Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

1.randiņš

 
Reitings 18
Reģ: 13.07.2023
Sveiki! Kādas ir jūsu domas, cik ilgi pēc iepazīšanās internetā ir jāseko 1.randiņam? Man kautkā vienmēr likās, ka ja esi atradis cilvēku, kas tiešām interesē un ar viņu veidojas laba sarakste, tad gribās satikties pēc iespējas ātrāk un redzēt viņu dzīvē.Sen atpakaļ sanāca diezgan asa diskusija par šo tēmu ar vīrieti, ar kuru biju čatojusi jau vairāk kā mēnesi un vēlējos tikšanos! Bet beigās paliku par izmantotāju, kura tik grib lai viņu kautkur aicina un ved! Saprotu, ka katram savi uzskati un tā, bet aizdomājos ka varbūt ar mani kautkas nav kārtībā! Ka gribu satikties jau pēc 1-2 nedēļām!
21.10.2023 14:15 |
 
Reitings 217
Reģ: 10.09.2022
Parasti tieši vīrieši ir tie,kas grib pēc iespējas ātrāk satikties,ja ir šī interese. Meitenes vēl kādu laiku var arī pačatot 😁 Ja sarakstaties vairāk kā mēnesi un vīrietis uzreiz uzbrūk ar to ka esi izmantotāja ,tad tur kaut kas īsti nav riktīgi 😂 ne vienmēr pirmajai tikšanās reizei jānotiek kafejnīcā,var jau taču arī vienkārši kaut kur pastaigāt,papļāpāt… tā kā es visdrīzāk sliecos,ka no vīrieša puses tur kaut kas nebija līdz galam.
21.10.2023 14:20 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Neesmu randiņošanas fāzē,bet tā arī uzskatu,ka nav ko baigi vilkt garumā,jo sarakste ir sarakste,to cilvēku varbūt jau iztēlojies citādāku nekā dzīvē viņš ir.
21.10.2023 14:23 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.07.2023
Hellow @ 21.10.2023 14:20
Parasti tieši vīrieši ir tie,kas grib pēc iespējas ātrāk satikties,ja ir šī interese. Meitenes vēl kādu laiku var arī pačatot ? Ja sarakstaties vairāk kā mēnesi un vīrietis uzreiz uzbrūk ar to ka esi izmantotāja ,tad tur kaut kas īsti nav riktīgi ? ne vienmēr pirmajai tikšanās reizei jānotiek kafejnīcā,var jau taču arī vienkārši kaut kur pastaigāt,papļāpāt… tā kā es visdrīzāk sliecos,ka no vīrieša puses tur kaut kas nebija līdz galam.

Viņš visu laiku aizbildinājās ar to, ka viņam bijusi rūgta pieredze iepriekšējās attiecībās un ka nav vairs jauns puika, lai skrietu tā uzreiz uz randiņiem! Bet laikam jau es vienkārši nebiju pietiekami interesanta un manā domu gājienā nav problēmu😀
21.10.2023 14:24 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Tie,kas vēlas ilgstoši čatot, nevēlas nemaz īsti tikties,viņiem ir labi tā kā ir,ir interesanta laika kavēšana un nav jāieguldās nemaz,nav jāplāno randiņs.
Ja pēc nedēļas čatojot nav abpusēja vēlme tikties dzīvē,tad nav vērts tur ko turpināt,jo nav patiesa interese vienam par otru.
21.10.2023 14:28 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.07.2023
Annija35 @ 21.10.2023 14:28
Tie,kas vēlas ilgstoši čatot, nevēlas nemaz īsti tikties,viņiem ir labi tā kā ir,ir interesanta laika kavēšana un nav jāieguldās nemaz,nav jāplāno randiņs.
Ja pēc nedēļas čatojot nav abpusēja vēlme tikties dzīvē,tad nav vērts tur ko turpināt,jo nav patiesa interese vienam par otru.

Paldies par komentāru! Tagad vismaz saprotu ka ar mani viss kārtībā! Ka neesmu vienīgā ar tādu domu gājienu!
21.10.2023 14:31 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Man agrāk patika daudz un dikti sarakstīties, bet tas nav tā vērts, galvā izveidojas tēls, kurš vispār neatbilst reālajam cilvēkam. Es teiktu, ka sievietē ieinteresēts vīrietis piedāvās satikties vai izteiks tādu vēlmi pēc iespējas ātrāk. Bet nejauc ar tiem, kas piedāvā tikties jau pirmajā ziņā. Tagad sarakstītos max 3-4 dienas, ja neaicinātu satikties, pārtrauktu saraksti.
21.10.2023 14:33 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Jo ātrāk, jo labāk. Ir bijis, kad satiekos trešajā vakarā pēc sarakstes sākšanās - un tas bija viens no sliktākajiem randiņiem mūžā. Labi, ka satikāmies tik ātri un viss beidzās nesācies.
Ja tā ir sarakste un nešķir baigais attālums, tad nedēļa, divas ir maksimums ko gaidīt. Citādi tur nav interese vienam pret otru, ja nevēlas tikties. Nav vērts tērēt laiku.
Ja ir attālums, kur nesaplānosi tā uzreiz tikšanos, nu tad ir kā ir, bet tad vismaz var parunāties telefoniski vai video zvanā, tas arī daudz ko parāda par cilvēku.
21.10.2023 14:34 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
esuntu18 @ 21.10.2023 14:24

Viņš visu laiku aizbildinājās ar to, ka viņam bijusi rūgta pieredze iepriekšējās attiecībās un ka nav vairs jauns puika, lai skrietu tā uzreiz uz randiņiem! Bet laikam jau es vienkārši nebiju pietiekami interesanta un manā domu gājienā nav problēmu?

Un labāk pa gabalu no tāda personāža - daudz red flag.
21.10.2023 14:37 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.07.2023
Prieks dzirdēt ka ar mani tomēr viss ir kārtībā! Un mana vēlme tikties tomēr nav nekas slikts!
Mēs beigās tā arī palikām sarakstes draugi! 1 reizi gan tikāmies, pēc gadu ilgas sarakstes, bet laikam jau viņš vienkārši nav gatvs atzīt, ka neesmu viņa gaumē!
21.10.2023 14:38 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Re kur viena blakus diskusijā meklē džeku, ar ko sarakstīties mēnešiem, un tikai kaut kad nākotnē varbūt tikties. Cita te saka, ka uzreiz jāskrien satikties, lai redz, ir ir, nav nav. Tā ka pašas sievietes arī ir ar dažādiem uzskatiem, ej nu saproti, kad ir tas īstais laiks.
ne vienmēr pirmajai tikšanās reizei jānotiek kafejnīcā,var jau taču arī vienkārši kaut kur pastaigāt,papļāpāt…

Nu, nu, cik te iepriekš nav bijušas diskusijas, kur liela daļa šejienietes brēca, ka nekādas pastaigas, parki un prostas kafejnīcas. Ja pirmajā randiņā uzreiz neesot kārtīgs, glauns restorāns, tad ar tādu lūzei nav ko pīties.
21.10.2023 14:50 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
esuntu18 @ 21.10.2023 14:15
Sveiki! Kādas ir jūsu domas, cik ilgi pēc iepazīšanās internetā ir jāseko 1.randiņam? Man kautkā vienmēr likās, ka ja esi atradis cilvēku, kas tiešām interesē un ar viņu veidojas laba sarakste, tad gribās satikties pēc iespējas ātrāk un redzēt viņu dzīvē.Sen atpakaļ sanāca diezgan asa diskusija par šo tēmu ar vīrieti, ar kuru biju čatojusi jau vairāk kā mēnesi un vēlējos tikšanos! Bet beigās paliku par izmantotāju, kura tik grib lai viņu kautkur aicina un ved! Saprotu, ka katram savi uzskati un tā, bet aizdomājos ka varbūt ar mani kautkas nav kārtībā! Ka gribu satikties jau pēc 1-2 nedēļām!
jo ātrāk tikties, jo labāk. Ja otrs nevēlas, tad ir kaut kas slēpjams..
21.10.2023 15:27 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
Pirmajā tikšanās reizē jau arī nav jādara nekas nenormāli dārgs. Pietiek ar kafiju un pastaigu, lai abi saprot, vai tiešām viens otram patīk. Neredzu jēgu mūžīgi sarakstīties. Jo sarakstē, vismaz manā pieredzē, cilvēks vienmēr tev izliksies nedaudz citādāks.
21.10.2023 15:30 |
 
Reitings 19
Reģ: 19.10.2023
esuntu18 @ 21.10.2023 14:15
Sveiki! Kādas ir jūsu domas, cik ilgi pēc iepazīšanās internetā ir jāseko 1.randiņam? Man kautkā vienmēr likās, ka ja esi atradis cilvēku, kas tiešām interesē un ar viņu veidojas laba sarakste, tad gribās satikties pēc iespējas ātrāk un redzēt viņu dzīvē.Sen atpakaļ sanāca diezgan asa diskusija par šo tēmu ar vīrieti, ar kuru biju čatojusi jau vairāk kā mēnesi un vēlējos tikšanos! Bet beigās paliku par izmantotāju, kura tik grib lai viņu kautkur aicina un ved! Saprotu, ka katram savi uzskati un tā, bet aizdomājos ka varbūt ar mani kautkas nav kārtībā! Ka gribu satikties jau pēc 1-2 nedēļām!
Es personīgi ar vienu meiču divus gadus čatojos internetā. Savlaik bija tāds onlychat.lv, 2012. gadā tur saskrējāmies, samainijāmies ar skype nikiem un tad lidz 2014. tā reizi pa reizei čatojāmies skypē. Man personīgi patika, jo esmu aizņemts cilvēks, tā piemēram es varēju nedēļu vienkārši darīt savas lietas, un tad nedēļas nogales vakaros atnākot mājās varēja parunāties, kas jauns utt.
21.10.2023 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
Izstāstīšu savu pieredzi:
Man bija atvaļinājums, zināju ka nākamās brīvdienās strādāšu. Sestdien 11.00 man uzrakstīja Badoo puisis, iepazināmies, un nolēmām satikties 17.00 vakarā tajā pašā dienā. Randiņā viss patika, mums ir daudz kopīga, tad uzaicināja svētdienā aizbraukt pastaigāties Jūrmalā, tur piedāvāja būt par viņa meiteni. Pēc 10 mēnešiem apprēcējamies, pēc 1,6 gada piedzima dēls. Tagad pagāja pieci gadi, mums viss ir labi, nekad neesam strīdējušies un sapratu ka tas ir mans cilvēks un, ja godīgi, es biju to sapratusi jau pirmajā randiņā.
Mēs runājām par to, kas varēja būt, ja mēs atliktu randiņu - sapratām, ka varēja būt visādi. Mums bija vienāds mērķis, tāpēc viss tik labi sanāca.
Par to, ka jāsarakstas ilgi - tā ir laika tērēšana, ja vēlies uzzināt cilvēku, labāk ar viņu satikties dzīvē. Bijus sarakstījusies arī ilgi ar puišiem, bet , satiekoties bija skaidrs, ka nebija mani cilvēki, kaut gan sarakste bija ok.
21.10.2023 19:49 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Kad es gāju uz daudziem randiņiem, es iepazinos ar cilvēkiem čatos. Un satikties ar kādu centos pēc iespējas vēlāk - Tad man bija mazāk sajūta, ka es tiekos ar svešu cilvēku, mums jau bija iedibināta kaut kāda saikne. Bet čati nebija strikti iepazīšanās saiti - mēs smējāmies par cilvēkiem, kas līda privos uzreiz iepazīties un aicināt satikties. Varbūt, ja tu esi tinderī, tad daudz pļāpāt ir bezjēdzīgi, es nezinu.
21.10.2023 19:56 |
 
Reitings 2731
Reģ: 05.09.2023
Lailiņa @ 21.10.2023 19:49
Izstāstīšu savu pieredzi:
Man bija atvaļinājums, zināju ka nākamās brīvdienās strādāšu. Sestdien 11.00 man uzrakstīja Badoo puisis, iepazināmies, un nolēmām satikties 17.00 vakarā tajā pašā dienā. Randiņā viss patika, mums ir daudz kopīga, tad uzaicināja svētdienā aizbraukt pastaigāties Jūrmalā, tur piedāvāja būt par viņa meiteni. Pēc 10 mēnešiem apprēcējamies, pēc 1,6 gada piedzima dēls. Tagad pagāja pieci gadi, mums viss ir labi, nekad neesam strīdējušies un sapratu ka tas ir mans cilvēks un, ja godīgi, es biju to sapratusi jau pirmajā randiņā.
Mēs runājām par to, kas varēja būt, ja mēs atliktu randiņu - sapratām, ka varēja būt visādi. Mums bija vienāds mērķis, tāpēc viss tik labi sanāca.
Par to, ka jāsarakstas ilgi - tā ir laika tērēšana, ja vēlies uzzināt cilvēku, labāk ar viņu satikties dzīvē. Bijus sarakstījusies arī ilgi ar puišiem, bet , satiekoties bija skaidrs, ka nebija mani cilvēki, kaut gan sarakste bija ok.

Ļoti skaists stāsts un jums ļoti paveicies. ❤️
Laikam šobrīd es arī dotu laiku, vismaz pāris dienas saraksti, lai redzētu, kas notiek, vai ir vērts. Tā arī dariju esošajās attiecībās, lai gan viņš gribēja tikties tajā pašā dienā. Es biju tā kas atteica pāris apstākļu dēļ, tomēr tikāmies nākamajā. Ātri. Man ļoti netipiski. Un tomēr, izvērtās tā vērts.
Lasot tavu stāstu aizdomājos, varbūt tomēr šajā dzīvē mēs nespējam visu kontrolēt. Varbūt tomēr ir vieta un laiks, kuros jāatmet savi principi, jo iegūtais būs vērtīgāks par pazaudēto.
21.10.2023 20:00 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
wildone @ 21.10.2023 16:36
Es personīgi ar vienu meiču divus gadus čatojos internetā. Savlaik bija tāds onlychat.lv, 2012. gadā tur saskrējāmies, samainijāmies ar skype nikiem un tad lidz 2014. tā reizi pa reizei čatojāmies skypē. Man personīgi patika, jo esmu aizņemts cilvēks, tā piemēram es varēju nedēļu vienkārši darīt savas lietas, un tad nedēļas nogales vakaros atnākot mājās varēja parunāties, kas jauns utt.

Agrāk sarakstīšanās virtuāli bija topā. Atceros kā izmantoju oho.lv, nebija ne vainas. 😀
22.10.2023 09:52 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Jupiter @ 21.10.2023 19:56
Kad es gāju uz daudziem randiņiem, es iepazinos ar cilvēkiem čatos. Un satikties ar kādu centos pēc iespējas vēlāk - Tad man bija mazāk sajūta, ka es tiekos ar svešu cilvēku, mums jau bija iedibināta kaut kāda saikne. Bet čati nebija strikti iepazīšanās saiti - mēs smējāmies par cilvēkiem, kas līda privos uzreiz iepazīties un aicināt satikties. Varbūt, ja tu esi tinderī, tad daudz pļāpāt ir bezjēdzīgi, es nezinu.
vienu reizi nočatoju kādus 3 mēnešus. Kad tikāmies- nebija par ko runāt, jo viss jau bija izrunāts.
22.10.2023 10:21 |
 
Reitings 19
Reģ: 19.10.2023
sinddyy @ 22.10.2023 09:52

Agrāk sarakstīšanās virtuāli bija topā. Atceros kā izmantoju oho.lv, nebija ne vainas. ?
jā, tādam kā man, kam nepatīk socializēšanās cilvēku baros, tā čatošana bija ideāls veids kā parunāt ar jauniem cilvēkiem, Tā tas onlychat.lv izmira, tad varēja omegle.com, uzliekot latviešu valodu runāt ar latviešiem, tur paris gadus atpakaļ arī tā latviešu sadaļa izmira.. Latvieši laikam asociāli cilvēki paliek.
22.10.2023 16:01 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
“beigās paliku par izmantotāju, kura tik grib lai viņu kautkur aicina un ved” - šis izskatās pēc red flag!!! Man tas daudz ko pasaka par tāda vīrieša tipu (un neko labu)
Var būt dažādi iemesli, kāpēc viņš nesteidzas tikties, bet, ja tas ieilgst uz nedēļām, tad es Tavā vietā mestu mieru…
Viena no manām pieredzēm, kad cilvēks negribēja tikties, bija skaudra - es 2 reizes caurbraucot biju viņa pilsētā (otrā Eiropas malā), un viņam katrreiz sanāca nesatikties, pie tam ar drāmu, ka es vainīga
22.10.2023 16:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits