Vīrieša dzīvesvieta

 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Attiecībām ar vīrieti ievirzoties nopietnākā gultnē aktuāla kļūst pārcelšanās pie sava mīļotā. Kādai pēc Jūsu ieskatiem jābūt vīrieša dzīves vietai, uz kuru Jūs pārvāktos, lai uzsāktu kopdzīvi?
Izremontētam dzīvoklim padomju laiku daudzdzīvokļu mājā, dzīvoklim jaunā projektā - daudzdzīvokļu mājā, kotedžā, parastā privātmājā, kur vīrietis dzīvo ar māti, vai varbūt rezidencē? Vai kaut kādā īrētā dzīvoklī, kuru vīrietis dala ar dzīvokļa biedriem?
Kādai jābūt vīrieša dzīves vietai, lai attiecības nestu idilli?
29.07.2023 01:01 |
 
Reitings 2699
Reģ: 03.06.2023
Helita @ 31.07.2023 19:51
Vīrietim ir jābūt savai dzīvesvietai. Vienalga īrēts dzīvoklis, vai paša pirkts. Ja vīrietis grib nocelt čiepiņu, tad dzīvot pie mātes nav tas izdevīgākais variants.
Bet dzīvot pie mammas ir tik mega izdevīgi - Itālijas variants. Īrējot dzīvokli vai maksājot kredītu vairāk kā 1/3 daļa no algas aiziet tam. (Ja pelna vidējo)
Ziemā gandrīz 1/2. 😭
Piekrītu nodarboties ar seksu, kad mamma sēž blakus istabā ir 😭😭😭
Meitenēm šajā ziņā ir vieglāk, jo čaļi baigi uz to neiespringst (ja meiča dzīvo kopā ar muteri) ja vēl mamma ir hot Milfa - win/win
31.07.2023 19:59 |
 
Reitings 1591
Reģ: 11.04.2023
A30 threesome 😁
31.07.2023 20:06 |
 
Reitings 548
Reģ: 31.07.2023
Jāpelna vairāk. Vai jāprecās.
31.07.2023 20:12 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Obligāti jādzīvo atsevišķi no vecākiem. Īrēts vai pirkts īpašums, nav svarīgi. Tas atkarīgs no vecuma un finansiālajām iespējām. Normālā rajonā un ne bomžatņiks. Vislabāk, ja katram ir savs īpašums un var izvēlēties, kurā dzīvot. Otru vienmēr var izīrēt.
Draudzene sāka tikties ar puisi, kas dzīvo pie mammas. Runāja, ka drīz meklēšot abiem savu vietiņu. Nu jau 3. gadu draudzene par to sapņo, čalis itkā piekrīt, bet viņam kopumā ērti. Saka, ka īre esot nenormāli dārga un varot iekrāt naudu. Diemžēl tā arī iekrājis neko nav :) Man tas liek domāt par nenopietnu vīrieti, kas negrib dzīvot pieaugušo dzīvi.
31.07.2023 22:24 |
 
Reitings 1591
Reģ: 11.04.2023
SALOMEJA @ 31.07.2023 22:24
Obligāti jādzīvo atsevišķi no vecākiem. Īrēts vai pirkts īpašums, nav svarīgi. Tas atkarīgs no vecuma un finansiālajām iespējām. Normālā rajonā un ne bomžatņiks. Vislabāk, ja katram ir savs īpašums un var izvēlēties, kurā dzīvot. Otru vienmēr var izīrēt.
Draudzene sāka tikties ar puisi, kas dzīvo pie mammas. Runāja, ka drīz meklēšot abiem savu vietiņu. Nu jau 3. gadu draudzene par to sapņo, čalis itkā piekrīt, bet viņam kopumā ērti. Saka, ka īre esot nenormāli dārga un varot iekrāt naudu. Diemžēl tā arī iekrājis neko nav :) Man tas liek domāt par nenopietnu vīrieti, kas negrib dzīvot pieaugušo dzīvi.

ja 3gadus draudzenei ir čalis, kurš dzīvo ar mammu, tad draudzeni viss apmierina 👍
31.07.2023 22:31 |
 
Reitings 1770
Reģ: 01.02.2023
SALOMEJA @ 31.07.2023 22:24
Obligāti jādzīvo atsevišķi no vecākiem. Īrēts vai pirkts īpašums, nav svarīgi. Tas atkarīgs no vecuma un finansiālajām iespējām. Normālā rajonā un ne bomžatņiks. Vislabāk, ja katram ir savs īpašums un var izvēlēties, kurā dzīvot. Otru vienmēr var izīrēt.
Draudzene sāka tikties ar puisi, kas dzīvo pie mammas. Runāja, ka drīz meklēšot abiem savu vietiņu. Nu jau 3. gadu draudzene par to sapņo, čalis itkā piekrīt, bet viņam kopumā ērti. Saka, ka īre esot nenormāli dārga un varot iekrāt naudu. Diemžēl tā arī iekrājis neko nav :) Man tas liek domāt par nenopietnu vīrieti, kas negrib dzīvot pieaugušo dzīvi.

Nenopietns čalis
31.07.2023 23:20 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
ja 3gadus draudzenei ir čalis, kurš dzīvo ar mammu, tad draudzeni viss apmierina 👍

Neapmierina 👍 Ļoti ticams, ka drīzumā pakos mantas.
01.08.2023 00:04 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Ja vien tas nav vienistabas dzīvoklis, bet, piemēram, privātmāja, tad neredzu neko sliktu, ja cilvēks, vienalga vīeietis vai sieviete, kas ir viens bez attiecībām, dzīvo pie kāda no vecākiem. Priekš kam viņam uz īri lieki tērēties, tikai tāpēc, ka tas skaitās “krutāk”. Un ne vienmēr tas nozīmē, ka Tevi kāds aptekalē un nevari būt patstāvīgs, viss atkarīgs no audzināšanas un apstākļiem. Svarīgi ir vai šis cilvēks ir ar mieru to mainīt, ja parādīsies nopietnas attiecības, vai arī plāno tā dzīvot līdz mūža galam.
01.08.2023 07:27 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Jānis Parastais @ 01.08.2023 07:27
Ja vien tas nav vienistabas dzīvoklis, bet, piemēram, privātmāja, tad neredzu neko sliktu, ja cilvēks, vienalga vīeietis vai sieviete, kas ir viens bez attiecībām, dzīvo pie kāda no vecākiem. Priekš kam viņam uz īri lieki tērēties, tikai tāpēc, ka tas skaitās “krutāk”. Un ne vienmēr tas nozīmē, ka Tevi kāds aptekalē un nevari būt patstāvīgs, viss atkarīgs no audzināšanas un apstākļiem. Svarīgi ir vai šis cilvēks ir ar mieru to mainīt, ja parādīsies nopietnas attiecības, vai arī plāno tā dzīvot līdz mūža galam.

Man gan šķiet, ka nav normāli, ja cilvēks nekad nav dzīvojis viens , tas norāda uz to , ka viņš nav pastāvīgs.
01.08.2023 07:48 |
 
Reitings 656
Reģ: 28.07.2023
Metaforaas @ 01.08.2023 07:48

Man gan šķiet, ka nav normāli, ja cilvēks nekad nav dzīvojis viens , tas norāda uz to , ka viņš nav pastāvīgs.

Tas jau atkarīgs no situācijas. Man, piemēram, ir viens čoms, kurš skaitās, ka dzīvo ar māti privātmājā, taču viņa ir darbaholiķe, mājās ir diezgan reti, lielākoties tik izgulēties. Kā viņš saka, viņu neviens nečubina, ēst taisa pats, istabas un drēbes mazgā pats utt. Ko tad tā patstāvība skaitās tikai tad, ja blakus aiz sienas nav neviena? Tad jau tie kas dzīvo daudzdzīvokļu namos nekad nav vieni, aiz sienas vienmēr kāds dzīvo.
01.08.2023 08:00 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Jānis Parastais @ 01.08.2023 08:00

Tas jau atkarīgs no situācijas. Man, piemēram, ir viens čoms, kurš skaitās, ka dzīvo ar māti privātmājā, taču viņa ir darbaholiķe, mājās ir diezgan reti, lielākoties tik izgulēties. Kā viņš saka, viņu neviens nečubina, ēst taisa pats, istabas un drēbes mazgā pats utt. Ko tad tā patstāvība skaitās tikai tad, ja blakus aiz sienas nav neviena? Tad jau tie kas dzīvo daudzdzīvokļu namos nekad nav vieni, aiz sienas vienmēr kāds dzīvo.

Man šķiet, ka parasti tas nospēlē uz cilvēka vēlmi dzīvē iet uz priekšu. Ja par īri nav jāmaksā, mamma turklāt vēl arī ēdienu sapērk u.tml., tad pašam sava alga var šķist lielāka, nekā tā faktiski ir. Dzīve ir ērta. Kāpēc tiekties uz kaut ko vairāk?
01.08.2023 09:06 |
 
Reitings 876
Reģ: 27.07.2020
Ja ir labi uzturēts plašs dzimtas īpašums, vākties ārā vākšanās nešķiet pārāk racionāli.
01.08.2023 09:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man ir viens paziņa. Vīrietis, tulīt paliks 30. Dzīvo laukos pie mātes un patēva, viņiem liela māja, saimniecība. 1x mēnesī brauc uz pilsētu haltūriņā nopelnīt 25€. Izmācijies bakalauru IT. Visu laiku domāju, ka varbūt tur saimniecībā palīdz kaut ko un tā. Un pagājušogad, kad kopīgi tur svinējām jāņus ar viņa visu famīliju tajā lielajā saimniecībā, izrādās, ka viņš neko tur nedara. Un ja dara, tad tikai tad, ja baigi palūdz. Ikdienā spēlē datorspēles. Vecāki uztur 30 gadīgu cilvēku, jo arī tā haltūra tagad vairs viņam nebūs.
Ik pa laikam iedomājos, kapēc cilvēks sev tādu likteni izvēlas.
01.08.2023 09:34 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
.Eksperte. @ 01.08.2023 09:34
Man ir viens paziņa. Vīrietis, tulīt paliks 30. Dzīvo laukos pie mātes un patēva, viņiem liela māja, saimniecība. 1x mēnesī brauc uz pilsētu haltūriņā nopelnīt 25€. Izmācijies bakalauru IT. Visu laiku domāju, ka varbūt tur saimniecībā palīdz kaut ko un tā. Un pagājušogad, kad kopīgi tur svinējām jāņus ar viņa visu famīliju tajā lielajā saimniecībā, izrādās, ka viņš neko tur nedara. Un ja dara, tad tikai tad, ja baigi palūdz. Ikdienā spēlē datorspēles. Vecāki uztur 30 gadīgu cilvēku, jo arī tā haltūra tagad vairs viņam nebūs.
Ik pa laikam iedomājos, kapēc cilvēks sev tādu likteni izvēlas.

Man arī ir viens tāds paziņa, tikai tūlīt jau būs 40. Nezinu, ko viņš tajā saimniecībā dara vai nedara, bet tiklīdz es no viņa dzirdēju vārdu "datorspēles" tā man godīgi sakot arī palika vienalga.
01.08.2023 12:18 |
 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
greece @ 01.08.2023 12:18

Man arī ir viens tāds paziņa, tikai tūlīt jau būs 40. Nezinu, ko viņš tajā saimniecībā dara vai nedara, bet tiklīdz es no viņa dzirdēju vārdu "datorspēles" tā man godīgi sakot arī palika vienalga.

Es zinu tādu pašu, kas dzīvo mātes lauku mājā ar savu veceni vai mīļāko, bet ir 50 + gadu... Tā kā, es nebrīnos, Latvijā tā mēdz notikt. Droši vien nespēj atsevišķi dzīvot, vai nevēlas, jo tad ir jāpērk atsevišķs dzīvoklis vai jāmaksā īre. Tajā pārītī neviens neko nav iegādājis, tikai vecenei kaut kāda attālāka radiniece atstāja dzīvokli citā pilsētā, kuru šī esot ielikusi pansionātā.
01.08.2023 12:47 |
 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Ok, es nekritizēju, piemēram, studentus, vai young adults, kuri vēl studē vai meklē sevi darba tirgū, tādēļ dzīvo pie vecākiem vai vecvecākiem, bet tie divi manis aprakstītie iepriekšējā komentārā ir vienkārši briesmīgi, bezkaunīgi cilvēki... Izmanto vecākus ļaudis, lai gan pašiem jau varētu būt pāri 55.
01.08.2023 12:50 |
 
Reitings 2699
Reģ: 03.06.2023
Laumene @ 01.08.2023 12:47

Es zinu tādu pašu, kas dzīvo mātes lauku mājā ar savu veceni vai mīļāko, bet ir 50 + gadu... Tā kā, es nebrīnos, Latvijā tā mēdz notikt. Droši vien nespēj atsevišķi dzīvot, vai nevēlas, jo tad ir jāpērk atsevišķs dzīvoklis vai jāmaksā īre. Tajā pārītī neviens neko nav iegādājis, tikai vecenei kaut kāda attālāka radiniece atstāja dzīvokli citā pilsētā, kuru šī esot ielikusi pansionātā.
Ļoti bieži ir ka vecie vairs nevar māju uzturēt nedz finansiāli nedz fiziski un tad jaunie palīdz.
Man jaunākais brālēns šādi dzīvo, 2 ģimenes, 2 saimnieces - nav ideāli, bet nav arī tas sliktākais. Jo ieguvēji ir abi. (Ja var to mentāli izturēt ) Savādāk tiem vecajiem pensionāriem vienīgā alternatīva ir lēts maziņš dzīvoklīts vai pansionāts ko nevienam nenovēlu.
Pats negribētu šādu variantu.
01.08.2023 12:53 |
 
Reitings 2151
Reģ: 22.02.2023
Laumene @ 30.07.2023 18:57

Principā saprotu, ja bērniem pieaugušā vecumā uz laiku pazūd pamats zem kājām, tiek uzteikts īres līgums vai jāpārceļas starp valstīm, kādu laiku var padzīvot pie vecākiem, ja ir brīva telpa, bet zinu, ka daudziem tas ir kļuvis ilgstoši kā dzīves stils - dzīvot pie vecākiem daudzus gadus. Man šķiet, kaut kur izskanēja informācija medijos, ka Rinkēvičs ir dzīvojis tik pie mātes esot Latvijā.
Nu bet no otras puses...Mana krustmāte viena dzīvo 2stāvu mājā, principā viņa apdzīvo tikai 1 istabu un virtuvi.
Tikmēr brālēns īrē dārgu dzīvokli, kurā faktiski tikai pārnakšņo. Retu reizi varbūt kādu brūti atved, vai ar draugiem pasēž.
Man neliktos nepareizi, ja viņš dzīvotu mātes mājā, tajā 2.stāvā principā kā atsevišķs dzīvoklis.
01.08.2023 13:34 |
 
Reitings 1591
Reģ: 11.04.2023
Vienalga 1 istabas dzīvoklis vai plaša villa, dzīvošana pie vecākiem nozīmē, ka vīrietis ir memļaks.
Protams, ka aizejot dzīvot pie vīrieša uz villu dzīve saldāka, jo vīrieša tēriņus apmaksā turīgie vecāki + pēc nāves labs mantojums. win win.
Šobrīd lai tiktu pie sava normāla īpašuma jābūt vīrietim ar olām, 100+ tūkstošus nopenīt nav joka lieta un bankas nevienam bezdarbniekam/ memļakam tādu summu arī nedod.
01.08.2023 13:42 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
greece @ 01.08.2023 09:06

Man šķiet, ka parasti tas nospēlē uz cilvēka vēlmi dzīvē iet uz priekšu. Ja par īri nav jāmaksā, mamma turklāt vēl arī ēdienu sapērk u.tml., tad pašam sava alga var šķist lielāka, nekā tā faktiski ir. Dzīve ir ērta. Kāpēc tiekties uz kaut ko vairāk?

Piekrītu, visbiežāk tomēr tie kas dzīvo ar vecākiem 30+ viņiem tā ērti , neko nesaku ,ja padzīvo pie vecākiem un iekrāj piemēram savām mājoklim. Tomēr cilvēks daudz ko vairāk iemācās dzīvojot viens.
01.08.2023 13:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits