Atkarība

 
Reitings 4
Reģ: 27.05.2023
Sveicinātas, dievietes.
Vēlos pastāstīt savu sāpi, kas ir ilgstoši krājusies un vēlos uzzināt ko jūs darītu manā situācijā.
Mans partneris(27g) ar ko esmu ilgus gadus kopā ir atkarīgs no zālītes(tā,kas satur THC) pīpēšanas un pats to nevēlas atdzīt.Cigaretes nesmēķē.Lieta ir tik nopietna, ka notriec mēnesī vairākus simtus € tajā un bieži vien pietrūkst naudas personīgajām lietām, bet uzkurīšanai vienmēr atradīs. Vienmēr, kad pārmetu viņam par šo atbild, ka no tā taču nevar palikt atkarīgs, šī pēdējā reize, vai arī vispār apvainojas un ignorē mani.Domāju,ka liela ietekme ir tā ,ka vairāki bērnības draugi ir dīleri un viegli vienmēr pieejama iegāde.Zinu,ka ir atkarīgs jo ir gatavs pat aizņemties naudu, ņemt uz parāda un kad nav uzpīpējis ir sliktā garastāvoklī. Pati naudu viņam nedodu tam.Nezinu vai attiecības ir jāizbeidz tikai tāpēc, ka ir atkarīgs no uzpīpēšanas jo viss pārējais attiecību ziņā ir lieliski un neviens taču nešķiras pīpēšanas dēļ, taču finansiālu iemeslu dēļ nevaram turpināt šādas summas izmest tam un plus LV tas ir nelegāli.
27.05.2023 03:50 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
greece @ 27.05.2023 14:47

Kas, tavuprāt, tev trūkst? Jo tas, ka meklē tikai seksu un esi gatavs arī šo to piemelot, lai seksu dabūtu, tieši norāda, ka esi badboys. Kādreiz arī rakstīji, ka laulības vispār neizskati kā variantu, ja pareizi atceros.
Esmu pārāk 'nice', būdams kopā ar smukām meitenēm. Gribas izpatikt un būt džentelmenim.
Piem. IG nesen vien čalis bija ar savu GF aizbraucis ceļojumā, un viņš storijā ielika kur smiltīs bija ierakstīts ar lielielm burtiem meitenes vārds un balkus piebilde. "STULBENE"
Man būtu mīziens ko tādu izdarīt :(
27.05.2023 18:19 |
 
Moderators
Reitings 3718
Reģ: 13.11.2016
Savukārt meitu ģēģerus var atpazīt pēc tā, ka viņi parasti ir visveiklākie sieviešu apvārdotāji. Tas ir treniņa jautājums- viņi to dara veikli, jo dara regulāri.
27.05.2023 18:22 |
 
10 gadi
Reitings 2763
Reģ: 29.01.2009
law7 @ 27.05.2023 18:18

Iekopēju no citas tēmas.
Es savulaik bijušajā darbā esmu gana daudz strādājusi ar dažādām vardarbības lietām. Ārpus darba neesmu saskārusies.
Neviens parasti apzināti negrib kļūt par upuri, taču upuri daudzos gadījumos paši izvēlas tādus partnerus, kas citiem būtu sarkanais karogs.
Adekvāti izvēloties partneri, mēs varam daudzkārtīgi samazināt iespējamību kļūt par upuri.
Ja man atkal būtu aktuāla attiecību veidošana, nekad neuzsāktu attiecības ar kādas no šo kategoriju vīriešiem:
- agrāk sodītajiem;
- alkoholiķiem;
- narkomāniem, t.sk., marihuānistiem;
- spēļu automātu spēlētājiem;
- vīriešiem, kuriem nav legālu ienākumu;
- vīriešiem, kuriem ir pamanāmas garīgās veselības problēmas.
Šīs kategorijas, protams, mēdz pārklāties.
Turklāt, ievērojot šos principus, var izvairīties no ļoti daudzām citām dzīves problēmām.
Ja sievietei ir bērni no iepriekšējām attiecībām, ievērojot šos principus, var daudzkārtīgi samazināt iespējamību, ka bērns kļūst par patēva vardarbības upuri. Piemēram, vairākos man zināmos pedofilijas gadījumos, kurus pastrādāja patēvi, sievietes bija uzsākušas attiecības ar agrāk sodītiem vīriešiem...
Piebildīšu, ka narkotiku lietotājiem, t.sk., marihuānistiem parasti laika gaitā mainās mīmika, tā nav kā veselīgiem cilvēkiem. To varbūt nepamana vien tie, kuriem apkārt visi kaut ko lieto.

Vai ne, bet tak atradīsies māte Terēze ar misiju glābt, kura tāpat neizdosies, un atliks tikai forumā vaimanāt.
27.05.2023 18:22 |
 
Reitings 1754
Reģ: 01.02.2023
Aldis15 @ 27.05.2023 18:19
Esmu pārāk 'nice', būdams kopā ar smukām meitenēm. Gribas izpatikt un būt džentelmenim.
Piem. IG nesen vien čalis bija ar savu GF aizbraucis ceļojumā, un viņš storijā ielika kur smiltīs bija ierakstīts ar lielielm burtiem meitenes vārds un balkus piebilde. "STULBENE"
Man būtu mīziens ko tādu izdarīt :(

Cik zems līmenis savu draudzeni par stulbeni nosaukt..
27.05.2023 18:43 |
 
Reitings 2006
Reģ: 22.02.2023
IceCream @ 27.05.2023 18:22

Vai ne, bet tak atradīsies māte Terēze ar misiju glābt, kura tāpat neizdosies, un atliks tikai forumā vaimanāt.
Jā, bet ja neviens cits - "normālais" uzmanību nepievērš...Man ir viena sena paziņa, it kā nav muļķe, labā amatā, izglītota. Bet jau kopš vidusskolas laikiem viņa pinās ar kaut kādiem nelikvīdiem, no kuriem vēlāk tikai nepatikšanas un materiāli zaudējumi. Un viņa pati saka, ka ar viņu grib iepazīties tikai jocīgie, atkarīgie un visādas nelegālas rebes bīdošie, parasti krievvalodīgie. Lai gan sieviete simpātiska, neizskatās vulgāra vai dīvaina.
27.05.2023 18:56 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
MartaElza @ 27.05.2023 18:43

Cik zems līmenis savu draudzeni par stulbeni nosaukt..
Tas bija domāts kā piedūriens, badboyi regulāri ķircina savas meitenes šādi.
27.05.2023 19:21 |
 
Reitings 4
Reģ: 27.05.2023
Paldies, par atbildēm, ir par ko aizdomāties.
Tie kas jautāja esam vienā vecumā un kopā jau no 16 gadiem, nav tā ka nesen iepazinušies un kad iepazināmies arī bija pavisam savādāks. Nopīpē apmēram 2-3gr dienā, tāpēc nauda aiziet ļoti daudz. Pati es nepīpēju jo nesaista un nauda aiziet citām lietām. (tiem kas liekas, ka esmu arī atkarīga)
27.05.2023 23:09 |
 
Reitings 4925
Reģ: 11.08.2022
Annyy24 @ 27.05.2023 23:09
Paldies, par atbildēm, ir par ko aizdomāties.
Tie kas jautāja esam vienā vecumā un kopā jau no 16 gadiem, nav tā ka nesen iepazinušies un kad iepazināmies arī bija pavisam savādāks. Nopīpē apmēram 2-3gr dienā, tāpēc nauda aiziet ļoti daudz. Pati es nepīpēju jo nesaista un nauda aiziet citām lietām. (tiem kas liekas, ka esmu arī atkarīga)

Līdzatkarība nav domāta tādā kontekstā, ka Tu arī pīpē kopā ar viņu, bet gan ka esi "piesieta" atkarīgajam (vai kaut kā uz to pusi)
27.05.2023 23:17 |
 
Reitings 4922
Reģ: 27.03.2023
Annyy24 @ 27.05.2023 23:09
Paldies, par atbildēm, ir par ko aizdomāties.
Tie kas jautāja esam vienā vecumā un kopā jau no 16 gadiem, nav tā ka nesen iepazinušies un kad iepazināmies arī bija pavisam savādāks. Nopīpē apmēram 2-3gr dienā, tāpēc nauda aiziet ļoti daudz. Pati es nepīpēju jo nesaista un nauda aiziet citām lietām. (tiem kas liekas, ka esmu arī atkarīga)

2-3gr dienā? 🤯Un cik bieži? Tā taču ir nenormāli liela un pat teiktu bezjēdzīga doza, viņš tad vispār vairs nevar atrasties realitātē un tāda gan jau viņam arī ir tā doma. Zāles pīpēšanu tomēr var pats izkontrolēt un izvēlēties cik daudz Tu izpīpēsi un attiecīgi kurā dienas daļā, cita jau lieta vai spēj atteikties no ikdienas lietošanas.
Traki vispār, galīgi neapskaužu situāciju.
27.05.2023 23:19 |
 
Reitings 4
Reģ: 27.05.2023
Lorra @ 27.05.2023 17:16
Un vispār cik ilgi viņš pīpē?

Kādus pēdējos 4-5 gadus bieži. Iepriekš bija reti un kad iepazināmies nebija pat mēģinājis.
28.05.2023 00:19 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Annyy24 @ 28.05.2023 00:19

Kādus pēdējos 4-5 gadus bieži. Iepriekš bija reti un kad iepazināmies nebija pat mēģinājis.

Omg. Un 2-3 gr. Kā reāli viņš to var izdarīt? Wow, nu tas noteikti nav normāli. Sanāk viņš normālā prātā nav nevienu brīdi. Strādā arī nokurijies .?
28.05.2023 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 952
Reģ: 21.10.2009
Nesabojā dzīvi sev viņa dēļ. Agri vai vēlu viņš var uzrauties un momentā būs cietumā. Nauda pieteūks, meklēs ne tik labus veidus, lai pie devas tiktu.. nu nevajag tev to. Neviens vecis nav tā vērts, lai dzīvotu stresā un tādā toksiskā vidē, melošanā utt.
28.05.2023 17:02 |
 
Reitings 4489
Reģ: 14.04.2023
Izšķirties, kaut vai uz kādu laiciņu, padzīvot atsevišķi, varbūt sāks domāt!
28.05.2023 20:14 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Ja tie ir 2-3gr dienā, kapēc vienkārši nenosūdzi policijai?😄 būs vienu reizi kārtīgs speriens pa pakaļu
28.05.2023 20:29 |
 
Moderators
Reitings 3718
Reģ: 13.11.2016
debestinaa @ 28.05.2023 20:29
Ja tie ir 2-3gr dienā, kapēc vienkārši nenosūdzi policijai?? būs vienu reizi kārtīgs speriens pa pakaļu

Šaubos. Lietošana pirmajā reizē ir administratīvs pārkāpums un tādu lietotāju neietekmēs.
28.05.2023 20:41 |
 
Reitings 4489
Reģ: 14.04.2023
Ja tik daudz izlieto vienā dienā ,tad jau tur ir reāls dārzenis, kas tikai spējīgs sēdēt pie ekrāna, rīt un hihināt. Man bija viens draugs ,kurš visu laiku kurīja. Kad nebija apkurījies, tad bija dusmīgs. Kāda jēga no tādām attiecībām? :( Labā noskaņijumā bija tikai tad, kad apkurījies
28.05.2023 20:58 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
law7 @ 28.05.2023 20:41

Šaubos. Lietošana pirmajā reizē ir administratīvs pārkāpums un tādu lietotāju neietekmēs.
stipri šaubos ka čalis nekad nav pie stūres. Gan jau ka brauc ar mašīnu, tur arī tas stāsts beigtos
28.05.2023 21:17 |
 
Moderators
Reitings 3718
Reģ: 13.11.2016
debestinaa @ 28.05.2023 21:17
stipri šaubos ka čalis nekad nav pie stūres. Gan jau ka brauc ar mašīnu, tur arī tas stāsts beigtos

Tipiskajiem kadriem, kuriem trūkst naudas un kuri gatavi aizņemties vielu lietošanai, patiešām nav mašīnas.
28.05.2023 21:33 |
 
Reitings 4489
Reģ: 14.04.2023
debestinaa @ 28.05.2023 21:17
stipri šaubos ka čalis nekad nav pie stūres. Gan jau ka brauc ar mašīnu, tur arī tas stāsts beigtos
Diemžēl ir bijuši zināmi, kas brauc apkurījušies. Vai arī mašīnas nav. Ir play station. Man nav nekas pret uzkurīšanu reizēm, bet tie kas to dara ikdienā ir totālākie dīkdieņi un visticamāk auto nepieder 😀
28.05.2023 22:18 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Annyy24 @ 27.05.2023 03:50
Sveicinātas, dievietes.
Vēlos pastāstīt savu sāpi, kas ir ilgstoši krājusies un vēlos uzzināt ko jūs darītu manā situācijā.
Mans partneris(27g) ar ko esmu ilgus gadus kopā ir atkarīgs no zālītes(tā,kas satur THC) pīpēšanas un pats to nevēlas atdzīt.Cigaretes nesmēķē.Lieta ir tik nopietna, ka notriec mēnesī vairākus simtus € tajā un bieži vien pietrūkst naudas personīgajām lietām, bet uzkurīšanai vienmēr atradīs. Vienmēr, kad pārmetu viņam par šo atbild, ka no tā taču nevar palikt atkarīgs, šī pēdējā reize, vai arī vispār apvainojas un ignorē mani.Domāju,ka liela ietekme ir tā ,ka vairāki bērnības draugi ir dīleri un viegli vienmēr pieejama iegāde.Zinu,ka ir atkarīgs jo ir gatavs pat aizņemties naudu, ņemt uz parāda un kad nav uzpīpējis ir sliktā garastāvoklī. Pati naudu viņam nedodu tam.Nezinu vai attiecības ir jāizbeidz tikai tāpēc, ka ir atkarīgs no uzpīpēšanas jo viss pārējais attiecību ziņā ir lieliski un neviens taču nešķiras pīpēšanas dēļ, taču finansiālu iemeslu dēļ nevaram turpināt šādas summas izmest tam un plus LV tas ir nelegāli.

Un kā vēl šķirās pīpēšanas dēļ.
Ja viņš neatdzīst ka tā ir atkarība, tad nav vērts. šodien aizņemas no draugiem, tad sāks zagt no tevis, pakāst darbu utt. Ja gribētu, tad nepīpētu un tu ar smadzeņu skalošanu, pārmetumiem utt neko neizdarīsi.
Ja viss attiecībās ir ok citās lietās, tikai šī ir tā kur tu redzi lielu problēmu, tad zini ka ja viņš izvēlās zāli, tad tu esi otrajā plānā. Vai tu esi gatava būt kopā ar atkarībnieku? Tikt nākotnē galā ar potenciāliem sūdiem ko var savārīt un sargāt viņu? Ja būs kopīgi bērni, vai ja tev dzīvē kautkas notiks ka nevarēsi pievērsties viņam, vai varēsi pieņemt ka tev blakus ir cilvēks ar nopietnu atkarību? Kura garstāvokli, omu un koncentrēšanos nosaka tas vai viņš ir uzkurījis? Vai esi gatava uzmest savai karjierai un nākotnei, un būt ar viņu?
Ja atbilde ir jā, tad paliec attiecībās, meiģini mainīties pati vai mainīt viņu. Ja nē, tad novelc skaidru robežu attiecībās, un ja neizdodās tad atceries ka tev par savu nākotni arī ir jādomā.
PS, esmu kristiska un skarba, bet arī biju attiecībās, ilgās, ar džeku kurš dīloja un pats pīpēja. Saprotu kā ir par šo visu domāt.
30.05.2023 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits