Hobiji

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Nesen bija diskusija par vīriešu iecienītākajiem hobijiem , bet tagad kādi ir JŪSU hobiji?
Vai jebkas ko jums patīk darīt
Man laikam ka makšķerēšana, grāmatu lasīšana un meikaps. (Ja to var nosaukt par hobiju) un reizēm arī PC spēles
27.08.2023 18:50 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Malibu Steisija @ 30.08.2023 18:16
Mani hobiji būtu rakstīšana, telpaugi, lasīšana, gatavošana, gleznošana un zīmēšana un jebkādi rokdarbi - tamborēšana, adīšana, tādas lietas. Ja gribās jaunus cimdus, sēžot dīvānā un skatoties seriālu arī top cimdiņi. Telpaugus kolekcionēju, aprūpēju un par viņiem man ir arī vesels blogs, par aprūpi, utt. Tāpat arī rakstu. Gan sev, gan citādāk. Gatavošana arī jau ir pārvērtusies no vienkāršas prasmes, lai sevi pabarotu, līdz hobijam. Vispār viens no maniem hobijiem ir valodas, kaut kad kā pusaudze sapratu, ka man valodas iet ļoti viegli un tā sāku pa druskai mācīties, kaut vai vienkārši sarunvalodas līmenī parunāties.
Vēl es dejoju tautiskās dejas, tas arī kā hobijs, piepilda dvēseli.
Kopā ar draugu sākām pa vakariem lasīt grāmatas pirms gulēt iešanas un atradām arī pāris vietas kur grāmatas var nopirkt ļoti lēti vai samainīt.
Vēl mums patīk svētdienās braukt uz krāmu tirgiem. Vienā krāmu tirgū pārsvarā ir vieni un tie paši cilvēki ar tām pašām lietām katru reizi, bet tāpat gadās atrast visādas pērles.
Man vairāk patīk visādi radošie hobiji, nākamo domāju izmēģināt keramiku, atradu jau meistarklasi, tagad tikai jāatrod laiks.
Un pa feino
27.01.2024 20:05 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Pacelšu :)
31.01.2024 09:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits