Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko gatavojat savām otrajām pusītēm?

 
Reitings 3525
Reģ: 30.12.2015
hei!
Drīzumā ar draugu plānojam ievākties kopā dzīvot. Abi divi šovasar beidzam studijas, draugam ir bieži jāstrādā pa 12 stundām, arī man ir pilna laika darbs un stipri daudz laika stāvēt pie plīts ikdienā nesanāk. Ikdienas steigā visbiežāk pati ātri sataisu sev maizītes / ātri sacepu makaronus, bet apzinos, ka vīrieti ilgi ar tādu pārtiku nepabarot :D kas ir jūsu top gardi un ātri pagatavojamie ēdieni, kas neprasa daudz pūļu un super daudz naudas? :)
15.05.2023 18:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Rīsi, klāt Ķīnas mērce un vistas filejas gabaliņi. Kādreiz tas bija mans go-to ašais vakariņu ēdiens, tagad jau apnicis 😅
15.05.2023 18:32 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
maijpukjiite @ 15.05.2023 18:19
hei!
Drīzumā ar draugu plānojam ievākties kopā dzīvot. Abi divi šovasar beidzam studijas, draugam ir bieži jāstrādā pa 12 stundām, arī man ir pilna laika darbs un stipri daudz laika stāvēt pie plīts ikdienā nesanāk. Ikdienas steigā visbiežāk pati ātri sataisu sev maizītes / ātri sacepu makaronus, bet apzinos, ka vīrieti ilgi ar tādu pārtiku nepabarot :D kas ir jūsu top gardi un ātri pagatavojamie ēdieni, kas neprasa daudz pūļu un super daudz naudas? :)
Lielopa steiks vislabāk. Viegli un ātri, mega veselīgi.
15.05.2023 18:34 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Lielopa steiks vislabāk. Viegli un ātri, mega veselīgi.

+ piekrītu, šis ir super variants.
15.05.2023 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Saldētie dārzeņi vienmēr ir saldētavā, klāt kādi graudaugi - griķi, pērļu grūbas, pērļu kuskuss (vai parastais), bulgurs vai rīsi. Klāt gaļa pēc izvēles. Vienkārši un ātri.
15.05.2023 18:53 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Piedevas, gaļas gabals un klāt svaigi dārzeņi uzgraušanai, viss 😀
15.05.2023 19:30 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Nūdeles ar saldskābo mērci un piedevas viss kas ienāk pratā. Parasti man tās ir nūdeles ar apceptiem šampinjoniem, vistas fileju, papriku + mērcīte . Ļoti ātri pagatavojams.
15.05.2023 19:34 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
Un tieši tu būsi tā, kura gatavo? Čalis neko?
15.05.2023 21:24 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Pelmeņi 😄
15.05.2023 21:26 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Nesapratu, kāpēc par steika variantu tik daudz mīnusu - tas taču tiešām ir super ātri, garšīgi un vienkārši. Klāt dārzeņus vai salātus un veselīga, olbaltumvielām bagāta maltīte gatava. Vienīgais tas, ka padārgi. Bet reizi nedēļā mums ir steiku diena.
Tad vēl ļoti ātri, gardi un vienkārši - palija, lasis vai forele cepeškrāsnī ar piedevām
15.05.2023 21:44 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Un pelmeņi arī nav slikts variants, ja nopērk foršus ar labu sastāvu. Protams, vislabāk pašu gatavoti, bet tad vairs nav ātri un vienkārši
15.05.2023 21:46 |
 
Reitings 3525
Reģ: 30.12.2015
LuckyStrike @ 15.05.2023 21:24
Un tieši tu būsi tā, kura gatavo? Čalis neko?

nē, protams, arī viņam patīk gatavot, bet parasti jau tomēr pierasts, ka meitenēm biežāk sanāk taisīt ēst :D pie kam darbdienās es pirmā būtu mājās 80% gadījumu (man ir 9 - 5 darbs, viņam ir 12h maiņas), negribas visu laiku ēst tikai makaronus vai pelmeņus, tāpēc arī tapa šī diskusija - lai uzzinātu, ko citi biežāk gatavo un iedvesmotos :)
15.05.2023 22:26 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Es vairāk domātu nevis, kas pa fikso, bet lai būtu veselīgi un sabalansēti. Un veselīgi nenozīmē stāvēt stundu pie plīts, viss atkarīgs kādā veidā izdomāsi pagatavot.
Man patīk saplānot visai nedēļai tā, lai katrai dienai ir savs galvenais produkts:
Piemēram 1dien būs vista, 2dien zivis, 3dien veģetārais, kā piemērs pupiņas, 4dien liellopa maltā gaļa utt. Un tad jau paskaties recepti i-netā pierakstot, ka meklē, lai ātri var pagatavot.
Atceros, kad pati uzsāku dzīvot kopā ar savu pirmo puisi, es biju tā aizrāvusies, ka gatavoju viņam arī katru dienu saldos ēdienus :D starp citu man darbs arī bija līdz plkst. 17:00.
15.05.2023 22:44 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.05.2021
Mēs parasti novāram graudaugus jau iepriekšējā dienā, piemēram, rīsu, griķus vai kādus “gudros graudus” ir tāds mix veikalā nopērkams. Un naakamajaa dienā tik jauzsilda un tad kādu gaļu, vai gaļas mērcīte.
Salāti man patīxk svaigu salātu mix ( parasti paskatos , kam atlaide gatavajiem mix veikalos) tad +avokado, mozzarella, cheery tomatiņi utt. Kas nu kurā dienā ir ledusskapī. Visu sajaucam lielā bļodā un gatavs, eļļa vai citronpipari utt.
Man patīk arī sautējumus taisit - lēti, veselīgi un arī diezgan daud sanāk lielajā katlā. - kartupelis, burkāns, cukini, siipols , gaļa utt
15.05.2023 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ar draugu nums ir pilnīgi dažādi ēšanas paradumi, ja viņš ir izteikts gaļēdājs ( gaļa katru dienu visu dienu), es esmu veģetāriete, ja viņs grib tur kaut kādus pārākos gaļas ēdienus, taisa viņš, bet lai nav galīgi katram savs jāgatavo, tad pamati mums ir kopīgi, kas visbiežāk ir kāda dārzeņu recepte, piemēram, populārs variants ir krāsnī cepti kartupeļi, saldie kartupeļi, graudaugu mixi vai makaroni klāt iet dažādi cepti/tvaicēti dārzeņi vai dārzeņu mērces (dārzeņi of choice +koksrieketu krējums/auzu krējusm/parastais saldais krējums 12%), viņam kaut kāda gaļa ko viņš sagatavojis iepriekš, tā lai man max viņa jēuzmet uz pannas vai krāsnī. Cepeškrāsns un multivārāmais katls ir baigā štelle, tu to visu samet multikatlā vai krāsnī un vari darīt kaut ko citu tikmēr.
16.05.2023 10:01 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Apskaties IG @naskotieszane. Viņai ir superīgi reels ar maltītēm nedēļai. Ja nav ideju - lielisks variants, kur pasmelties.
Un, ja gribas fiksi, tad iesaku 1 dienu veltīt nedaudz vairāk laika gatavošanai un sataisīt uz nedēļu.
Zupas ir lieliska opcija.
Un kā te augstāk minēja - saldēti dārzeņi. Lai ledusskapī pāris pakas ir vienmēr.
16.05.2023 10:16 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu tas atkarīgs no tā ko tu uzskati par ''ātri''. :D Man uzvārīt kartupeļus, sacept karbonādes un uztaisīt salātus ir pusstundas darbs. Bet nu ja viegli, ātri un lēti tad šīs ir manas slinkum-vakariņas:
- pelmeņi. Es viņus apcepju un tad pieleju ūdeni + garšvielas tur pat pannā un vāku pa virsu. Kad gatavi tad pa virsu rīvēts siers vai krējums vai zaļumi, kā nu patīk. Pelmeņiem, manuprāt, vienmēr mājās jābūt.
- rīsi + jebkas. Vai tie ir sautēti dārzeņi vai gaļa ar mērci, vienalga.
Meitenes te iepriekš teica, ka arī saldētiem dārzeņiem vienmēr jābūt mājās - fakts! Man arī vienmēr pāris pakas ir saldētavā. Zupas no viņiem arī taisu, tikai kartupeļi un gaļa klāt jāpieliek un super zupa. Es arī tos dārzeņus, kas man ir svaigi bijuši nopirkti, bet sāk izskatīties bēdīgi, sagriežu, maišukā iekšā un saldētavā. Un ja taisu zupu tad beru klāt. Zupa arī man tāds ātrais ēdiens patiesībā skaitās. Kamēr tā vārās es visu citu varu darīt.
- Tālāk jau visāda vista. Cepeškrāsnī, uz pannas mērcē, vistas filejas karbonādītes, utt.
- Vienu brīdi man garšoja pelēkie zirņi, burciņā, kas nopērkami. Vispār 3 minūšu vakariņas. Nopērc divas burciņas, izber uz pannas, uzsildi un gatavs.
- Frī kartupeļi + jebkas. Es pērku priekš sevis saldētas friškas un uzcepu. Es gan viņas parasti ēdu tāpat kā pelmeņus ar rīvētu sieru un krējumu :D Bet tie ir kartupeļi un iespējas ir bezgalīgas.
Nu kaut kā tā. Es kad viena dzīvoju, baigi slinkoju ar vakariņām, citreiz pirku arī tās pankūkas ar biezpienu vai gaļu, kuras tikai apcep un gatavs. Ir sanākušas reizes, kad savam vīrietim arī uztaisu :D bet nu tas kad galīgi slinkums, darbs, galva sāp un vēl nez kas :D tā jau ikdienā gatavoju labāk.
16.05.2023 11:33 |
 
Reitings 3525
Reģ: 30.12.2015
mazaskudra @ 16.05.2023 11:33
Nu tas atkarīgs no tā ko tu uzskati par ''ātri''. :D Man uzvārīt kartupeļus, sacept karbonādes un uztaisīt salātus ir pusstundas darbs. Bet nu ja viegli, ātri un lēti tad šīs ir manas slinkum-vakariņas:
- pelmeņi. Es viņus apcepju un tad pieleju ūdeni + garšvielas tur pat pannā un vāku pa virsu. Kad gatavi tad pa virsu rīvēts siers vai krējums vai zaļumi, kā nu patīk. Pelmeņiem, manuprāt, vienmēr mājās jābūt.
- rīsi + jebkas. Vai tie ir sautēti dārzeņi vai gaļa ar mērci, vienalga.
Meitenes te iepriekš teica, ka arī saldētiem dārzeņiem vienmēr jābūt mājās - fakts! Man arī vienmēr pāris pakas ir saldētavā. Zupas no viņiem arī taisu, tikai kartupeļi un gaļa klāt jāpieliek un super zupa. Es arī tos dārzeņus, kas man ir svaigi bijuši nopirkti, bet sāk izskatīties bēdīgi, sagriežu, maišukā iekšā un saldētavā. Un ja taisu zupu tad beru klāt. Zupa arī man tāds ātrais ēdiens patiesībā skaitās. Kamēr tā vārās es visu citu varu darīt.
- Tālāk jau visāda vista. Cepeškrāsnī, uz pannas mērcē, vistas filejas karbonādītes, utt.
- Vienu brīdi man garšoja pelēkie zirņi, burciņā, kas nopērkami. Vispār 3 minūšu vakariņas. Nopērc divas burciņas, izber uz pannas, uzsildi un gatavs.
- Frī kartupeļi + jebkas. Es pērku priekš sevis saldētas friškas un uzcepu. Es gan viņas parasti ēdu tāpat kā pelmeņus ar rīvētu sieru un krējumu :D Bet tie ir kartupeļi un iespējas ir bezgalīgas.
Nu kaut kā tā. Es kad viena dzīvoju, baigi slinkoju ar vakariņām, citreiz pirku arī tās pankūkas ar biezpienu vai gaļu, kuras tikai apcep un gatavs. Ir sanākušas reizes, kad savam vīrietim arī uztaisu :D bet nu tas kad galīgi slinkums, darbs, galva sāp un vēl nez kas :D tā jau ikdienā gatavoju labāk.
nu man ir tā pati problēma :D es pati sev bieži ātri apcepu vai nu pankūkas, vai makaronus ar nagetiem vai kkādu sasaldētu gaļu, bet man aizdomas, ka puisim diemžēl ar to ilgtermiņā laikam būs par maz, jo es ēdu kā cālis :D paldies par ieteikumiem!
16.05.2023 12:45 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ja vien ir iespēja nopērc multikatlu. Plovs izcils nav arī jāņemas pašam. Citreiz gatavoju rīsus ka kotletēm, bet augšā traukā uzlieku tvaicet kotletes, klāt grieķu jogurta mērcīte. (zaļumi +ķiploks)
16.05.2023 12:49 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Motherofdragons @ 15.05.2023 21:26
Pelmeņi ?
Tie ar multikatlā super iznak. Sajauc krējumu ar majonēzi, garšvielas un sākumā cepšanas režīms, pēc tam mazliet sautesana.
16.05.2023 12:51 |
 
Reitings 4003
Reģ: 14.04.2023
Kas ir cepti makaroni? 🙄😀
Mans vecis saka, ka cepti katrupeļi ir vislabākais :D viņam garšo prastie ēdieni. Vistas karbonāde ir ātri, vai vistas maltās gaļas kotletes ,pupiņu salāti ar sagrieztu gurķi, papriku un majonēzi. Ceptas vistu aknas saldā krējuma mērcē, klāt vārīti kartupeļi un marinēts gurķis. Ir ļoti daudz ēdieni,ko pagatavot :D
16.05.2023 13:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!