Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vairogdziedzera mezgli

 
Reitings 11
Reģ: 26.08.2022
Sveiki! Vēlējos uzzināt kaut ko vairāk par vairogdziedzera mezgliem,lieliem. Personīgi man ir liels mezgls,kurš ir labdabīgs. Bet operācija būs tāpat, jo viņš traucē. No operācijas mazliet baidos,jo izņems pusi vairogdziedzera. Varbūt kādam ir arī tā bijis,un kādi simptomi ir bijuši. Un kāda ir pašsajūta pēc operācijas. Paldies!
05.06.2023 11:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Manai draudzenei, uztaisija USG un sākumā konstatēja tirads 3,tad vēlāk jau bija tirads 4. Ieteica veikt biopsiju, kur ar smalku adatu no kakla paņēma paraugu, lai apskatītu vai nav ļaundabīgs. Viss kārtībā bija, izrakstija vairogdziedzera hormonu, kas bija pazemināts un tagad no tirads 4 ir uz tirads 3. Sakumā domāja, ka bűs operācija nepieciešama., bet nebija!
Kā tev tas mezgls traucē? Dzirdēju, ka tas varot nospiest barības vadu..
Vai tu konsultējies ar vairākiem dakteriem?
05.06.2023 15:52 |
 
Reitings 11
Reģ: 26.08.2022
Man arī taisīja biopsiju, (labdabīgs)Tirad3. Pats vairogdziedzeris strādā labi,tāpēc nekādas zāles nedzeru. Man tas mezgls ir diezgan paliels,tāpēc griezīs ārā. Man ir grūtības norīt,un brīžiem arī grūtības elpot. Bet man vēl tam visam klāt nāk arī sirdsklauves,nenormālas galvassāpes, jo vairogdziedzeris man ir daudz uz iekšu,un visu man tur spiež nost.
05.06.2023 23:08 |
 
Reitings 291
Reģ: 06.05.2013
Man ir tirads3 , bet nelieli 2 mezgli. Līdz 1cm diametrā. Jau gads riņķī, drīz atkal iešu pārbaudīt.
Dažreiz tajā pusē ir nepatīkama sajūta, tā kā sāpe ieskrien. Domāju, ka tas no mezgliem.
Neesmu nekur manijusi tādu info, ka no lielāka tirads var palikt uz mazāku. Domāju, ka var būt tikai sliktāk 🙈
Gribēju pajautāt, cik skaitās paliels mezgls?
Biopsija tika veikta tikai izmēra dēļ? Jo pie tirads3 itkā nav jāveic, vai mans ārsts tikai tā domā 😅
06.06.2023 00:02 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Melllllene @ 06.06.2023 00:02
Man ir tirads3 , bet nelieli 2 mezgli. Līdz 1cm diametrā. Jau gads riņķī, drīz atkal iešu pārbaudīt.
Dažreiz tajā pusē ir nepatīkama sajūta, tā kā sāpe ieskrien. Domāju, ka tas no mezgliem.
Neesmu nekur manijusi tādu info, ka no lielāka tirads var palikt uz mazāku. Domāju, ka var būt tikai sliktāk ?
Gribēju pajautāt, cik skaitās paliels mezgls?
Biopsija tika veikta tikai izmēra dēļ? Jo pie tirads3 itkā nav jāveic, vai mans ārsts tikai tā domā ?

Biopsija tika veikta tikai izmēra dēļ?

Nē, biospsija tika veikta, jo tirads 4A, bija ar vienu ļaundabīgu pazīmi, un arī lielums.
Tirads paliek mazāks, jo tiek litotas hormonu zāles, kas aizvieto trukstošo hormonu, kas bija "brīvais T4", bet var būt citi.
06.06.2023 00:28 |
 
Reitings 11
Reģ: 26.08.2022
Mani nosūtīja uz biopsiju tikai tāpēc ka tas mezgls ir liels(pa visu kreiso vairogdziedzera daivu). USG neko sliktu neredzēja.
06.06.2023 10:19 |
 
Reitings 9
Reģ: 23.01.2023
Tika izoperēts pirms padsmit gadiem, kopā ar pusi vairogdziedzera. Zāles nekad nav bijušas jālieto, ar grūtniecībām arī viss o. K.
06.06.2023 12:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits