Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai mēģināt....?

 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
Iepazinos ar vīrieti, ar kuru mums saskan
vismaz lielākā daļa uzskatu, nākotnes plānu un redzējumu. Bet, man viss tomēr nepatīk viņa izskatā viņam ir neliels alus vederiņš, riepiņa, dubultzods, plāni mati.
Izskata ziņā viņs nav manā gaumē. Nav mans tips pēc ārējā, bet iekšējais gandrīz viss atbilst manām vēlmēm. Ko darīt nezinu, vai ir vērts mēģināt uzsākt attiecības ar cilvēku kurš līdz galam neliekas simpātisks un pievilcīgs..nav nekas briesmīgs, nav viņs neglīts vai atbaidošs, bet kardināli atšķirīgs no mana ideāla skatupunkta. Ar vīrieti mums ir labas draudzīgas attiecības, komunicējam, bet baidos iet soli tālāk un virzīties uz attiecību pusi, dēļ izskata un arī māc šaubas, vai būs mums saskaņa kopā. Visādā citādā ziņā vīrietis normāls, izglītos, pieklājīgs, no labas ģimenes nācis. Manis dēļ ir gatavs censties un augt. Viegli un patīkami komunicēt. Sākumā man viņs nebija svarīgs, bet laika gaitā komunicējot esmu viņam pieķērusies, savā ziņā. Tagad esmu krustcelēs. Vai man tomēr vajadzētu pamēģināt veidot attiecības, jeb meklēt pievilcīgāku vīrieti pēc ārējā? Kā man rīkoties!
06.09.2023 00:32 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Vari izmantot viņu kā pagaidu variantu, pa retam iedod seksu lai neaizmūk.
06.09.2023 00:37 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Nedomāju gan, ka vajag kaut ko veidot. Ja vien nevēlies visu attiecību laiku seksu tikai tumsā, vai seksa laikā fantazēt par kādu pievilcīgāku. Sekss ir daudz labāks ar kādu, kurš tev patīk.
06.09.2023 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
🫣🙄
06.09.2023 00:49 |
 
Reitings 1128
Reģ: 15.07.2023
Ja domā, ka viņš būtu labs tēvs, tad vari vispirms palikt stāvoklī no top vīrieša un pēc tam veidot attiecības ar viņu. Ja izdomāsi izšķirties, tad varēsi atzīties, ka bērns nav viņa vai arī neatzīties un uzsēdināt viņu uz alimentiem, lai maksā par cita vīrieša atvasi. Abi varianti, manā skatījumā, ir labas alternatīvas.
06.09.2023 01:38 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Aldis30 @ 06.09.2023 00:37
Vari izmantot viņu kā pagaidu variantu, pa retam iedod seksu lai neaizmūk.

Tāda pagaidu seksa došana ne pie kā laba parasti nenoved.
Ja par izskatu - alu vēderiņu var nodzīt, plānos matus var arī pārstādīt, ja baigi vajag. Bet labi cilvēki uz ielas apkārt nemētājas. Ja viss cits apmierina, var pamēģināt. Sliktāk kā nē, jau nebūs. Ja tik vien tā bēda, ka viņš nav klasisks skaistulis, bet ir lietas, kas tev viņā apmierina, sevišķi iekšējā ziņā, tad tur ir potenciāls.
06.09.2023 05:51 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Man personīgi izskats ir otrā plānā. Izskats gadu gaitā var mainīties, ja saskan iekšējās vērtības, es veidotu attiecības. Man vēl ir tā, ja patīk iekšējais, ar laiku ārējais arī sāk šķist pievilcīgs. Līdzīgi bija ar manu vīru, kad sākām tikties, draudzenes teica, ka viņa izskats ir visai briesmīgs. Nevar nepiekrist, tā tiešām bija. Man nepatīk skatīties uz viņa bildēm attiecību sākumā😀 Mums ļoti saskanēja iekšējā pasaule, tāpēc man bija vienalga un es redzēju kur un ko var labot. Tagad pēc vairākiem gadiem, viņš tiešām vizuāli ir mainījies un nepaiet neviena draudzeņu tikšanās, kad viņas neapjūsmo manu vīru, cik viņš izskatīgs kļuvis.
06.09.2023 07:22 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Nezinu kā tas ir sievietēm, bet es nevarētu. Agrākos gados vienai ar līdzīgu stāstu devu iespēju, saskaņa it kā bija laba, patika kominicēt, raksturs arī labs, bet vizuāli tāda ne šis, ne tas, nebija neglīta, seja vēl daudz maz, bet īss augums ar palielu lieko svaru, un uz tā īsā auguma tas svars izskatījās vēl vairāk nekā bija patiesībā, vārdsakot, nebija no tām seksīgākajām. Ilgi tas neturpinājās, seksuāli viņa vienkārši neuzrunāja, īsti nestāvèja uz viņas ne galvā, ne lejā, un sapratu, ka nav ko mocīties.
06.09.2023 07:40 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Man manējais vīrietis arī pirms attiecībām nepatika, vienkārši nebija manā gaumē, nepiesaistīja, bet raksturs man ļoti patika un piesaistīja viņa humors. Kad sākām attiecības un brīdī, laikam, kad iemīlējos, viņa izskats palika otrā plānā, iemīlēju viņu un viņa izskatu. Sāku uz viņu skatīties ar citām acīm, joprojām atceroties liekas tik dīvaini, kā man tās domas tik ļoti varēja mainīties.
06.09.2023 07:42 |
 
10 gadi
Reitings 179
Reģ: 29.01.2009
Hmm, nu vai tiešām Tev vajag blakus smukulīti ar sešpaku, ar kuru nesaskan nekādas citas dzīves vērtības, vai labāk ar vīrieti ar kuru Tev ir labi ikdienā un viņam tur ir tas "neliels alus vederiņš, riepiņa, dubultzods, plāni mati". Visi cilvēku gadu gaitā mainās izskatā.
Ne velti ir teiciens "neskati vīru no cepures" .
06.09.2023 08:10 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Arī ja tu atrastu savu ideālo vīrieti pēc izskata, tad tu saproti ka viņš tāds nepaliktu mūžīgi? Kaut vai pēc 5-10 gadiem arī tam paliktu plānāki māti, āda vairs ne tik tvirta utt. Ko tad tu darītu? Vienkārši padomā vai tās lietas ko tu meklē vīrieti ir iespējams.
06.09.2023 08:16 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es domāju, ka šāds variants ir labāks nekā skaistulis ar labu augumu un bieziem matiem, bet nesaskan pilnīgi nekas. Es domāju, ka vīriešiem ir līdzīgi - vienalga cik skaista un seksīga ir sieviete, ja ar viņu nesaskan gandrīz nekas vai arī viņa ir tik sekla kā peļķe, nekas vairāk par seksu īsti ar viņu nesanāks.
Bet no otras puses, man personīgi, ja 100% cilvēks nepatīk no paša sākuma, es nemaz neveidoju neko vairāk. Ja neliekas simpātisks vai kaut kas cits īsti nepatīk vai nesaskan, tad nav pa ceļam. Nav tas cilvēks manējais.
06.09.2023 08:25 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
It kā tās lietas nav nekas būtisks, ko viņš ja baigi pats gribētu nevarētu labot, bet spiest cilvēku manīties, ja viņam ir komfortabli savā ādā, arī ir kinda riktīgu stulbi. Es personīgi, diez vai ietu soli tālāk un veidotu attiecības ,ja nav tā klikšā, ja ir kaut kas, kas mani "attur" vai tas būtu izskats, rakstura iezīme, paradums.
06.09.2023 08:41 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Tikos reiz ar vienu, kas nepiesaistīja vizuāli, bet pārējais viss saderēja. Teikšu godīgi, man bija kauns, negribējās nevienam teikt un izrādīt, ka starp mums kaut kas ir, lai gan, divatā esot, viss bija ok.
06.09.2023 08:55 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Visi būs laimīgāki, ja Tu liksi šo vīrieti mierā. Viņam ganjau arī nevajag attiecības, kurās viņu noniecina alus vēdera dēļ.
06.09.2023 15:27 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Lucida @ 06.09.2023 08:55
Tikos reiz ar vienu, kas nepiesaistīja vizuāli, bet pārējais viss saderēja. Teikšu godīgi, man bija kauns, negribējās nevienam teikt un izrādīt, ka starp mums kaut kas ir, lai gan, divatā esot, viss bija ok.
Precīzi tā pat ir randiņojot ar resnītēm, visu laiku uztraucies vai kāds pazīstamais nepamanīs, izvairies no publiskām vietām.
06.09.2023 15:50 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
slinkumins @ 06.09.2023 08:10
Hmm, nu vai tiešām Tev vajag blakus smukulīti ar sešpaku, ar kuru nesaskan nekādas citas dzīves vērtības, vai labāk ar vīrieti ar kuru Tev ir labi ikdienā un viņam tur ir tas "neliels alus vederiņš, riepiņa, dubultzods, plāni mati". Visi cilvēku gadu gaitā mainās izskatā.
Ne velti ir teiciens "neskati vīru no cepures" .
Mīlēties ar tādu, kurš nepatīk vizuāli? Nu nē.
06.09.2023 15:58 |
 
Reitings 219
Reģ: 18.08.2022
Ausmas tante @ 06.09.2023 07:22
Man personīgi izskats ir otrā plānā. Izskats gadu gaitā var mainīties, ja saskan iekšējās vērtības, es veidotu attiecības. Man vēl ir tā, ja patīk iekšējais, ar laiku ārējais arī sāk šķist pievilcīgs. Līdzīgi bija ar manu vīru, kad sākām tikties, draudzenes teica, ka viņa izskats ir visai briesmīgs. Nevar nepiekrist, tā tiešām bija. Man nepatīk skatīties uz viņa bildēm attiecību sākumā? Mums ļoti saskanēja iekšējā pasaule, tāpēc man bija vienalga un es redzēju kur un ko var labot. Tagad pēc vairākiem gadiem, viņš tiešām vizuāli ir mainījies un nepaiet neviena draudzeņu tikšanās, kad viņas neapjūsmo manu vīru, cik viņš izskatīgs kļuvis.

Pilnīgi piekritīšu šim komentāram.
Mans nu jau bijušais vīrs, pirmajā randiņā man atgādināja sienāzi :D
Bet es pieradu pie tā izskata, lai gan citas sievietes teica, ka esot ļoti izskatīgs vīrietis, viņš bija izteikti ne manā gaumē, pagāja pāris gadi, uzaudzēja svaru, dubultzodu, riepiņu, palika vēl vairāk ne manā gaumē, tad to visu pazaudēja savācās un pat man sāka vizuāli likties pievilcīgs, ar ko es gribu teikt - ja cilvēks ir sakarīgs, neskaties uz izskatu, ja vien tas tev nav pats svarīgākais, jo gadi iet, cilvēki mainās, gadiem... gan uz labo, gan slikto. Būs posmi, kuros viņš būs neglītāks, kuros smukāks, tāpat kā tu, noteikti esi mainījusies pa šo laiku.
06.09.2023 16:13 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Aldis30 @ 06.09.2023 15:50
Precīzi tā pat ir randiņojot ar resnītēm, visu laiku uztraucies vai kāds pazīstamais nepamanīs, izvairies no publiskām vietām.

Nu tad KĀPĒC ir jārandiņo ar viņām? Nevienam no tā nekļūst labāk, ja tiecies ar kādu kurš tev nepatīk.
06.09.2023 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 179
Reģ: 29.01.2009
LuckyStrike @ 06.09.2023 15:58
Mīlēties ar tādu, kurš nepatīk vizuāli? Nu nē.

Es to domāju tā,ka iepazīt vispirms cilvēku un tad viņš iepatiksies ar laiku. Protams,ka tak nedzīvos kopā ar cilvēku, katru dienu domājot cik viņš neglīts.
06.09.2023 20:38 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Piekrītu, ka izskats ir otršķirīgs, pie tam Tavā situācijā izklausās, ka tās nav tādas dealbreaker lietas un punci, piemēram, var arī izlabot, ja vēlas. Atrast izskatīgu vīrieti nav tik grūti, cik grūti ir atrast kādu, ar ko viss saskan un ir labi kopā. Kā brīva sieviete, kas daudz randiņo, varu šo stingri apgalvot. Domāju, ka ir vērts Tavai situācijai dot iespēju.
Ja atskatos uz saviem bijušajiem, tad man nav tāda "mans tips", jo vienmēr skatos, pirmkārt, uz raksturu, vērtībām un saderību. Mana vienīgā vāja vieta ir - patīk spalvaini vīrieši. Vnk patīk un viss. Citādi - galvenais ir iekšējais un pat auguma garums nav tik būtisks, galvenais, lai ir vismaz mana auguma - 173cm.
06.09.2023 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits