kopā vai 3 dienas uz vietas pilsētā. Jo, ja 3 dienas ir kopīgais ceļojuma laiks ar lidošanu turp/atpakaļ, tad Tev uz vietas būs tikai 1 pilna diena un tāpat neko diži tur neizbraukāsi. Es tad plānotu tā, lai vismaz 2 pilnas dienas pilsētā sanāk. Un vairāk mērķētu tieši uz staigāšanos ar kājām. Un uz vietas tad skatītos, vai ir vēlme izmantot kādu transportu.
24.10.2023 20:00 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Es laikam esmu traka, bet visās pieminētajās pilsētās - Roma, Milāna, Barselona esmu jutusies ļoti droši :D tieši pirms mēneša atbraucu no Milānas - 3 dienām ir ok, vairāk gan tur nav ko darīt.
Galvenais ir ieslēgt common sense, nepievērst uzmanību un doties savās gaitās. Vienīgā, lielā Eiropas pilsēta, kurā bija neomolīgi bija Brisele. fuu, briesmīga pilsēta - daudz imigrantu, daudz bezpajumtnieku, visi vel tā lūr virsū, guļ parkos, piesienas. šausmas vnk.
Varu ieteikt Vīni, tur tiešām skaisti, ir ko darīt.
24.10.2023 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 2773
Reģ: 29.01.2009
Jā, arī Briselē ir nācies pa nakti staigāt vienai, vienreiz gan tiešām bija neomulīgi, kad kaut kāda mašīna ar arābiem piestājās in kaut ko vervelēja, bet nu neko, aizbrauca, viss ok.
24.10.2023 21:04 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Esmu daļu pus pasaules izceļojusi viena, nav ko baidīties, ja ķieģēlis paredzēts uzkrist, uzkti†is pie mājas:)
16.11.2023 23:01 |
 
Reitings 1374
Reģ: 07.09.2023
Romā ļoti neiesaku izvēlēties viesnīcu Stazione centrale (centrālstacijas) rajonā- smird, bomži, daudz afrikāņu migrantu, kas uzvedas diezgan skaļi arī nakts stundās, bija ļoti neomulīgi.
Par satiksmi - gan Romā gan Barselonā (un Milānā droši vien arī) ir hop on - hop off busiņi kas ved pa pilsētas galvenajiem apskates objektiem. Pie katra var izkāpt, aplūkot, pēc tam sagaidīt nākošo busiņu un tā visu dienu vizināties, ja nav vēlmes iesziļināties sabiedriskā transporta shēmās un niansēs
17.11.2023 15:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits