Apsaukā

 
Reitings 2
Reģ: 11.05.2023
Sveikas, nezinu pat ko īsti gribu dzirdēt, laikam jau tik sirdi izkratīt. Ar vīru pazīstami 4 gadus, kā jau mēs visi zinam tad rozā briļļu periods, attiecību pirmais, vai pirmie 2 gadi ļoti skaisti, nu vismaz mums tā bija.... Vīrs man raksturā nekad nav bijis no tiem maigākajiem, kā arī kāda dusma ir pavīdējusi iepriekš, bet viss bija normas robežās, bet tas kas notiek pēdējā gada laikā ir ārprāts. Visulaiku dusmojas un ārdās uz mani, nepaceļu vienreiz telefonu un dusmu jūra pār mani...Izdaru vai pasaku kautko ne tā un ir dusmas klāt. Vienreiz gatavoju ēst un lieku mazo pieskatīt, atkal uz mani dusmojas par to ka nevaru ātri pagatavot ēst un viņam javāc mazais, jo viņam arī ir lietas ko darīt. Vienu dienu vedot mazo pie ārsta atstāju nejauši telefonu mašīnā, 15 neatbildēti zvani, lai gan nekas ārkārtējs nebija noticis, atzvanot viņam pār mani nāca tādi vārdi un dusmu lēkmes no viņa. Ikdienā dzirdēt vārdus ka esmu stulba, slima un flegma un kas tik vēl nē vairs jau nav nekas neparasts. Viņa dēļ cenšos, uz darbu ēst taisu, mājās taisu, pa bērnu rūpējos, un skrienu kur tik vēl nē lai viņam arī būtu labi. Bet vienīgais ko esmu pelnījusi ir dusmas un agresīja, sajūta jau ka drīz fiziski arī sāks ietekmēt, vienreiz jau spērienu pa kāju dabūju. Kā vīrietis strādā, par ģimeni arī itkā rūpējās, bet nu tās dusmas un agresīja. Starp citiem cilvēkiem viņš ir tik sirsnīgs un laipns, bet pret mani..... Drīz jau laikam uz mani dusmosies arī par to ka elpoju viņam blakus
11.05.2023 11:57 |
 
Reitings 1404
Reģ: 19.05.2016
Ja Tu paciet, ka pret Tevi tā izturās, Tu necieni un nemīli pati sevi. Un tas ir jāārstē terapijā vai kas taml.
12.05.2023 15:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Jupiter @ 12.05.2023 15:11
Ja Tu paciet, ka pret Tevi tā izturās, Tu necieni un nemīli pati sevi. Un tas ir jāārstē terapijā vai kas taml.

Jā, to jau mēs zinām, bet ko darīt talāk?
12.05.2023 15:27 |
 
Reitings 7034
Reģ: 16.02.2021
Atbildi sev uz dažiem praktiskiem jautājumiem, tad sapratīsi, cik dziļā vai seklā bedrē esi.
Cik vecs ir bērns? Vai šobrīd ir iespējams atgriezties darbā vai esi bka?
Ja ir iespēja bērnu ielikt dārziņā un atgriezties darbā - kāds būs Tavs darbs? Cik apmaksāts? Cik pelnīsi?
Kur meklētu sev dzīvesvietu, ja dotos prom no vīra?
Vai vīrs maksātu minimālos uzturlīdzekļus vai vairāk?
Saliec aptuveno mēneša budžetu, kāds būtu, ja šobrīd aizietu no vīra, paskaties dzīvesvietas.
Kas Tev varētu palīdzēt gan finansiāli, gan emocionāli?
Ja Tu šobrīd jau viena tiec galā ar bērnu un mājas soli, tad tiksi galā lieliski arī bez vīra. Tikai finanses jāsakārto. Sākumā tas liekas biedējoši, bet naudu vienmēr var nopelnīt, sevi attīstīt. Tikai jābeidz domāt, ka es nevaru pelnit un nevajag no naudas baidīties.
Sirds sāpēs šķiroties, bet pēc pāris gadiem sev pateiksies, ka būsi jau to lēmumu pieņēmusi un tagad esi tur, kur esi - priekšā.
Tādi varmākas nemainas. Īpaši, ja ir jau solījis to darīt un nedara.
Un kā jau te teica, negrib viņš Tev nemaz atņemt bērnu un viens pats audzināt, ja tagad pat uz pāris minūtēm paskatīt. Tādi svētdienas tēvi, kas tikai samaksā rēķinus nekad neņems bērnu sev audzināšanā, par to nebaidies. Arī bāriņtiesa būs Tavā pusē un bērnu tik viegli mātei noņemt nav iespējams.
Sāc šķetināt praktisko pusi, lēnām sāksi redzēt cauri tam melnajam šķiršanās bubulim, pieradīsi pie domas un viss izdosies. Lai veicas!
12.05.2023 15:44 |
 
Reitings 1404
Reģ: 19.05.2016
Beverly Hilza @ 12.05.2023 15:27

Jā, to jau mēs zinām, bet ko darīt talāk?
MĒS jā, VIŅA zina??? Jo izklausās, ka nē. Tēmas pieteikums ir "gribu izkratīt sirdi" nevis "Kā man labāk rīkoties ejot prom no šīs situācijas, kas manu dzīvi padara nožēlojamu".
12.05.2023 15:50 |
 
Reitings 4919
Reģ: 11.08.2022
Jupiter @ 12.05.2023 15:50
MĒS jā, VIŅA zina??? Jo izklausās, ka nē. Tēmas pieteikums ir "gribu izkratīt sirdi" nevis "Kā man labāk rīkoties ejot prom no šīs situācijas, kas manu dzīvi padara nožēlojamu".

Esmu diezgan droša, ka visas 3 (ja pareizi saskaitīju no blakusdiskusijām) ir izlēmušas un šeit raksta tikai, lai pakratītu sirdi
12.05.2023 15:57 |
 
Reitings 7034
Reģ: 16.02.2021
Lai kaut kas mainītos, vīram būtu jāatzīst savas problēmas un tās jārisina un pat tad nav garantijas, ka viņam tas izdotos. Reālākais ir aiziet no viņa, izsliet muguru un izciest visu sū*u lavīnu un teroru, kas pār Tevi nāks, nepadoties, aiziet no viņa, uzsākt jaunu dzīvi un parādīt, ka nebūsi viņa upuris. Arī grūts scenārijs, bet reālāks par vīra mainīšanos. Visticamàk viņš pēc tam atradīs citu, kurai darīt pāri emocionāli un plašākā publikā būt par laipnu, foršu cilvēku.
12.05.2023 15:59 |
 
Reitings 7034
Reģ: 16.02.2021
Ko Tu praktiski zaudēsi, ja šķirsies?
Vai jūs vispār pavadāt laiku kopā saturīgi, jēgpilni? Vai jums ir dziļas, patīkamas sarunas? Kāda ir kopējā noskaņa mājās?
Visticamāk no ikdienas laimes viedokļa, Tu nezaudēsi neko, jo pēc tam atradīsi sev sakarīgu partneri, ja tiksi galā ar savu pašvērtējumu, lai neiekristu uz nākamo varmāku. Atliek tikai redzēt pāri bailēm šķirt laulību, saprast, ka ja Tevi apsaukā, tas nenozīmē, ka tiešām esi stulba, bet stulbs ir otrs. Finanses nav tāds melns bubulis kā varētu sākumā šķist. Un uz priekšu. Ja nespēj vēl saņemties, vismaz pa kluso iekrāj pietiekami naudu, pēc gada būsi sev pateicīga. Kad izšķirsies, tad obligāti jātiek galā ar savu upura lomu, lai neļautu sev atkārtoti darīt pāri un tad tikai skatīties jaunu attiecību virzienā. dzīves laikā mēs mazu brīdi esam bez attiecībām, izbaudi un izmanto to lietderīgi un vēlāk jau izveidosi saturīgas attiecības. Arī bērns neko neiegūst no varmācīga tēva ikdienā, īpaši tāda, kurš neiesaistas ikdienas aprūpē. Tad labāk lai ir svētdienas tēvs un paņem kādu nedēļas nogali un aizbed atpūsties, ieguldījums būs tieši tāds pats kā šobrīd no audzināšanas viedokļa.
12.05.2023 16:15 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Sarma1986 @ 11.05.2023 16:13

Kāda h…. pēc tiek piekopta kaut kāda augstākā psihologija? Kait kur skraida, meklē kaut kādas traumas? ?Ja kāds baurotu uz mani, pateiktu pievėrt muti un ievilktu ar pannu pa galvu. Ja ar to nepietiktu, škirtos, viss. Atłauj sev kāpt uz galvas, tad skraida pie psihologiem un bimbā, maigās ziedlapiñas. Un, jā, nedz mani bijušie partneri, nedz esošais vīrs, nav nekādi tirliñi, kas lasa dzeju vizbulīšu laukā, drīzāk otrādi, taču NEVIENS nekad nav atłāvies kaut kādu apsaukāšanu vai kaut pirksta pacelšanu. Vīrieši lieliski redz, kurā bimbās psihologa kabinetā un kurā aizvērs vecim muti un aizies uz neatgriešanos. Es, protams, runāju par psihiski pieskaitāmiem, ar maniakiem vai šizofrēnikiem mana metode varētu arī nestrādāt.

Protams, vienmēr pie visa beigās vainīga ir sieviete… klasika.
13.05.2023 12:30 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Man šķiet, ka te ir tikai 2 varianti - vai nu stingri pateikt, ka tāda attieksme nav normāla un to necietīsi, vai arī sākt domāt par šķiršanos. Neviens nav pelnījis būt otra cilvēka emocionālā izgāztuve. Ir skaidrs, ka viņam ir nopietni jāmaina attieksme un uzvedība, citādi jūsu attiecībām nav nākotnes. Man gan nav ticības, ka viņš būtu uz to gatavs, šis izklausās pēc kārtējā egoista-lupatas, kam pie visa vainīgi ir citi. Ja ir kam, nebaidies lūgt palīdzību, kamēr nostājies uz kājām. Zinu, ka vienmēr no malas vieglāk pateikt, un šie lēmumi nekad nav viegli, bet padomā, vai tiešām gribi šādi dzīvot atlikušo dzīvi. Tu esi pelnījusi būt patiesi mīlēta un cienīta.
13.05.2023 12:38 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Šajā situācijā jārēķinās, ka tas ietekmē ne tikai tevi, bet arī bērns to visu redz un, ja ir puika, ļoti liela iespēja, ka pieaugušā vecumā pats imitēs tēva rīcību. Un uzskatīs to par pilnīgi normālu, jo tu taču ar to samierinājies un viss bija ok. Parasti es esmu par to, ka cilvēkam dod iespēju un kaut ko risina, bet ja ir iesaistīti bērni, tad jau pavisam cita situācija. Te atliek tikai nostādīt vīrieti fakta priekšā un ja viņam pašam nav nekādas motivācijas mainīties un uzvesties adekvāti, tad audzināt bērnu vidē kur apkārt bizo agresīvs tēviņš, nav nekas labs un atbalstāms.
13.05.2023 12:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits