Stāvoklī depresija ,izmisums, nomākts garstāvoklis.

 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Sveiciens. Dzīvoju diezgan specifiskā vietā, ir lauku saimniecība, dzīvnieki. Šķīrusies sešus gadus, audzinu divus bērnus, jaunieši/pusaudži, strādāju. Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis, visas runas par MUMS ir apklusušas. Ilgi nevienam no savējiem nestāstīja par mazuli, draugus tuviniekus nepazīstu, finansiāli neiesaistās. Ieminējos par sarakstīšanos (nav runa pat par kāzām, tikai juridisku dok.sakārtošana) ,lai mazulim būtu pilna ģimene, tur nejūtas gatavs. Esmu diezgan apjukusi un sajūta kā piemānītai, jo, ja zinātu ,ka nejūtas gatavs, izsargātos, pirms tam runājām, ka abi gribam bērnu. Man ļoti žēl sevis un mazuļa un tas, ka būs jāaudzina vienai. Vecums 30++ Esmu pašnodarbinātā, slodze ir jāsamazina, ienākumi mazinās, izdevumi palielinās ( ārstu vizītes, neapmaksātās analīzes, ceļu izdevumi, vitamīni papildus un medikamenti + vēl lielie bērni. Vakaros bieži moka bezmiegs un raudu. It kā esam kopā joprojām... un jūtu, ka sāku norobežoties no drauga, iekšā ir rūgtums par situāciju + visu sarežģī profesija, jo viņš nav Latvijā visu laiku (jūrnieks) . Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad, un kādēļ vispār es parakstījos uz mazuli ārpus laulības :(.
12.06.2023 10:52 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
pradacandy @ 12.06.2023 21:57
Šobrīd viņš ir darbā un nav LV? Iespējams nevēlas pa tālruni risināt nopietnus jautājumus? Varbūt hormoni trako un pārspīlē? Kad jautā par kopdzīvi vai bērna istabas iekārtošanu, ratu,gultu pirkšanu to visu ignorē?

Es nejautāju, vienkārši esmu bēdīga, ka nekas neseko, jo iepriekš jau ir viss izrunāts, liekas, nu ko vēl teikt. Šūpulīti iegādājos pati, baldahīnu ,matraci, vanniņu ,vēl dažas lietiņas pirmajam laikam. Bērnistabu arī sāku plānot un gribu pirms dzimšanas nelielu, kosmētisko remontu.
12.06.2023 22:12 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Greatlife @ 12.06.2023 22:12

Es nejautāju, vienkārši esmu bēdīga, ka nekas neseko, jo iepriekš jau ir viss izrunāts, liekas, nu ko vēl teikt. Šūpulīti iegādājos pati, baldahīnu ,matraci, vanniņu ,vēl dažas lietiņas pirmajam laikam. Bērnistabu arī sāku plānot un gribu pirms dzimšanas nelielu, kosmētisko remontu.

Iepriekš ir izrunāts, kurš ko bērnam pirks? Iepriekš rakstīji, ka par pašsaprotamām lietām negribi ar viņu runāt. Un tā vienā brīdī attapies, ka viņš negrib sarakstīties. Izklausās, ka problēma ir tieši tajā, ka daudz kas tiek uztverts kā ''pašsaprotams'' un varbūt vispār nav zināms, ko vīrietis par to domā.
12.06.2023 22:17 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
pradacandy @ 12.06.2023 21:57
Šobrīd viņš ir darbā un nav LV? Iespējams nevēlas pa tālruni risināt nopietnus jautājumus? Varbūt hormoni trako un pārspīlē? Kad jautā par kopdzīvi vai bērna istabas iekārtošanu, ratu,gultu pirkšanu to visu ignorē?

Šobrīd LV , es diezgan noslēdzos, negribas satikt, negribas ,lai brauc uz manu māju. Mani ir pārņēmušas skumjas un tā " uzmetiena" sajūta. Laikam gaidu no viņa kādu rīcību, tekstu, ka veidojam ģimeni kā bijām runājuši un ,ka neko nav pārdomājis. Visas sarunas mums par darbiem, sadzīvi (katram savu) un mazo. Nekas par MĒS, MUMS , MŪSU. Tādi vārdi leksikā netiek lietoti un tas sāpina.
12.06.2023 22:21 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Pati rakstīji,ka viņš ir introverts,tad varbūt vairāk vai mazāk tāds bakstāms uz kādām rīcībām? Kāpēc tik grūti pajautāt kaut vai var ieskaitīt naudu,jo apmeklē ārstus, to un šito taisies pirkt un esi nopirkusi, vienkārši skaidrā tekstā pajautāt un pateikt vēlreiz,par tām pašām laulībām u.c. lietām.
Tikko izlasīju,ka viņš ir LV, dīvaini sēdēt katram savā īpašumā,jo vispār jau vajadzētu izlemt kur dzīvosiet kopā. Vai viņš gadījumā nav tāds vienpatis? Laikam man vīrieši ap 40,kuriem iepriekš nav bijušas laulības,nopietnas attiecības šķiet paši par sevi dīvaini. Pieradis dzīvot viens.
12.06.2023 22:24 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Protams, ka introverts vīrietis, kurš savos 40 ir viens un bez bērniem un iepriekšējas laulības, nebūs nekāds go-getter'is, kurš tagad skries gāzt kalnus, lai sievietei kaut ko pierādītu.
12.06.2023 22:26 |
 
Reitings 6576
Reģ: 14.12.2022
Ar ko Tu vispār domāji?🙈
12.06.2023 22:32 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Beverly Hilza @ 12.06.2023 21:53

Tavam jūrniekam ir pie di**as dziļi, jo viņs aizbrauc prom un problēmas neuzņemas. Tu pati varēsi risināt finases, dakterus un visu pārējo, kārtējā jūrnieku upure. Cik dzirdēts no citiem un blakus diskusijā, ka tiem ir lielas iespējas paņemt prostitūtas jeb citas pavieglas uzvedības sievietes,bet tu būsi cietēja un kā dumiķīte domāsi, par sarakstīšanos, jeb precībām ar tādu šmu*guli. Kamēr viņam tik būs citas bābas prātā un gūltā. Apbrīnojams naivums tādā vecumā. Nekas, varbūt dažus gadus vēlāk atradīsi citu jūrnieciņu, ar ko sadzemdēt bāreņus. Puse no Latvijas sazemdējusi bāreņus arpuss laulības un tas nevienu nesatrauc izņemot tādas bābas, kā Greatlife. Ļoti lieliska dzīve tev pēdiņās.

Kas tev iekodis? Toč pilnmēness?
12.06.2023 22:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
greece @ 12.06.2023 22:17

Iepriekš ir izrunāts, kurš ko bērnam pirks? Iepriekš rakstīji, ka par pašsaprotamām lietām negribi ar viņu runāt. Un tā vienā brīdī attapies, ka viņš negrib sarakstīties. Izklausās, ka problēma ir tieši tajā, ka daudz kas tiek uztverts kā ''pašsaprotams'' un varbūt vispār nav zināms, ko vīrietis par to domā.

Man arī tas ienāca prātā. Gāju uz analīzēm, dzēru vitamīnus … tas tiešām tika tā konkrēti viņam pateikts, skaidros vārdos, ka dari visu, lai pēc iespējas ātrāk būtu stāvoklī?
Starp citu, sarakstoties un nerunājot dzīvē var ļoooooti daudz ko pārprast.
12.06.2023 22:50 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Lula @ 12.06.2023 22:50

Man arī tas ienāca prātā. Gāju uz analīzēm, dzēru vitamīnus … tas tiešām tika tā konkrēti viņam pateikts, skaidros vārdos, ka dari visu, lai pēc iespējas ātrāk būtu stāvoklī?
Starp citu, sarakstoties un nerunājot dzīvē var ļoooooti daudz ko pārprast.

Jā, gana saprotami visu saprata, jautāja cik izmaksās, ja nesanāks pašiem dabiski, arī dzēra vitamīnus, ēda veselīgi, zināja manu ciklu. Esot pārrunājis ar kolēģiem cik ilgi kurš centies tikt pie mazā. Arī par pašu faktu joprojām nav jau bēdīgs. Man gandrīz sajūta, ka bērniņu gribēja, mani nē. Nezinu ne kas notika, kādēļ ir šādi, kā ir.
Kas nosoda ,ka ātri, man nav tik viegli pie bērniem tikt medicīnisku iemeslu dēļ ( šis ātrums, kādā tas notika .savā ziņā ir brīnums) man ir jau zināms vecums un arī smagas grūtniecības pieredzes ar bēdīgām sekām , es tiešām šo mazulīti uzskatu par svētību. Un bērniņa tēti arī uzskatu par labu cilvēku , draugu ... Bet es vēlējos ģimeni un vīru kā bijām runājuši... Varbūt kaut kādi mani "putni". Varbūt ieciklēšanās, nezinu. Nešķiet arī šobrīd pareizi vienkārši " tāpatās " dzīvot kopā. Ir reizēm domas pārtraukt attiecības, ja nevēlas ģimeni , bet nezinu vai tie nav hormoni.
12.06.2023 23:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Greatlife @ 12.06.2023 23:08

Jā, gana saprotami visu saprata, jautāja cik izmaksās, ja nesanāks pašiem dabiski, arī dzēra vitamīnus, ēda veselīgi, zināja manu ciklu. Esot pārrunājis ar kolēģiem cik ilgi kurš centies tikt pie mazā. Arī par pašu faktu joprojām nav jau bēdīgs. Man gandrīz sajūta, ka bērniņu gribēja, mani nē. Nezinu ne kas notika, kādēļ ir šādi, kā ir.
Kas nosoda ,ka ātri, man nav tik viegli pie bērniem tikt medicīnisku iemeslu dēļ ( šis ātrums, kādā tas notika .savā ziņā ir brīnums) man ir jau zināms vecums un arī smagas grūtniecības pieredzes ar bēdīgām sekām , es tiešām šo mazulīti uzskatu par svētību. Un bērniņa tēti arī uzskatu par labu cilvēku , draugu ... Bet es vēlējos ģimeni un vīru kā bijām runājuši... Varbūt kaut kādi mani "putni". Varbūt ieciklēšanās, nezinu. Nešķiet arī šobrīd pareizi vienkārši " tāpatās " dzīvot kopā. Ir reizēm domas pārtraukt attiecības, ja nevēlas ģimeni , bet nezinu vai tie nav hormoni.

Man liekas, ka jāsāk ar normālu sarunu. Aci pret aci. "Hei, es te tā domāju par to un to, un es sāku justies tā un tā. Es gribu un plānoju ar tevi savu dzīvi šitādu un šitādu, saki, vai esam uz viena viļņa? Ko tu sagaidi no dzīves, no manis?"
12.06.2023 23:11 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Vēl - pazemojošie ieraksti ,rupjiem un vulgārie, man NEKO labu šajā diskusijā nav devuši. Bet ir daži komentāri, kas tiešām liek paskatīties uz situāciju no cita redzes lenķa. Šobrīd esmu vienkārši emocijās - liekas ka sapnis par ģimeni ir vienkārši izkritis no rokām un sašķīdis sīkos gabaliņos. Es biju tik laimīga, ka man ir vīrietis, kas vēlas to pašu ko es, tādu biju ilgi meklējusi un ar neko mazāk negribēju samierināties, bet tagad ir smags atkritiens, emocijas sit augstu vilni un jūtos piemānīta 🥲, pag. nedēļ saņēmu pārmetumus no drauga savā virzienā, ka nevēlos lai brauc viņš pie manis un, ka esmu mainījusi attieksmi pret viņu. Bet kā lai nemaina, ja jūtos nodota 🥲. Cenšos koncentrēties uz dēliņu un laikam vienkārši ir jāpaļaujas ka viss atrisināsies šādā vai citādākā veidā. Liels paldies visiem tiem, kuri tiešām izteica savu redzējumu no malas, man tas palīdzēja
12.06.2023 23:17 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
TuunEs @ 12.06.2023 22:07

Vai ne, to pašu esmu ievērojusi.
Plus vēl maina bildi profilam pa 10 reizēm tā it kā būtu kaut kādas mentālas problēmas, ko var savilkt kopā ar izlieto žulti diskusijās.
Varbūt vēl iedvesmojās no lietotājas Sarma, kura pirmā uzsāka ar naidu rakstīt nevis izteica konstruktīvu kritiku.

Konstruktīvu kritiku var izteikt padsmitgadniecei, kurai smukais jūrnieks sagriezis galvu. Te tuvu 40 un smadzeñu tik, cik vistai.
12.06.2023 23:17 |
 
Reitings 6576
Reģ: 14.12.2022
Manuprāt tās kuras gatavas ražot mazuļus ir beidzot jāsaprot, gribi bēbi tad rēķinies paļaities tikai uz sevi. Vai tiešām nav nekādi izsargāšanās līdzekļi? Nav mācība nekāda bijusi iepriekš, ka tūlīt jāapdzemdējās? Tas ir bezatbildīgi kā nesterilzētas kaķenes. Vai cer to veci piesiet ar bērnu?
12.06.2023 23:25 |
 
Patīk
Reitings 10358
Reģ: 18.09.2021
Greatlife @ 12.06.2023 10:52
Sveiciens. Dzīvoju diezgan specifiskā vietā, ir lauku saimniecība, dzīvnieki. Šķīrusies sešus gadus, audzinu divus bērnus, jaunieši/pusaudži, strādāju. Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis, visas runas par MUMS ir apklusušas. Ilgi nevienam no savējiem nestāstīja par mazuli, draugus tuviniekus nepazīstu, finansiāli neiesaistās. Ieminējos par sarakstīšanos (nav runa pat par kāzām, tikai juridisku dok.sakārtošana) ,lai mazulim būtu pilna ģimene, tur nejūtas gatavs. Esmu diezgan apjukusi un sajūta kā piemānītai, jo, ja zinātu ,ka nejūtas gatavs, izsargātos, pirms tam runājām, ka abi gribam bērnu. Man ļoti žēl sevis un mazuļa un tas, ka būs jāaudzina vienai. Vecums 30++ Esmu pašnodarbinātā, slodze ir jāsamazina, ienākumi mazinās, izdevumi palielinās ( ārstu vizītes, neapmaksātās analīzes, ceļu izdevumi, vitamīni papildus un medikamenti + vēl lielie bērni. Vakaros bieži moka bezmiegs un raudu. It kā esam kopā joprojām... un jūtu, ka sāku norobežoties no drauga, iekšā ir rūgtums par situāciju + visu sarežģī profesija, jo viņš nav Latvijā visu laiku (jūrnieks) . Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad, un kādēļ vispār es parakstījos uz mazuli ārpus laulības :(.

Mans redzējums no malas ir tāds, ka Tu pat neizskati tos kritiskos komentārus, kas Tev pārmet pāragru bērnu taisīšanu, tātad nejūties atbildīga (Tu biji tā labā naivulīte, viņš tas sliktais pārmetējs). Un tā kā nejūti atbildību uz sevis, tad neko sevī negribi mainīt, un tā arī turpināsies, ka Tev un Tev līdzīgajām tik "pieteiksies" mazulīši un aktal būs bimbāšana netā 'ko man darīt, depresija'
12.06.2023 23:33 |
 
Reitings 6576
Reģ: 14.12.2022
Greatlife @ 12.06.2023 23:17
Vēl - pazemojošie ieraksti ,rupjiem un vulgārie, man NEKO labu šajā diskusijā nav devuši. Bet ir daži komentāri, kas tiešām liek paskatīties uz situāciju no cita redzes lenķa. Šobrīd esmu vienkārši emocijās - liekas ka sapnis par ģimeni ir vienkārši izkritis no rokām un sašķīdis sīkos gabaliņos. Es biju tik laimīga, ka man ir vīrietis, kas vēlas to pašu ko es, tādu biju ilgi meklējusi un ar neko mazāk negribēju samierināties, bet tagad ir smags atkritiens, emocijas sit augstu vilni un jūtos piemānīta ?, pag. nedēļ saņēmu pārmetumus no drauga savā virzienā, ka nevēlos lai brauc viņš pie manis un, ka esmu mainījusi attieksmi pret viņu. Bet kā lai nemaina, ja jūtos nodota ?. Cenšos koncentrēties uz dēliņu un laikam vienkārši ir jāpaļaujas ka viss atrisināsies šādā vai citādākā veidā. Liels paldies visiem tiem, kuri tiešām izteica savu redzējumu no malas, man tas palīdzēja
Tu vismaz saproti viņam bija rozā briles uz to mirkli labākā gadījumā, kurš ir maz ticami, bet tikai kasījās un tu paklupi! Viss
12.06.2023 23:36 |
 
Reitings 6576
Reģ: 14.12.2022
Vispār Magone nr.2😔
12.06.2023 23:42 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Ar rozā brillēm būtu stiepis dāvanas, vedis pie mātes, atstūmis bērnu ratiñus. Tur pat rozā briłłu nav bijis, vnk makaronu karinātājs. Kurš tagad sapratis, ka sakāra par daudz makaronu un nu ir pakałā, plus skopulis, normāls vecis pat, ja neplānotu būt ar sievieti, atbalstītu ar naudu un vienotos par to, kā tiks dalīta bērnkopība.
12.06.2023 23:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Greatlife @ 12.06.2023 23:08

Jā, gana saprotami visu saprata, jautāja cik izmaksās, ja nesanāks pašiem dabiski, arī dzēra vitamīnus, ēda veselīgi, zināja manu ciklu. Esot pārrunājis ar kolēģiem cik ilgi kurš centies tikt pie mazā. Arī par pašu faktu joprojām nav jau bēdīgs. Man gandrīz sajūta, ka bērniņu gribēja, mani nē. Nezinu ne kas notika, kādēļ ir šādi, kā ir.
Kas nosoda ,ka ātri, man nav tik viegli pie bērniem tikt medicīnisku iemeslu dēļ ( šis ātrums, kādā tas notika .savā ziņā ir brīnums) man ir jau zināms vecums un arī smagas grūtniecības pieredzes ar bēdīgām sekām , es tiešām šo mazulīti uzskatu par svētību. Un bērniņa tēti arī uzskatu par labu cilvēku , draugu ... Bet es vēlējos ģimeni un vīru kā bijām runājuši... Varbūt kaut kādi mani "putni". Varbūt ieciklēšanās, nezinu. Nešķiet arī šobrīd pareizi vienkārši " tāpatās " dzīvot kopā. Ir reizēm domas pārtraukt attiecības, ja nevēlas ģimeni , bet nezinu vai tie nav hormoni.

Galu galā tad vienīgā problēma ir tā, ka viņš negrib precēties?
Par hormoniem piekrītu, nevari zināt cik ļoti tie tev šobrīd ietekmē uztveri.
Ar cilvēku, kuru pazīsti tik īsu laiku ir grūti, jūs nezinat, kāda veida atbalsts otram ir vajadzīgs, kas iedrošina, kas atgrūž.
Piekrītu Eksertei - var palīdzēt tikai kārtīga, ilga un atklāta izrunāšanās, ne īsziņās, bet satiekoties.
12.06.2023 23:58 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Īsti nesaprotu, ko tu meklē šajā diskusijā, iedos tev redzējumu no malas? Palasot, ir diezgan skaidrs, ka tevi kontrolē emocijas, un to var saprast. Tev savas sajūtas ir jārunā ar otru cilvēku, visas situācijas jāskaidro 1 pret 1. Ja nespēj tikt galā, dodies pie speciālista, kas konkrēti ar tevi aprunāsies. Nākt iekšā diskusijā, kura katram ir pilnībā citādāks skatījums par tik privātu tēmu ir muļķīgi.
Nav arī jāapvainojas, jo savā ziņā katram šeit izteiktajam viedoklim var kaut nedaudz piekrist.
Kā arī vairāk pieiet no loģikas viedokļa, nevis emocijām.
Visa šī diskusija šobrīd sastāv no sērijas - šķietamo uztveru par esošo.
12.06.2023 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
pag. nedēļ saņēmu pārmetumus no drauga savā virzienā, ka nevēlos lai brauc viņš pie manis un, ka esmu mainījusi attieksmi pret viņu. Bet kā lai nemaina, ja jūtos nodota 🥲.

Bet jūs vispār sarunājaties savā starpā? Nu nevis tā aplinkus, caur puķēm, bet tieši un konkrēti, ko katrs vēlas no otra un attiecībām? Izskatās, ka nē. Varbūt, ka viņa nodomi nemaz nav mainījušies, viņš vienkārši gaida iniciatīvu no Tevis. Ir jau tādi vīrieši - stumdāmi un bakstāmi. Vai tad viņš tā arī ir pateicis, ka nevēlas precēties? Vai vienkārši šobrīd par to nerunā?
Jo izskatās, ka Tu savā galvā esi iedomājusies, ka viņš visu darīs tā, kā Tev gribētos, bet skaļi viņam to pateikusi neesi. Vīrieši bieži vien nesaprot pašsaprotamas lietas, vajag viņam pateikt, ko Tu vēlies. Ka būtu jauki, ja viņš iesaistītos finansiāli un konkrēti palūdz, lai nopērk bērnam to un to. Un galu galā izstāsti, kā Tu jūties, ka jūties nodota.
13.06.2023 00:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits