Attiecibas ar 30 gadus vecaku turigu virieti

 
Reitings 142
Reģ: 10.04.2023
Ko jus domajat par sadam attiecibam, 30 gadu starpiba, man 30 vinam 60 , vins loti turigs es - izskatiga. Vai sads modelis varetu stradat, kadas jusu domas, vai varetu / nevaretu? Vai no etiskas puses sada vecuma starpiba ir pienemama. Piebildisu ka sis attiecibas mani pilniba nodrosinatu un sobrid esmu diezgan nestabila situacija.
30.05.2023 23:05 |
 
Reitings 4422
Reģ: 14.04.2023
Ja nauda nebūtu primārais Tev, tad šāda diskusija netiktu izveidota. Man kādu pus gadu bija attiecības ar 20 gadus vecāku. Tas nebija Latvijā. Biju samilejusies , gribēju dzīvot kopā … Viņš man arī piestāstīja pilnas ausis, ka mīl mani. Naktīm varējām dzert vīnu un runāt pa dzīvi. Man viņa Lamborgini nebija primāri. Bet beigās atklājās ,ka paralēli man,viņam ir vēl divas sugar babes. Nu tas tā, mana pieredze ar opi. Bija salauzta sirds
31.05.2023 12:39 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Zinu līdzīgu stāstu. Meitenei tiek laba dzīve, bet vīrietim kā viņš pats citē "tiek apmierināts vēl vairāk kā varētu gribētu". Nu kamēr abiem labi, lai jau. Katrs dzīvo kā grib. Tad jau redzēs, kas būs pēc gadiem..
Es, kad redzu šādus pārus, vienmēr nodomāju hmm diez meita vai mīļotā. 😂
31.05.2023 13:55 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Ja gribi dzīvot luxury dzīvi un šis vīrietis tev to sniegs, kur vispār problēma. Ko citi padomās, kāda starpība ko par tevi kāds padomās kamēr brauksi lamborgini? Tiešām kamēr kungs tev pirks prada somiņas un gucci sandales tev satrauks ko kāds no malas padomā? Man nesatrauktu, paskaties riņķī, meitenes ir kopā ar jauniem nevīžīgiem vīriešiem, ļoti apaļiem , ļoti kaulainiem, neglīties , super īsiem… kopš jura laika vecums ir problēma, turklāk ja cilvēkam tāda nauda, noteikti ir daudz kur vijis, daudz ko redzējis, vairāk kā kāds muļķīgs geimeris, vai kāds vietējais čalis kurš makdonaldā strādā. Jāuzmanās ir no nabadzīgiem neveiksmīgiem vīriešiem, ne no turīgiem kungiem. Ja tiešām runa par miljonāru , tad 69 gadi nemaz nav nekāds vecums , tieši labākie gadi šo kungu dzīvē, jo visticamāk vairs diži nestrādā , ja vizness veiksmîgs tad to kontrolē padotie, un vīrietis var triketies pa pasuali ar savu jauno beibi un tērēt naudu, kāda starpība ka bērni tavā vecumà, labi ka nav mazi, nav jāauklē. Baudi dzīvi un mēģini caur šīm attiecībām nokārtot savu dzīvi tā, lai kad papucis aizlaižas vai tev šis apnīk, vari mieriņā dzīvot tālāk. Dabū auto, lai iekārto kādā labā darbā vai izmācies kaut ko , un krāj naudu , nenotērē visu , lai veicas. Tās kuras šokiņā par vecuma starpību, būtu arī šokā par visu citu, bet lambo jau nu nav katra sētas pīpmaņa mašīna, tapēc skaidrs ka šis izklausā pēc grābjama sugar daddy .
31.05.2023 14:48 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Atcerējos šo epizodi:
“Sex and the city” - Samantha and older man. 😂
Youtube ir šis fragments.
31.05.2023 21:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es pati nekad nevarētu iedomāties būt kopā ar kaut kādu opi. Fuj. Liktos, ka teju tēvs gramstās.
31.05.2023 21:25 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
MiniMe33 @ 31.05.2023 14:48
Ja gribi dzīvot luxury dzīvi un šis vīrietis tev to sniegs, kur vispār problēma. Ko citi padomās, kāda starpība ko par tevi kāds padomās kamēr brauksi lamborgini? Tiešām kamēr kungs tev pirks prada somiņas un gucci sandales tev satrauks ko kāds no malas padomā? Man nesatrauktu, paskaties riņķī, meitenes ir kopā ar jauniem nevīžīgiem vīriešiem, ļoti apaļiem , ļoti kaulainiem, neglīties , super īsiem… kopš jura laika vecums ir problēma, turklāk ja cilvēkam tāda nauda, noteikti ir daudz kur vijis, daudz ko redzējis, vairāk kā kāds muļķīgs geimeris, vai kāds vietējais čalis kurš makdonaldā strādā. Jāuzmanās ir no nabadzīgiem neveiksmīgiem vīriešiem, ne no turīgiem kungiem. Ja tiešām runa par miljonāru , tad 69 gadi nemaz nav nekāds vecums , tieši labākie gadi šo kungu dzīvē, jo visticamāk vairs diži nestrādā , ja vizness veiksmîgs tad to kontrolē padotie, un vīrietis var triketies pa pasuali ar savu jauno beibi un tērēt naudu, kāda starpība ka bērni tavā vecumà, labi ka nav mazi, nav jāauklē. Baudi dzīvi un mēģini caur šīm attiecībām nokārtot savu dzīvi tā, lai kad papucis aizlaižas vai tev šis apnīk, vari mieriņā dzīvot tālāk. Dabū auto, lai iekārto kādā labā darbā vai izmācies kaut ko , un krāj naudu , nenotērē visu , lai veicas. Tās kuras šokiņā par vecuma starpību, būtu arī šokā par visu citu, bet lambo jau nu nav katra sētas pīpmaņa mašīna, tapēc skaidrs ka šis izklausā pēc grābjama sugar daddy .

Aizmirsi pieminēt, ka staigā pie psihoterapeita, ja vien vecis ir patiešām mīlams gan fiziski, gan garīgi. Citādi pēc laika sāksi skatīties uz iekārojamiem vīriešiem, kuri būs tabu un savu skaisto jaunību būsi atdevusi, pardon, pārdevusi naudai un cilvēkam, kurš tev sagādā baudu tikai naudā.
Īslaicīgi varbūt ok šāds modelis, bet ilglaicīgi - VD un citas kaites garantētas.
31.05.2023 21:45 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Ja esi vecī kaut mazliet saķērusies, viss forši. Ja neesi, tad būsi psihoterapeita kliente un galvas tablešu rijēja ar laiku, jo apkārt būs tava vecuma ņemami čaļi, a tev jāguļ ar papuci. Skaties pati, ko citi apkārt domā, par to vispār var nospļauties. Tikai nedari kā stulbā Jelinska, kura jau ilgi ar papuci, bet dibens pliks. Mēģini dabūt kādu nekustamo īpašumu, labu auto uz sava vārda un lietas ar vērtību (briljantus), ko vajadzības gadījumā var notirgot. Plus lai vecis iegulda kādas ejošas svešvalodas apguvē vai kādā citā tev tīkamā izglītībā. Tad varēsi droši notīt, ja galīgi apriebsies.
Par pavizināšanu ar auto, restorānu un gucci tupelēm gan nav vērts. To visu var dabūt no fiziski pievilcīgiem, sava vecuma vīriešiem, ja vien esi izskatīga.
31.05.2023 22:47 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Bet vispār es padomāju par tēmu un secināju, ka sliktākais, ko sieviete var sev izdarīt, ir nolikt sevi dzīves pozīcijā, kurā esi atkarīga no cita labvēlības. Kas maksā, tas pasūta mūziku. Reti kura sieviete spēj izkonkurēt vīrieša varaskāri.
31.05.2023 23:03 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
.Eksperte. @ 31.05.2023 23:03
Bet vispār es padomāju par tēmu un secināju, ka sliktākais, ko sieviete var sev izdarīt, ir nolikt sevi dzīves pozīcijā, kurā esi atkarīga no cita labvēlības. Kas maksā, tas pasūta mūziku. Reti kura sieviete spēj izkonkurēt vīrieša varaskāri.
par šo piekrītu. Galvenais, lai ir kaut kas savs, uz kā atsperties, ja nu kaut kas atgadās. Bagāts vīrs nenozīmē, ka nevari strādāt - dari to uz pusslodzi, ja ir iespēja, iegūsti papildus izglītību, bet laikam pats pats galvenais - jaunā dzīvesveida dēļ neatstum esošos draugus un tuvākos. Realitāti jāatceras - ja attiecības tiešām forši un viss ir labi, jāsaprot, ka kungs aizies átrāk, lai arī skumji to apzināties, tas jāņem vērā diemžēl.
31.05.2023 23:30 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Labāk protams, būt neatkarīgai no neviena. Jo attiecības kurās kāds ir atkarīgs, parasti nav baigi veselīgas, ka arī nebeidzas labi.
31.05.2023 23:38 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Ugunsmeita @ 30.05.2023 23:24
Ja dominē TIKAI NAUDA!
Īsam laikam - papriecājies.
Bet tev ir 30, tu piemēram sex gribesi ari pec 10-15 gadiem a viņam jau 75 un pipuks vairs neklausa. ?
Nauda noteikti baudu un sajūtas neatkompensēs.
Kas vel bez naudas Tev viņā patīk? Raksturs, humors, dzīves redzējums ???

Parāk tāla nakotne, lai spriestu.
01.06.2023 06:21 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
runa par miljonaru ar stabilu firmu un lamborgini sis attiecibas nozime dargus restoranus, viesnicas , celojumus

😆😆😆
01.06.2023 06:26 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Tā pati papuča tēmiņa. 😁😁😁
02.07.2023 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits