Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieķert

 
Reitings 13
Reģ: 02.10.2023
Pirms pāris dienām pieķēru savu vīru smēķējot. Kādreiz bija smēķētājs, bet kad jau sākām tikties, pāris gadus jau kā nesmēķēja. Izbrīns bija liels. Un sāpe arī, jo nedēļu pirms, mums bija pilnīgi spontāna saruna par smēķēšanu, kur viņš teica, ka viņam negribas nemaz smēķēt. Kad konfrontēju par šo un jautāju, kapēc tad neteica, ka tomēr ik pa laikam uzsmēķē, teica, ka melojis nav, tajā dienā smēķēt negribēja, kaut man tas šķiet pilnīgi absurds arguments. Jautāju, kapēc nav teicis, ka cīnās ar to un lēnām atsāk, teica, ka neesot gribējis lai tas kļūst par ieradumu man uzzinot un lai es to pieņemu kā faktu, turklāt viņam neesot gribējies rādīt savu vājo pusi. Biju šokā. Mums nav nekādu ikdienas strīdu, lai viņā būtu iedzītas kaut kādas bailes par manu reakciju. Prasiju lai saka, vai es varbūt esmu vainīga pie atsākšanas, viņš teica ka manas atbildības tajā nav, viņam vienkārši ik pa laikam ir tāda liela vilkme un šī ir viņa cīņa laiku pa laikam. Sarunas laikā atspoguļojās, ka tas šoreiz ir progresējis. Ja sākumā uzsmēķēja tapēc, ka kaut kas nav sakārtojies kā vajag, tad todien kad pieķēru, teica, ka smēķējis jo vienkārši gribējies. Devu zināt, ka man tas nav pieņemami. Iepriekš nepatika, ka viņš smēķē iedzerot, bet to pieņēmu, jo iedzeršana notiek reti un lai viņam tiek kāds prieciņš, nejau mēs visi bez grēka. Un tā arī visus šos gadus dzīvoju kopā domājot, ka uzpīpo tikai pie alko. Izrādās slēpj no visiem. Kas no vienas puses labi, tātad neizsmēķē tik daudz, no otras, manuprāt tas viņam iedod lielāku adrenalīnu. Uzsmēķē paciņu, tad kādu laiku nesmēķējot un tā periodiski.
Dotajā brīdī viņš ir izsmēķējis visu paciņu. Teica, ka vieglāk ir tad, ja nav nekā ko paņemt. Ja zinot, ka ir tā paciņa, tad "velns rauj aiz kājas".
02.10.2023 23:09 |
 
Reitings 13
Reģ: 02.10.2023
Man, savukārt tik liela bēda nav par to pīpēšanu bet gan par to slapstīšanos, par to, ka meloja todien. Tad uzreiz man jādomā, varbūt melo par kaut ko vel. Man vīrs ir ļoti svarīgs un vienīgais, kas man šajā dzīvē ir tik tuvs. Šis noteikti nekalpos kā iemesls šķirties, tomēr ir rūgtena pēcgarša, vilšanās, nodevības sajūta. Teica, ka man nav par ko uztraukties, ka tiks ar to galā, kā papildus motivators būšot tas, ka es arī to nevēlos, taču lielas cerības nelieku un esmu gatava pieķert vel kādreiz.
Sakiet, kā jums no malas izklausās un kā jūs reaģētu šādā situācijā? Varbūt arī jums nācies pieķert savu otro pusīti kādā nepatīkamā situācijā un kā esat nogludinājuši to pēcgaršu?
02.10.2023 23:10 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Man ir brīnišķīga ideja, kā tam vieglas formas manipulatoram parādīt līdzvērtīgu ainu.
Analoģiski viņš tevi varētu pieķert krāpšanā, kad jautātu, kapēc toreiz neteici, ka ir sānsoļi tu varētu teikt "bet mīļais, es tajā dienā tevi tiešām nekrāpu. Es taču neteicu, ka es nekrāpju tevi vispār,tu pats tā padomāji" Tikai pirms tam jānonāk līdz norunai, ka tu pabučojies ar kādu kad esi iedzērusi un viņš dod savu piekrišanu.
02.10.2023 23:19 |
 
Reitings 224
Reģ: 18.03.2023
Nepietiek, ka Cālī ieliki šo megaproblēmu? 🤦‍♀️
02.10.2023 23:29 |
 
Reitings 13
Reģ: 02.10.2023
Aniia @ 02.10.2023 23:29
Nepietiek, ka Cālī ieliki šo megaproblēmu? ?‍♀️

Cālī tur sākās pilnīgs bezpriģels. Galīgi ne pa tēmu un spriedelēšana apkārt. Es tieši nobrīnijos, cik daudzām tur liekas ok, ja melo un priecājas, ka viņu vīrieši nešņauc vai nenodzeras. Šī nav pirmā pasaules problēma, bet man tas sasāpēja. Neesmu es robots un jūtu mums visiem ir, lielu vai mazu. Atbalsta vietā es tur ieguvu nosodijumu, ka vispār tur teju ienācu kaut ko ierakstīt. Vairs tur negribu apgrozīties, ja vide tur ir tik izsmejoša.
02.10.2023 23:40 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Aniia @ 02.10.2023 23:29
Nepietiek, ka Cālī ieliki šo megaproblēmu? ?‍♀️

A tev niez kaut kur, kur nevari pakasīt, ja kāds ieliek problēmtēmu? Tev tas nav mega, viņai varbūt ir. Kas tu esi, lai vispār kādu nosodītu?
Korozija13 @ 02.10.2023 23:40

Cālī tur sākās pilnīgs bezpriģels. Galīgi ne pa tēmu un spriedelēšana apkārt. Es tieši nobrīnijos, cik daudzām tur liekas ok, ja melo un priecājas, ka viņu vīrieši nešņauc vai nenodzeras. Šī nav pirmā pasaules problēma, bet man tas sasāpēja. Neesmu es robots un jūtu mums visiem ir, lielu vai mazu. Atbalsta vietā es tur ieguvu nosodijumu, ka vispār tur teju ienācu kaut ko ierakstīt. Vairs tur negribu apgrozīties, ja vide tur ir tik izsmejoša.

Es tur esmu klusā lasītāja. Par to auditoriju neuztraucies, gadiem jau vēroju, kā cilvēkiem patīk ložņāt cilvēkā iekšā ar galveno mērķi pasmīkņāt. Lietotājas, kuras tiešām iedziļinas nepaspēja ierakstīt savas domas, par ātru noslēdzi. Bet es saprotu, ne vienmēr ir pietiekoši nervi, īpaši emociju uzplūdā.
02.10.2023 23:48 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Tas viss izskatās pēc sīkuma, nu čalis uzpīpē kaut kad, nu nav pasaules gals. Saprotu, ja pīpē cīgas un tiešām tad smird seja, rokas, mati, mute, bet ja tas kaut kāds iqos nu vispār netēmā cepiens. Izklausās, ka vienkārši viņam kāds stress vai problēma un pēc darba uzvelk vienu.
Brēka ir konkrēti par to smēķēšanu vai slēpšanu? Es tādā situācijā ar neko neteiktu, ja zinātu savas otras pusītes nostāju, ka pīpēt ir kaut kas briesmīgs, tad labāk neko nesaku, jo tās dažas cīgas neko absolūti nemainīs, ja vien tas nekļūst par ikdienas smēķēšanu.
Domāju ka nav ko cepties un stresot. Nepateica un nepateica un pareizi jau viņš paskaidroja, ka negrib lai redzi kaut kādu vājuma periodu. Tas ka nepateica par tādu sīkumu nenozīmē jau ka nezin krāpj vai kas, un tava zināšana par visu viņa dzīvi nemainīs to, ka var nokrāpt tevi arī da kaut vai uzpildes stacijas tualetē😆tas tā, bet nu attiecībās nekas ne no kā nepasargā un atliek uzticēties uz otra cilvēka veselo saprātu
03.10.2023 00:50 |
 
Reitings 13
Reģ: 02.10.2023
debestinaa @ 03.10.2023 00:50
Tas viss izskatās pēc sīkuma, nu čalis uzpīpē kaut kad, nu nav pasaules gals. Saprotu, ja pīpē cīgas un tiešām tad smird seja, rokas, mati, mute, bet ja tas kaut kāds iqos nu vispār netēmā cepiens. Izklausās, ka vienkārši viņam kāds stress vai problēma un pēc darba uzvelk vienu.
Brēka ir konkrēti par to smēķēšanu vai slēpšanu? Es tādā situācijā ar neko neteiktu, ja zinātu savas otras pusītes nostāju, ka pīpēt ir kaut kas briesmīgs, tad labāk neko nesaku, jo tās dažas cīgas neko absolūti nemainīs, ja vien tas nekļūst par ikdienas smēķēšanu.
Domāju ka nav ko cepties un stresot. Nepateica un nepateica un pareizi jau viņš paskaidroja, ka negrib lai redzi kaut kādu vājuma periodu. Tas ka nepateica par tādu sīkumu nenozīmē jau ka nezin krāpj vai kas, un tava zināšana par visu viņa dzīvi nemainīs to, ka var nokrāpt tevi arī da kaut vai uzpildes stacijas tualetē?tas tā, bet nu attiecībās nekas ne no kā nepasargā un atliek uzticēties uz otra cilvēka veselo saprātu

Es taču saprotu, ka nav tas pasaules gals. Tapēc jau arī dodu vaļu uzpīpēt kad iedzer. Lai taču cilvēkam tiek. Es par to, ja visu šo laiku esmu dzīvojusi maldīgā pārliecībā, ka tas ir tikai iedzerot. Un arī sarunas par smēķēšanu nekad nav vedinājušas uz domām, ka šad un tad uzpīpē. Man izskatās, ka robeža paliek trauslāka, jo kā jau teicu, ja sākumā kaut kāda stresa dēļ, tad pāris mēnešu laikā tas evalucionējis līdz vienkāršai vēlmei uzpīpēt. Man bail, ka tas nekļūst par ikdienu. Un baža vairāk par to melošanu. Man meli ir tāda vāja vieta. Un viņš piedevām visu laiku uzsvēris, ka viņam riebjoties meli tāpat kā man. Izrādās šis ne ar ko labāks. Nu labi, brēka nav nez kāda, nejau krāpt gājis. A vot kapēc tad jādzīvo kopā ar kādu, kuram neuzticies, ja jau pēc viņa vārdiem tas neesot nekas tāds? Nezinu, tagad tāda šaubu ēna. Liekas ka tas tēls ko viņš veido neatbilst viņa patiesajam es. Lai gan vājuma brīži laikam uznāk katram.
03.10.2023 08:29 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Man izklausās, ka tu esi baigi iecepusies. Vajag pāris dienas paelpot un atlaist.
Un vispār, kāpēc smēķēšana ir vienkāršas sarunas tēma, ja it kā nav aktuāla?! Nu, mans vīrs agrāk smēķēja, bet mēs vakaros tā vienkārši nerunājam par to, cik bieži viņam gribas uzpīpēt.
Moš pašai tomēr bija aizdomas, ka viņš smēķē biežāk?
Turklāt, lielākoties par smēķētājiem cilvēki kļūst sākot ar 'vienu cigareti tusējot jau var' :)
03.10.2023 08:53 |
 
Reitings 13
Reģ: 02.10.2023
Pelnrukšķīte @ 03.10.2023 08:53
Man izklausās, ka tu esi baigi iecepusies. Vajag pāris dienas paelpot un atlaist.
Un vispār, kāpēc smēķēšana ir vienkāršas sarunas tēma, ja it kā nav aktuāla?! Nu, mans vīrs agrāk smēķēja, bet mēs vakaros tā vienkārši nerunājam par to, cik bieži viņam gribas uzpīpēt.
Moš pašai tomēr bija aizdomas, ka viņš smēķē biežāk?
Turklāt, lielākoties par smēķētājiem cilvēki kļūst sākot ar 'vienu cigareti tusējot jau var' :)

Mēs mēdzam runāt par daudz ko tāpat vien. Sarunas par smēķēšanu nav biežas, bet tieši netīši aizrunājāmies par to nedēļu pirms, tapēc tā palika atmiņā tas ko viņš teica.
Nē, visas šīs reizes aizdomu man nav bijis, pilnībā uzticējos, ka nedara neko aiz muguras. Bet man tā dzīvē notiek, ka dzīve pamet kaut kādus aizmetņus tālākām situācijām. Šoreiz tā bija tā viena saruna. Nebūtu viņš ar pārliecību teicis ka negrib nemaz smēķēt (es pat nezinu kapēc to apgalvoja, es viņam nemaz neprasiju vai grib, vai negrib, vai smēķē vai nē, varbūt izmeta apgalvojumu lai nomestu no sevis vainas apziņu vai nodrošinātos), varbūt nebūtu tā brēka tik liela arī.
Bet jā, es jūtu ka mani šis notrigerēja vairāk kā varbūt vajadzētu. Un šķiet ka tieši to pretrunu un slapstīšanās dēļ.
03.10.2023 09:04 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Nu jums bija kaut kāda vienošanās, ka viņš nesmēķēs? Ja nē, tad it kā neko pārmest nevar. Bet labu attiecību prakse tā nav, teikt vienu, bet darīt citu. Man būtu aptuveni tādas pašas sajūtas. Nomiris jau te neviens nav, autore izskatās, ka pati arī to saprot. Te vairāk runa ir par principu un vārda turēšanu. Pieļauju, ka meli viņai ir sāpīga tēma, nezinu, varbūt kādreiz kāds daudz melojis un licis tamdēļ ciest, un tagad šādi mazie meli arī notrigerē tādā lielākā apmērā ka varbūt citām meitenēm tas liktos. Nekā nepareiza, manuprāt, viņas emocijās nav. Varbūt tās ir lielākas kā ierasts, tomēr nepatīkama sajūta es domāju būtu katrai, kura uzzinātu ka otra pusīte kaut ko paslepus dara nepatīkamu, lai vai kas tas būtu. Autorei es domāju paies pāris dienas un bilde rādīsies mazliet skaidrāka, jo emocijas norimsies. Galvenais, ka jūs esat izrunājušies un viņš arī atzīst problēmu. Tas jau ir daudz. Tas, vai atsāks vai nē, to nevar diemžēl izkontrolēt, tas vairāk atkarīgs no viņa gribasspēka un tev tur nav jālauza galva un mūžīgi jābaidās. Ja atsāks, risināsiet to problēmu kad viņa pienāks, tagad tāpat neko neizdarīt. Būs labi, neizklausās tev tas vīrietis pēc tāda, kuram nerūpētu tas, kā tu jūties. Pavilka tas velns aiz kājas, slēpa jo zināja, ka tev nepatiks un lai nesāpinātu, tagad redzēja ka tev rūp un tu to pārdzīvo, lai tas viņam kalpo par motivatoru. Galvenais nesāc būt paranoiķe un lavīt ko viņš aiz katra stūra dara vai vandīt augšā viņa mantas. Viss ar laiku tāpat nāk gaismā, pati to redzi un saki. Būs ok, šitādas bēdas laulībā nav vel nekas. Citi cīnās ar krāpšanām un mantas sadali, palasi kas notiek tur, kur aizslēdzi tēmu. Vot tur ir brēka un ņigu, ņagu.
03.10.2023 09:24 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Es nekad neesmu sapratusi šāda veida drāmas ap smēķēšanu (es pati neesmu smēķētāja), jo man liekas, ka kontrolēt pieaugušu cilvēku nav pieņemami. Ja man kāds sāktu norādīt, ko drīkstu un nedrīkstu darīt, tas būtu attiecību gals.
Protams, ar tādiem izņēmumiem kā, ja cilvēks slīd alkoholismā vai citā atkarībā, kas tiešā veidā traucē ģimenei - tomēr arī tad visbiežāk nav vērts kontrolēt, bet ir jāizbeidz attiecības.
Izbeigt attiecības vienmēr ir opcija, ja ar otru nesakrīt uzskati vai vērtības.
Šajā situācijā stulbi, ka nepastāstīja, bet viņa skaidrojums, kādēļ nestāstīja, ir loģisks. Es ieteiktu skandālus netaisīt, bet pateikt, ka nestāstīšana, meli lika justies slikti un vēlies, lai esat atklāti. Un vienkārši dzīvot tālāk.
03.10.2023 09:45 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
SarmaD @ 02.10.2023 23:19
Man ir brīnišķīga ideja, kā tam vieglas formas manipulatoram parādīt līdzvērtīgu ainu.
Analoģiski viņš tevi varētu pieķert krāpšanā, kad jautātu, kapēc toreiz neteici, ka ir sānsoļi tu varētu teikt "bet mīļais, es tajā dienā tevi tiešām nekrāpu. Es taču neteicu, ka es nekrāpju tevi vispār,tu pats tā padomāji" Tikai pirms tam jānonāk līdz norunai, ka tu pabučojies ar kādu kad esi iedzērusi un viņš dod savu piekrišanu.

Saprotu, ka šis tāds jociņš, bet krāpšanas nostatīšana pret smēķēšanu galīgi garām. Salīdzināmi lielumi būtu, piemēram, šokolādes ēšana.
03.10.2023 09:50 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Mēs mēdzam runāt par daudz ko tāpat vien. Sarunas par smēķēšanu nav biežas, bet tieši netīši aizrunājāmies par to nedēļu pirms, tapēc tā palika atmiņā tas ko viņš teica.

Nu, es arī ar vīru runāju par visu ko (normālas attiecības, tā teikt), bet mūsu sarunas nekad īsti neaiziet līdz smēķēšanai :D
03.10.2023 09:52 |
 
Reitings 13
Reģ: 02.10.2023
Nu protams, ka dzīvosim tālāk, nav taču mirstamā kaite. Mēs izrunājāmies un arī pateicu savas sajūtas.
Par tām tēmām, nu nezinu, mums ir tā, ka varam sākt runāt par laikapstākļiem šodien un nobeigt ar plānu ceļojumam nākamgad. Viena tēma aizved pie nākamās. Es pat vairs neatceros kā sākām runāt par to smēķēšanu, kas pie tā aizveda. Tā tur trāpijās pa vidu citām tēmām, nebija tīši iniciēta no manas vai viņa puses.
Es jau minēju, ka brīvība viņam ir un šis ir tas, par ko man vienkārši ir pretenzijas, jo neparakstijos dzīvot kopā ar smēķētāju. Nu tagad ikdienā nepīpē, bet es arī negribu sev galvu nogruzīt ar domām par to vai atsāks vai nē. Viņš manu nostāju zin, skatīsimies kas tālāk.
Varbūt jā, reaģēju mazliet vairāk emocionāli kā ierasts, taču jā, pareizi te arī bija minējums par meliem un tas man ļoti norezonēja tajā brīdī.
Kopumā jau viss ir kārtībā. Gribēju izrakstīt savu mazo bēdu, palasīt citu viedokļus un domas.
03.10.2023 10:01 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Korozija13 @ 03.10.2023 10:01
Nu protams, ka dzīvosim tālāk, nav taču mirstamā kaite. Mēs izrunājāmies un arī pateicu savas sajūtas.
Par tām tēmām, nu nezinu, mums ir tā, ka varam sākt runāt par laikapstākļiem šodien un nobeigt ar plānu ceļojumam nākamgad. Viena tēma aizved pie nākamās. Es pat vairs neatceros kā sākām runāt par to smēķēšanu, kas pie tā aizveda. Tā tur trāpijās pa vidu citām tēmām, nebija tīši iniciēta no manas vai viņa puses.
Es jau minēju, ka brīvība viņam ir un šis ir tas, par ko man vienkārši ir pretenzijas, jo neparakstijos dzīvot kopā ar smēķētāju. Nu tagad ikdienā nepīpē, bet es arī negribu sev galvu nogruzīt ar domām par to vai atsāks vai nē. Viņš manu nostāju zin, skatīsimies kas tālāk.
Varbūt jā, reaģēju mazliet vairāk emocionāli kā ierasts, taču jā, pareizi te arī bija minējums par meliem un tas man ļoti norezonēja tajā brīdī.
Kopumā jau viss ir kārtībā. Gribēju izrakstīt savu mazo bēdu, palasīt citu viedokļus un domas.

Neparakstījies dzīvot kopā ar smēķētāju - bet dzīve ir dinamiska. Tas tāpat kā pateikt, ka neparakstījies dzīvot kopā ar cilvēku, kas sver 5kg vairāk nekā attiecību sākumā. Manuprāt, šādos gadījumos likšana kaut ko mainīt bojā attiecības. Cilvēks vai nu pats gribēs to mainīt vai nē, otrs to var pieņemt vai iet prom.
03.10.2023 10:16 |
 
Reitings 13
Reģ: 02.10.2023
AnnnaMannna @ 03.10.2023 10:16

Neparakstījies dzīvot kopā ar smēķētāju - bet dzīve ir dinamiska. Tas tāpat kā pateikt, ka neparakstījies dzīvot kopā ar cilvēku, kas sver 5kg vairāk nekā attiecību sākumā. Manuprāt, šādos gadījumos likšana kaut ko mainīt bojā attiecības. Cilvēks vai nu pats gribēs to mainīt vai nē, otrs to var pieņemt vai iet prom.

Tiešām, nebiju tā par to aizdomājusies. Dzīvei jau ir tendence būt mainīgai.
03.10.2023 10:22 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
. Te problēma ir tevī, jo tev tas nepatîk, tu to nezināji, tagad taka maza kaprīza meitene cepies un sit kāju pret zemi, tev vienkārši patīk visu kontrolēt un zināt 100% visu par viņa darbībām. Smieklīgi ir tas, ka tu akcentē to, ka ballītē ar alkoholu jau var, taka kaut kāda mamma kura rāj 16 gadnieku par pīpāšanu zem loga. Tevi vnk aizkskāra tas, ka nezināji visas viņa darbības un būtu gatava ielīst viņam arī pakaļā lai uzzinātu pilnīgi visu😆 un tas nav pareizi. Katram cilvēkam arī esot attiecībās ir tiesības uz savu privāto laiku un kaut vai 5 minūtes uz cigareti 1x nedeļā
03.10.2023 11:45 |
 
Reitings 13
Reģ: 02.10.2023
debestinaa @ 03.10.2023 11:45
. Te problēma ir tevī, jo tev tas nepatîk, tu to nezināji, tagad taka maza kaprīza meitene cepies un sit kāju pret zemi, tev vienkārši patīk visu kontrolēt un zināt 100% visu par viņa darbībām. Smieklīgi ir tas, ka tu akcentē to, ka ballītē ar alkoholu jau var, taka kaut kāda mamma kura rāj 16 gadnieku par pīpāšanu zem loga. Tevi vnk aizkskāra tas, ka nezināji visas viņa darbības un būtu gatava ielīst viņam arī pakaļā lai uzzinātu pilnīgi visu? un tas nav pareizi. Katram cilvēkam arī esot attiecībās ir tiesības uz savu privāto laiku un kaut vai 5 minūtes uz cigareti 1x nedeļā

Ja jau tas nekas tāds nav, tad ko pieaugušam cilvēkam jāslapstās? Nav te runa par nekādu rāšanu, te ir izbrīns, ka saka vienu, bet dara ko citu. Un bailes par to, ka tas var progresēt. Vel mani izbrīna tas, ka man te cenšas piekabināt kaut kādu kontroli. Mums ir pilnīgi normālas attiecības ar savu privāto telpu. Es neprasu viņam atskaites kur iet, ko dara, ar ko runā, kas zvana, cik ilgi būs darbā un uz kādu veikalu brauks. Es neprasu kādas apenes kajās vai viņa sociālo tīklu paroles un pilnīgi tāda pati brīvība ir attiecībā pret mani. Mēs respektējam viens otra privāto telpu, jo vienkārši viens otram uzticamies. Tas, kas rada brēku ir šī te slapstīšanās, kurai viņam ir kā ir man puslīdz pieņemams arguments. Argumentēta nav viņa melošana tajā sarunā, bet ar to es sadzīvošu. Domāju, vai šādi paši komentāri birtu pretējās situācijās. Ja vīrietī būtu šāda neizpratne par sievas slapstīšanos par cigaretēm. Nu mirt te neviens no tā netaisās, bet scēnu te uzbur lielāku nekā tā ir tās, kuras te piepušķo.
03.10.2023 11:54 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
debestinaa @ 03.10.2023 11:45
. Te problēma ir tevī, jo tev tas nepatîk, tu to nezināji, tagad taka maza kaprīza meitene cepies un sit kāju pret zemi, tev vienkārši patīk visu kontrolēt un zināt 100% visu par viņa darbībām. Smieklīgi ir tas, ka tu akcentē to, ka ballītē ar alkoholu jau var, taka kaut kāda mamma kura rāj 16 gadnieku par pīpāšanu zem loga. Tevi vnk aizkskāra tas, ka nezināji visas viņa darbības un būtu gatava ielīst viņam arī pakaļā lai uzzinātu pilnīgi visu? un tas nav pareizi. Katram cilvēkam arī esot attiecībās ir tiesības uz savu privāto laiku un kaut vai 5 minūtes uz cigareti 1x nedeļā

Pati uz sevi no sākuma skaties, pirms saukā kādu. Pirms laika pati žēlojies, ka tavs kurī zaļo un tev tas besī. Esi runājusi simtiem reižu, nekas nemainās. Vot te autorei vismaz vīrietis panāk pretīm, izrunājas, paskaidro un saka, ka nometīs. Tavs tā nedara, tapēc sāp un jāsāk brukt virsū ar kaut kādiem pamatskolas apvainojumiem? Tavējais ja pateiktu, ka nekurī zaļo, bet patiesībā tāpat to darītu, arī nebūtu sajūsmā. Un ja man jāsalīdzina, tad cīgas ir daudz labāk, nekā pīpēt to sūdu, ko tavējais. Tā kā uz tava fona autores vīrietis vel ir zelts. Tiec galā ar savējo, un tad nāc gudroties.
03.10.2023 12:04 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
SarmaD @ 03.10.2023 12:04

Pati uz sevi no sākuma skaties, pirms saukā kādu. Pirms laika pati žēlojies, ka tavs kurī zaļo un tev tas besī. Esi runājusi simtiem reižu, nekas nemainās. Vot te autorei vismaz vīrietis panāk pretīm, izrunājas, paskaidro un saka, ka nometīs. Tavs tā nedara, tapēc sāp un jāsāk brukt virsū ar kaut kādiem pamatskolas apvainojumiem? Tavējais ja pateiktu, ka nekurī zaļo, bet patiesībā tāpat to darītu, arī nebūtu sajūsmā. Un ja man jāsalīdzina, tad cīgas ir daudz labāk, nekā pīpēt to sūdu, ko tavējais. Tā kā uz tava fona autores vīrietis vel ir zelts. Tiec galā ar savējo, un tad nāc gudroties.
tu piekasīsies pie katra cilvēka komentāra? Tev darīt nav ko kā ložņāt pa vecām diskusijām ? Katram cilvēkam dzīvē kaut kas ir un viss plūst un viss mainās un kas bija aktuāli tad, vairs nav aktuāli šodien. Neviens nav bez grēka un arî tu neesi , lai tagad te tēlotu màti terēzu😆 paskaties arī pati uz sevi vispirms un sapratīsi, ka neesi jau nu tik svēta. Katru diskusiju reāli piedirs ar bejēdzīgiem sūdiem , lai gan notiek vienkàrša diskusija un izsakās katrs
03.10.2023 12:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits