Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Netīri mati un

 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Vai jums arī tā ir??
Ievēroju, jo retāk mazgāju matus, jo tie vairāk krīt arā. Piemēram, ja mazgāju ik pa divām dienām, vanna paliek mati, bet nu tā kā jau tas ir normāli. Bet ja nemazgāju matus 3 dienas tad vannā paliek daudz vairāk mati. Jo ilgāk mati netīri, jo ķemmē paliek vairāk matu…
11.08.2023 14:43 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Man arī tā agrāk likās, bet pēc tam sapratu, ka, biežāk mazgājot, salasās +/- tikpat izkritušo matu kā retāk - tikai mazākas "porcijas"
11.08.2023 15:56 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
Vienreiz slimoju un nemazgāju matus nedēļu, un man bija šoks, cik daudz matu man izkrita mazgājot tos atkal nu kādi 50-60 varbūt izkrita. Un kad sāku mazgāt tos atkal.katru otro dienu, viss atgriezās ierastajās sliedēs, izkrita tikai daži, kā parasti, kas bija norma.
11.08.2023 19:32 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Starpcitu , ja pastiprināti krīt mati ārā ,vairāk nekā vajadzētu , tad pārbaudiet dzelzs daudzumu organismā. Ja ir zems dzelzs līmenis , tad dēļ tā krīt arā mati un jāpalieto dzelzs preparāti. Man tā nesen bija , un jau kuri gadu tā ir . Kā redzu ka krīt mati arā čupām , pārbaudos un jā - ir zems līmenis. Pērku un dzeru dzelzi. Pēc nedēļas aptuveni jau redzami uzlabojumi ,mati nekrīt vairs čupām.
12.08.2023 08:09 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Jo retāk ķemmē matus, jo vairāk "izkrīt", jo biežāk - jo mazāk (giggle) ;)
12.08.2023 08:13 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Mocheato @ 12.08.2023 08:09
Starpcitu , ja pastiprināti krīt mati ārā ,vairāk nekā vajadzētu , tad pārbaudiet dzelzs daudzumu organismā. Ja ir zems dzelzs līmenis , tad dēļ tā krīt arā mati un jāpalieto dzelzs preparāti. Man tā nesen bija , un jau kuri gadu tā ir . Kā redzu ka krīt mati arā čupām , pārbaudos un jā - ir zems līmenis. Pērku un dzeru dzelzi. Pēc nedēļas aptuveni jau redzami uzlabojumi ,mati nekrīt vairs čupām.

Man ar analīzēm viss ok. Tieši pārbaudījos un dzelzs ir normā. Es nez. Man jau gadu krīt arā un nesaprotu vai tā ir norma vai tomēr pa daudz. Mazgājot paliek kaut kas vannā un ķemmējot ķemmē ik pa laikam ar. Bet nu Man ir milzīgs stress + atviļņa slimība tieši sākusies pēdējā gadā, tādēļ norakstu matu krišanu uz šiem abiem faktoriem kurus cenšos novērst.
12.08.2023 10:57 |
 
Reitings 650
Reģ: 31.03.2023
Ja normas robežas, tad jā protams, tas ir normāli. Mati krīt āra katru dienu, ja tam matam jāizkrīt, tad tāpat izkritīs, aiztikusi viņu vai nē. Retāk mazgājot vienkārši sakrājusies vairāk izkritušo, tas ir logiski, tāpat ka retāk ķemmējot utt.
Uztraukties jāsāk, ja jūtami paliek plānāki.
Stress gan galīgi nepalīdz.
12.08.2023 11:56 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Varētu uztaisīt asins analīzes. D vitamīns, dzelzs līmenis ietekmē matu augšanu. Sievietēm menopauzē mēdz izkrist mati (šis gan nav autores gadījums, cik saprotams). Vairogdziedzeri der pārbaudīt (var ar ģimenes ārsta nosūtījumu; asinsanalīzēs nosaka situāciju ar vairogdziedzera hormoniem). Ja kaut kas nav labi ar vairogdziedzeri, mati krīt.
Es matkriti norakstīju uz C19, bet laikam tas nebija īstais iemesls. Jāiet uz asins analīzēm.
Labas atsauksmes lasīju par homeopātiskajiem līdzekļiem pret matu izkrišanu un matu augšanai. Rīgā ir 2 homeopātiskās aptiekas. Ārpus Rīgas preparātus nosūta ar kurjeru. Farmaceiti konsultē arī pa telefonu. Ir gan šķidrs līdzeklis, ko atstāj matu saknēs uz nakti (gan ar eļļu, gan bez - kādu vajag) un dažādi homeopātiskie graudiņi, tostarp arī gadījumiem, ja mati izkrīt stresa dēļ.
Kad lietoju Pilexil kapsulas (matiem un nagiem), pirmais, ko pamanīju, nagi kļuva stiprāki, un mati mazāk izkrita. Igauņiem ir labs šampūns ar biotīnu: Natura Estonica Bio Hair Growth Natural Miracle.
Pēc “Placenta Vitae” kapsulu lietošanas izauga jaunu matu pušķīši virs pieres.
https://biotude.lv/catalog/matu-kopsana-sampuni/natura-estonica-sampuns-visiem-matu-tipiem-matu-augsanas-brinums-400ml/
https://pilexil.com/capsulas/
https://www.homeopatiskaaptieka.lv/
12.08.2023 14:31 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Globuss @ 12.08.2023 14:31
Varētu uztaisīt asins analīzes. D vitamīns, dzelzs līmenis ietekmē matu augšanu. Sievietēm menopauzē mēdz izkrist mati (šis gan nav autores gadījums, cik saprotams). Vairogdziedzeri der pārbaudīt (var ar ģimenes ārsta nosūtījumu; asinsanalīzēs nosaka situāciju ar vairogdziedzera hormoniem). Ja kaut kas nav labi ar vairogdziedzeri, mati krīt.
Es matkriti norakstīju uz C19, bet laikam tas nebija īstais iemesls. Jāiet uz asins analīzēm.
Labas atsauksmes lasīju par homeopātiskajiem līdzekļiem pret matu izkrišanu un matu augšanai. Rīgā ir 2 homeopātiskās aptiekas. Ārpus Rīgas preparātus nosūta ar kurjeru. Farmaceiti konsultē arī pa telefonu. Ir gan šķidrs līdzeklis, ko atstāj matu saknēs uz nakti (gan ar eļļu, gan bez - kādu vajag) un dažādi homeopātiskie graudiņi, tostarp arī gadījumiem, ja mati izkrīt stresa dēļ.
Kad lietoju Pilexil kapsulas (matiem un nagiem), pirmais, ko pamanīju, nagi kļuva stiprāki, un mati mazāk izkrita. Igauņiem ir labs šampūns ar biotīnu: Natura Estonica Bio Hair Growth Natural Miracle.
Pēc “Placenta Vitae” kapsulu lietošanas izauga jaunu matu pušķīši virs pieres.
https://biotude.lv/catalog/matu-kopsana-sampuni/natura-estonica-sampuns-visiem-matu-tipiem-matu-augsanas-brinums-400ml/
https://pilexil.com/capsulas/
https://www.homeopatiskaaptieka.lv/

Es nez, bet man pēc “Placenta Vitae” lietošanas parādījās šausmīga nieze galvas ādai. Biju dzirdējusi tik labas atsauksmes, bet man tomēr nederēja.
12.08.2023 14:48 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Lorra @ 12.08.2023 14:48

Es nez, bet man pēc “Placenta Vitae” lietošanas parādījās šausmīga nieze galvas ādai. Biju dzirdējusi tik labas atsauksmes, bet man tomēr nederēja.

Lasīju dažādas atsauksmes. Teoat forumā meitenes par “Placenta Vitae” rakstīja, ka galīgi garām, bet citai izauga daudz jaunu matiņu.
12.08.2023 15:19 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.06.2023
Cilvēkam katru dienu izkrīt mati un mazgāšanas biežums īsti to neietekmē. To pašu sakarību var novērot arī ar ķemmēšanas biežumu. Nav tā, ka jo biežāk ķemmē, jo vairāk izkrīt. Ievēroju, ka pat tad, kad retāk ķemmē, matu sukā paliek vairāk matu, kas nozīmē, ka tie tik un tā izkrīt, vienkārši tos savāc vēlāk.
13.08.2023 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits