Par vai pret?

 
Reitings 2
Reģ: 22.10.2023
Vakar ar radinieci runājām par abortiem. Viņa teica, ka aborts ir slepkavība, grēks un ir jādzemdē jebkurā gadījumā. Es teicu, ka ir gadījumi, kuros es abortu atbalstu un pat uzskatu to par nepieciešamu. Kādas ir jūsu domas par abortu? Es atbalstu abortu šajos gadījumos: 1) ja ir zināms, ka bērns piedzims ar garīgu atpalicību, invaliditāti; 2) ja meitene ir izvarota un palikusi stāvoklī no izvarotāja; 3) ja dzemdē meitene, kurai nav ne stabilas dzīvesvietas, ne stabila darba, nekādu ienākumu un arī galvā nav saprašana par to, kādai jābūt atbildībai par bērnu. Runājot par "1)", būsim atklāti, tādi bērni visu dzīvi cietīs. Gan skolā tiks apsaukāti un nepieņemti, gan tālākā dzīvē būs grūti atrast darbu, attiecības, gan pati ģimene čīkstēs, cik grūti ir tikt galā ar tādu bērnu. Runājot par "2)", nu tas saprotams, neuzskatu, ka meitenei būtu jādzemdē no izvarotāja. Jā, bērns nav vainīgs pie tā, bet ja meitene vēlas atbrīvoties no bērna, kas ieņemts no izvarotāja, tad es to atbalstu. Un par "3)", arī būsim atklāti, bērnam būs sabojāta bērnība, ja viņš augs tur, kur nav naudas, sakarīgas dzīvesvietas utt.
22.10.2023 11:14 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
IceCream @ 24.10.2023 12:43

Nu slimība arī ir aspekts. Man ļoti labi pazīstamai meitenei to augļa diagnozi vispār nomarinēja ļoti ilgi, precīzi vairs neatceros, bet bija kaut kā tā, ka piedzimtu bērns ar kaut kādiem orgāniem ārpus ķermeņa, bet tāpat nebūtu dzīvotājs. Diemžēl te Latvijā to visu vilka tik ilgi, ka bija pārsniegts aborta veikšanas termiņš. Viņa atrada, kur Eiropā bija iespējams to izdarīt vēlākā laikā un lidoja uz turieni pārtraukt grūtniecību.
Šobrīd viņai ir 4 veseli bērni.

Šim vēl daļēji varētu piekrist, bet tie visi ir izņēmuma gadījumu un notiek (pagaidām) ļoti reti.
Viņa ar šļuru ir vakcinējusies?
24.10.2023 12:52 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Andie @ 24.10.2023 12:49

Es domāju, ka no vienas nakts sakariem neplānotu grūtniecību ir mazāk, kā "neplānotu" grūtniecību esot attiecībās, jo nu iedomājies, kā vajag sakrist tām "zvaigznēm" lai kā reiz notiktu ta viss tajās auglīgajās dienās.

Jap. Domāju tāpat. Arī es nezinu nevienu, kurai būtu tā gadijies un pat nezinu nevienu, kurai nācās taisīt abortu, jo vienkārši bērnu negribētu.
Zinu gan tikai vienu gadijumu, kurā nācās veikt abortu, jo bērniņš vienkārši bija nedzīvs. Stāstija man ar tādu smagumu, taču tagad ir savs bērniņš un ļoti mīlēts.
Es sev apkārt vairāk redzu sievietes, kurām ir bijušas grūtības ieņemt. Un neesmu informēta par gadijumiem, kuros tīšuprāt veiktu abortu. Iespējams par to nerunā. Tomēr man arī šķiet, ka realitātē nav tik traki, kā forumā te pasniedz par gulēšanu ar katru un abortu teju katru mēnesi. Es reāli pat tādas sievietes nepazīstu.
24.10.2023 12:53 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Tad, kad es braucu ar moci es vienmēr velku ķiveri. Kāpēc? Tāpēc, ka man tas patīk? Nu nē tak. Es to daru tăpēc, ka es apzinos kādas var būt SEKAS, ja es izšļūkšu uz muti un man nebūs ķiveres, pat tad, ja es nebūšu vainīgs pie avārijas, to sac par rūpēšanos par savu labklājību, kas izskatās, ir svešvārds sieviešu vidū. Tas tak ir tik elementāri. Kā to var negribēt saprast.

Šitādu pašu attieksmi lūdzu arī tad, kad jāmaksā alimenti. Paldies.
24.10.2023 12:55 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Lula @ 24.10.2023 12:49
īsumā - aborts ir normāls risinājums, ja ir sanākusi neplānota apaugļošanās, vienalga vai pēc dzimunozieguma vai esot attiecībās un vienkārši negribot bērnus. Tas nav cilvēks, tas ir auglis kaut kādā minimālā attīstības stadijā. Tāpat - nevienai sievietei tas nebūs ikdienišķs notikums, tas jeburā gadījumā būs emocionāls un fizisks pārdzīvojums. Un sievietes, kas ir gatavas gulēt ar 3 vīriešiem nedēļā, neuztraukties par izsargāšanos un regulāri taisīt abortus ... jūs tiešām tādas zinat? Varbūt kaut kādā pavisam citā sabiedrības slānī kāda ir.
Bet tas pats Ghost, piemēram, ir gulējis ar 200+ sievietēm, bet kaut ko atkal sprediķo, lai gan pats ir tas tēviņš, kurš regulāri "sprauž".
Ar reliģiskiem cilvēkiem nestrīdēšos, tur ir pavisam citi uzskati un katrs var dzīvot kā vēlas. Ar večiem gan - jūs nekontrolējat nevienas sievietes ķermeni.

Šim ir ekvivalents - es atbalstu slepkavību. Malacīte, tikai nākamreiz iesaku rakstīt visu tieši tā, kā domā nevis "ietērpt" sacerējumā.
...un sievietes arī nekontrolē bērna ķermeni.
24.10.2023 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 3018
Reģ: 29.01.2009
Nu es tā baigi negribu mest arī ārstu lauciņā akmeni, iespējams, ka tas bija redzams USG arī tikai kaut kādā noteiktā attīstības fāzē, nezinu arī kādi tie protokoli, kad tas skaitās aborts, kad medicīniska nepieciešamība, tik smalki nezinu. Bet nu, protams, pirmajā grūtniecībā ko tādu piedzīvot, kad nemaz to abortu neesi gribējusi...
24.10.2023 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 3018
Reģ: 29.01.2009
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 12:52

Šim vēl daļēji varētu piekrist, bet tie visi ir izņēmuma gadījumu un notiek (pagaidām) ļoti reti.
Viņa ar šļuru ir vakcinējusies?

Tas bija padsmit gadus atpakaļ, pirms tiem 4 bērniem.
24.10.2023 12:56 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
IceCream @ 24.10.2023 12:56

Tas bija padsmit gadus atpakaļ, pirms tiem 4 bērniem.

Tad tādām gadījumam vēl varētu piekrist, bet, atkal jau, tas ir izņēmums.
24.10.2023 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
Es nezinu par ko tu runā. Es neesmu tinderī un neesmu tur bijis ilgu laiku.

Tad tevi sajaucu ar kādu citu, te nesen bija viens tāds 🤷‍♀️
Varbūt Nārnijā. Bet es runāju par REALITĀTI kā notiek, nevis kā vajadzētu būt un kā būtu, ja būtu. Realitāte ir tāda, ka sieviete paliek ar sekām nevis vīrietis un tieši šī iemesla dēļ sievietēm (sevis pašu labā) būtu jārūpējas par to, lai tā nenotiktu, ja viņas negrib palikt stăvoklī.
Tad, kad es braucu ar moci es vienmēr velku ķiveri. Kāpēc? Tāpēc, ka man tas patīk? Nu nē tak. Es to daru tăpēc, ka es apzinos kādas var būt SEKAS, ja es izšļūkšu uz muti un man nebūs ķiveres, pat tad, ja es nebūšu vainīgs pie avārijas, to sac par rūpēšanos par savu labklājību, kas izskatās, ir svešvārds sieviešu vidū. Tas tak ir tik elementāri. Kā to var negribēt saprast

Nē, es tev kopumā piekrītu, ka katram jādomā par savu labklājību, tieši kā tu minēji, par sekām, un vīrieši ir pieraduši, ka sekas viņus bieži nepiemeklē, tādēļ, es īstenībā atbalstu šo uzturlīdzekļu konceptu, par savu stulbumu jāmaksā, tieši tik vienkārši. Myb sieviete bija pūt un palaida, kas vecim traucēja uzvilkt to gumiju, kas(?), par stulbumu nākas maksāt un maksās abi, katrs savā veidā.
Un atkārtošu, es neticu, ka bieži tā "palaimējas", ka tā grūtniecība iestājas no vienas nakts sakariem, visticamāk, ka tā notiek tikai drāmās, jo statiski, lkm vidēji 20% grūtniecības iespēja ir tikai pat tajās auglīgajās dienās, līdz ar to "neplānoto" grūtniecību lielākā daļa ir esot attiecībās.
24.10.2023 12:59 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Andie
Sieviete papleš kājas, sieviete dzemdē un sieviete šķir attiecības. Turklāt viņa nosaka, vai bērns dzīvos, vai tiks noslepkavots. Alimenti no vīrieša puses ir tikai un vienīgi sievietes vieglprātība, nenovīdība un neizdarība. Plus, faktiski vīrietis maksā par bērniem, kurus viņš nemaz nesatiek. Šo iemeslu dēļ alimentiem nav nekāda loģiska pamatojuma. Loģiski, alimentus būtu jāmaksā tam, kurš šķir attiecības.
24.10.2023 13:10 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 13:10
Andie
Sieviete papleš kājas, sieviete dzemdē un sieviete šķir attiecības. Turklāt viņa nosaka, vai bērns dzīvos, vai tiks noslepkavots. Alimenti no vīrieša puses ir tikai un vienīgi sievietes vieglprātība, nenovīdība un neizdarība. Plus, faktiski vīrietis maksā par bērniem, kurus viņš nemaz nesatiek. Šo iemeslu dēļ alimentiem nav nekāda loģiska pamatojuma. Loģiski, alimentus būtu jāmaksā tam, kurš šķir attiecības.

Piemaksāt vecim par bērniem, par kuriem viņš neiznes jebkādu atbildību. U wish. 😂
Es saku konkrēti, ja man gadītos attiecības, kurās ir tas bērns un mums tomēr nesaiet abiem kopā, protams, sākotnēji censtos vienoties saprātīgi par bērna audzināšanu, lai dzīvē piedalās abi vecāki. Ja nevarētu vienoties par saprātīgu finansiālu iesaisti no tēva puses, es izvilktu visu ko varētu no viņa finansiāli izvilkt, call me a b!tch if you want. 😀 Bērns no gaisa nepārtiek un pastalās ar nestaigā. Pilnīgi atbalstu alimentu sistēmu par labu tam, kurš šo bērnu audzina. Un lielākoties tās ir mātes, jo večiem jāiet sēklot nākamā. Kas ir ok, tik ilgi, kamēr spēj vismaz finansiāli savus pēcnācējus aprūpēt.
24.10.2023 13:13 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
SarmaD @ 24.10.2023 13:13

Piemaksāt vecim par bērniem, par kuriem viņš neiznes jebkādu atbildību. U wish. ?

Tavuprāt, attiecību šķiršana ir atbildības "nešana"? Ja tā, tad Tev ne mazākās izpratnes, kas ir atbildība.
24.10.2023 13:16 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 13:16

Tavuprāt, attiecību šķiršana ir atbildības "nešana"? Ja tā, tad Tev ne mazākās izpratnes, kas ir atbildība.

Tu zini par ko es runāju, zābaku vari netēlot.
24.10.2023 13:19 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
SarmaD @ 24.10.2023 13:19

Tu zini par ko es runāju, zābaku vari netēlot.

Protams, ka zinu, latentā slepkaviņ!
24.10.2023 13:43 |
 
Moderators
Reitings 4160
Reģ: 13.11.2016
Aldis kā jau Aldis.
24.10.2023 14:32 |
 
Reitings 1636
Reģ: 11.04.2023
SarmaD @ 24.10.2023 13:13

Piemaksāt vecim par bērniem, par kuriem viņš neiznes jebkādu atbildību. U wish. ?
Es saku konkrēti, ja man gadītos attiecības, kurās ir tas bērns un mums tomēr nesaiet abiem kopā, protams, sākotnēji censtos vienoties saprātīgi par bērna audzināšanu, lai dzīvē piedalās abi vecāki. Ja nevarētu vienoties par saprātīgu finansiālu iesaisti no tēva puses, es izvilktu visu ko varētu no viņa finansiāli izvilkt, call me a b!tch if you want. ? Bērns no gaisa nepārtiek un pastalās ar nestaigā. Pilnīgi atbalstu alimentu sistēmu par labu tam, kurš šo bērnu audzina. Un lielākoties tās ir mātes, jo večiem jāiet sēklot nākamā. Kas ir ok, tik ilgi, kamēr spēj vismaz finansiāli savus pēcnācējus aprūpēt.

Vienīgais ko izvilksi būs valsts garantētos alimentus knapi 200eiro mēnesī 😁
24.10.2023 14:33 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Man ir smieklīgi lasīt šo diskusiju. Ja izslēdzam dzimumnoziegumus, sievietes kontrolē seksu, nosaka, vai vīrietis panāks savu, kontrolē genofondu un vispār principā visas cilvēces attīstību. Tā ka mūsdienu feministēm principā vajadzētu atbalstīt stingru partneru šķirošanu, jo tā ir aktīva sievietes dominances izrādīšana. Ar pareizu kontracpcijas lietošanu tas pats (vienreiz dienā iedzer tableti+ prezervatīvs = grūtniecības iespēja faktiski 0). Tā vietā mēs cenšamies normalizēt abortus…
24.10.2023 14:47 |
 
Reitings 1636
Reģ: 11.04.2023
dietiskais.cukurs @ 24.10.2023 14:47
Man ir smieklīgi lasīt šo diskusiju. Ja izslēdzam dzimumnoziegumus, sievietes kontrolē seksu, nosaka, vai vīrietis panāks savu, kontrolē genofondu un vispār principā visas cilvēces attīstību. Tā ka mūsdienu feministēm principā vajadzētu atbalstīt stingru partneru šķirošanu, jo tā ir aktīva sievietes dominances izrādīšana. Ar pareizu kontracpcijas lietošanu tas pats (vienreiz dienā iedzer tableti+ prezervatīvs = grūtniecības iespēja faktiski 0). Tā vietā mēs cenšamies normalizēt abortus…

Sievietes kontrolē tikai simpus un tad viņi dabūjot čuriņu nespēj noturēt savu ejakulāciju izraisot neplānotu grūtniecību.
Alfa jeb topG tēviņi kontrolē ar gan savas sievietes izvēli, gan savu ejakulāciju un tas nepatīk feministēm.
24.10.2023 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
dietiskais.cukurs @ 24.10.2023 14:47
Man ir smieklīgi lasīt šo diskusiju. Ja izslēdzam dzimumnoziegumus, sievietes kontrolē seksu, nosaka, vai vīrietis panāks savu, kontrolē genofondu un vispār principā visas cilvēces attīstību. Tā ka mūsdienu feministēm principā vajadzētu atbalstīt stingru partneru šķirošanu, jo tā ir aktīva sievietes dominances izrādīšana. Ar pareizu kontracpcijas lietošanu tas pats (vienreiz dienā iedzer tableti+ prezervatīvs = grūtniecības iespēja faktiski 0). Tā vietā mēs cenšamies normalizēt abortus…

Doma ir jau, ka aborta tiesībām (legālām) ir jābūt bez jebkādiem jautājumiem, uzlikumiem, jābūt un viss.
24.10.2023 14:56 |
 
Reitings 1636
Reģ: 11.04.2023
Andie @ 24.10.2023 14:56

Doma ir jau, ka aborta tiesībām (legālām) ir jābūt bez jebkādiem jautājumiem, uzlikumiem, jābūt un viss.

Bet vienīgais noteikums ir 12 nedēļas. Un tas pats noteikums ir tikai pašas sievietes reproduktīvās veselības labā.
24.10.2023 15:00 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Andie @ 24.10.2023 14:56

Doma ir jau, ka aborta tiesībām (legālām) ir jābūt bez jebkādiem jautājumiem, uzlikumiem, jābūt un viss.

Bet LV nav par ko sūdzēties. Aborts atļauts. Kur tieši ir problēma, par ko mēs te sūkstamies?
24.10.2023 15:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits