Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecāku mājas

 
Reitings 8
Reģ: 11.08.2023
Stāsts ir par manu brāli, pirms nedēļas bija atbraucis pie manis ļoti satraucies, esmu šādas lietās atturīga un cenšos padomus nekādus nedod. tajā dienā tā arī pateicu, ka pašam ir jāizlejm un viss jāapdomā, nolēmu pajautāt varbūt viedokli no malas. Situācija ir tāda, ka brālim ir 28 gadi, karjerā realizējis sevi, ir labs darbs, auto, nesen pabeidzis celt savu māju un izīrē vēl dzīvokli, viņam ir brīnišķīga draudzene, kurai ir 24 gadi, brālis ir runājis ar draudzeni ka atttiecībās vajadzētu augt un iet uz priekšu kopīgi. Bieži vien kopīgi satiekamies ar ģimenēm, sveicam svētkos, kontakts ir fantastisks. Taču draudzene izskatās, ka nemaz nevēlas pamest vecāku ligzdu, iepriekšējos gadus bija dažādi argumenti, ka ģimenei ir jāpalīdz, jābūt kopā, viņiem ir kopīgs ģimenes bizness, kurā lielas pūles ielikuši vecāki, draudzene tur nekādu vadošo lomu gan nepilda, tikai piepalīdz, visus šos gadus vecāki meiteni ir atbalstījuši, it īpaši finansiāli, par ko mums visiem bija tikai prieks, paši vecāki ir fantastiski cilvēki taču tas ka meitene nevēlas uzsākt kopīgi sadzīvi ar savu otru pusi, bet vēlas to vēl joprojām dalīt ar vecākiem brālim nav līdz galam saprotams, jo palīdzēt biznesa un tikties ar gimeni taču tāpat var.bralis šobrīd nobažījies par to, vai ir vērts domāt par kopīgo nākotni, lieki piebilst ka meitene nav vēlējusies uzsākt dzivot ari viena pati atsevišķi, lai gan ir bijušas labas iespējas, tā ka šeit nav tas, ka viņa nevēlētos tieši ar brāli uzsākt sadzīvi. Kadas ir jūsu domas? Vai var but ka meitene nav isti gatava uzsākt patstāvīgi dzīvi vecuma dēļ un iespējams jānogaida?
11.08.2023 14:01 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Es teikšu tā- ir ir tava brāļa un viņa meitenes problēma, šeit jaukties no vidus ir pilnīgi lieki :) abiem ir dota mute un galva uz pleciem, tik galā paši!
Domāju ka meitene nav gatava- jo ieguldot sevi tava brāļa īpašumā, pēc šķiršanas būs tikai meitenes zaudējums, bet palīdzēt vecākiem biznesā, kas pēc tam paliks viņai ir tikai ieguvums!
Es būšu meitenes pusē, jo esmu egoistiska un noteikti darītu tā pat! :)
13.08.2023 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 2756
Reģ: 29.01.2009
Lesleey @ 12.08.2023 12:03

Bet attiecības ir jau četrus gadus.

Un? Jaunība tikai vienreiz.
Bet nu jā, to šiem cilvēkiem pēc šāda termiņa jau vajadzēja prast izrunāt. Tas vien red flags, ka nav kaut kas kā vajag.
12.08.2023 12:50 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
IceCream @ 12.08.2023 12:00
Man 24 gados arī interesēja vairāk izklaidēšanās nekā kopdzīve, kurā jāapkraujas ar zupas katliem, izmētātām zeķēm un atskaitīšanos par savu pavadīto laiku ārpus mājas. Māja jau vien kā tāda prasa tik daudz ieguldīta laika tās uzturēšanai.

Bet attiecības ir jau četrus gadus.
12.08.2023 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 2756
Reģ: 29.01.2009
Man 24 gados arī interesēja vairāk izklaidēšanās nekā kopdzīve, kurā jāapkraujas ar zupas katliem, izmētātām zeķēm un atskaitīšanos par savu pavadīto laiku ārpus mājas. Māja jau vien kā tāda prasa tik daudz ieguldīta laika tās uzturēšanai.
12.08.2023 12:00 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Ja jau, atbraucot ciemos, šai jāšmorē un jāvāc sīkie, tad saprotu, kāpēc nevēlas uzsâkt kopdzīvi, būs jāšmorē un uz kakla tiks uzkrauti sīkie katru vīkendu, ja ne biežāk.
12.08.2023 10:53 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
debestinaa @ 11.08.2023 18:37
Nu varbūt viņa vienkārši neredz ar tavu brāli kopīgu ģimenes dzīvi un vienkārši pavada ar viņu laiku aiz nav ko darīt un pa to laiku gaida “īsto”. Tas būtu ticamākais variants un ģimene un palīdzēt šeit vienkārši spēlē atrunas lomu. Ja čalis uzceļ māju, ir mašīna, nauda, īsti nebūtu par ko satraukties , jo nebūtu jau jādzīvo nosistā dzīvoklī, vienkārši čikse neredz ar viņu nekādu baigo nākotni un izklaidējas
Tieši tā
12.08.2023 10:41 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Iemesli var būt 101. Varbūt viņai ir bailes vai pat iemesls domāt, ka finansiālā palīdzība no vecākiem pazudīs, ja izvāksies. Tik pat labi mamma vai abi vecāki īsti nevēlas nekur laist. Varbūt viņa ļoti mīl savus vecākus un vēlas palikt, savas ģimenes cilvēks. Varbūt pieradums pie vietas. Vienkārši ērti dzīvot. Varbūt nevēlējās dzīvot viena (šis par to ka neizvācās viena). Varbūt bailes no pārmaiņām. Varbūt neredz ar to čali nākotni, nav ko čakarēties. Varbūt vienkārši saprot, ka ja sāks izvākšanās procesu, tad tā nav maza lieta, ja dara tad dara to ar īsto cilvēku un pārvācās skaidri zinot, ka atpakaļ vairs nevāksies.
Tik pat labi, var būt visi iemesli kopā un viņa saprot, ka pagaidām dzīve tā ir labāka.
Ja jau viņi kopā ir 4 gadus, tad jau sen bija jābūt tādām attiecībām kur var runāt par visām lietām. Gan par bailēm, gan par šādiem iemesliem, par visu. Te nav jāmeklē atbilde forumā, jo tiešām iemesli var būt 101, bet gan jājautā pašam skuķim. Mēs atbildi nezināsim.
12.08.2023 08:00 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
Man šķiet ka problēma varētu būt tajā, ka sieviete nevēlas pārvākties uz citu dzīves vietu, kas atrodas citā pilsētā/rajonā. Teiksim viņa ir pieradusi dzīvot Agenskalnā, a viņai pekšņi jāparvacas uz Pļavniekiem, kas ir cits rajons, kas viņai varētu nepatikt,jo ir nepazīstams, jeb vnk nepatīk. Varbūt tās jaunās mājas būtu ļoti tālu no vecāku mājām? Teiksim cita pilsēta, no Rīgas uz Jūrmalu vai citur ? Varbūt sieviete negrib dzīvot tālu prom no vecākiem, bez vecāku palidzibas?
12.08.2023 04:38 |
 
Reitings 219
Reģ: 24.07.2023
Peikrītu, ka būtu jāmēģina no tās meitenes saprast iemeslu, kāpēc viņa tā, jo izklausās, ka tie iemesli var būt daudz un dažādi.. Varbūt viņa grib sakrāt naudu un tāpēc negrib izvākties, varbūt baidās no pārmaiņām u.c.
11.08.2023 21:45 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Es domāju, ka meitene visdrīzāk nav pieaugusi, nevaru iedomāties, ka 24 gadīga jauna sieviete dzīvo kopā ar vecākiem, neatkarīgi no tā, vai ir otra puse, vai vieno ģimenes bizness. Saprotu, īstermiņa variants, ka sanāca tā, bet līdz pat 24 gadiem nav bijušas domas pat izvākties un sākt savu ko, pavisam dīvaini. Brāļa vietā apdomātos, vai ar šādu meiteni ir vērts domāt par tālāku nākotni, jo citādi var sanākt apprecēt mazu, kaprīzu meiteni, kurai viss jābaksta, nevis pieaugušu sievieti, kurai ir savas domas, savi uzskati.
11.08.2023 20:30 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Nu varbūt viņa vienkārši neredz ar tavu brāli kopīgu ģimenes dzīvi un vienkārši pavada ar viņu laiku aiz nav ko darīt un pa to laiku gaida “īsto”. Tas būtu ticamākais variants un ģimene un palīdzēt šeit vienkārši spēlē atrunas lomu. Ja čalis uzceļ māju, ir mašīna, nauda, īsti nebūtu par ko satraukties , jo nebūtu jau jādzīvo nosistā dzīvoklī, vienkārši čikse neredz ar viņu nekādu baigo nākotni un izklaidējas
11.08.2023 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Nu iespējams, ka meitene pati nejūtas finansiāli droši iet prom (ja aizies, vecāki moš finansiāli neuztures).
Bet es vairåk gan sliektos domāt, ka nav pārliecināta par attiecibam un vai to uzskata par kko nopietnu nakotnei. Es arī ar vienu draugu negribeju sakt kopa dzivot (ari laika, kad vel stajos tik uz savam kajam). Ne jau nauda vai tml lietas bija problema. Bet tas, ka ilgtermina neredzeju vinu sev blakus.
11.08.2023 18:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kalnos @ 11.08.2023 18:09
Ko nozīmē dēļ draudzenes ?? nevis sevis vai savas dzīves dēļ bet tikai draudzenes dēļ? Tas apriori uzliek tādu ka nez parādu morālo viņai bezmaz. Kas par murgu

Un tad kad egoistiski darītu tikai sev, tad būtu labāk?
Ko tu piesienies tiem tekstiem?
11.08.2023 18:17 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Moliee @ 11.08.2023 18:06

Kaut kā tie gadi paskrējuši, pa šiem gadiem visvairāk bralim tas dzinulis darīt kaut ko, izsisties pašam bija dēļ draudzenes, lai viss būtu
Viss jau no finansiāla viedokļa attiecibas ari būtu
Ko nozīmē dēļ draudzenes ?🥺 nevis sevis vai savas dzīves dēļ bet tikai draudzenes dēļ? Tas apriori uzliek tādu ka nez parādu morālo viņai bezmaz. Kas par murgu
11.08.2023 18:09 |
 
Reitings 8
Reģ: 11.08.2023
Kalnos @ 11.08.2023 18:06
Ja meitenes vecāki nebūtu turīgi ,un neatbalstītu meita finansiāli ,bet viņa strādātu par nelielu algu vai brālis arī tad gribētu dzīvot kopā?

Brālis pats visu ir sasniedzis un šobrīd patiešām var teikt, ka pa gadiem ir izaudzis acu priekšā
11.08.2023 18:08 |
 
Reitings 8
Reģ: 11.08.2023
.Eksperte. @ 11.08.2023 17:58

Kā viņi tā 4 gadus nodzīvoja diez? Man liekas šausmīgi daudz. Varbūt meitene neredz nekādus bonusus pārvācoties. Īpaši ja ar vecākiem labas attiecības un visu nodrošina.

Kaut kā tie gadi paskrējuši, pa šiem gadiem visvairāk bralim tas dzinulis darīt kaut ko, izsisties pašam bija dēļ draudzenes, lai viss būtu
Viss jau no finansiāla viedokļa attiecibas ari būtu
11.08.2023 18:06 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ja meitenes vecāki nebūtu turīgi ,un neatbalstītu meita finansiāli ,bet viņa strādātu par nelielu algu vai brālis arī tad gribētu dzīvot kopā?
11.08.2023 18:06 |
 
Reitings 8
Reģ: 11.08.2023
Kalnos @ 11.08.2023 17:46
Es joprojām neizprotu to -priecājamies ka vecāki viņu finansiāli atbalsta .Jums kāda daļa gar viņas finansēm? Viņa jums naudu prasa vai ir uzturama?

Tas bija vairāk domāts tā ka pašiem vecāki nekā nepalīdzēja, un būtībā abi ar brāli izsitāmies no 0
Tādēļ prieks, ka ir tik atbalstoša ģimene, tikai šajā gadījumā jau izskatas ka diemžēl meitene parak pie vecāku ligzdas piekerusies
11.08.2023 18:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Moliee @ 11.08.2023 17:22

Kopā ir 4 gadus, arī pie mums ir bijusi ciemos uz vairākām dienām, palīdzējusi ar bērniem tikt galā, ļoti saimnieciska un gatavo ēst pat labāk par mani, lai gan ģimenes dzīvē ar bērniem un vīru esmu 10+ gadus. Brālim savas pārdomas nekā neteicu nevēlējos lai ietekmējas un izlemj mana sacītā dēļ kaut ko, bet drīzāk sliecos uz to ka meitene ir pilnīgi pie vecakiem majas un ka nav pašai vispar prasmes patstāvīgi vadīt savu dzīvi,nezinu ka tur majas paši dzīvo, bet domaju ka liela kontrole no vecakiem, nevaru iedomāties ka tagad jaunieši uzsāk savu dzīvi,jo pati uzsaku agri dzivot patstāvīgi, gan strādāt, gan vīrs uzradās, sakam dzivot kopā un apprecējāmies. Varbut tagad jaunieši daži ir vairāk pie majam tendēti palikt, it īpaši ja vecaki nodrošina visu.

Kā viņi tā 4 gadus nodzīvoja diez? Man liekas šausmīgi daudz. Varbūt meitene neredz nekādus bonusus pārvācoties. Īpaši ja ar vecākiem labas attiecības un visu nodrošina.
11.08.2023 17:58 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Aldis30 @ 11.08.2023 17:30
Galvenokārt finanses, vienam pašam dzīvot Rīgā ir faking neizdevīgi. Ja vien nepelni vairāk par vidējo, 1.5k+ uz rokas.

Autore minēja, ka ir ģimenes uzņēmums un vecāki palīdz viņai finansiāli. Domāju šajā situācija tās finanses iespējams nebūtu noteicošais.
11.08.2023 17:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits