Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meli meli meli…

 
Reitings 4
Reģ: 30.08.2023
Ja vīrietis melo savai sievietei, jo zina, ka viņai nepatiks tas ko viņš dara, jo bail pazaudēt viņu un nevēlas šķirties, BET tāpat dara to ko gribēja (tikai slepus), kā tikt no šādas stulbas īpašības vaļā? Viņam bail pazaudēt sievieti, tāpēc melo un slēpj no viņas faktus
30.08.2023 10:30 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
No sievietes perspektīvas vieglāk ir vienkārši tikt no tāda vīrieša vaļā.
No vīrieša perspektīvas - iet terapijā un saprast, ka attiecības nav tikai par un ap egoismu.
30.08.2023 10:54 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Jāmaina sieviete ! Ja otrā pusīte sevi sāk uzskatīt par mammu ,un ir jāslēpj,jāmelo ,priekš kam tāda dzīvē ka cietumā? Nav vīrietis dresējamais suns .Sievietei jāmeklē otra pusīte ar ko sader.
30.08.2023 11:10 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Kas ir tās lietas,par ko vīrietis melo?
Vai vīrietis ir pats teicis,ka pārtrauks darīt tās lietas,vai tu vienkārši pateici,ka tev tas nepatīk un punkts?
30.08.2023 11:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Te nesen jau nebija šāda saruna?
Par ko notiek melošana, narkotikas, krāpšana vai nenomazgāti trauki?
30.08.2023 11:18 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.08.2023
Nezinu vai nebija šāda saruna, piedodiet neapskatījos 😅
Tas nav par manām attiecībām. Bet zinu ka melošana ir par daudz ko, gan ar ko tiekas, gan kur bijis (nav par krāpšanu runa un arī narkotikas ne). Man vienkārši no malas nešķiet okey tas, bet tā sieviete ar to sadzīvo. Nav arī īsti tā, ka viņa uzreiz zemes sper gaisā, vienkārši pat ja pasaka ka īsti nepatīk tas, nemainot nekādu baigo attieksmi savu. Cik zinu tad tas vīrietis ir izteicies ka negrib stāstīt jo bail ka viņa padomās ka viņš ne tāds un gribēs šķirties. Bet kā var dzīvot attiecībās kurās viens visu laiku melo?
Un arī pat ja sievai nepatīk kaut kādas vīra darbības, tu taču esi vīrietis ar savu stingri nostāju, ja zini ka gribi darīt to un to, iet tur, tikties ar to, utt., tad tā arī pasaki nevis maldini otru
Tas mans viedoklis. Gribēju dzirdēt citus
30.08.2023 11:23 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.08.2023
Ja nepieciešama konkrēta situācija - zinu ka tam vīram bija draugs kurš visu laiku teica ka, lai šķirās, lai velta uzmanību sev tikai, nav jēga ar to sievieti, un viņai pēc laika īsti nepatika ka viņš tiekās ar viņu, jo vienmēr pec tās tikšanās bija vispār cits cilvēks. Bet tas arī nebija ar tekstu - es tev aizliedzu tikties! Cik zinu viņa darīja zināmu, ka nepatīk īsti un viss. Un šis tikai saka ka saprotu ka viņš mani velk uz leju, es pats arī negribu tā un turpina pa kluso tikties. Tas nav bērnudārzs nedaudz?
30.08.2023 11:26 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Man pašai riebtos ja otrs liktu kā mammai atskaitīties ar ko tikos,kur gāju,par katru soli.Pilnīgs murgs .
Nepatīkami draugi saprotu, ar laiku ja sieviete svarīga pats tādus likvidēs.
30.08.2023 11:34 |
 
Reitings 4132
Reģ: 14.04.2023
Kāda jēga melot ar ko tiekas , ja nekrāpj? Ja jau viss tīrs un nav ko slēpt ? Kāda jēga no attiecībām,kurās visu laiku jāslapstās un jāmīž no otra ? Kaut kāda dīvaina situācija
30.08.2023 11:54 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Personīgi, melus neciešu un nepieņemu. Cenšos savu tuvāko lokā veidot drošību, kur cilvēks jūtas droši teikt man taisnību bez nosodījuma, kliegšanas un strīda arī tad, ja šī taisnība ir nepatīkama. Neviens neesam ideāls. Esmu pieaugusi sieviete un spēju uztvert nepatīkamu taisnību un risināt, kur vajadzīgs. Ja vīrietis visu laiku melo tad redzu tam divus iemeslus: 1.viņš nejūtas droši teikt sievietei taisnību, jo zina, ka par to viņu zāģēs, būs skandāls un nosodījums. To var mainīt radot drošu vidi cilvēkam būt patiesam. 2. Cilvēks vnk ir patoloģisks melis un viņam nospļauties par attiecībām, uz dzīvi skatās "daru ko gribu, neviens man neteiks kā dzīvot" un ņemot vērā, ka attiecību pamatakments ir komunikācija un pielāgošanās, tad neredzu iemeslu šādas attiecības turpināt, jo tas visticamāk nekad nemainīsies.
30.08.2023 11:57 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
Kaut kāds slēptais gejs?
30.08.2023 12:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Joluy @ 30.08.2023 11:23
Nezinu vai nebija šāda saruna, piedodiet neapskatījos ?
Tas nav par manām attiecībām. Bet zinu ka melošana ir par daudz ko, gan ar ko tiekas, gan kur bijis (nav par krāpšanu runa un arī narkotikas ne). Man vienkārši no malas nešķiet okey tas, bet tā sieviete ar to sadzīvo. Nav arī īsti tā, ka viņa uzreiz zemes sper gaisā, vienkārši pat ja pasaka ka īsti nepatīk tas, nemainot nekādu baigo attieksmi savu. Cik zinu tad tas vīrietis ir izteicies ka negrib stāstīt jo bail ka viņa padomās ka viņš ne tāds un gribēs šķirties. Bet kā var dzīvot attiecībās kurās viens visu laiku melo?
Un arī pat ja sievai nepatīk kaut kādas vīra darbības, tu taču esi vīrietis ar savu stingri nostāju, ja zini ka gribi darīt to un to, iet tur, tikties ar to, utt., tad tā arī pasaki nevis maldini otru
Tas mans viedoklis. Gribēju dzirdēt citus

varbūt tam draugam taisnība un attiecības tiešām ir sliktas
30.08.2023 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Hronisks melis, šajā situācija viņam nevis bail viņu "pazaudēt", bet baigi laibi iekārtojies, ir dāma pie sāna kaut kāda+ pa kluso dara ko grib, reāla necieņa.
30.08.2023 14:53 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Tur vīrietim ir jāizdara izvēle. Vai vēlas šķirties savu darbību dēļ vai vēlas šķirties savu melu dēļ. Man šķiet meli ir sliktākā izvēle, bet katram savs.
Ja viņš turpinās melot, ar laiku ir iespēja, ka sapīsies savos melos un būs vēl sliktāk. Vienkāršāk ir teikt patiesību. Un ja sievietei šī patiesība nepatīk, tā jau ir cita saruna.
Ja iet runa par to, ka sievietei nepatīk draugs ar ko viņš pavada laiku un viņš tādēļ melo un saka, ka ir kaut kur citur vai ar kādu citu, lai viņš pamēģina no šīs sievietes uzzināt kāpēc viņai tas draugs nepatīk. No nekurienes jau tā nepatika nav. Lai abi izrunājas.
Ja tas draugs šim vīrietim uzspiež kaut kādus savus uzskatus, vai mēģina izjaukt attiecības un saka, lai viņš šķirās, nu tas jau arī nav labi. Protams, ka tai sievietei tas draugs nepatiks. Izklausās, ka tam draugam gandrīz vai ir garlaicīgi. Un tas nav labs draugs, kurš tā lien iekšā attiecībās.
Uzticība attiecībās ir svarīga lieta, kāda jēga tad no otrās pusītes, ja ir jāslēpj lietas un jāslapstās apkārt.
Un ko tad tas vīrietis tādu dara, ka viņam bail sievai teikt un ja pateiks tad viņa padomās ka viņš ir ne tāds un šķirsies?
30.08.2023 17:23 |
 
Reitings 22
Reģ: 17.10.2023
Kuram mūsdienās uztrauc citu attiecības? Žēl to sievieti, kurai ir tāds nelga.
Ja ir tāds uztraukums, tad labāk būtu pateikt tai sievietei,lai mūk no tāda.
17.10.2023 10:32 |
 
Reitings 16530
Reģ: 21.08.2023
Lula @ 30.08.2023 11:18
Te nesen jau nebija šāda saruna?
Par ko notiek melošana, narkotikas, krāpšana vai nenomazgāti trauki?

Bija, tur vīrietis slepus smēķēja.
17.10.2023 13:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits