Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Peļņa ģimenē

 
Reitings 55
Reģ: 06.03.2023
Vakar ar draugu par šo runājām, bet kopsaucēju neatradām. Nesen esmu sākusi strādāt darbiņu, kas man patīk, taču draugs nav starā, jo - man maksā vairāk nekā viņam. Nav tūkstoša atšķirība, bet nu jūtama. Lieki piebilst, dzīvojam kopā, ir arī bērns, abas algas liekas kopējā katlā.
Tagad mana interese, gribas pajautāt viedokļus - kā jums liekas, sieviete ģimenē var pelnīt vairāk nekā vīrietis?
29.09.2023 08:06 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Es arī pelnu vairāk kā vīrs. Vīram ir ok alga, bet nu sanāk diezgan mazāka nekā man. Ir bijuši daži strīdi vai drīzāk diskusijas, ka viņam vajadzētu pelnīt vairāk. Bet kopumā situācija mūs apmierina un ļoti labi zinam, ka esam fleksibli un kad vajadzēs, viņš varēs vairāk darboties utt.
Ja viņš sāktu ņemties, ka man jāpelna mazāk, tad droši vien būtu smaga problēma. Uzskatu tomēr, ka jātiecas uz augšu nevis leju.
02.10.2023 14:31 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.09.2023
fuzzypants @ 29.09.2023 08:06
Vakar ar draugu par šo runājām, bet kopsaucēju neatradām. Nesen esmu sākusi strādāt darbiņu, kas man patīk, taču draugs nav starā, jo - man maksā vairāk nekā viņam. Nav tūkstoša atšķirība, bet nu jūtama. Lieki piebilst, dzīvojam kopā, ir arī bērns, abas algas liekas kopējā katlā.
Tagad mana interese, gribas pajautāt viedokļus - kā jums liekas, sieviete ģimenē var pelnīt vairāk nekā vīrietis?
Man kā vīrietim būtu pilnīgi vienalga ja sieviete pelna vairāk par mani. Nesaprot tos kompleksainos večus...
01.10.2023 20:01 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Dzīve mums tomēr viena , ir vērts apdomāt vai ir vērts tērēt savu laiku ar šādu cilvēku, kurš vēlas nevis pats palielināt savu finansiālo stāvokli, bet vēl pazemināt tavu. Tas nav vīrietis , bet ņuņa kurš grib pašapliecināties uz sievietes rēķina. + ieteiktu tomēr nelikt visu algu kopējā katlā, tā stāv īsti gudri , tomēr katram ir vajadzīga sava nauda, mazums kas.
01.10.2023 11:50 |
 
Reitings 171
Reģ: 06.02.2023
Noteikti nevajag ļauties spiedienam no vīrieša puses pamest darbu. Tā ir Tava iespēja sevi pierādīt un saņemt atbilstošu atalgojumu. Būtu labāk priecājies! Kā jau šeit minēja - ja viņš tiešām gribētu pelnīt vairāk un viņam tā būtu problēma, tad pats arī šo situāciju risinātu t.i. atrastu iespēju pelnīt vairāk. Šeit vairāk izskatās, ka vajag atrast vainīgo un iemeslu, lai neko nedarītu un vēl beigās iznest upura lomu.
Ja šī nav vienīgā situācija, kad vīrietis mēģina uzspiest savu gribu, neņemto vērā Tavas vēlmes un vajadzības, tad ilgtermiņā ir vērts padomāt, vai šis cilvēks ir Tev piemērots. Izdošanos! 😉
01.10.2023 09:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 22.09.2023
Manuprāt, viņam būtu jāpriecājās par Tevi un Tavu karjeru un galu galā - viņam ir visas iespējas pašam augt un pelnīt arī vairāk par Tevi, ja tas viņam ir tik svarīgi. Mūsu ģimenē daudzus gadus biju tā, kas pelna krietni vairāk un nekādu problēmu nebija, jutu lielu atbalstu. Pašlaik pelnam gandrīz vienādi.
01.10.2023 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Nelasīju komentārus, bet, atbildot uz autores jautājumu, man šķiet dīvaini iedalīt, kurš ģimenē "drīkst" pelnīt vairāk. Ja vīrietis nav apmierināts ar situāciju, lai meklē labāk apmaksātu darbu. Ne jau, ka sieviete tagad atteiksies no labākās algas un darba.
30.09.2023 22:56 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.08.2023
profile picture @ 30.09.2023 01:41

Ko tad viņa neatstāja tos bērnus vīram? Kuram ir alga un nodrošināti apstākļi dzīvošanai. Kā viņa izdzīvoja ar tiem 2 bērniem? Kurš palidzeja beigās, radi?

Nu ja, dzīvo pie vecākiem. Čalis braukā pa visu LV uz objektiem strādāt. Situācija diezgan tizla.
30.09.2023 12:56 |
 
Reitings 55
Reģ: 18.07.2023
.
30.09.2023 12:36 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
lietotājs @ 30.09.2023 02:19

Izklausās nenopietni, bet nu var jau būt, ka esi tik naiva un domā ka kādam pēkšņi tik ātri savajadzēsies vientuļo māti / sievieti ar cita vīrieša save-game (bērnu).. Pārsvarā visi vīrieši ap 30 meklē daudz jaunākas sievietes bez bērniem un iepriekšējo emocionālo u.c. bagāžu no neizdevušajām attiecībām.
Reti kurš būs gatavs audzināt cita vīrieša bērnu. Ja šī ir tik liela problēma, vajadzēja jau sen izrunāt pirms steigties taisīt bērnu. Bet nu domāju, ka izmisuši vīrieši arī būs kaut kur, taču tad vajadzēs samierināties ar neglītāku izskatu un beta attieksmi, kurš piekritīs visam ko saki un nekad neiebildīs, un tu gan viņu, gan jūsu attiecības vadīsi.
Visdrīzāk tas ietekmē viņa ego, saprotot, ka sieva pelna vairāk un viņš vairs nav galvenais/dominējošais. Tad viņš izprot, ka tu vari arī uzturēt sevi un bērnu, un ka vari iztikt bez viņa, neatkarīgi no tā cik cītīgi viņš vergo par zemāku atalgojumu.

Save game 😀😀
30.09.2023 09:22 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
fuzzypants @ 30.09.2023 08:34
Un te jau atkal sabira komentāri, izlasot virspusēji. Mēs regulāri savā starpā ķildas mēģinam risināt, komunicējam, šī naudas problēma vienkārši ir VIENA NO iezīmēm, ko pēdējā laikā esmu pamanījusi
Piekrītu komentāram, ka aiziet prom nav māksla, bet gadu dzīvojot šādi, uztraucoties, ka tas nav labi, šis nav labi, paliek smagi.

Jums izklausās, ka kaut kāda tāda kā krīze iestājusies. Jūs savā starpā izrunājat lietas? Nu piemēran tu esi viņam devusi zināt, ka pēdējā gada laikā jūti viņa neapmierinātību?
30.09.2023 08:38 |
 
Reitings 55
Reģ: 06.03.2023
lietotājs @ 30.09.2023 02:19

Izklausās nenopietni, bet nu var jau būt, ka esi tik naiva un domā ka kādam pēkšņi tik ātri savajadzēsies vientuļo māti / sievieti ar cita vīrieša save-game (bērnu).. Pārsvarā visi vīrieši ap 30 meklē daudz jaunākas sievietes bez bērniem un iepriekšējo emocionālo u.c. bagāžu no neizdevušajām attiecībām.
Reti kurš būs gatavs audzināt cita vīrieša bērnu. Ja šī ir tik liela problēma, vajadzēja jau sen izrunāt pirms steigties taisīt bērnu. Bet nu domāju, ka izmisuši vīrieši arī būs kaut kur, taču tad vajadzēs samierināties ar neglītāku izskatu un beta attieksmi, kurš piekritīs visam ko saki un nekad neiebildīs, un tu gan viņu, gan jūsu attiecības vadīsi.
Visdrīzāk tas ietekmē viņa ego, saprotot, ka sieva pelna vairāk un viņš vairs nav galvenais/dominējošais. Tad viņš izprot, ka tu vari arī uzturēt sevi un bērnu, un ka vari iztikt bez viņa, neatkarīgi no tā cik cītīgi viņš vergo par zemāku atalgojumu.

Hm. Pilnīgi iespējams, ka viņu tas grauž, jo saprot, ka spēju uzturēt pati sevi un bērnu.. paldies par viedokli!
30.09.2023 08:37 |
 
Reitings 55
Reģ: 06.03.2023
Un te jau atkal sabira komentāri, izlasot virspusēji. Mēs regulāri savā starpā ķildas mēģinam risināt, komunicējam, šī naudas problēma vienkārši ir VIENA NO iezīmēm, ko pēdējā laikā esmu pamanījusi
Piekrītu komentāram, ka aiziet prom nav māksla, bet gadu dzīvojot šādi, uztraucoties, ka tas nav labi, šis nav labi, paliek smagi.
30.09.2023 08:34 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
profile picture @ 30.09.2023 01:33

Neiesaku Tev pīties ar tām klaču bābām, kas to vien tik dara kā barojas no šejienes ar citu nelaimēm un problēmām.

Ej ratā muļķe. Es autori personīgi nepazīstu, lai ar kaut ko barotos. Man viņa liekas loģisks cilvēks, te tādus sastapt var reti, tapēc labprāt pasekošu līdzi attīstības gaitai. Tev iesaku beigt sevi apkaunot.
30.09.2023 07:23 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
fuzzypants @ 29.09.2023 18:36

Pagaidām nez.. domāju, ka jāturpina dzīvot kā ir un jāskatās, varbūt to krupi sagremos. A, ja šī dēļ sākas kašķi, regulāri pie tam, tad ņemšu vagu un Hello tinder

Izklausās nenopietni, bet nu var jau būt, ka esi tik naiva un domā ka kādam pēkšņi tik ātri savajadzēsies vientuļo māti / sievieti ar cita vīrieša save-game (bērnu).. Pārsvarā visi vīrieši ap 30 meklē daudz jaunākas sievietes bez bērniem un iepriekšējo emocionālo u.c. bagāžu no neizdevušajām attiecībām.
Reti kurš būs gatavs audzināt cita vīrieša bērnu. Ja šī ir tik liela problēma, vajadzēja jau sen izrunāt pirms steigties taisīt bērnu. Bet nu domāju, ka izmisuši vīrieši arī būs kaut kur, taču tad vajadzēs samierināties ar neglītāku izskatu un beta attieksmi, kurš piekritīs visam ko saki un nekad neiebildīs, un tu gan viņu, gan jūsu attiecības vadīsi.
Visdrīzāk tas ietekmē viņa ego, saprotot, ka sieva pelna vairāk un viņš vairs nav galvenais/dominējošais. Tad viņš izprot, ka tu vari arī uzturēt sevi un bērnu, un ka vari iztikt bez viņa, neatkarīgi no tā cik cītīgi viņš vergo par zemāku atalgojumu.
30.09.2023 02:19 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
fuzzypants @ 29.09.2023 08:06
Vakar ar draugu par šo runājām, bet kopsaucēju neatradām. Nesen esmu sākusi strādāt darbiņu, kas man patīk, taču draugs nav starā, jo - man maksā vairāk nekā viņam. Nav tūkstoša atšķirība, bet nu jūtama. Lieki piebilst, dzīvojam kopā, ir arī bērns, abas algas liekas kopējā katlā.
Tagad mana interese, gribas pajautāt viedokļus - kā jums liekas, sieviete ģimenē var pelnīt vairāk nekā vīrietis?

Šī tēma ir miljons reizes apspriesta forumā.
30.09.2023 01:47 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
fuzzypants @ 29.09.2023 18:36

Pagaidām nez.. domāju, ka jāturpina dzīvot kā ir un jāskatās, varbūt to krupi sagremos. A, ja šī dēļ sākas kašķi, regulāri pie tam, tad ņemšu vagu un Hello tinder

Cik Tev gadu? Izklausas ka esi zem 20 +😁pieaugušas sievietes tā nedarītu. Viņas ietu risināt problēmu nevis bēgt prom poe cita čaļa. Domā ar citiem čalliem problēmu nebűs? Būs tās pašas vai citas problemas.
30.09.2023 01:43 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
Pēc 10 gadu kopdzīves izšķīrās un viņa palika viena ar 2 bērniem - ne izglītība, ne darba pieredze.

Ko tad viņa neatstāja tos bērnus vīram? Kuram ir alga un nodrošināti apstākļi dzīvošanai. Kā viņa izdzīvoja ar tiem 2 bērniem? Kurš palidzeja beigās, radi?
30.09.2023 01:41 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
fuzzypants @ 30.09.2023 00:09

Mēģināšu atcerēties, bet neko nesolu. Var man privāti uzrakstīt pēc kāda mēneša pajautāt, kas tālāk notiek ?

Neiesaku Tev pīties ar tām klaču bābām, kas to vien tik dara kā barojas no šejienes ar citu nelaimēm un problēmām.
30.09.2023 01:33 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
Kakadoo @ 30.09.2023 00:37
Varbūt viņam nemaz pats darbs nepatīk, nevis tikai tas, ka vairāk pelni. Ja tas ir darbs, kas ir cienījams, tad šaubos, ka tur varētu reālas problēmas būt..
ja nu vienīgi puisim ir kādi kompleksi, vai trust issues..
Un ja tas ir Tavs cilvēks, tad taču vajag izrunāties!
Komunicēt, līdz izvelc ārā to reālo iemeslu ! Un strādāt ar to iemeslu!
Koferus krāmēt nav māksla- komunicēt un atrisināt domstarpības, meklēt kompromisu- tā jau ir cita attīstības forma. Ja Tu esi šo cilvēku izvēlējusies, lai veidotu ģimeni, tad mēģini izrunāties. Un nejau ieskaidrojot, ka nauda-tas ir labi, bet uzklausot un iedziļinoties- kas īsti viņam ir par problēmām.
Izšķirties var vienmēr, bet attiecības uzturēt un palīdzēt tām augt- tas tāpat būs agrāk vai vēlāk jāiemācās, ja plāns nav palikt vienai ilgtermiņā.
Neiemācīsies uzklausīt un uzzināt reālo sakni viņa nostājai-nāksies ar nākošo cilvēku. Vai arī ar bērnu.
Jo cilvēki ir komunikablas būtnes, kas cer atrast cilvēku, kam rūpēs dzirdēt patiesību un cilvēku, kas pieņems .. varbūt vajag izskaidrot visu no savas puses un uzklausīt, bez nosodījuma un karošanas atmosfēras- viņa pusi.

Nelaimīgi var nodzīvot arī 10 gadus, turpinot domāt un iegalvot sev, ka izšķirties var vienmēr.Tādus cilvēkus es pazīstu.
30.09.2023 01:31 |
 
Reitings 31
Reģ: 22.03.2023
Varbūt viņam nemaz pats darbs nepatīk, nevis tikai tas, ka vairāk pelni. Ja tas ir darbs, kas ir cienījams, tad šaubos, ka tur varētu reālas problēmas būt..
ja nu vienīgi puisim ir kādi kompleksi, vai trust issues..
Un ja tas ir Tavs cilvēks, tad taču vajag izrunāties!
Komunicēt, līdz izvelc ārā to reālo iemeslu ! Un strādāt ar to iemeslu!
Koferus krāmēt nav māksla- komunicēt un atrisināt domstarpības, meklēt kompromisu- tā jau ir cita attīstības forma. Ja Tu esi šo cilvēku izvēlējusies, lai veidotu ģimeni, tad mēģini izrunāties. Un nejau ieskaidrojot, ka nauda-tas ir labi, bet uzklausot un iedziļinoties- kas īsti viņam ir par problēmām.
Izšķirties var vienmēr, bet attiecības uzturēt un palīdzēt tām augt- tas tāpat būs agrāk vai vēlāk jāiemācās, ja plāns nav palikt vienai ilgtermiņā.
Neiemācīsies uzklausīt un uzzināt reālo sakni viņa nostājai-nāksies ar nākošo cilvēku. Vai arī ar bērnu.
Jo cilvēki ir komunikablas būtnes, kas cer atrast cilvēku, kam rūpēs dzirdēt patiesību un cilvēku, kas pieņems .. varbūt vajag izskaidrot visu no savas puses un uzklausīt, bez nosodījuma un karošanas atmosfēras- viņa pusi.
30.09.2023 00:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits