Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Erasmus+ pieredze (nesaistīti ar skolu)

 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Kāds šeit ir braucis "Erasmus+" jauniešu apmaiņas braucienā? Tādā, kas nav saistīts ar skolu (var piedalīties ikviens - pat, ja nav students).
Pastāstiet, kā bija, kā gāja. 😊
Pati pirmo reizi tādā lietā iesaistīšos. Mazliet "raustos", bet saprotu, ka nav ko sastresoties, jo kas gan TĀDS var notikt? Labāk priecāties, ka ir šāda brīnišķīga iespēja dota. Visvairāk gan uztraucos par angļu valodu, jo nav tā spožākā, kaut gan pēc kritērijiem, protams, atbilstu. Citādāk jau nepieteiktos. Bet nu...uz vietas jau arī var rast iespēju uzlabot. Tā tieši ir brīnišķīga iespēja to darīt. Galvenais ir nebaidīties un iesaitīties. Ar to iesaistīšanos ar' man vienmēr ir bijušas problēmas. Tad nu tagad brīnišķīga iespēja pārstāt baidīties un kļūt aktīvākai, nekā līdz šim.
30.06.2023 00:58 |
 
Reitings 106
Reģ: 12.02.2017
Esmu bijusi daudzos Erasmusos. Par angļu valodu neuztraucies, jo daudziem tur tā nav spīdoša. Atceros vienā projektā bija itāļu un poļu komandas, kur katrā tikai viens runāja angliski un pārejiem tulkoja. Un tici vai nē, bet ar tajiem angliski nerunājošajiem visvairāk visi sadraudzējās, viņi ne tikai angliski apguva, bet pat latviski utt. 😄 Bija ļoti jautri. Tā kā par valodu pilnībā nav jāuztraucas.
Ja ir iespēja, brauc!! Es vairs darba dēļ nevaru un ir diezgan skumji. Bet 18-19 gados braucu katru otro mēnesi, superīga pieredze.
30.06.2023 01:12 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Plus, man ir tendence par sevi domāt sliktāk, nekā ir. Gan jau, ka nav tik traki. Galvenais nevajag sadomāties, ka tagad nezin kas (briesmīgs) būs...
30.06.2023 11:35 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
lielabeta @ 30.06.2023 01:12
Esmu bijusi daudzos Erasmusos. Par angļu valodu neuztraucies, jo daudziem tur tā nav spīdoša. Atceros vienā projektā bija itāļu un poļu komandas, kur katrā tikai viens runāja angliski un pārejiem tulkoja. Un tici vai nē, bet ar tajiem angliski nerunājošajiem visvairāk visi sadraudzējās, viņi ne tikai angliski apguva, bet pat latviski utt. ? Bija ļoti jautri. Tā kā par valodu pilnībā nav jāuztraucas.
Ja ir iespēja, brauc!! Es vairs darba dēļ nevaru un ir diezgan skumji. Bet 18-19 gados braucu katru otro mēnesi, superīga pieredze.

Wow, cik forši! 🥺
30.06.2023 11:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits