Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Britnija

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nezinu vai kāda šim seko līdzi, bet nesen noskatījos dokumentālo filmu par Britniju un tikko izlasīju, ka viņas vīrs iesniedzis šķiršanās prasību.
Saprotami, ka viņa piedzīvojusi emocionālas traumas, kas atstājis sekas. Kādai ir kāds interesants info/viedoklis par šo? Viņas Instagram izskatās dīvains, un tas ir tā maigi sakot. Paskatoties viņas vecās intervijas, nevar salīdzināt ar to kā ir tagad. Toties koncertēt viņa vēl nesen varēja pilnvērtīgi. Tas viss liekas ļoti savādi.
17.08.2023 17:02 |
 
Reitings 55
Reģ: 18.07.2023
Berry5 @ 23.08.2023 09:31

Un tomēr blakus tāpat ir cilvēki, kuri to cilvēku ietekmē - māte, brālis, māsa, draudzene. Un sievietes blakus ļoti ietekmē kāds ir vīrietis.

Ietekmēt var uz pozitīvu pusi vairāk atbalstot, vai tieši otrādu uz negatīvu, un daudzas sievietes traucē iegūtt labāku karjeras izaugsmi, jo liek visulaiku pavadīt laiku kopā. Sūdzas un kašķējoties negatīvi ietekmē vīrieti un viņam var neveikties ar karjeru deļ sarežģitas ģimenes dzīves. Un ko tieši ietekmē brālis vai māsica, kurai ir sava dzīve? 😃Ne jau visi brāļi, un māsas interesējas par radinieku dzīvi. Daudziem istenībā ir vienalga, ko viņu radi dara pa dzīvi. Līdz ar to no viņiem nav nekādas jēgas un attiecības.Daudziem nemaz nav tuvu attiecību savā starpā, bet labi ka ir arī izņēmumu saraksts 🙃tas tā no malas skatoties man.
Tomēr katram pašam jauzņemas atbildība par savu darbu, neatkarīgi no savas ģimenes.
23.08.2023 15:43 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
31.oktobris @ 23.08.2023 02:42

Kautkā pedējā laikā ir ļoti moderni apgalvot, ka bez sievietes spēkiem vīrietis nebūtu uzkāpis pa karjeras kāpnēm tik ausgstu. Nebūtu tik veiksmīgs turīgs. Aiz katra virieša ir vēl stirpāka sieviete. Es šo esmu dizrdeju ļoti daudz. Man apkārt cilvēki šo runā regulāri, pēdejos gados esmu atklausijusies,, Ka pat vīrietis nedrikst vai nav jēgas šķirties no sievietes, kura viņam ikdienā palīdz, un dēļ, kuras viņs ir tur kur ir.Sieviete esot atradusi viņam darbu, iekārtojusi darbā. Pati strādā vaiga sviedros un tāpēc ir gana laba.
Tikai atcerieties, ka ir arī vīrieši, kuri bez draudzenes, sievas ir sasnieguši daudz augstākas lietas. Viss nopelns nav sievietes,un var ļoti labi redzēt, kā sievietes mēģina noplūkt virieša laurus/augļus. Grib sevi cildināt un lielīt - nu redzi es viņam parādiju, ieteicu izdariju. Bez manis viņs nav nekas,vai ir apaļa nulle. Apnicis klausīties, ka visu izdara māte vai sieva,nu nav tā gluži taisnība. Vīrieši paši labi tiek galãar vai bez jums dāmas. ? Bez sievas atbalsta viņi tik daudz nesasniegtu - un kā vēl sasniegtu, un pat ļoti, jo sieva neiekāps vīrieša kurpēs un neaizies uz darbu viņa vietā un nenopelnīs viņa naudu. Viņs sasniedz, izdara nopelna un nevis sievas sasniegums
!!!

Un tomēr blakus tāpat ir cilvēki, kuri to cilvēku ietekmē - māte, brālis, māsa, draudzene. Un sievietes blakus ļoti ietekmē kāds ir vīrietis.
23.08.2023 09:31 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
31.oktobris @ 23.08.2023 02:42

Kautkā pedējā laikā ir ļoti moderni apgalvot, ka bez sievietes spēkiem vīrietis nebūtu uzkāpis pa karjeras kāpnēm tik ausgstu. Nebūtu tik veiksmīgs turīgs. Aiz katra virieša ir vēl stirpāka sieviete. Es šo esmu dizrdeju ļoti daudz. Man apkārt cilvēki šo runā regulāri, pēdejos gados esmu atklausijusies,, Ka pat vīrietis nedrikst vai nav jēgas šķirties no sievietes, kura viņam ikdienā palīdz, un dēļ, kuras viņs ir tur kur ir.Sieviete esot atradusi viņam darbu, iekārtojusi darbā. Pati strādā vaiga sviedros un tāpēc ir gana laba.
Tikai atcerieties, ka ir arī vīrieši, kuri bez draudzenes, sievas ir sasnieguši daudz augstākas lietas. Viss nopelns nav sievietes,un var ļoti labi redzēt, kā sievietes mēģina noplūkt virieša laurus/augļus. Grib sevi cildināt un lielīt - nu redzi es viņam parādiju, ieteicu izdariju. Bez manis viņs nav nekas,vai ir apaļa nulle. Apnicis klausīties, ka visu izdara māte vai sieva,nu nav tā gluži taisnība. Vīrieši paši labi tiek galãar vai bez jums dāmas. ? Bez sievas atbalsta viņi tik daudz nesasniegtu - un kā vēl sasniegtu, un pat ļoti, jo sieva neiekāps vīrieša kurpēs un neaizies uz darbu viņa vietā un nenopelnīs viņa naudu. Viņs sasniedz, izdara nopelna un nevis sievas sasniegums
!!!

Šis ir absolūti nepareizi iztulkots, jo lielākoties stāsts ir par to, ka sieviete dīlo dzīvi (bērni, māja, suns, vīramāte, kapu svētki, liec citu variantu) kamēr vīrietis koncentrējas uz darbiem.
Un vispār, kur šajā tēmā ir šis citāts? :D
23.08.2023 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 1048
Reģ: 25.04.2010
Man viņas ir ļoti žēl, jo viņu tā izmantoja gadiem. Viņai nebija vara ne pār savu dzīvi, ne finansēm, neko citu. Gadiem. Vājprāts kaut kāds. Tad, kad vajadzēja viņu dzīt pa koncertiem naudu pelnīt, tad fāterim un pārējiem kretīniem viņa bija gana vesela, bet tiklīdz būtu jāļauj viņa normāli dzīvot un pieņemt savus lēmumus, tā pēkšņi viņa nelīdzsvarota, viņai neko nevar ļaut utt. Briesmīgi cilvēki, kas viņai visu to nodarīja un parazitēja uz viņas rēķina.
Es domāju, ka no tā viņai arī ''aizgājis ciet'' un tāpēc visa jocīgā uzvedība, viss vēl jocīgākais instagrams utt. Viņai vajadzētu palīdzību no visa tā atgūties, stabilizēt mentālo stāvokli, bet protams, ne jau tādu palīdzību, kas atkal viņai atņemtu varu pār savu dzīvi un kur atkal citi no malas slauktu viņas pelnīto naudu.
23.08.2023 08:23 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
iss nopelns nav sievietes,un var ļoti labi redzēt, kā sievietes mēģina noplūkt virieša laurus/augļus. Grib sevi cildināt un lielīt - nu redzi es viņam parādiju, ieteicu izdariju. Bez manis viņs nav nekas,vai ir apaļa nulle.

Dīvains tev tas sieviešu loks apkārt. Man neviena pazīstama sieviete nav tā izteikusies par savu vīrieti.
23.08.2023 06:57 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
Bez sievas atbalsta viņi tik daudz nesasniegtu

Kautkā pedējā laikā ir ļoti moderni apgalvot, ka bez sievietes spēkiem vīrietis nebūtu uzkāpis pa karjeras kāpnēm tik ausgstu. Nebūtu tik veiksmīgs turīgs. Aiz katra virieša ir vēl stirpāka sieviete. Es šo esmu dizrdeju ļoti daudz. Man apkārt cilvēki šo runā regulāri, pēdejos gados esmu atklausijusies,, Ka pat vīrietis nedrikst vai nav jēgas šķirties no sievietes, kura viņam ikdienā palīdz, un dēļ, kuras viņs ir tur kur ir.Sieviete esot atradusi viņam darbu, iekārtojusi darbā. Pati strādā vaiga sviedros un tāpēc ir gana laba.
Tikai atcerieties, ka ir arī vīrieši, kuri bez draudzenes, sievas ir sasnieguši daudz augstākas lietas. Viss nopelns nav sievietes,un var ļoti labi redzēt, kā sievietes mēģina noplūkt virieša laurus/augļus. Grib sevi cildināt un lielīt - nu redzi es viņam parādiju, ieteicu izdariju. Bez manis viņs nav nekas,vai ir apaļa nulle. Apnicis klausīties, ka visu izdara māte vai sieva,nu nav tā gluži taisnība. Vīrieši paši labi tiek galãar vai bez jums dāmas. 🤡 Bez sievas atbalsta viņi tik daudz nesasniegtu - un kā vēl sasniegtu, un pat ļoti, jo sieva neiekāps vīrieša kurpēs un neaizies uz darbu viņa vietā un nenopelnīs viņa naudu. Viņs sasniedz, izdara nopelna un nevis sievas sasniegums
!!!
23.08.2023 02:42 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Saturns @ 22.08.2023 21:18
Mans jautājums ir šāds - kāpēc par Britniju neizsakās un nepalīdz visas tās slavenības kas skaitās viņas draugi. Tie, kas bija kāzās, piemēram. Kā var tā būt,.ka viņa savā garīgās slimības bedrē ir viena kā pirksts?
Viņa sevi tā apkauno un pazemo ar to saturu, kuru publicē. Tur nav nekā empowering, tur ir garīgi slima sieviete ar tukšu skatieni. Pilnīgi neomulīgi to visu piedzīvot!

Nevar jau zināt kurš kā ir centies palīdzēt.
22.08.2023 21:25 |
 
Reitings 262
Reģ: 02.04.2022
Mans jautājums ir šāds - kāpēc par Britniju neizsakās un nepalīdz visas tās slavenības kas skaitās viņas draugi. Tie, kas bija kāzās, piemēram. Kā var tā būt,.ka viņa savā garīgās slimības bedrē ir viena kā pirksts?
Viņa sevi tā apkauno un pazemo ar to saturu, kuru publicē. Tur nav nekā empowering, tur ir garīgi slima sieviete ar tukšu skatieni. Pilnīgi neomulīgi to visu piedzīvot!
22.08.2023 21:18 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Es nekad nebiju sekojusi līdzi viņas dzīvei, biju kaut ko dzirdējusi par free Britney, bet īsti nezināju, kas tur ir. Pēc šīs diskusijas palasīju, kas tad tur īsti notiek. Jā, izklausās, ka viegli viņai nav gājis, bet visvairāk mani šokēja viņas instagram un ierakstu apraksti.
Radās jautājums, vai tas ko viņa tur raksta ir taisnība vai tās ir viņas iedomas? Pie daudziem ierakstiem viņa raksta par paparaci un izsekošanu. Kā cilvēki maksā, lai speciāli pasmietos par viņas figūru, kaut gan viņa jau vairākus mēnešus sporto un figūra,kā viņa saka, ir kā jaunībā (kaut gan pievienotajās bildēs var redzēt, ka viņa nav vairs tik slaida. Un šeit nav runa par body shaming, bet gan par viņas mentālo stāvokli).Vai, ka paparci nevarēja zināt ar kādu mašīnu brauc un cilvēki viņu izseko, lai to noziņotu paparci.
Vispār tajos aprakstos viņa sāk par vienu tēmu un beidz ar citu, un pa vidu vēl 5 citas tēmas.
Jo reāli tas izskatās pēc šizofrēnijas.
22.08.2023 19:37 |
 
Reitings 253
Reģ: 18.03.2023
Malibu Steisija @ 17.08.2023 22:21

Hiltonei arī ir dokumentālā tagad. Noskatījos, un patiesībā ļoti gudra sieviete. Tā uzspiestā balss, blondās lelles tēls un viss tas ir mākslīgs. Bet viņa zināja, ka ar to varēs nopelnīt naudu, atšķirties un uzlekt popularitātē. Viņa ir pati pirmā kas aizsāka to, ka cilvēks var būt slavens bez ''talanta''. Oriģinālā influencere. Vienkārši slavena, jo ir slavena.
Tālāk jau veidoja savus biznesus un atrādīja savu bagāto dzīvi. Nenoliedzami, būdama Hiltone un no bagātas ģimenes, tas palīdzēja pamatīgi, bet viņa izveidoja pati savu vārdu un pati savu tēlu.
Ir starpība. Vai Hilton impērijas mantiniece veidoja savus biznesus, vai jebkura cita dāma, kas tiešām no nulles sākusi. Tikai nav daudz tādu, ātrumā pat nevaru iedomāties nevienu, kura nav aktrise vai dziedātāja, vai biezu sugar daddy apkalpotāja, bet būtu izsitusies miljonāros...
18.08.2023 14:14 |
 
Patīk
Reitings 2704
Reģ: 08.05.2022
Es arī neticu, ka kāzās tā nebija viņa, bet nu tās visas bildes ir max dīvainais, dīvaini pārveidotas, fotošopētas kaut kā ne tā, kavlitāte arī apšaubāma…nu nezinu. Ļoti žēl, ka šādi cilvēks grīstē aiziet, bet nu tur tā slava noved. Ne par velti tik daudzi aktieri, slaveni dziedātāji ir teikuši, ka nauda nenes laimi. Cik populāri cilvēki ir jau uztaisījuši pašnāvības, jo vienkārši ar visu vairs nespēj tikt morāli galā un ja vēl blakām nav cilvēki kuri tevi patiesi atbalsta, tad nu jaaa..
18.08.2023 11:17 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Lula @ 18.08.2023 10:11

Galīgi neticu, ka tā nemaz nav viņa, bet būtu ļoooti interesanti zināt, kas tieši tur notiek.
Ja viņiem nav kaut kādi līgumi utml, tad 100% vīrs drīz uzrakstīs grāmatu par savu pieredzi, lai sapelnītu naudu
Ja ir non disclosure agreement, tad neko viņš uzrakstīt nevarēs. Ceru, ka pamatīgi aplauzīsies un nekad vairs nedzīvos tādā pārticībā. 🙂
18.08.2023 11:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Oriona @ 18.08.2023 00:17
Ik pa laikam izlec kāds video ar Britniju tiktokā. Cilvēki vispār šaubās, vai cilvēks tajos video, kur viņa dejo un runā vispār ir Britnija. Brīžiem izskatās, ka uz kaut kādas personas ir uzlikta Britnijas seja. Mistika šis viss ir. Arī kāzas un bildes no kāzām, vai arī tur vispār piedalījās Britnija?
Un tas "vīrs" nevar būt nekāds tuvākais Britnijas cilvēks. Viņš parādījās, kad Britnija vēl bija tēva "aizbildniecībā". Vnk tēva ielikts cilvēks, lai būtu vēl kāds, kurš kontrolētu Britniju.
Šis viss ir tik skumji. Kāda viņai izvērtās dzīve, un tas viss tikai līdzcilvēku vainas dēļ.

Galīgi neticu, ka tā nemaz nav viņa, bet būtu ļoooti interesanti zināt, kas tieši tur notiek.
Ja viņiem nav kaut kādi līgumi utml, tad 100% vīrs drīz uzrakstīs grāmatu par savu pieredzi, lai sapelnītu naudu
18.08.2023 10:11 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2015
Ik pa laikam izlec kāds video ar Britniju tiktokā. Cilvēki vispār šaubās, vai cilvēks tajos video, kur viņa dejo un runā vispār ir Britnija. Brīžiem izskatās, ka uz kaut kādas personas ir uzlikta Britnijas seja. Mistika šis viss ir. Arī kāzas un bildes no kāzām, vai arī tur vispār piedalījās Britnija?
Un tas "vīrs" nevar būt nekāds tuvākais Britnijas cilvēks. Viņš parādījās, kad Britnija vēl bija tēva "aizbildniecībā". Vnk tēva ielikts cilvēks, lai būtu vēl kāds, kurš kontrolētu Britniju.
Šis viss ir tik skumji. Kāda viņai izvērtās dzīve, un tas viss tikai līdzcilvēku vainas dēļ.
18.08.2023 00:17 |
 
Reitings 16536
Reģ: 16.04.2023
Sākās!
17.08.2023 23:46 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Lula @ 17.08.2023 21:55

Jā, tādā ziņā jā. Man vienkārši grūti noticēt, ka cilvēks atdotu savu jaunību, lai galu galā izkrāptu naudu pēc šķiršanās. Bet varbūt tiešām.
Kad tikko esi izkāpis no pusaudžu gadiem, iemainīt pāris jaunības gadus pret miljoniem ir nieks. Vērtīga investīcija. Es tos pāris miljonus visas savas dzīves laikā, visticamāk, nenopelnīšu. Turklāt, cilvēki mēdz savus jaunības gadus izšķiest arī tāpat, par velti. Gan jau viņš agonijā tos 7 gadus nemocījās. Baudīja svešu naudu un prom ejot sagribēja vēl līdzi paņemt.
17.08.2023 23:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mia6 @ 17.08.2023 23:13
Žēl viņas. Sekoju sen viņai un paliek arvien dīvaināka. Lasīju ka viņai ir maniakālā depresija un bipolārie traucējumi. Pieļauju, ka nedzer zāles , jo ir cilvēki kas ar šādām diagnozēm dzīvo normālu dzīvi. Viņa runā un dara bezsakaru. Un visas bildes , video , tās dejas ir max sex vibe, bet lasīju, ka pie šīm diagnozēm ir ļoti augsts seksuālais libido, tur var pat aiziet tik tālu, ka cilvēks ieiet sexa atkarībā un ir nepiesātināms, domā tikai par to. Un vērojot viņu šķiet ka tā arī ir. Un šķiršanās iemesls arī esot viņas krāpšana. Kur var filmu noskatīties?

Man šķiet, ka ir divas filmas, viena noteikti ir Netflixā, varbūt pat abas.
17.08.2023 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 1035
Reģ: 20.05.2013
Žēl viņas. Sekoju sen viņai un paliek arvien dīvaināka. Lasīju ka viņai ir maniakālā depresija un bipolārie traucējumi. Pieļauju, ka nedzer zāles , jo ir cilvēki kas ar šādām diagnozēm dzīvo normālu dzīvi. Viņa runā un dara bezsakaru. Un visas bildes , video , tās dejas ir max sex vibe, bet lasīju, ka pie šīm diagnozēm ir ļoti augsts seksuālais libido, tur var pat aiziet tik tālu, ka cilvēks ieiet sexa atkarībā un ir nepiesātināms, domā tikai par to. Un vērojot viņu šķiet ka tā arī ir. Un šķiršanās iemesls arī esot viņas krāpšana. Kur var filmu noskatīties?
17.08.2023 23:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
fioanaa @ 17.08.2023 22:44

Britnijas dzīvei nesekoju, kas tieši ar viņu notika un kā tika izmantota?

Labāk iegooglē, būs ātrāk nekā kādam šeit skaidrot
17.08.2023 22:46 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Malibu Steisija @ 17.08.2023 17:35
Viņas tēvs un ģimene viņu izmantoja. Tas nav normāli. Un izmantoja arī viņas ''trakuma lēkmes'', lai beigās pataisītu viņu par garīgi nelīdzsvarotu.
Ja ar mani tā sāktu rīkoties, man arī parādītos ārprāta lēkmes. Jo visi apkārt tik ļoti karina ausīs banānus, taisa intrigas, pin melus un gaslight'o, un neviens tevi nedzird.
Vecās Britnijas intervijās var redzēt, ka viņa patiesībā ir ļoti gudra un (neapšaubāmi) ļoti talantīga sieviete. Bet tas viņas blondais bombshell bimbo izskats liek citiem viņu uzskatīt par muļķīti. Līdzīgi kā ar Pamelu Andersoni, Parisu Hiltoni.
Tas viss kopā un plus vēl paparaci un tabloīdu ietekme, ka cilvēki tic katrai baumai, kas tiek tur uzrakstīta. Uzpirkti mediji. Safabricēti stāsti.
Uz doto brīdi viņai jau ir aizgājis ciet no tā visa. Man ir liels prieks par to, ka viņa ir (nosacīti) brīva beidzot, bet mentāli viņai ir slikti. Bet tas pat ir saprotams, ņemot vērā to bullshitu kam viņa ir gājusi cauri.

Britnijas dzīvei nesekoju, kas tieši ar viņu notika un kā tika izmantota?
17.08.2023 22:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits