Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā mīlestība

 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
17gadus atpakał iepazinos ar puisi, kurš kłuva par manu pirmo un īsto mīlestību. Ir pagājuši kādi 15gadi kopš esam škīrušies. Abiem ir bērni, izjukušas attiecības, ex vīri un sievas, karoč bagāžas lielas. Visus šos gadus esam kontaktā, sazvanamies, parunājam, esam draugi, “paraudam” viens otram uz pleca. Ne vienam, ne otram nav sanācis vairs būt īsti laimīgiem nākošajās attiecībās. Izškīrāmies, jo jauni un stulbi. Visās savās attiecībās, vīrietī, meklēju vińu, meklēju tās sajūtas, kas man bija ar vińu. Bet nav. Un ja nav, es nespēju ar to cilvēku ilgi būt kopā, max 2-3G un saprotu, ka vnk nebūs. Nezinu, ko gribu dzirdēt. Varbūt kādam/kādai ir izdevies savilkt cełus atkal kopā ar savu īsto pēc daudziem, daudziem gadiem? Sēžu un raudu un dusmojos, ka dzīve tik netaisnīgi aizveda katru uz savu pusi. Sāp sirds.
24.07.2023 21:07 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
dzīve tik netaisnīgi aizveda katru uz savu pusi.

Meli, jūs paši jeb viens no abiem to Izdomāja. Beidz vainot dzīvi un uzņemies atbildību par saviem lemumiem.
24.07.2023 21:13 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Jā, zini vairākus šādus gadījumus, kur pēc gadiem atkal izveido attiecības ar visiem bērniem. Kas jums traucē būt kopā? Izstāsti viņam, kā jūties. Ko Tu vari zaudēt? Draugu, kam paraudāt uz pleca? Bet vai šādi mokoties ir labāk?
24.07.2023 21:17 |
 
Reitings 238
Reģ: 17.05.2022
Jūs neesat nodibinājusi citas ilgstošas attiecības, jo emocionāli arvien esat piesaistīta tam pirmajam puisim un, tā kā esat kontaktā, arī neļaujat sev emocionāli šo saiti pārtraukt. Te ir tikai 2 scenāriji, ja vien tiešām nevēlaties turpināt stagnēt uz vietas:
1) pateikt viņam, kā jūtaties un viņš vai nu atbildēs ar to pašu, vai nē - jebkurā gadījumā tā būs virzība uz priekšu, jo arī atteikuma gadījumā jums tas kalpos kā wake-up Call,
2) pārtraukt kontaktu ar šo cilvēku, jo pretējā gadījumā, to turpinot, Jūs emocionāli nekādi nevarat šo saikni pārraut un atvērt durvis citām stāstam ar citu personu.
Jā, abi soļi prasa lielu saņemšanos. Tomēr tikai rīcība var Jums palīdzēt tikt ārā no neziņas.
24.07.2023 21:29 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Linduxis @ 24.07.2023 21:29
Jūs neesat nodibinājusi citas ilgstošas attiecības, jo emocionāli arvien esat piesaistīta tam pirmajam puisim un, tā kā esat kontaktā, arī neļaujat sev emocionāli šo saiti pārtraukt. Te ir tikai 2 scenāriji, ja vien tiešām nevēlaties turpināt stagnēt uz vietas:
1) pateikt viņam, kā jūtaties un viņš vai nu atbildēs ar to pašu, vai nē - jebkurā gadījumā tā būs virzība uz priekšu, jo arī atteikuma gadījumā jums tas kalpos kā wake-up Call,
2) pārtraukt kontaktu ar šo cilvēku, jo pretējā gadījumā, to turpinot, Jūs emocionāli nekādi nevarat šo saikni pārraut un atvērt durvis citām stāstam ar citu personu.
Jā, abi soļi prasa lielu saņemšanos. Tomēr tikai rīcība var Jums palīdzēt tikt ārā no neziņas.

Nav tā, ka Mēs esam regulārā kontaktā, varam nerunāt gadu, divus, Abi mēgina to dzīvi dzīvot kaut kā. Un godīgi, es negribu ar vińu nekontaktēties. Es negribu no vińa atteikties. Jā, jā, manis pašas vaina tad, bet nespēju no vińa atteikties. Pēc visiem failed mēginājumiem būt attiecībās, es zinu, ka tieši vińš bija mans cilvēks. Un nav tik easy- davai esam kopā. Tā notiek tikai filmās. Tikai ar vińu man ir taureńi, tikai vińš ir kā mana miera osta. Nebiju vińu loti Sen satikusi. Satiku nedēłu atpakał, un viss ir atpakał, sirds atdzīvojās. 15gadus nebiju raudājusi dēł vīriešiem. And here I am, crying over him.
24.07.2023 21:46 |
 
Reitings 238
Reģ: 17.05.2022
ReReReRe @ 24.07.2023 21:46

Nav tā, ka Mēs esam regulārā kontaktā, varam nerunāt gadu, divus, Abi mēgina to dzīvi dzīvot kaut kā. Un godīgi, es negribu ar vińu nekontaktēties. Es negribu no vińa atteikties. Jā, jā, manis pašas vaina tad, bet nespēju no vińa atteikties. Pēc visiem failed mēginājumiem būt attiecībās, es zinu, ka tieši vińš bija mans cilvēks. Un nav tik easy- davai esam kopā. Tā notiek tikai filmās. Tikai ar vińu man ir taureńi, tikai vińš ir kā mana miera osta. Nebiju vińu loti Sen satikusi. Satiku nedēłu atpakał, un viss ir atpakał, sirds atdzīvojās. 15gadus nebiju raudājusi dēł vīriešiem. And here I am, crying over him.
ReReReRe @ 24.07.2023 21:46

Nav tā, ka Mēs esam regulārā kontaktā, varam nerunāt gadu, divus, Abi mēgina to dzīvi dzīvot kaut kā. Un godīgi, es negribu ar vińu nekontaktēties. Es negribu no vińa atteikties. Jā, jā, manis pašas vaina tad, bet nespēju no vińa atteikties. Pēc visiem failed mēginājumiem būt attiecībās, es zinu, ka tieši vińš bija mans cilvēks. Un nav tik easy- davai esam kopā. Tā notiek tikai filmās. Tikai ar vińu man ir taureńi, tikai vińš ir kā mana miera osta. Nebiju vińu loti Sen satikusi. Satiku nedēłu atpakał, un viss ir atpakał, sirds atdzīvojās. 15gadus nebiju raudājusi dēł vīriešiem. And here I am, crying over him.
ReReReRe @ 24.07.2023 21:46

Nav tā, ka Mēs esam regulārā kontaktā, varam nerunāt gadu, divus, Abi mēgina to dzīvi dzīvot kaut kā. Un godīgi, es negribu ar vińu nekontaktēties. Es negribu no vińa atteikties. Jā, jā, manis pašas vaina tad, bet nespēju no vińa atteikties. Pēc visiem failed mēginājumiem būt attiecībās, es zinu, ka tieši vińš bija mans cilvēks. Un nav tik easy- davai esam kopā. Tā notiek tikai filmās. Tikai ar vińu man ir taureńi, tikai vińš ir kā mana miera osta. Nebiju vińu loti Sen satikusi. Satiku nedēłu atpakał, un viss ir atpakał, sirds atdzīvojās. 15gadus nebiju raudājusi dēł vīriešiem. And here I am, crying over him.
Es uzskatu, ka sliktāk par dzīvošanu ciešanās un neziņā par otra jūtām 17 gadus, ir dzīvot tādās sajūtās 17 gadus un 1 dienu. Jūsu pašas izvēle ir to pārtraukt vai turpināt. Neviens cits to nevar Jūsu vietā izdarīt.
24.07.2023 22:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kas tieši jums liedz būt kopā?
24.07.2023 22:01 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Vai nu jūs esat īstie, vai arī to visu iestāsti sev. Dažkārt mēdz būt, kad atmiņas un tās pirmās sajūtas aizprojām kvēlo sevī , un tās ir trauslas sajūtas, kuras nespētu neviens aizstāt, bet arī nevajag tā būt, jo tad citās attiecībās tu pielīdzini it visur viņu un nevari saņemties būt laimīga un redzi visos mīnusus, jo tava mīlestība pirmā bija perfekta visiem taviem taureņiem. Tam visam būtu jāpaliek aiz muguras, bet ja tā nenotiek, tad tā mīlestība ir neizdzēšama, un iespējams tev ir jāizrunājas. Piemēram, pamēģināt vienu dienu kopā tieši tādu, kāda visvairāk jums ir palikusi atmiņā jaunības gados, uzrīkot tieši tādu dienu pēc vairākiem gadiem, un tad vairāk izjutīsiet , vai tas tik tiešām ir īsti un nepieciešami.
25.07.2023 00:03 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Faking bēdīgi īstenībā. Bet arī radās jautājums - kas liedz būt kopā, ja abi šķīrušies?
Uzskatu, ka tev tiešām jāpasaka viņam savas sajūtas, atraidījuma gadījumā, protams, būs sāpīgi, bet vismaz zināsi un nelolosi veltas cerības, un kas zin, varbūt tad arī ar laiku pāries tas, ka gribi tieši tādas sajūtas, kā bija ar viņu. Un nav teikts, ka zaudēsi ar viņu sakarus pavisam. Nemāku izteikties, bet cerams domu saprati
25.07.2023 00:15 |
 
Reitings 1128
Reģ: 15.07.2023
Domāju, ka šī tēma lieti iederētos arī manis izveidotajā "Izskriešanās" diskusijā, bet nu labi.
25.07.2023 00:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es uzskatu, ka sliktāk par dzīvošanu ciešanās un neziņā par otra jūtām 17 gadus, ir dzīvot tādās sajūtās 17 gadus un 1 dienu.

Es, savukārt, uzskatu, ka sliktāk ir dzīvot "Hamelionu rotaļu" tipa ilūzijās par brīnišķīgām beigām. 17 gadus viens otram nav bijuši vajadzīgi, tagad dzīvē neiet, saprata, ka nav sanācis kā gribēts, gremdējoties atmiņās izpīpēts, ka varbūt ar šito beigās saies, ja jau bija tik labi pirms 17 gadiem.
25.07.2023 18:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Man arī ir jautājums par to, kas īsti liedz jums būt kopā? Ja abiem ir jūtas, tad šķēršļus var pārvarēt, ja grib. Es nevaru iedomāties, kas tik šausmīgs varētu traucēt, lai nebūtu kopā. Daudzi kilometri starpā - to var pārvarēt. Abiem nav ģimeņu - tas tad atkrīt. Kaut kādi iekšējie emocionālie šķēršļi - tad jāstrādā ar tiem, ja ir vēlme.
Izanalizē, vai tās ir tavas ilūzijas un atmiņas par foršajiem laikiem, vai arī tiešām jūtas. Jo bieži tas tēls no pagātnes liekas tik labs, ideāls, bet tajā pašā laikā tu aizmirsti trūkumus. Ja ir jūtas, tad virzi attiecības uz priekšu, lai noskaidrotu, vai tas ir abpusēji. Ja nē, tad saņem sevi rokās un izmet viņu no savas dzīves. Saņemies un neesi cietēja. Tā visu dzīvi var nodzīvot, meklējot attaisnojumus, atsakoties sevi saņemt rokās un ciešot. Galu galā atceries ne tikai labo, bet arī to, kā dēļ jūs izšķīrāties.
25.07.2023 21:32 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Divi varianti.
1Vai nu ar viņu izrunājies((Škeršļu jums nav pēc būtibas),bet atceries ,tas kas jums bija pirms patsmitgadiem vairs nevar but tagad.Attiecības.sākas no jauna,un var nebūt tādas kādas agrāk.katrs gads ieliek cilvēkā savādāku pieredzi u.t.t.un tas maina cilvēku.
2.saglabā atmiņas to ko saglabā,bet atceries nekad vienādu cilvēku nav(ta pats viens var mainīties)atvadies un aizej.Atvadies no drauga ar cieņu un aizej savā dzīvē ar jaunu dvesmu.ar tīru sirdi.tikai tad spēsi izveidot kautko jaunu ilgstpejigu.pagātnē nav nākotnes
25.07.2023 21:55 |
 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Vai var uzzināt iemeslu kāpēc izšķīrāties?
25.07.2023 23:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits