Ieķēros instruktorā.

 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 29.01.2009
Sveikas,
Man šķiet, ka esmu saķērusies savā instruktorā😁
Braukāju bieži un jau ilgi...+/- 10 mēn.
Attiecības kļuvušas diezgan draudzīgas, pat pārāk atvērtas..(runāts ir par dažādām privātām tēmām, bērnīnu, ģimeni, attiecībām, pat sexa tēma ir pacelta jokojot, no viņa puses)šādos brīžos mulstu, īsti nesaprotu, kā saprast, kā uztvert..piemēram, braucam runājam, šis man kko stāsta un uzliek man roku uz pleca, vai noglāsta matus..vēl kādi sīki pieskārieni. Bet tajos brīžos, es kā muļķe nespēju neko pateikt un pajautāt, kā man saprast šo pieskārienu. Varbūt visu pārprotu.
Citreiz apmaināmies watsapaa ar kādu joku bildi, video, dažām frāzem..Viss jau būtu ok, bet...
Abi mēs neesam brīvi cilvēki. Un arī vecuma starpība mums nav maza...
Bet es nevaru saprast kāda velna pēc mani tik ļoti velk pie šī cilvēka un kā nepalikt muļķei, ja atklāti pajautāt-kas notiek starp mums, jo iekšēji jūtu, ka simpātijas mums ir abiem, bet varbūt man tā tikai gribas, lai būtu. Un varbūt tā ir normāli, ka ir tādas attiecības ar instruktoru?
Vnk gribu dzirdēt kādas attiecības bija jums ar instruktoru un vispār kādu viedokli, padomu no malas.
Paldies.
19.05.2023 10:37 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Vai tad nav veidi kā lētāk flirta sajūtas tvert?
Piereģistrējies kādā portālā un bezmaksas flirtē un tver sajūtas.
Aizej uz kādu bāru, klubu ar draudzenēm iztērē uz kokteili 10 Eur un padejo kādu deju ar svešinieku.
Ej pa ielu un uzsmaidi kādam svešiniekam.
20.05.2023 20:52 |
 
Reitings 846
Reģ: 18.01.2023
Neizlasīju visus komentārus, bet man bija tāda pieredze. Instruktors arī vecāks, jokoja un koķetēja jau no pirmās dienas. Man 18 gados 40 gadīgs onkulis galīgi nesaistīja. Viņš arī mēdza uzlikt roku uz kājas, pieskarties matiem, plecam, viss tas pats, ko stāsti. Man bija otrādi, es to uztvēru savā ziņā kā seksuālu uzmākšanos, bet par to nevienam neteicu un savas antipātijas nekā neizrādīju, jo baidījos, ka viņu sadusmošu un nedabūšu tiesības vispār. Instruktors man bija attāli zināms cilvēks, manas mammas draudzene bija draudzene viņa sievai. Izstāstīju mammai un pieteicu, lai pasaka draudzenei un lai viņa nodod to tālāk viņa sievai, lai viņa zina, kā viņš darbā uzvedas. Uz ko viņa sieva atbildēja, ka viņa zinot, ka viņš tā dara un tieši kā te sākumā jau minēja, viņš tā čakarē jaunas, stulbas kursantes, lai viņas ilgāk brauktu. Mani viņš arī nesūtīja uz eksāmenu, manuprāt, pārāk ilgi. Bet tad vienā brīdī es pati sāku uzprasīties, jo man viņa darbības bija nepatīkamas.
20.05.2023 21:03 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Mākoņmaliņa @ 20.05.2023 20:52
Vai tad nav veidi kā lētāk flirta sajūtas tvert?
Piereģistrējies kādā portālā un bezmaksas flirtē un tver sajūtas.
Aizej uz kādu bāru, klubu ar draudzenēm iztērē uz kokteili 10 Eur un padejo kādu deju ar svešinieku.
Ej pa ielu un uzsmaidi kādam svešiniekam.
Ar mani uz jūru var aizbraukt par velti.
20.05.2023 21:10 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Tavam draugam nešķiet aizdomīgi, ka tik ilgi kārto tiesības? 😀
Ieteiktu ar steigu mainīt instruktoru, kā saka prom no acīm, ārā no sirds.
20.05.2023 22:14 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Ausmas tante @ 20.05.2023 21:03
Neizlasīju visus komentārus, bet man bija tāda pieredze. Instruktors arī vecāks, jokoja un koķetēja jau no pirmās dienas. Man 18 gados 40 gadīgs onkulis galīgi nesaistīja. Viņš arī mēdza uzlikt roku uz kājas, pieskarties matiem, plecam, viss tas pats, ko stāsti. Man bija otrādi, es to uztvēru savā ziņā kā seksuālu uzmākšanos, bet par to nevienam neteicu un savas antipātijas nekā neizrādīju, jo baidījos, ka viņu sadusmošu un nedabūšu tiesības vispār. Instruktors man bija attāli zināms cilvēks, manas mammas draudzene bija draudzene viņa sievai. Izstāstīju mammai un pieteicu, lai pasaka draudzenei un lai viņa nodod to tālāk viņa sievai, lai viņa zina, kā viņš darbā uzvedas. Uz ko viņa sieva atbildēja, ka viņa zinot, ka viņš tā dara un tieši kā te sākumā jau minēja, viņš tā čakarē jaunas, stulbas kursantes, lai viņas ilgāk brauktu. Mani viņš arī nesūtīja uz eksāmenu, manuprāt, pārāk ilgi. Bet tad vienā brīdī es pati sāku uzprasīties, jo man viņa darbības bija nepatīkamas.
es arī diskusiju lasot aizdomājos par to, ka tā tomēr ir uzmākšanās. Aiztiek kāju - hmm kā tas var būt pieņemami? Jaunībā strādāju par baristu biznesa parkā, kur izskatīgu vīriešu uzvalkos netrūka. Es viņiem ar glanci un flirtu pārdevu kūkas un pa četrām kafijām dienā. Regulāri saņēmu ziedus un aicinājumus uz randiņiem, pat no vīriešiem ap 20 gadus vecākiem ar gredzeniem pirkstā. Man tas pelnija dzeramnaudu un, nenoliegšu, spodrināja pašapziņu, bet esmu gatava saderēt ka daudzi no viņiem domāja, ka esmu ieķērusies 🤭
21.05.2023 00:06 |
 
Reitings 4923
Reģ: 11.08.2022
Ausmas tante @ 20.05.2023 21:03
Neizlasīju visus komentārus, bet man bija tāda pieredze. Instruktors arī vecāks, jokoja un koķetēja jau no pirmās dienas. Man 18 gados 40 gadīgs onkulis galīgi nesaistīja. Viņš arī mēdza uzlikt roku uz kājas, pieskarties matiem, plecam, viss tas pats, ko stāsti. Man bija otrādi, es to uztvēru savā ziņā kā seksuālu uzmākšanos, bet par to nevienam neteicu un savas antipātijas nekā neizrādīju, jo baidījos, ka viņu sadusmošu un nedabūšu tiesības vispār. Instruktors man bija attāli zināms cilvēks, manas mammas draudzene bija draudzene viņa sievai. Izstāstīju mammai un pieteicu, lai pasaka draudzenei un lai viņa nodod to tālāk viņa sievai, lai viņa zina, kā viņš darbā uzvedas. Uz ko viņa sieva atbildēja, ka viņa zinot, ka viņš tā dara un tieši kā te sākumā jau minēja, viņš tā čakarē jaunas, stulbas kursantes, lai viņas ilgāk brauktu. Mani viņš arī nesūtīja uz eksāmenu, manuprāt, pārāk ilgi. Bet tad vienā brīdī es pati sāku uzprasīties, jo man viņa darbības bija nepatīkamas.

Arī tādu rīcību uztvertu kā uzmākšanks, un izkūpētu kā ar svēto ūdeni apliets velns, ja būtu tāds instruktors
Izskatās, ka liekajam vairumam ir tā ir norma 😅
21.05.2023 02:24 |
 
Reitings 800
Reģ: 26.02.2022
Ar šitiem vecajiem izvirtuļiem ir tā, un ja viņiem acīs pasaki wtf, kāpēc Tevi aiztiek vai apgramsta, tēlo muļķus, man uz šosejas viņš uzlika roku uz kājas, un es no stresa kā 18gadniece pedāli grīdā līdz 140, un prasu, ko viņš dara. Tad saka - ko Tu dari, tik ātri brauc utt., nomaina tēmu, ka ķip tas bija, lai norādītu, ka jābremzē (?). Tā nebija vienīgā līdzīgā reize. Pēc šīs situācijas uz manis sabļāva, jo mazliet iestigu sniegā, es viņu pasūtīju, un aizgāju uz eksāmenu, dabūju tiesības (pirms tam bija cits instruktors, kas nosūtīja uz eksāmenu, bet gribēju csdd tipa mašīnu pabraukt). Viņi visi ir kkādi izvirtuļi. Kā vsp kkas tāds var patikt un samīlēties kkādā vecā kraķī ar sūdīgu darbu???
21.05.2023 02:33 |
 
Reitings 226
Reģ: 27.06.2014
Kaut kas galīgi nav ok ar tiem instruktoriem. Es nomainīju instruktoru pēc divdomīgiem tekstiem. Varbūt vaina tajā, ks neprot pieiet savam darbam profesionāli.
Ps. kam Tev tādu vecu veci. Droši vien neesi viņam tāda vienīgā!
21.05.2023 23:31 |
 
Reitings 2698
Reģ: 30.01.2023
Normāli likt tiesības ~ kādus 2-3m, ja finanses ļauj noliekt naudiņu uzreiz par braukšanām, bet ko var darīt 10 mēnešus? 🙄🙄🙄
22.05.2023 08:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
AiKaaaSaaap @ 22.05.2023 08:45
Normāli likt tiesības ~ kādus 2-3m, ja finanses ļauj noliekt naudiņu uzreiz par braukšanām, bet ko var darīt 10 mēnešus? ???

6 mēnešus arī var likt, iemesli, taču, visādi. Bet 10 mēnešus intensīvi braukt ir par traku.
22.05.2023 09:46 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Lula @ 22.05.2023 09:46

6 mēnešus arī var likt, iemesli, taču, visādi. Bet 10 mēnešus intensīvi braukt ir par traku.

Tieši tā. Norma ir pusgads. Es liku tiesības(ieskaitot teoriju) 9 mēnešus, bet tas bija covid laikā, kad vairākus mēnešus baukšanas nodarbības atcēla (un teoriju uz vienu mēnesi ar). Rezultātā es mācījos braukt varbūt 4-5 mēnešus kopusmmā.
Var jau būt braukšana nav autores stiprā puse. Mans instruktors stāstīja, ka pie viņa reiz gāja meitene, kas lika 2 gadus un 17 reizes nevarēja CSDD eksāmenu nolikt 😁
Ja instruktors neuzvestos tā kā ir aprakstīts, tad varētu domāt tā. Bet šeit jau ir tiešām skaidrs, ka autore diemžēl ir bankomāts priekš instruktora. Baidos pat iedomāties cik šāda tiesību likšana autorei jau ir izmaksājusi.
22.05.2023 09:55 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
AiKaaaSaaap @ 22.05.2023 08:45
Normāli likt tiesības ~ kādus 2-3m, ja finanses ļauj noliekt naudiņu uzreiz par braukšanām, bet ko var darīt 10 mēnešus? ???

Gaidīt negaidīto instruktora pieskārienu un instruktors, savukārt, kačā savu ego un naudu. 😀
22.05.2023 10:07 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Autore, ieraksties pēc laika kā jums tur beidzās. Interesanta tēma.
22.05.2023 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 29.01.2009
Šorīt mani palaida uz eksāmenu. Līdz ar to arī stāstam beigas.
Paldies par ieteikumiem-atvēru acis gan tajā, ka no manis slauc naudiņu, gan tajā ka man tāds cilvēks nav vajdzīgs.😉
Paldies par ieteikumiem. Bija ļoti noderīgi👍
22.05.2023 13:26 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
odzina131 @ 22.05.2023 13:26
Šorīt mani palaida uz eksāmenu. Līdz ar to arī stāstam beigas.
Paldies par ieteikumiem-atvēru acis gan tajā, ka no manis slauc naudiņu, gan tajā ka man tāds cilvēks nav vajdzīgs.?
Paldies par ieteikumiem. Bija ļoti noderīgi?

Palaida negribīgi vai tomēr izrunājāties un nonācāt pie kādiem secinājumiem?
22.05.2023 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 29.01.2009
Molle @ 22.05.2023 13:53

Palaida negribīgi vai tomēr izrunājāties un nonācāt pie kādiem secinājumiem?

Neko nerunājām. Vnk pateicu, ka eju uz eksāmenu. Un ka vairāk nevaru atļauties braukāt.
Uz ko pateica, ej un mēģini. Viss. Nobraucu vēsi, bez liekām plāpām. Tik braucu un viss. Īstenībā pēc uzrakstīšanas forumā, es citām acīm sāku skatīties uz šo cilvēku.
22.05.2023 14:09 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
odzina131 @ 22.05.2023 14:09

Neko nerunājām. Vnk pateicu, ka eju uz eksāmenu. Un ka vairāk nevaru atļauties braukāt.
Uz ko pateica, ej un mēģini. Viss. Nobraucu vēsi, bez liekām plāpām. Tik braucu un viss. Īstenībā pēc uzrakstīšanas forumā, es citām acīm sāku skatīties uz šo cilvēku.

Ļoti pareizi izdarīji. Ceru, ka žigli tiksi pie tiesībām!
22.05.2023 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 29.01.2009
Molle @ 22.05.2023 14:09

Ļoti pareizi izdarīji. Ceru, ka žigli tiksi pie tiesībām!

Jā, es ar ceru.
Visgrūtāk ir atzīt pašai sev, ka ja būtu bijis cits instruktors tiesības jau būtu sen kabatā...bet nu ir kā ir.
Tiešām dārgas tiesības gan finansiāli, gan emocionāli..
22.05.2023 14:12 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
odzina131 @ 22.05.2023 14:09

Neko nerunājām. Vnk pateicu, ka eju uz eksāmenu. Un ka vairāk nevaru atļauties braukāt.
Uz ko pateica, ej un mēģini. Viss. Nobraucu vēsi, bez liekām plāpām. Tik braucu un viss. Īstenībā pēc uzrakstīšanas forumā, es citām acīm sāku skatīties uz šo cilvēku.

Super! Malacis!
Lai tev izdodas tikt pie kārotā jau pavisam drīz un ar pirmo! 🚗
22.05.2023 14:15 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
odzina131 @ 22.05.2023 14:09

Neko nerunājām. Vnk pateicu, ka eju uz eksāmenu. Un ka vairāk nevaru atļauties braukāt.
Uz ko pateica, ej un mēģini. Viss. Nobraucu vēsi, bez liekām plāpām. Tik braucu un viss. Īstenībā pēc uzrakstīšanas forumā, es citām acīm sāku skatīties uz šo cilvēku.

Un pareizi darīji, ka pateici, ka nevari vairs atļauties. Gana jau ir kāsis tevi...varbūt paliks kauns. Kaut gan, gan jau ne.
22.05.2023 14:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits