Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvainākās iepazīšanās

 
Reitings 25
Reģ: 18.06.2023
Tīri ziņkāres pēc. Kādas jums vai jūsu draugiem/draudzenēm ir bījušas savādākās iepazīšanās ar pretējo dzimumu? Varbūt kāda beidzās laimīgi un ir izveidojies pāris?
21.06.2023 22:34 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
Tinder > nude beach > restorāns > sex pie viņas mājās, viss vienā dienā. Un pēcāk attiecības.
21.06.2023 22:49 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Man vienreiz sanāca kā filmās, kur vīrietis pieskrien un palīdz. 😁 Iestrēgu ar špiļķu lielveikala durvju caurumotā paklājā. Nereāls kauns bija, nozvērējos nekad vairs tās sasodītās kurpes nevilkt. 😁 Toties ieguvu simpātisku vīrieti. Kopā ilgi nebijām.
21.06.2023 23:03 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Kādu laiciņu atpakaļ,braucot no rīta uz darbu, iekļuvu nelielā avārijā ar auto. Kamēr stavējām uz ielas un gaidījām policiju,piestāja ar auto kāds vīrietis un centās iepazīties, atstāja savu tel.nr. un uzaicināja kafiju iedzert. Bet man tobrīd nu galīgi nevilka iepazīties 😅
21.06.2023 23:25 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Iepazinos ar puisi kad stradaju veikala, pajautaja vai pardodam lielas pakas ar redbull . :D un pirmaja satiksanas reize pajautaja lai iesmereju kaajas vinam ar baby oil 😁
21.06.2023 23:42 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Biju uz randiņu, kur vīrietis mani apvēma un es dabūju apmaksāt kopējo rēķinu.
22.06.2023 00:14 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Bija sagadīšanās, ka vienu un to pašu puisi satieku katru dienu pa vairākām reizēm. Mēs to abi piefiksējām un sākām viens otram uzsmaidīt tiekoties, pēc tam arī saruna izveidojās un tad sagājāmies kopā. ❤
22.06.2023 20:31 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Ēdu kebabu un pie manis piesēdās viens Latvijā bēdīgi slavens uzņēmējs, kurš teica, ka pirmo reizi redz sievieti, kas mierīgi apēd kebabu, neizmantojot salvetes 😀
Tad sāka lielīties ar visādiem stulbiem savas dzīves “sasniegumiem” un man galvā bija tikai viens vārds - Minhauzens 😀
22.06.2023 21:42 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Izgāju karstā vasaras dienā ārā ar diezgan īsu kleitu. Biju gandrīz jau pie pieturas, kad man tieši blakus uz ceļa blīkšķis. Avārija, viena mašīna ieskrēja otrai dupsī.
Labi, kam negadās, piegāju pie savas pieturas un gaidu autobusu.
No tām mašīnām izkāpj šoferi, palamājas, parunājas, sarunā laikam par saskaņoto, nu whatever. Beigās pienāk viens no viņiem klāt un cenšas ar mani iepazīties. Izrādās esot priekšējā mašīnā ieskrējis, jo aizskatījās uz manām garajām kājām 😄😄👌🏻
Jutos bezgala glaimota, un kājas man tiešām tīri tā neko 😂😅 bet tagad cenšos vairs nestirnot gar ceļa malām īsās kleitās 😅
Ar to čali vairs nekāds kontakts nebija, savu numuru nedevu, jo tajā laikā biju aizņemta 😂 bet interesants stāsts
22.06.2023 21:51 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
Manam labam draugam bija tā , ka gāja veikala un uzskrēja virsu meitenei , bija rokas grāmatas , studiju darbs un blabla. Protams , ka palīdzēja visu savākt un teica ka par to , ka viņai uzskrēja virsū uzaicināja uz kafiju.
Tagad ir kopā vairākus gadus un ir bērns
Tā ka filmās 😁👍
22.06.2023 23:06 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Centrāltirgū piestāju ar velo pēc dārzeņiem u. augļiem. Pieslēdzot savu velo 1 vīrietis uzrunāja mani un ieteica nomainīt veloslēdzeni 😄Nākot atpakaļ pieana velosipēda bij atstāts kartons ar tekstu-Uzraksti man. Es uzrakstiju,vārds pa vārdam un man bij finansiāls sponsors bez jebkādām seksuālām attiecībām. 😄
23.06.2023 00:18 |
 
Reitings 2686
Reģ: 03.06.2023
user90586 @ 23.06.2023 00:18
Centrāltirgū piestāju ar velo pēc dārzeņiem u. augļiem. Pieslēdzot savu velo 1 vīrietis uzrunāja mani un ieteica nomainīt veloslēdzeni ?Nākot atpakaļ pieana velosipēda bij atstāts kartons ar tekstu-Uzraksti man. Es uzrakstiju,vārds pa vārdam un man bij finansiāls sponsors bez jebkādām seksuālām attiecībām. ?
pagaidām labākais.
23.06.2023 00:28 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Es rakstīju ziņu draudzenei uz nr., kuru man nosauca viņas brālis pa telefonu. Vienu ciparu kļūdījos un tiku pie vīra 😄 sākumā bija vētrains romāns, abi bijām attiiecībās, šobrīd drīz20 g.laulībā ❤️
23.06.2023 01:15 |
 
Reitings 21708
Reģ: 18.08.2022
Londine @ 23.06.2023 01:15
Es rakstīju ziņu draudzenei uz nr., kuru man nosauca viņas brālis pa telefonu. Vienu ciparu kļūdījos un tiku pie vīra ? sākumā bija vētrains romāns, abi bijām attiiecībās, šobrīd drīz20 g.laulībā ❤️

Es ar reiz līdzīgi iepazinos!
Atrakstīja čalis uz WhatsApp,itkā bija rakstījis savam draugam ar kuru bija studejis universitates laikā kopā,bet tad nomainijis nr un pēc kada laika es pie tā nr tiku!
Tiešām tas bija weird ,jo bija līdzīga vecuma ,simpātisks un tādām pašām interesēm!
23.06.2023 09:58 |
 
Reitings 7382
Reģ: 09.09.2021
Lucida @ 22.06.2023 21:42
Ēdu kebabu un pie manis piesēdās viens Latvijā bēdīgi slavens uzņēmējs, kurš teica, ka pirmo reizi redz sievieti, kas mierīgi apēd kebabu, neizmantojot salvetes ?
Tad sāka lielīties ar visādiem stulbiem savas dzīves “sasniegumiem” un man galvā bija tikai viens vārds - Minhauzens ?

Kazanovskis? 😁
24.06.2023 17:46 |
 
Reitings 4127
Reģ: 14.04.2023
Kādu gadu biju noskatījusi vienu čali savā rajonā. Vienu vakaru, ejot pa ielu, atkal viņš man nāca pretī un es izdomāju uzrunāt. Teicu - čau, kā iet? Viņš pretī - mmm labi..mēs esam pazīstami?
Pateicu - neesam ,bet varam to izlabot. :D Un, pateicu viņam, ka es viņu jau vēroju kādu gadu un gribu iepazīties. Viss forši 😁
24.06.2023 19:28 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Par šo gadījumu joprojām abi iesmejam, precējušies. 😀 Biju uzaicināta uz ballīti vienā uzņēmumā. Draudzene uz to brīdi vēlējās mani ar kādu iepazīstināt un saslavēja kādu puisi vārdā Juris, kuram te jābūt, strādājot par veterinārārstu. Ballītē bija daudz nepazīstamu cilvēku, visi viens ar otru sāka pamazām iepazīties, pienāca arī mana kārta, kad kāds puisis nosauca savu vārdu - Juris. No skata tiešam glīts, apsēdāmies pie galda blakus un sākām pļāpāt. Es gribot iepatikties, daudz runāju par dzīvniekiem, kā man tie patīk, ka pašai ir arī kaķis un suns bijis, kā par tiem rūpējos. Viņš arī padalījās par pieredzi ar mājdzīvniekiem, bet tad saka, ka saprotot, ka man laikam ļoti patīk sava veterinārārstes profesija, vai varam parunāt arī par citām tēmām? Es nosarku bietē un saku, ka neesmu vetārsts, bet man pateica, ka viņš ir tas vetārsts un es speciāli uzturēju kopīgu sarunu tematu. Viņš arī sāka smieties, sakot, ka ir būvprojekta vadītājs, nevis vetārsts. Izrādījās, ka Juris - vetārsts nemaz nebija atnācis, bet šis bija cits Juris, kuram vienkārši sakrita vārds. 😀
25.06.2023 01:43 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
karenmil @ 25.06.2023 01:43
Par šo gadījumu joprojām abi iesmejam, precējušies. ? Biju uzaicināta uz ballīti vienā uzņēmumā. Draudzene uz to brīdi vēlējās mani ar kādu iepazīstināt un saslavēja kādu puisi vārdā Juris, kuram te jābūt, strādājot par veterinārārstu. Ballītē bija daudz nepazīstamu cilvēku, visi viens ar otru sāka pamazām iepazīties, pienāca arī mana kārta, kad kāds puisis nosauca savu vārdu - Juris. No skata tiešam glīts, apsēdāmies pie galda blakus un sākām pļāpāt. Es gribot iepatikties, daudz runāju par dzīvniekiem, kā man tie patīk, ka pašai ir arī kaķis un suns bijis, kā par tiem rūpējos. Viņš arī padalījās par pieredzi ar mājdzīvniekiem, bet tad saka, ka saprotot, ka man laikam ļoti patīk sava veterinārārstes profesija, vai varam parunāt arī par citām tēmām? Es nosarku bietē un saku, ka neesmu vetārsts, bet man pateica, ka viņš ir tas vetārsts un es speciāli uzturēju kopīgu sarunu tematu. Viņš arī sāka smieties, sakot, ka ir būvprojekta vadītājs, nevis vetārsts. Izrādījās, ka Juris - vetārsts nemaz nebija atnācis, bet šis bija cits Juris, kuram vienkārši sakrita vārds. ?

Interesants stāsts.🙂
25.06.2023 07:02 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.10.2022
Dažām te tiešām interesanti stāsti. 😀 Piemetīšu vēl savu. Stāvu, gaidu paziņas vēnu, ar kuru bariņš saplānoja braukt uz Positivus. Atbrauc arī tāds sudrabots, es nepaskatoties pat numuru, veru vaļā durvis, priecīgi džekam sakot, ka laižam dzīvē! Tā mēs kopā arī aizlaidām dzīvē. 😀
25.06.2023 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits