Tēma tām, kuras ir attiecībās

 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
Helloo, gribēju vairāk kā tādu aptauju uztaisīt tām, kuras ir attiecībās.
Vai esat ilgstošās attiecibas laimīgas vai nelaimīgas un cik ilgi esat kopā?
Ja esat nelaimīgas, tad kāpēc neejat prom (bērni, pieradums, finasiāls aspekts)
vai tas tomēr uznāk periodiski?
02.10.2023 17:43 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
krista01 @ 06.10.2023 23:01

Elīzītis vienkārši tā aizmālē pats sev acis, izdomājot, ka lai gan viņš ir viens un nevienai nevajadzīgs, arī visu pārējo vīriešu sievas viņus klusībā nemaz nemīl un negrib. Ja tā padomā, Elīzītis ir riktīga vīrieškārtas feminiaciste ar saviem #visas sievietes ir cūkas un #vairs nav normālu sieviešu!

Nu izdomāji Tu izskrieties līdz 30. Nu un? Tava dzīve jau no tā nebeidzas!
07.10.2023 00:03 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Esmu laimīgās attiecībās no maniem 17, tagad ir 34, tātad kopā jau 17 gadus. Ir 14-gadīga meita.
Vai attiecības vienmēr bija laimīgas? Nop… Jauni bijām, nokrita rozā brilles, tad ļoti daudz strīdējāmies, bet vot šķirties negribējām. Pašlaik dzīvojam ļoti mierīgi, viss patīk. Strīdu arī gandrīz nav, jo zinām viens otru.
Esam runājusši - a ja nu… sapratām, ka vēlreiz attiecības būvēt negribētu.
Principā laimīgas attiecības uzbūvēt ir ļoti liels darbs
07.10.2023 00:55 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.10.2023
GhostGG @ 06.10.2023 18:23

Realitātē notiek tā - ja vīrietis nav lūzeris pa dzīvi (tev sveša lieta), viņam ir normāls darbs, viņam ir labs draugu loks, kurā viņš regulāri uzturās, viņš iet uz pasākumiem (var būt saistīts ar darbu vai savādāk), viņš uzturās ārpus mājas, ceļo un reālajā dzīvē arī iepazīstās ar sievietēm, nevis skrien pikapa klāt kādai. Bet jā, tā visa nav, tad jā, sprotams, ka vienīgā iespēja ir tinderis un raudāšana par to, ka neviena sieviete par vīriešiem neprūpējas.

Tā notiek tavā realitātē, nevis visu citu normālu cilvēku realitātē. Kāpēc gribi iegalvot, ka visiem jādara, tāpat kā tev un jadzīvo pēc taviem izdomātiem standartiem.? Man ir mana realitāte, un citiem ir viņu. Ja vīrietis nevēlas apmeklēt pasākumus un ceļot, tad tas ir pieņemami. Visus nav jāmēra pēc tavas stabules garuma! Visi nedzīvo un nedzīvos pēc taviem dzīves scenārijiem. Es arī varu sadzejot sarakstu, kuri ir lūzeri, un kuri nē, bet tas neko nemainīs. Cilvēki dzīvos kā gribēs paši.
07.10.2023 02:55 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tā notiek tavā realitātē, nevis visu citu normālu cilvēku realitātē. Kāpēc gribi iegalvot, ka visiem jādara, tāpat kā tev un jadzīvo pēc taviem izdomātiem standartiem.? Man ir mana realitāte, un citiem ir viņu. Ja vīrietis nevēlas apmeklēt pasākumus un ceļot, tad tas ir pieņemami. Visus nav jāmēra pēc tavas stabules garuma! Visi nedzīvo un nedzīvos pēc taviem dzīves scenārijiem. Es arī varu sadzejot sarakstu, kuri ir lūzeri, un kuri nē, bet tas neko nemainīs. Cilvēki dzīvos kā gribēs paši.

Tu jau iepriekšējā lapā atbibildēji uz šo komentāru, un tagad ienāci pa nakti un izdarīji to vēlreiz. Laikam mans teiktais kaut kur smagi "aizķēra" tevi 😁
07.10.2023 08:30 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Forumietes dikti trigerē termini topG, padibenes u.c.
Fakts paliek, sievietes vēlākos gados medz izveidot attiecības ar vīriešiem, kurus piemēram skolas laikos nepamanītu. Tad jautājums vai tiešām šie vīrieši pievelk, kā vīrieši, jeb dēļ viņu materiāliem sasniegumiem? Kā tas ietekmē seksuālo dzīvi?
07.10.2023 08:53 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
akul12 @ 07.10.2023 08:53
Forumietes dikti trigerē termini topG, padibenes u.c.
Fakts paliek, sievietes vēlākos gados medz izveidot attiecības ar vīriešiem, kurus piemēram skolas laikos nepamanītu. Tad jautājums vai tiešām šie vīrieši pievelk, kā vīrieši, jeb dēļ viņu materiāliem sasniegumiem? Kā tas ietekmē seksuālo dzīvi?

Nu Tu jau būtībā pati atbildēji uz savu jautājumu. Par viņu seksuālo dzīvi jāprasa viņām pašām. Domāju, ka meiteņu vairumam, kurš te tā uzvilkās ir tieši tāda tipa attiecības.
07.10.2023 09:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Fakts paliek, sievietes vēlākos gados medz izveidot attiecības ar vīriešiem, kurus piemēram skolas laikos nepamanītu

Pa lielam taisnība. Tas ir vēl viens no daudziem iemesliem, kāpēc labāk tikties ar jaunākām, lai izpaliek visi pagātnes pāri darijumi un citas problēmas.
07.10.2023 09:15 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Cilvēks 35 gados mēdz būt, es pat teiktu, gandrīz vienmēr ir pavisam citāds, nekā 17 gados. Gan rakstura ziņā, gan izskatā, gan intelekta ziņā var gan augt, gan krist. Protams, arī prasme apmierināt seksā mainās. Daži mani jaunībā smukākie un populārākie klasesbiedri ir izkrituši no labām studiju vietām un nonarkojušies, bet tie, kurus apsaukāja, kuriem bija kādi izteikti trūkumi, izlaboja tos, pabeidza doktorantūru vai kā citādi auga. Jautājums nav tikai naudā, skolēni arī nepavisam nav vienlīdzīgi materiāli. Tie, kas nāk no turīgākām ģimenēm, parasti arī izskatās labāk, ir ar augstāku pašapziņu un ir populāri, bet īstā dzīve sākas pēc skolas.
07.10.2023 09:19 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
akul12 @ 07.10.2023 08:53
Forumietes dikti trigerē termini topG, padibenes u.c.
Fakts paliek, sievietes vēlākos gados medz izveidot attiecības ar vīriešiem, kurus piemēram skolas laikos nepamanītu. Tad jautājums vai tiešām šie vīrieši pievelk, kā vīrieši, jeb dēļ viņu materiāliem sasniegumiem? Kā tas ietekmē seksuālo dzīvi?

Un kur tu redzi trigerētus ierakstus? Es par Elīzīti vienkārši pasmējos, Sarma ik pa laikam kādu jautājumu viņam uzraksta, citas vispār ar viņu nekomunicē.
07.10.2023 09:27 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Glorija Banga @ 06.10.2023 23:40

Nepiekritīšu, apgalvojumam par labu draugu loku,kurā būtu regulāri jauzturas,lai nedod dievs jebkurš vīrietis neskaitītos lūzeru sarakstā. Visiem vīriešiem nevajag draugu loku ar 2 - 5 virieškārtas draugiem. Okey, ja tev ir nepieciešama regulāra komunikācija ar savu dzimumu un vecumu tad lūdzu uzturies starp savu draugu loku. Bet teikt, ka tas ir nepieciešams visiem normaliem viriešiem, kas ir normāli un veiksmīgi, ir muļķīgi un nevajadzīgi. Katram cilvēkam un vīrietim šajā gadijumā ir savas prioritātes, kur likt savu brīvo laiku un tās atšķirsies un būs dažādas. Kāds pavadīs laiku ar ģimeni, kāds vienatnē,cits ar draugiem. Daudziem būs nepieciešams draugu loks, lai viņi nejustos sociāli atstumti /izolēti sauc kā gribi. Esmu pret apgalvojumiem, ka visiem jābūt vienādiem, un jāgrib vienādas lietas, savādāk skaitīsies dīvaini vai neveiksminieki pa dzīvi. Lielākoties daudzi tajā draugu lokā, vienkārši tukši nosit laiku, runā muļķības, bet to laiku varētu ieguldīt sevis attistībā. Manam vīrietim nav liels draugu loks, un esmu apmierināta. Par darbu piekrītu! Vajag normālu pelnošu darbu, bet tikpat svarīgi, iemācīties naudu tērēt rupīgi un plānot budžetu. Liela alga neko nemainīs, ja nepratīsi krāt, investēt un apdomīgi tērēt.

Kognitīvā disonance.
P.S. Aizraujoša lasāmviela! 😀
07.10.2023 09:31 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
krista01 @ 07.10.2023 09:27

Un kur tu redzi trigerētus ierakstus? Es par Elīzīti vienkārši pasmējos, Sarma ik pa laikam kādu jautājumu viņam uzraksta, citas vispār ar viņu nekomunicē.

Lula ar atskrēja, tas vien nozīmē, trigger alert.
07.10.2023 09:37 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Fakts paliek, sievietes vēlākos gados medz izveidot attiecības ar vīriešiem, kurus piemēram skolas laikos nepamanītu

Man šeit prasās padziļinātu paskaidrojumu, kapēc tā šķiet?
07.10.2023 09:47 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
GhostGG @ 07.10.2023 09:15

Pa lielam taisnība. Tas ir vēl viens no daudziem iemesliem, kāpēc labāk tikties ar jaunākām, lai izpaliek visi pagātnes pāri darijumi un citas problēmas.

Neveiksmīgu attiecību pieredze,pāridarījumi utml.lietas var notikt gan 20 gados,gan 25,gan arī 30+gados. Lielākai daļai nez kāpēc pēc neveiksmīgām attiecībām izdodas bez problēmām izveidot normālas un veiksmīgas ilgtermiņa attiecības un netraucē pagātnes neveiksmes.
07.10.2023 09:58 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man šeit prasās padziļinātu paskaidrojumu, kapēc tā šķiet?

Tas ir ļoti vienkāši. Jaunībā sievietēm ir drausmīgi daudz opciju. Paliekot vecākām opcijas samazinās, protams, viņas to pasniedz tā, ka viņas tagad ir "nobriedušākas", bet patiesībā ir tā, ka viņas vairs nevar dabūt tādus vīriešus, kādus varēja agrāk. Līdzīgi ir ar vīriešiem (vienmēr ir izņēmumi), kuri saka, ka viņiem patīk vecākas, lai gan patiesībā viņi nevar dabūt jaunāku.
Neveiksmīgu attiecību pieredze,pāridarījumi utml.lietas var notikt gan 20 gados,gan 25,gan arī 30+gados. Lielākai daļai nez kāpēc pēc neveiksmīgām attiecībām izdodas bez problēmām izveidot normālas un veiksmīgas ilgtermiņa attiecības un netraucē pagātnes neveiksmes.

Piekrītu, tāpēc arī ir svarīgi uzzināt visu pirms veido attiecības, pluss jaunākām potenciāli būs mazāk attiecību dzīvē bijušas, jo viņas ir jaunākas.
07.10.2023 10:00 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
SarmaD @ 07.10.2023 09:47

Man šeit prasās padziļinātu paskaidrojumu, kapēc tā šķiet?

Kādus padziļinātus paskaidrojumus gribi 🧐😁
Skolā pati gāji, attin filmu līdz skolas laikiem un padomā 😁
07.10.2023 10:00 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 07.10.2023 10:00

Kādus padziļinātus paskaidrojumus gribi ??
Skolā pati gāji, attin filmu līdz skolas laikiem un padomā ?

Ja paļaujas, ka Ghost deva tādu paskaidrojumu, kā domāji pats, tad statistikas labad jāsaka, ka es joprojām neskatos uz tiem, uz kuriem skolas laikā neskatijos. Vienīgi es domāju, ka tie, uz kuriem skolas laikā neskatās, tiem tā sāpe un iekšējā dziņa vēlāk liek sevi mainīt, kļūt par labāku cilvēku. Ne visi, protams. Man liekas, ka tas pats Tate bija no tiem, ja nemaldos, kuru neviena negribēja. Tagad grib, galvenokārt, dēļ naudas un slavas. Dažreiz, kad viņš bļaustās savos video, es domāju, vai tiešām nevar vienkārši sazīmēt to meiteni kas viņu toreiz sāpināja tajā video kur viņš vel jauns un ar brillēm un lai viņa vienkārši atvainojas par saviem vārdiem. Bet vispār Tate nav labs piemērs, tas neatspoguļo Latvijas realitāti. Es tik tā, kā tādu plašāku pasaules zināmāku piemēru.
07.10.2023 10:42 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
Manuprāt, puikas ir nedaudz apjukuši, jo skatās tos topG video, kur no bāriem savāc uz interviju mūžīgo tusētāju tipa sievietes ar trīsciparu bodycount un nelielu webcam/OF biznesiņu, un puikas tad domā, ka tā ir vidusmēra sieviete. Tās ir sievietes, ko tie konkrētie top g grib, un viņus besī, ka viņas jau ir citu labi palietotas. Tāpat kā Elīzīti besī, ka citi vīrieši rindā iet pāri čiksēm, ko viņš grib sev, un viņam tikai no malas jānoskatās. Bet jūs visi esat vienas sugas deģenerāti.
Par to, kura uz ko skatās 30 gados nemācēšu teikt, bet tiešām zināt, ka vīriešiem tā nav? Un sieviete, kura bija garlaicīga pelēkā pele skolā, 30 gados nekļūst pieprasītāka, jo aiz savas garlaicības nav ar augstu bodycount, nav nodzērusi seju, neizskatās uz visiem 50? Vīrieši skolā arī nestājas rindā pēc pelēkajām pelēm, un gana daudzi dabū dzīves mācību skrienot pakaļ hot but crazy, jo ar viņām taču tik daudz interesantāk, nekā ar pelēko peli.
07.10.2023 11:04 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
SarmaD @ 07.10.2023 10:42

Ja paļaujas, ka Ghost deva tādu paskaidrojumu, kā domāji pats, tad statistikas labad jāsaka, ka es joprojām neskatos uz tiem, uz kuriem skolas laikā neskatijos. Vienīgi es domāju, ka tie, uz kuriem skolas laikā neskatās, tiem tā sāpe un iekšējā dziņa vēlāk liek sevi mainīt, kļūt par labāku cilvēku. Ne visi, protams. Man liekas, ka tas pats Tate bija no tiem, ja nemaldos, kuru neviena negribēja. Tagad grib, galvenokārt, dēļ naudas un slavas. Dažreiz, kad viņš bļaustās savos video, es domāju, vai tiešām nevar vienkārši sazīmēt to meiteni kas viņu toreiz sāpināja tajā video kur viņš vel jauns un ar brillēm un lai viņa vienkārši atvainojas par saviem vārdiem. Bet vispār Tate nav labs piemērs, tas neatspoguļo Latvijas realitāti. Es tik tā, kā tādu plašāku pasaules zināmāku piemēru.

Kļūt par labāku cilvēku visai nodrāzta un stiepjama lieta.
Tate stāsts līdz galam nelīmējas kopā un drīzāk tur ir bad boy attiecības, jo kā izrādās naudu viņš pelna ar savām meitenēm nevis pats 😁
07.10.2023 11:18 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Manuprāt, puikas ir nedaudz apjukuši, jo skatās tos topG video, kur no bāriem savāc uz interviju mūžīgo tusētāju tipa sievietes ar trīsciparu bodycount un nelielu webcam/OF biznesiņu, un puikas tad domā, ka tā ir vidusmēra sieviete.

Preach girl, preach! 🙏
07.10.2023 11:22 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Kļūt par labāku cilvēku visai nodrāzta un stiepjama lieta.

Tomēr tas neanulē faktu, ka tā reāli notiek.
07.10.2023 11:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits