Par vai pret?

 
Reitings 2
Reģ: 22.10.2023
Vakar ar radinieci runājām par abortiem. Viņa teica, ka aborts ir slepkavība, grēks un ir jādzemdē jebkurā gadījumā. Es teicu, ka ir gadījumi, kuros es abortu atbalstu un pat uzskatu to par nepieciešamu. Kādas ir jūsu domas par abortu? Es atbalstu abortu šajos gadījumos: 1) ja ir zināms, ka bērns piedzims ar garīgu atpalicību, invaliditāti; 2) ja meitene ir izvarota un palikusi stāvoklī no izvarotāja; 3) ja dzemdē meitene, kurai nav ne stabilas dzīvesvietas, ne stabila darba, nekādu ienākumu un arī galvā nav saprašana par to, kādai jābūt atbildībai par bērnu. Runājot par "1)", būsim atklāti, tādi bērni visu dzīvi cietīs. Gan skolā tiks apsaukāti un nepieņemti, gan tālākā dzīvē būs grūti atrast darbu, attiecības, gan pati ģimene čīkstēs, cik grūti ir tikt galā ar tādu bērnu. Runājot par "2)", nu tas saprotams, neuzskatu, ka meitenei būtu jādzemdē no izvarotāja. Jā, bērns nav vainīgs pie tā, bet ja meitene vēlas atbrīvoties no bērna, kas ieņemts no izvarotāja, tad es to atbalstu. Un par "3)", arī būsim atklāti, bērnam būs sabojāta bērnība, ja viņš augs tur, kur nav naudas, sakarīgas dzīvesvietas utt.
22.10.2023 11:14 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Lula @ 24.10.2023 08:26

BH ej uztaisi vēl kādu profilu un mēģini vēlreiz ?

Tā jau man likās, ka tā ir BH. 😅
24.10.2023 11:18 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Esmu Par. Piekrītu arī autores nosauktajiem punktiem. Es arī taisītu, ja gadītos ar visu izsargāšanos, jo gluži vnk bērnus negribu. Dzemdēt tāpēc, ka dzīvs bērniņš? Nu nē, pāris cm garu recekli neuzskatu par bērnu.
Vispār izbrīna, ka daudzas ir par. Kautkad senāk, ja nemaldos, cālī, lasīju kko līdzīgu, un lielākā daļa bija šausmās, kā var nogalināt bērnu.
24.10.2023 11:24 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Šī nu toč ir kārtējā tēma kur izpausties atkal vienam pret otru, un tomēr
piekop bezatbildīgu mīcīšanos

GhostGG, tu tač neesi stulbs. Ar ko tad tavuprāt tās mātītes mīcās un paliek stāvoklī? Tad jau drīzāk ne tikai tām mātītēm jāšuj caurums ciet, bet arī tiem večiem kas mīcās ar tām mātītēm olas jāgriež nost. Tā nebūtu godīgāk?
24.10.2023 11:56 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
GhostGG, tu tač neesi stulbs. Ar ko tad tavuprāt tās mātītes mīcās un paliek stāvoklī? Tad jau drīzāk ne tikai tām mātītēm jāšuj caurums ciet, bet arī tiem večiem kas mīcās ar tām mātītēm olas jāgriež nost. Tā nebūtu godīgāk?

Vīrieši šīs mātītes izvaro? Sievietes tak nosaka to vai ir sex vai nē. Tad jau sanāk, ka sievietes ir stulbas. Piedod man, ja es būtu sieviete, kura negrib palikt stăvoklī, tad es parūpētos un izdarītu pilnīgi visu, lai tā nenotiktu, nevis paļautos uz otru, ka viņš to būtu izdarījis.
24.10.2023 12:02 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 24.10.2023 12:02

Vīrieši šīs mātītes izvaro? Sievietes tak nosaka to vai ir sex vai nē. Tad jau sanāk, ka sievietes ir stulbas. Piedod man, ja es būtu sieviete, kura negrib palikt stăvoklī, tad es parūpētos un izdarītu pilnīgi visu, lai tā nenotiktu, nevis paļautos uz otru, ka viņš to būtu izdarījis.

Ja tu būtu sieviete.... bet tu neesi. Un nebūsi.
Ja es būtu vīrietis, es savu daiktu nebāztu katrā vecenē. Bet es neesmu. Un nebūšu.
Tapēc vari komentēt tikai no sava subjektīvā vīrieša viedokļa un es no sava subjektīvā sieviešu viedokļa.
Filozofēt mēs te varam mūžīgi par to, kam lielāka vara un atbildība kuros gadijumos, to šoreiz atstāšu citiem lietotājiem, man reāli apnicis jau gan lasīt, gan skaidrot basic shit par divu cilvēku seksuālajām attiecībām.
Un es neattaisnoju nekādu m@ucīgo dzīvesstilu ne no vīriešu, ne sieviešu puses. Ja esi sieviete, kura ver kājas katram, tad rēķinies ar varbūtību palikt stāvoklī un attiecīgi arī pēc situācijas risini. Ja esi džeks, kuram patīk bāzt visās, tad arī nav ko ņaudēt, ka aborts ir slepkavība un visas ir m@ukas.
24.10.2023 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
GhostGG @ 24.10.2023 11:04

Ja gribi, lai vīrieši stāv klusu šinī jaurăjumă, tad ir ar likumu jāatceļ bērnu uzturlīdzekļi, ko maksā vīrieši.
Ļoti labi, ja godīgi, tad godīgi abpusēji. Kā piemēram būtu likumprojekts par bezatbildīgu mātīšu steralizāciju, kuras nevar noturēt savu kājstarpi ciet un piekop bezatbildīgu mīcīšanos un šajā likumprojekta lemšanā piedalītos vīrieši.
Šis un daži citi komentāri šajā diskusijā pierāda to, kas jau sen ir zināms FAKTS - Accountability is women's kryptonite

1.Punktu, šis ir loaded aspekts, bet kopumā, nē, šis likums ir ar mērķi un +/- to pilda,jo vīrieši ir pārāk emocionāli un nestabili šaja jautājumā, paši nīd, ka grib bērnus,ģumeni utt., bet kad mazliet ierij to dzīvi ar zīdani, tad notinās. Es piektītu gadījumos, kad no starta ir bijis aspekts, ka bērni ir izslēgts jautājums.
2. Kinda piekrītu, abos dzimumos breederi būtu vnk jātsterilizē.
24.10.2023 12:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja tu būtu sieviete.... bet tu neesi. Un nebūsi.
Ja es būtu vīrietis, es savu daiktu nebāztu katrā vecenē. Bet es neesmu. Un nebūšu.
Tapēc vari komentēt tikai no sava subjektīvā vīrieša viedokļa un es no sava subjektīvā sieviešu viedokļa.
Filozofēt mēs te varam mūžīgi par to, kam lielāka vara un atbildība kuros gadijumos, to šoreiz atstāšu citiem lietotājiem, man reāli apnicis jau gan lasīt, gan skaidrot basic shit par divu cilvēku seksuālajām attiecībām.

Te arī ir tas par ko runāju - negrib uzņemties atbildību par savu rīcību un savām dzīves izvēlēm. Katram ir jărūpējas par savu labklājību, nevis jāgaida tas no otra. Tas ir viens.
Otrais - tieši sieviete ir tā, kurai paliks ar "bagāžu", un tieši sieviete ir tā, kurai ir reālas sekas, ja viņa paliek stāvoklī, nevis vīrieši un te arī ir tā lielā atšķirība. Tā tad, ja sieviete to ir pieļāvusi, un nav parūpējusies, lai tas nenotiktu (rūpēties par savu labklājību), tas tikai norāda, ka viņai ir pohuj, un tā arī ir pēc definīcijas - vieglprātība un nevēlēšanās uzņemties atbildību par savu rīcību, bet vaino pie tā tēviņus, kuri viņā ir sprauduši.
24.10.2023 12:24 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Annija35 @ 24.10.2023 08:23

Tu vispār izlasi kārtīgi citu komentārus?
Izskatās,ka nē,jo diskusijā tiek skaidri minēti gadījumi,kuros tiek atbalstīts aborts.
Un neviena te nav minējusi,ka ir bijis aborts,tā kā nevajag piefantazēt.

Abortu var atbalstìt tikai un vienīgi izvarošanas gadījumā. Visi pārējie ir sievietes nespēja uzņemties atbildību par savu kāju paplešanas vājību un slepkavība.
24.10.2023 12:29 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Andie @ 24.10.2023 12:22

1.Punktu, šis ir loaded aspekts, bet kopumā, nē, šis likums ir ar mērķi un +/- to pilda,jo vīrieši ir pārāk emocionāli un nestabili šaja jautājumā, paši nīd, ka grib bērnus,ģumeni utt., bet kad mazliet ierij to dzīvi ar zīdani, tad notinās. Es piektītu gadījumos, kad no starta ir bijis aspekts, ka bērni ir izslēgts jautājums.
2. Kinda piekrītu, abos dzimumos breederi būtu vnk jātsterilizē.

Ja būtu tik neizglītota kā Tu, tad nemaz nestrīdētos ar gudrākiem cilvēkiem. Tieši sievietes ir tās, kuras vairumā gadījumu šķir laulības/attiecības. Alimenti ir domāti, lai vīrietis teorētiski uzturētu savus bērnus, bet realitātē viņš uztur "savus" bērnus kaut kāda kreisā idiota paspārnē.😁
24.10.2023 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
GhostGG @ 24.10.2023 12:24

Te arī ir tas par ko runāju - negrib uzņemties atbildību par savu rīcību un savām dzīves izvēlēm. Katram ir jărūpējas par savu labklājību, nevis jāgaida tas no otra. Tas ir viens.
Otrais - tieši sieviete ir tā, kurai paliks ar "bagāžu", un tieši sieviete ir tā, kurai ir reālas sekas, ja viņa paliek stāvoklī, nevis vīrieši un te arī ir tā lielā atšķirība. Tā tad, ja sieviete to ir pieļāvusi, un nav parūpējusies, lai tas nenotiktu (rūpēties par savu labklājību), tas tikai norāda, ka viņai ir pohuj, un tā arī ir pēc definīcijas - vieglprātība un nevēlēšanās uzņemties atbildību par savu rīcību, bet vaino pie tā tēviņus, kuri viņā ir sprauduši.

Tu taču esi vecis vne, tu biji tas ar gāaaro sarakstu, kam like totāli dzīve ir tinderis?
Ja , jā, tu piedomā par izsargāšanos pats no savas puses vai tevi tas tā kā nekrata? Ja abas puses vienlīdz domātu šajā jautājumā, es uzseveru ABAS puses, tad "Upsī" būtu kudos mazāk un tad nebūtu jāņuņā kādas sievietes ir maitas. Vīritim, tā kā arī laiks ir apzināties, ka viņa rīcībai IR sekas, nevis ir mazais cariņš.
24.10.2023 12:37 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Andie @ 24.10.2023 12:37

Tu taču esi vecis vne, tu biji tas ar gāaaro sarakstu, kam like totāli dzīve ir tinderis?
Ja , jā, tu piedomā par izsargāšanos pats no savas puses vai tevi tas tā kā nekrata? Ja abas puses vienlīdz domātu šajā jautājumā, es uzseveru ABAS puses, tad "Upsī" būtu kudos mazāk un tad nebūtu jāņuņā kādas sievietes ir maitas. Vīritim, tā kā arī laiks ir apzināties, ka viņa rīcībai IR sekas, nevis ir mazais cariņš.

Ja tā nav izvarošana, tad tā ir tikai un vienīgi sieviešu vaina. Case closed!
Vīrieši nevar palikt stāvoklī. Laikam nebiji informēta.
24.10.2023 12:40 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Katram ir jărūpējas par savu labklājību, nevis jāgaida tas no otra. Tas ir viens.

Tieši tā! Un abās pusēs. Ne sievietei vērt kājas, ne vīrietim bāzt katrās atvērtajās.
Sievietes nīd ka neplānots bēbis no kā nereti izriet ne aborts, bet vienkārši būšana vientuļajai mātei un vīrieši tiek pie alimentu maksāšanas, par ko arī mēdz panīdēt. Katram savas sekas par neapdomību. Varētu tagad pasapņot par pasauli, kurā vīrieši uzvelk gumiju pirms seksa un sievietes rūpīgi izvēlas ar ko seksot.
24.10.2023 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 3018
Reģ: 29.01.2009
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 12:29

Abortu var atbalstìt tikai un vienīgi izvarošanas gadījumā. Visi pārējie ir sievietes nespēja uzņemties atbildību par savu kāju paplešanas vājību un slepkavība.

Nu slimība arī ir aspekts. Man ļoti labi pazīstamai meitenei to augļa diagnozi vispār nomarinēja ļoti ilgi, precīzi vairs neatceros, bet bija kaut kā tā, ka piedzimtu bērns ar kaut kādiem orgāniem ārpus ķermeņa, bet tāpat nebūtu dzīvotājs. Diemžēl te Latvijā to visu vilka tik ilgi, ka bija pārsniegts aborta veikšanas termiņš. Viņa atrada, kur Eiropā bija iespējams to izdarīt vēlākā laikā un lidoja uz turieni pārtraukt grūtniecību.
Šobrīd viņai ir 4 veseli bērni.
24.10.2023 12:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Te daži tā runā itkā vairums sieviešu būtu bērni no nezināmiem vīriešiem, jo guļ ar visiem, ko satiek bārā. Un bez prezervatīva.
Es nepazīstu, pat ne attāli, pat dzirdējusi neesmu ne par vienu sievieti savā lokā, kura nezinātu, kas ir viņas bērna tēvs.
Veči, ir jābūt kaut kādai atbildībai arī par savām darbībām, lai nebūtu tēvs 5 bērniem un nenoslīgtu alimentu jūrā.
24.10.2023 12:44 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Annija35 @ 24.10.2023 08:23

Tu vispār izlasi kārtīgi citu komentārus?
Izskatās,ka nē,jo diskusijā tiek skaidri minēti gadījumi,kuros tiek atbalstīts aborts.
Un neviena te nav minējusi,ka ir bijis aborts,tā kā nevajag piefantazēt.

Laikam pati nelasīji. Ja būtu lasījusi, tad redzētu, ka vairums šeit ne tikai nespēj uzņemties atbildību, bet pat būtu gatavas veikt slepkavību, ja paplestu kājas nevietā.
24.10.2023 12:45 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Lula @ 24.10.2023 12:44
Te daži tā runā itkā vairums sieviešu būtu bērni no nezināmiem vīriešiem, jo guļ ar visiem, ko satiek bārā. Un bez prezervatīva.
Es nepazīstu, pat ne attāli, pat dzirdējusi neesmu ne par vienu sievieti savā lokā, kura nezinātu, kas ir viņas bērna tēvs.
Veči, ir jābūt kaut kādai atbildībai arī par savām darbībām, lai nebūtu tēvs 5 bērniem un nenoslīgtu alimentu jūrā.

Vientuļās mātes zini? Nu, lūk! Tā, ka labāk būtu paklusējusi!
24.10.2023 12:48 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu taču esi vecis vne, tu biji tas ar gāaaro sarakstu, kam like totāli dzīve ir tinderis?

Es nezinu par ko tu runā. Es neesmu tinderī un neesmu tur bijis ilgu laiku.
Vīritim, tā kā arī laiks ir apzināties, ka viņa rīcībsi IR sekas, nevis ir mazais cariņš.

Varbūt Nārnijā. Bet es runāju par REALITĀTI kā notiek, nevis kā vajadzētu būt un kā būtu, ja būtu. Realitāte ir tāda, ka sieviete paliek ar sekām nevis vīrietis un tieši šī iemesla dēļ sievietēm (sevis pašu labā) būtu jārūpējas par to, lai tā nenotiktu, ja viņas negrib palikt stăvoklī.
Tad, kad es braucu ar moci es vienmēr velku ķiveri. Kāpēc? Tāpēc, ka man tas patīk? Nu nē tak. Es to daru tăpēc, ka es apzinos kādas var būt SEKAS, ja es izšļūkšu uz muti un man nebūs ķiveres, pat tad, ja es nebūšu vainīgs pie avārijas, to sac par rūpēšanos par savu labklājību, kas izskatās, ir svešvārds sieviešu vidū. Tas tak ir tik elementāri. Kā to var negribēt saprast.
24.10.2023 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
SarmaD @ 24.10.2023 12:42

Tieši tā! Un abās pusēs. Ne sievietei vērt kājas, ne vīrietim bāzt katrās atvērtajās.
Sievietes nīd ka neplānots bēbis no kā nereti izriet ne aborts, bet vienkārši būšana vientuļajai mātei un vīrieši tiek pie alimentu maksāšanas, par ko arī mēdz panīdēt. Katram savas sekas par neapdomību. Varētu tagad pasapņot par pasauli, kurā vīrieši uzvelk gumiju pirms seksa un sievietes rūpīgi izvēlas ar ko seksot.

Es domāju, ka no vienas nakts sakariem neplānotu grūtniecību ir mazāk, kā "neplānotu" grūtniecību esot attiecībās, jo nu iedomājies, kā vajag sakrist tām "zvaigznēm" lai kā reiz notiktu ta viss tajās auglīgajās dienās.
24.10.2023 12:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
īsumā - aborts ir normāls risinājums, ja ir sanākusi neplānota apaugļošanās, vienalga vai pēc dzimunozieguma vai esot attiecībās un vienkārši negribot bērnus. Tas nav cilvēks, tas ir auglis kaut kādā minimālā attīstības stadijā. Tāpat - nevienai sievietei tas nebūs ikdienišķs notikums, tas jeburā gadījumā būs emocionāls un fizisks pārdzīvojums. Un sievietes, kas ir gatavas gulēt ar 3 vīriešiem nedēļā, neuztraukties par izsargāšanos un regulāri taisīt abortus ... jūs tiešām tādas zinat? Varbūt kaut kādā pavisam citā sabiedrības slānī kāda ir.
Bet tas pats Ghost, piemēram, ir gulējis ar 200+ sievietēm, bet kaut ko atkal sprediķo, lai gan pats ir tas tēviņš, kurš regulāri "sprauž".
Ar reliģiskiem cilvēkiem nestrīdēšos, tur ir pavisam citi uzskati un katrs var dzīvot kā vēlas. Ar večiem gan - jūs nekontrolējat nevienas sievietes ķermeni.
24.10.2023 12:49 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
IceCream @ 24.10.2023 12:43

Nu slimība arī ir aspekts. Man ļoti labi pazīstamai meitenei to augļa diagnozi vispār nomarinēja ļoti ilgi, precīzi vairs neatceros, bet bija kaut kā tā, ka piedzimtu bērns ar kaut kādiem orgāniem ārpus ķermeņa, bet tāpat nebūtu dzīvotājs. Diemžēl te Latvijā to visu vilka tik ilgi, ka bija pārsniegts aborta veikšanas termiņš. Viņa atrada, kur Eiropā bija iespējams to izdarīt vēlākā laikā un lidoja uz turieni pārtraukt grūtniecību.
Šobrīd viņai ir 4 veseli bērni.

Ārprāts! Briesmīgi. Gan no mātes viedokļa par šādu ziņu gan ārstu bezatbildības puses.
Jauki, ka tomēr ir tikusi pie veselu bērnu pulciņa. ❤️
24.10.2023 12:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)