Tetovējumi=traumas?

 
Reitings 1148
Reģ: 15.07.2023
Kā jums šķiet, vai tetovējumi tiešām ir cilvēka ārēja traumas izpausme?
03.08.2023 22:09 |
 
Reitings 219
Reģ: 24.07.2023
Kenty @ 12.08.2023 21:44
nedomāju gan,daudzi zin ka noņemšana ir daudz sāpīgāka un atstāj rētas. Pagaidu tatoo ir uz isu bridi,bet tie kas uzliek isto zin ,ka tas ir mūžigi.Nav tie laiki,kad vietējā vartrumē uzdrukāja kādu burtu paši.Man vien meitene uztaisija jaunus.man tas likas kautkas nu nekas.,bet kad viņa stāstija ,ko viņai nozime viņas zimējumi sapratu,ka nozime tieši viņai ir loti dziļa,pec skata jau to nepateiks

Es tev piekrītu, protams, liela daļa to taisa nozīmes pēc un arī man liekas, ka tas ir labāk, jo tomēr paliek uz mūžu. Taču esmu sastapusi cilvēkus, kuriem skaistuma aspekts bijis noteicošais. Par statistiku, cik ieteilpst katrā no kategorijām es nevaru spriest, jo mans paziņu loks ir pārāk mazs vai specifisks, lai varētu spriest globāli. Galu galā nozīme un skaistums, kad runa ir par tetovējumiem ir diezgan saistītas lietas, jo abi ir svarīgi.
14.08.2023 18:12 |
 
Reitings 219
Reģ: 24.07.2023
Elīzīte12345 @ 12.08.2023 21:34

Tad uzreiz rodas jautājums, kāpēc tieši tetovējums, ja stilu var uzlabot ar daudziem citiem paņēmieniem, kuri nepaliek uz mūžu un ļauj cilvēkam pielāgoties gadījumā, ja, piemēram, tāds stils vairs nav modē?

Es nezinu, jāpajautā tiem, kas taisa izskata pēc. :D Gaumes lieta.
14.08.2023 18:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits