Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Si-lashes

 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
Lietoju jau labu laiku ir gan labas atsauksmes, gan sliktas.
Varbūt kāda arī lieto un var padalīties pieredzē?
09.05.2023 10:08 |
 
Reitings 969
Reģ: 25.11.2022
Arī interesē.
09.05.2023 12:53 |
 
Reitings 1581
Reģ: 03.03.2020
Esmu mēģinājusi divas reizes(no viena konplekta)
man nesanāk viņas normāli pielīmēt un nofiksēt.
Pazīstu meitenes, kuras ir sajūsmā, viss sanāk un labi turas, smuki izskatās.
Nezinu, varbūt kāda partija trāpās.
09.05.2023 13:00 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
Sākumā mocījos, bija pat viena sapampusi acs.
Tagad jau gads pagājis un tiešām ļoti ātri var pielikt , patīk ka visu laiku ir svaigas acis nevis kad trīs skropstas palikušas.
Mīnuss , tad liek jau sagrieztas skropstas , tad atkal pašam jāgriež , tad atnāk normāla līme , tad atkal ūdeņaina.
Bieži trūkst skropstas , nevar normāli konstanti e-veikalu uzturēt, lai netrūktu tad kad vajag steidzami.
Komunikācija arī nav ļoti laba un atsaucīgas.
09.05.2023 13:29 |
 
Reitings 1581
Reģ: 03.03.2020
Reya @ 09.05.2023 13:29
Sākumā mocījos, bija pat viena sapampusi acs.
Tagad jau gads pagājis un tiešām ļoti ātri var pielikt , patīk ka visu laiku ir svaigas acis nevis kad trīs skropstas palikušas.
Mīnuss , tad liek jau sagrieztas skropstas , tad atkal pašam jāgriež , tad atnāk normāla līme , tad atkal ūdeņaina.
Bieži trūkst skropstas , nevar normāli konstanti e-veikalu uzturēt, lai netrūktu tad kad vajag steidzami.
Komunikācija arī nav ļoti laba un atsaucīgas.

Ā nu re, tev arī gadījusies slikta līme?
09.05.2023 13:49 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Man solītās 5 dienas neturās. Besī, ka ja ar fiksatoru netīšām aizskar skropstu galiņus, tad viņi paliek tādi cieti un balti. Putas nenormāli grauž acis. Noņēmējs kaut kāds dīvains, liekas, ka visu sakaltē un tad ir grūti to sakaltumu noberzt no acīm + pēc skropstu noņemšanas visas skropstas joprojām ir lipīgas ar to līmi, nesanāk noņemt ne ar eļļu, ne micelāro, ne tām kairinošajām putām. Sapratu, ka ikdienas lietošanai man neder, varbūt var uz kādu pasākumu uzlikt.
09.05.2023 14:04 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
Ā nu re, tev arī gadījusies slikta līme?

Tev arī? 😁👍 nu es nopirku , nākamajā diena es liku kad saņemu to līmi un ūdeņaina , mocījos kaut ko pielikt.
TikTok arī meitenes rakstīja par sliktu līmi , bet tur jau norakstīja uz glabāšanas temperatūru , kurai tur nav sakara 😁 neviens jau saule neliek vai ledusskapī
09.05.2023 18:07 |
 
Reitings 1
Reģ: 09.11.2023
Iesaku!
Skropstas nav grūti uzlikt, prasa nedaudz pacietību, bet video pamācības ļoti labi noderēja.
Dažas lietiņas, ko novēroju un mācījos pēc savas pieredzes, varbūt kādai noderēs :) -
1. Līmi nevajag likt daudz, jo tā ir diezgan stipra, pietiek ar nedaudz ;
2. Atstāt 1 milimetru no skropstu līnijas, kad līmē skropstu pušķīti, lai nav sāpīgi, kad dabīgās skropstas aug;
3. Fiksatoru lietot maz un tikai pie skropstu saknēm, nevajag tā kā es - uzliku uz skropstām visā garumā “Dubultizturībai” 😃😃 pēc tam skropstas cietas un nekādas;
4. Man ir diezgan jūtīgas acis, jo lietoju lēcas ikdienā un pie skropstu meistara nevaru aiziet, jo manas skropstas un acis nespēj pavilkt tik ilgu laiku skropstas uz acīm, tā iemesla dēļ varu ieteikt jūtīgām acīm. Galvenais - paskaties instagram pamācības, jo man tās noderēja, negribēju izdarīt kaut ko nepareizi, it īpaši, kad runa ir par acīm.
09.11.2023 21:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits