Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nozīme smaržām

 
Reitings 219
Reģ: 24.07.2023
Labdien! Vai jūs lietojat smaržas un pamanat, ka tās lieto citi? Vai jums tas ir svarīgi un to novērtējat vai arī tas jums īsti svarīgi nav un nepiešķirat tam tik lielu nozīmi? Tikko lasīju citu postu, kur prasa ieteikumus un tad sapratu, ka man tiešām interesē citu viedoklis vispār par šo tēmu.
19.08.2023 23:13 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Protams ka pamanu ja kāds ir sasmaržojies, jo man ir deguns. 😅
Ja vien smaržas "nesmird", nav pa daudz (kas ir diezgan bieži, jo cilvēki domā ka vajag 10 reizes pūst), tad principā man netraucē. Bet tomēr labāk izvēlos, ja cilvēks smaržo pēc nekā.
Nezinu kas tas par smarža, bet vienas smird pēc kaķu čuram(vismaz manam degunam) , jau kādam 3 sievietēm ir saostas.
19.08.2023 23:21 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
Netraucē, ja lieto ar mēru.
Paliek slikti, ja pārspīlē. Kā mana kaimiņiene - visu 5 stāvu augstumā var viņu sajust. 😄
Pati smaržas nelietoju. Man arī nav spēka iet un atrast tādas, kuras man patiks. 🤣
19.08.2023 23:27 |
 
Reitings 219
Reģ: 24.07.2023
Paldies. Tagad es zinu, ka neesmu vienīgā, kas nelieto. :D Man arī labāk tie vieglie aromāti.
20.08.2023 08:42 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Pati lietoju smaržas, un patīk, kad arī citi lieto, sevišķi, vīrieši. Protams, aromātam nav jābūt pārāk uzmācošam un stipram, lai apkārtējiem nesāpētu galva. Bet mērenos daudzumos ļoti pat patīk.
Kaitina, kad ņem veikalā iepirkuma grozu, un rokturis tik ļoti smako pēc iepriekšējā vīrieša, ka pašai pēc tam to smaku vēl ilgi nenomazgāt.
20.08.2023 08:57 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Nē, nē, nē un nē.
20.08.2023 12:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3738
Reģ: 31.10.2010
Lietoju gan. Nevaru iziet no mājas neiesmaržojusies, šķiet, ka kaut kā trūkst. Patīk unisex un arī vīriešu smaržas. Man vairāk traucē tie cilvēki, kuri ož pēc cigaretēm un tādu diemžēl nav mazums.
20.08.2023 12:48 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Pamanu, ja citi lieto smaržas, protams. Un pati arī lietoju, jo man vienkārši patīk smaržot. Man ir ļoti izteikti jūtīga oža, man patīk ja viss smaržo, bet ne par traku.
Man dzīvē bija viens periods, kad biju uzsēdusies uz Avon ķermeņa atsvaidzinātājiem. Ļoti patika cik svaigi un patīkami viņi smaržoja. Tā smarža gan, protams, ļoti ātri pazuda. Nu tad man mājās katrā stūrī bija kāds 😅😄 un tad vēl somiņā, mašīnā un darbā uz galda 😄
Bet man nepatīk, ja cilvēki sasmaržojas par daudz. Galva sāk sāpēt. Vienalga cik labas un patīkamas smaržas, ja ir par daudz, tad man sāk sāpēt galva. Man sen atpakaļ bija viena kolēģe, kas sēdēja man blakus un vienmēr bija ar savu YSL black opium nopūtusies līdz nelabumam. Un no blakus telpas čalis ar savām paco rabanne one million smaržām…
Tagad kad ikdienā kaut kur sajūtu tās smaržas vienmēr uzdzen šermuļus 😂😂
20.08.2023 17:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Malibu Steisija @ 20.08.2023 17:20
Pamanu, ja citi lieto smaržas, protams. Un pati arī lietoju, jo man vienkārši patīk smaržot. Man ir ļoti izteikti jūtīga oža, man patīk ja viss smaržo, bet ne par traku.
Man dzīvē bija viens periods, kad biju uzsēdusies uz Avon ķermeņa atsvaidzinātājiem. Ļoti patika cik svaigi un patīkami viņi smaržoja. Tā smarža gan, protams, ļoti ātri pazuda. Nu tad man mājās katrā stūrī bija kāds ?? un tad vēl somiņā, mašīnā un darbā uz galda ?
Bet man nepatīk, ja cilvēki sasmaržojas par daudz. Galva sāk sāpēt. Vienalga cik labas un patīkamas smaržas, ja ir par daudz, tad man sāk sāpēt galva. Man sen atpakaļ bija viena kolēģe, kas sēdēja man blakus un vienmēr bija ar savu YSL black opium nopūtusies līdz nelabumam. Un no blakus telpas čalis ar savām paco rabanne one million smaržām…
Tagad kad ikdienā kaut kur sajūtu tās smaržas vienmēr uzdzen šermuļus ??

Tās black opium un citas vīrak-veidīgās vispār man liekas trakas. Saprotu, ka daudziem patīk, bet man galva sāp no tādiem aromātiem. :D
20.08.2023 17:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Jā, lietoju smaržas un tās pamanu arī citiem. Ja kas iepatīkas, nekautrējos jautāt kas tās ir par smaržām.
It īpaši man patīk vīriešu smaržas. Ne visas, protams, bet pa cik vīrieši man apkārt salīdzinoši reti smaržojas, tad vienmēr to pamanu un izbaudu.
Ir vienas tādas specifiskas, mans dzīvesbiedrs viņas lietoja kad iepazināmies. Šovasar 1x iepūta atkal un man uzreiz jumts nost. 😀
Tas tā, iz sērijas par to, cik smaržas nes sev līdzi atmiņas.
20.08.2023 19:11 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Lietoju un galva nesāp ne no savām,ne citu smaržām vai pagaidām neesmu sastapusi tādu pārsmaržotu cilvēku.
Līdzīgi kā Ekspete raksta,jo no vīra smaržām jumts nost.Dažreiz smejos,ka viss dēļ tās smaržas😀
21.08.2023 00:28 |
 
Reitings 1787
Reģ: 11.10.2022
pec kaku mizaliem smird tas chanel smarzas😀vienreiz domaju pasmarzot veikala,arpats nesaprotu kapec vinas tik krutas skaitas un kas vinas perk.
Tapat ari visas tas nisas smarzas un popularakas smarzas,loti daudzas vnk smird.
Man patik vieglas smarzas,ziedu.Jau gadus 20 vairak man ir vienas smarzas,pat ne smarzas,lets smarzudens no Douglas.Esmu meginjausi citas,bet nespeju.
21.08.2023 06:35 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
pepija @ 21.08.2023 06:35
pec kaku mizaliem smird tas chanel smarzas?vienreiz domaju pasmarzot veikala,arpats nesaprotu kapec vinas tik krutas skaitas un kas vinas perk.
Tapat ari visas tas nisas smarzas un popularakas smarzas,loti daudzas vnk smird.
Man patik vieglas smarzas,ziedu.Jau gadus 20 vairak man ir vienas smarzas,pat ne smarzas,lets smarzudens no Douglas.Esmu meginjausi citas,bet nespeju.

Jā, piekrītu - chanel ir tād pretīgās. 😄
21.08.2023 08:06 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Vai variet pateikt, kas ir tās par smaržām, kuras smaržo tā kā pūderis. Tā it kā maigi, bet ļoti saldi. Man ir aizdomas, ka tās ir Elizabeth Arden, bet neesmu pārliecināta.
Viņas lieto TIK daudzas un visos vecumos, a man vēmiens nāk. Fiziski sūdīgi paliek. Esmu sabiedriskajā cēlusies kājās un gājusi uz citu galu, lai nejūtu.
Miljons arī ir liels pē.
Nav iebildumu pret vieglām, citrusīgām smaržām.
21.08.2023 08:56 |
 
Reitings 55
Reģ: 18.07.2023
Pelnrukšķīte @ 21.08.2023 08:56
Vai variet pateikt, kas ir tās par smaržām, kuras smaržo tā kā pūderis. Tā it kā maigi, bet ļoti saldi. Man ir aizdomas, ka tās ir Elizabeth Arden, bet neesmu pārliecināta.
Viņas lieto TIK daudzas un visos vecumos, a man vēmiens nāk. Fiziski sūdīgi paliek. Esmu sabiedriskajā cēlusies kājās un gājusi uz citu galu, lai nejūtu.
Miljons arī ir liels pē.
Nav iebildumu pret vieglām, citrusīgām smaržām.

Tā jau pēc būtības sanāk, ka cilveki ir spiesti sabiedriskajā un citur elpot citu smaržas, kuras ir uzbazīgas un riebīgi asas, sasvidušas paduses, dūmus, izgarojumus no plaušām un ko tik vēl ne... 😀 Kā citi teiktu, tad ir iespēja braukt arī ar auto jeb taxi. 🙂Jo sabiedriskajā tranportā ļoti bieži kāpj trūcigie, kas smird un nepiekopj higiēnas normas. Nāksies vien smaierināties, ja izvēlas tādu transportu, kur apgrozas visa veida sabiedrība, sākot ar bomžiem, kas dzīvo patversmēs, un beidzot ar normāliem, tīrīgiem cilvēkiem.
22.08.2023 06:47 |
 
10 gadi
Reitings 3477
Reģ: 05.08.2013
Man vēmiens nāk no Diesel loverdose, versache diamond visi... tās izteikti saldās.
Patīk Chanel eu frauche, chloe chloe, ysl libra vieglās.
Man viriesu smarzas reibina galvu..ar nosacijumu, ka labas.. hermes oh mh goood
22.08.2023 22:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3738
Reģ: 31.10.2010
Smaržas ir liels gaumes jautājums. Kādam konkrētā smarža patīk tā, ka varētu ostīt mūžīgi, kamēr citam no šīs pašas smaržas uz augšu rauj. Manai mātei ir vienas smaržas, ko viņa lieto regulāri. Nepateikšu uzreiz nosaukumu, bet viņai šausmīgi patīk, savukārt es nevaru saprast, kā kaut ko tik riebīgi smakojošu var saukt par smaržām.
22.08.2023 22:41 |
 
Reitings 219
Reģ: 18.08.2022
Pelnrukšķīte @ 21.08.2023 08:56
Vai variet pateikt, kas ir tās par smaržām, kuras smaržo tā kā pūderis. Tā it kā maigi, bet ļoti saldi. Man ir aizdomas, ka tās ir Elizabeth Arden, bet neesmu pārliecināta.
Viņas lieto TIK daudzas un visos vecumos, a man vēmiens nāk. Fiziski sūdīgi paliek. Esmu sabiedriskajā cēlusies kājās un gājusi uz citu galu, lai nejūtu.
Miljons arī ir liels pē.
Nav iebildumu pret vieglām, citrusīgām smaržām.

Varētu būt kādas no Kenzo, viņiem ir viegli maigie ziedu aromāti
23.08.2023 16:46 |
 
Reitings 219
Reģ: 18.08.2022
Man pašai patīk rūgtas un smagas notis smaržās, zemes toņi tā teikt, bet pati ļoti reti ikdienā lietoju, parasti vienkārši dezītis un viss.
Par kaķu čurām runājot, man personīgi MADARAS ziedu aromāta dezītis sajaucoties ar sviedriem tik ļoti atgādina to smaku, uzreiz pretīgi paliek. Un esmu to jutusi gan meitenēm nometnēs, gan pati izmēģinot uz sevi, jo gribēju ko dabiskāku. Paldies nē vairs :D
23.08.2023 16:49 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
mrthkjj @ 23.08.2023 16:49
Man pašai patīk rūgtas un smagas notis smaržās, zemes toņi tā teikt, bet pati ļoti reti ikdienā lietoju, parasti vienkārši dezītis un viss.
Par kaķu čurām runājot, man personīgi MADARAS ziedu aromāta dezītis sajaucoties ar sviedriem tik ļoti atgādina to smaku, uzreiz pretīgi paliek. Un esmu to jutusi gan meitenēm nometnēs, gan pati izmēģinot uz sevi, jo gribēju ko dabiskāku. Paldies nē vairs :D

Es, gribot kā labāk, pamēģināju Silmachy Remedies dezīti. Nespēju tās smakas dēļ to lietot. 😄 māsai atdevu, viņai ar nepatika.
23.08.2023 16:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits