Appreci tagad Kristu, jo tev ir jāglābj viņas gods!” Gobzems nikns uz Latvijas miljonāru, kas esot pavedinājis viņa bērnu māti

 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Ko domajat par šo visu.
https://jauns.lv/raksts/izklaide/566366-appreci-tagad-kristu-jo-tev-ir-jaglabj-vinas-gods-gobzems-nikns-uz-latvijas-miljonaru-kas-esot-pavedinajis-vina-bernu-mati
Ierakstā viņš apvaino “Delfin group” īpašnieku un padomes priekšsēdētāju Agri Evertovski ģimenes graušanā un savu bērnu mātes pavedināšanā.
“Šis raksts būs par vīrišķību un atbildību. Nošērojiet šo audzināšanas paraugstundu. Tagad, kad manu bērnu mātes gods ir aptraipīts, parādās galvenais varonis. Agris Evertovskis. Delfin group īpašnieks un padomes priekšsēdētājs.
30.06.2023 16:19 |
 
Reitings 253
Reģ: 18.03.2023
Kam tas ieraksts IG veltīts? Es tevi mazliet mīlu... Kristai?
14.08.2023 23:01 |
 
Reitings 721
Reģ: 13.05.2022
Ani23 @ 14.08.2023 16:46

Piekrītu, tie teksti diezgan šizo un nekā sensacionāla arī tur nav. Kristas draudzene bija manīta ēdam burgeru (ak, kādas šausmas!), Signei itkā patīk zelts (kādēļ viņu tur iesaista, vispār nav skaidrs, laikam tādēļ, ka neskrēja pie Gobzema pēc pirmā uzaicinājuma), piekrītu arī meitenei, kura rakstīja, ka savulaik pats dižojās kā pāvs ar pulksteņiem, mašīnām u.c. mantiskām vērtībām.
Apsūdzība izvarošanā vispār ir šaušana pār strīpu. Jā, internetā diezgan daudz sūdzību par jaunieti- gan par uzmākšanos, gan par agresīvu izturēšanos sab.transportā un citās publiskās vietās, bet nu apsūdzēt kādu izvarošanā, balstoties uz - viena tante atsūtīja, ka tāds gadījums ir bijis, ir par traku.

Ar to jaunieti bija milzu problēmas, kad vēl 3.ģimnāzijā mācijās, Bruksle cīnijās, lai neizslēdz no skolas un tā laikam bija pirmā reize, kad sabiedrība uzzināja, ka viņas un Gulbja dēls ir ar nopietnām psihes problēmām ( atpalicību) un tendenci uz vardarbību....
15.08.2023 00:07 |
 
Reitings 306
Reģ: 31.12.2022
NIKOLAA @ 15.08.2023 00:07

Ar to jaunieti bija milzu problēmas, kad vēl 3.ģimnāzijā mācijās, Bruksle cīnijās, lai neizslēdz no skolas un tā laikam bija pirmā reize, kad sabiedrība uzzināja, ka viņas un Gulbja dēls ir ar nopietnām psihes problēmām ( atpalicību) un tendenci uz vardarbību....

Lai kā es cienītu iekļaušanas politiku bērniem, tomēr ir situācijas, kurās vecākiem ir jābūt ar reālistisku skatu. Bērnu ar acīmredzamām problēmām sūtīt ģimnāzijā un noliegt diagnozi, nav prātīgi, nevienai no iesaistitajām pusēm tas nedod pienesumu. Tadiem bērniem ir nepieciešams strādāt ar pedagogiem, kuri ir īpaši apmācīti darbam ar šādiem bērniem, nevis jāgrūž prestižā skolā, kur nevienam nav ne laika, ne vēlēšanās ar šādu bērnu darboties….
15.08.2023 00:27 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
NIKOLAA @ 15.08.2023 00:07

Ar to jaunieti bija milzu problēmas, kad vēl 3.ģimnāzijā mācijās, Bruksle cīnijās, lai neizslēdz no skolas un tā laikam bija pirmā reize, kad sabiedrība uzzināja, ka viņas un Gulbja dēls ir ar nopietnām psihes problēmām ( atpalicību) un tendenci uz vardarbību....
tiesi tā .jau kad bija problēmas Gobzis atcerejās ,ka tas puisis eksistē,tieši tagad un ne agrāk,kad varēja kautko izdarīt. FB komentāros pavīdeja ,ka puisis jau kadu laiku ir ievietots pansionātā(Cik taisnība nezinu)
15.08.2023 00:33 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Kenty @ 15.08.2023 00:33
tiesi tā .jau kad bija problēmas Gobzis atcerejās ,ka tas puisis eksistē,tieši tagad un ne agrāk,kad varēja kautko izdarīt. FB komentāros pavīdeja ,ka puisis jau kadu laiku ir ievietots pansionātā(Cik taisnība nezinu)

Tā notiek tajās "smalkajās" aprindās. Visi ar visiem guļ, visiem ir kāds noslēpums, skeletu pilni skapīši un visi klusē, viss ir norma. Runā tikai tad, kad kādam sāk traucēt ikdienu. Gluži kā tagad, kad Krista grib sev gan bērnus, gan visu naudu, mantu, kas nav viņas. Tad sāk šķetināt pa vienam. No malas, protams, tas viss ir stulbi un nevajadzīgi. Bet ja tā paskatās no otras puses, kāpēc ne? Visi tikai grib darīt kaut kādas stulbas lietas un lai visi klusē. Es domāju, ka beigās tā arī paliks, Krista ar visu naudu un īpašumiem, bet Gobzems ar bērniem.
Padomāsim loģiski. Kad Gobzems bija savā puņķu ēšanas plaukumā ministrijā, tad viņš bija resns, neglīts, pārpīpējies vecis un Kristai tajā laikā no tāda jau bija diva bērni. Ja salīdzina kāds ir tagad, es teiktu ka diena pret nakti. Tiešām domājat, ka te visām forumā viņš likās pretīgs tad un dažām arī tagad, tad Krista ir kaut kāds izņēmums? Nauda un nekā nedarīšana izskaistina partneri. :D
15.08.2023 11:16 |
 
Reitings 3139
Reģ: 09.04.2023
Iespējams, baumas, bet esmu dzirdējusi no vairākiem cilvēkiem, ka daudzsološais advokāta kungs savas karjeras plaukumā esot stipri aizrāvies ar neatļautām vielām, un ir reibumā izlecis no dzīvokļa loga. Nebrīnītos, ja tagad notiek kas līdzīgs.
Arī, Krista nav nekāda balta, pūkaina aitiņa, un viņas māte jau nu noteikti ne. Laulība ar ex advokāta kungu bija aprēķina dēļ, un pie visa tika rūpīgi strādāts. Protams, žēl Kristu, jo nekāda nauda nav tā vērta, lai turpinātu sevi pakļaut briesmām un vardarbībai...
15.08.2023 12:00 |
 
Reitings 40461
Reģ: 20.07.2021
iiieviiite @ 14.08.2023 14:31

nu, tas ir vienīgais, ko viņš vēl var darīt..
bet jā, atgādina KivičLieni vīriešu dzimtē, tikpat labi nolasās šizofrēnijas pazīmes. labais papucis atradies, mhm. nesaprotu tos cilvēkus, kas viņu apbrīno un sūta slavas vēstules, ā, tas jau laikam viņa bijušais elektorāts. tikpat neizglītoti, kā agrāk.

Ļoti lielu daļu no slavas un atbalsta vēstulēm sacer un raksta pats Gobzems. Laikam iedvesmojies no Lienes Kivičas, tai arī katrā dzeršanās epizodē it kā fanītes raksta, cik viņa apbrīnojami skaista, tieva un iedvesmojoša, labestīga un cik daudz no viņas var mācīties.
Kas attiecas uz Gobzemu un viņa exeni, man šķiet, ka viņa sagaidīja, kamēr bērniem beigsies skola, un tad sāka organizēt evakuācijas pasākumu. Diemžēl neizdevās. Un visam, ko muld Gobzems, es atsakos ticēt. Viņš jūk prātā no domas, ka sievai ir draugi, ka viņai ir atbalsta grupa, kas cenšas palīdzēt. Ļoti ceru, ka līdz skolas sākumam bērni būs šķirti no Alda, kurš jau sācis sarunāties ar Čērčilu.
15.08.2023 12:05 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
latvjubarbija @ 15.08.2023 12:00
Iespējams, baumas, bet esmu dzirdējusi no vairākiem cilvēkiem, ka daudzsološais advokāta kungs savas karjeras plaukumā esot stipri aizrāvies ar neatļautām vielām, un ir reibumā izlecis no dzīvokļa loga. Nebrīnītos, ja tagad notiek kas līdzīgs.
Arī, Krista nav nekāda balta, pūkaina aitiņa, un viņas māte jau nu noteikti ne. Laulība ar ex advokāta kungu bija aprēķina dēļ, un pie visa tika rūpīgi strādāts. Protams, žēl Kristu, jo nekāda nauda nav tā vērta, lai turpinātu sevi pakļaut briesmām un vardarbībai...

Par ko žēl? Viņa taču pati izvēlējās dzīvot un precēties ar viņu, radīt divus bērnus. Es saprastu, ja pus gadu padraudzētos, saprastu ka ir idiots un ietu prom, bet neaizgāja un daudz gadus nodzīvoja kopā! Tiešām tik nabaga, ka nepamanīja?
Nekāds noslēpums jau nav par aizliegtajām vielām! Visi ko Jūs redzat TV ekrānos, uz skatuves, viņu deguni sastāv no šīm aizliegtajām vielām. Pašņaukt pulverīti viņu aprindās nav nekāds aizliegtais moments, tā visiem tur ir ikdiena!
15.08.2023 12:58 |
 
Moderators
Reitings 3718
Reģ: 13.11.2016
Par lēkšanu pa logu neesmu dzirdējusi, bet par vielu lietošanu jau pirms daudziem gadiem gan juristu aprindās runā.
15.08.2023 14:10 |
 
Patīk
Reitings 10323
Reģ: 18.09.2021
law7 @ 15.08.2023 14:10
Par lēkšanu pa logu neesmu dzirdējusi, bet par vielu lietošanu jau pirms daudziem gadiem gan juristu aprindās runā.

Tas varētu būt viens no faktoriem strauji pasliktinošajam mentālajam stāvoklim...
15.08.2023 16:12 |
 
Reitings 2004
Reģ: 22.02.2023
Ani23 @ 15.08.2023 00:27

Lai kā es cienītu iekļaušanas politiku bērniem, tomēr ir situācijas, kurās vecākiem ir jābūt ar reālistisku skatu. Bērnu ar acīmredzamām problēmām sūtīt ģimnāzijā un noliegt diagnozi, nav prātīgi, nevienai no iesaistitajām pusēm tas nedod pienesumu. Tadiem bērniem ir nepieciešams strādāt ar pedagogiem, kuri ir īpaši apmācīti darbam ar šādiem bērniem, nevis jāgrūž prestižā skolā, kur nevienam nav ne laika, ne vēlēšanās ar šādu bērnu darboties….
Bet kā tāds ir ticis uzņemts ģimnāzijā? Viņam pat vienkārša profenes programma nespīd. Tiešām traki, ka par naudu var visu.
15.08.2023 16:50 |
 
Reitings 40461
Reģ: 20.07.2021
LuckyStrike @ 15.08.2023 16:50
Bet kā tāds ir ticis uzņemts ģimnāzijā? Viņam pat vienkārša profenes programma nespīd. Tiešām traki, ka par naudu var visu.

Sarunāja ar direktoru un "skola uzņēmās svarīgu uzdevumu – integrēt sabiedrībā bērnu ar īpašām vajadzībām".
https://jauns.lv/raksts/zinas/79799-skandals-gimnazija-ietekmigu-vecaku-dels-piekauj-skolenu
15.08.2023 17:05 |
 
Reitings 1420
Reģ: 13.09.2021
Es vienīgā nesaprotu , kapēc tas Gobzems Signei piesējies. Kāda pie velna viņam starpība , ir vai nav viņa kopā ar savu vīru. Man vispār liekas slima tā Gobzema ņemšanās.
17.08.2023 18:48 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
Zebradivi @ 17.08.2023 18:48
Es vienīgā nesaprotu , kapēc tas Gobzems Signei piesējies. Kāda pie velna viņam starpība , ir vai nav viņa kopā ar savu vīru. Man vispār liekas slima tā Gobzema ņemšanās.
tagad ir paņemis pauzi.aptrūkās runājamais.Un noteikti Krista ir jau kautko uzsakusi
17.08.2023 20:21 |
 
Reitings 195
Reģ: 30.06.2023
Kenty @ 17.08.2023 20:21
tagad ir paņemis pauzi.aptrūkās runājamais.Un noteikti Krista ir jau kautko uzsakusi

tie ir bipolārie traucējumi. Pārgāja no maniakālas fāzes depresīvajā.
Pagaidīsim, attapsies un sūdi ventilātorā sekos.
17.08.2023 22:51 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
Big Bang Theory @ 17.08.2023 22:51

tie ir bipolārie traucējumi. Pārgāja no maniakālas fāzes depresīvajā.
Pagaidīsim, attapsies un sūdi ventilātorā sekos.
noteikti tā arī būs."grāmata"jaturpina,bet uz doto brīdi izskatās ,ka kautkas notiek, ar ko netaisās dalīties,kamer nebus rezultāts
17.08.2023 23:05 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Zebradivi @ 17.08.2023 18:48
Es vienīgā nesaprotu , kapēc tas Gobzems Signei piesējies. Kāda pie velna viņam starpība , ir vai nav viņa kopā ar savu vīru. Man vispār liekas slima tā Gobzema ņemšanās.

Nevienam nav starpības, bet tas lieliski atspoguļo kā mūsdienās lielākā daļa sieviešu kā arī vīriešu gatavi savu dzīvi upurēt un atļaut sevi pazemot aizmuguriski vai pat tieši krāpjot un uz to visu pievērt acis naudas dēļ!
18.08.2023 10:32 |
 
Reitings 1420
Reģ: 13.09.2021
kinderbueno @ 18.08.2023 10:32

Nevienam nav starpības, bet tas lieliski atspoguļo kā mūsdienās lielākā daļa sieviešu kā arī vīriešu gatavi savu dzīvi upurēt un atļaut sevi pazemot aizmuguriski vai pat tieši krāpjot un uz to visu pievērt acis naudas dēļ!

Bet kā jūs zinat , ka viņa piever acis vai ko tml. tas , ka neseko Gobzema vājprātam un nebļaustās internetā, kā arī tas, ka vēl nav izšķīrusi laulību neko nepasaka. Iespējams, viņa cītīgi gatavojas visam procesam, bet klusiņām , nebļaustoties. Un neatskaitoties Gobzemam. Es nezinu par viņiem neko. Bet zinu vienu, ka tā pilnigi nav neviena darīšana ko izlems darīt Signe. Gobzems aizgājis psihajā , jaucot savās attiecībās iekšā cilvēkus kas nedara tā kā viņš ir izdomājis.
Un nē es nepazīstu nevienu no viņiem, vienkārši tīri cilvēcīgi šķiet bēdīgi . Domāju, ka viņai tā jau nav viegli.
18.08.2023 11:49 |
 
Reitings 135
Reģ: 18.07.2023
Nu, par to krāpšanas faktu jau arī ir tikai Gobzema vārdi... Ja neko nejaucu (bet šis stāsts ir tik samežģīts, ka varbūt kļūdos), tad izskanēja, ka Gobzema sieva kopā ar Agri un Signi bija aizbraukusi uz Spāniju un mēģināja dabūt bērnus. Tas izklausās, ka tas pāris ir vienkārši Kristas draugi...
18.08.2023 11:57 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
kinderbueno teksts @ 14.08.2023 12:58[/quote
18.08.2023 11:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits