Vīrieši grib tikai pārgulēt

 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
Sākšu ar to, ka man ir bijušas vairākas attiecības, tomēr kādu laiku esmu jau viena.
Pirms pāris mēnešiem izmēģināju dating apps un sapratu, ka tas nav man, jo lielākā daļa tur meklē tikai vienas nakts sakarus vai ko līdzīgu.
Pēc, kad man vismaz 3 vīrieši pateica, ka neko vairāk par seksu ar mani negrib, nolēmu likties mierā. Ar domu, ka laime pati atnāks.
Nesen uzradās paziņa, kas mani aplidoja gadus 5 atpakaļ, bet toreiz nekas nesanāca, jo mums bija dažādi dzīves ritmi - dzīvojam dažādās pilsētās, es mācījos, viņš strādāja no agra rīta līdz vēlam vakaram, kādreiz pat arī naktīs, tādēļ nebija laika saziņai. Aplidošana toreiz bija diezgan nopietna, vairākkārt lūdza uz randiņiem, arī aizgāju, ļoti gribēja mani iepazīt, pavadīt laiku. Ciemoties viens pie otra un tā tālāk. Toreiz pat jautāja manam tēvam atļauju mani vest randiņā (pazina manus vecākus pirms īslaicīgi tikāmies).
Kā jau minēju, uzradās šis paziņa… runājām normāli, draudzīgi, pāris mēnešus atpakaļ minēja, ka gribētu kaut kur aiziet, zināja, ka būsim vienā pilsētā maijā un uz to ar ieciklējās. Bet vakar, normālas sarunas vidū, kā ar bomi pa pieri atskanēja “lai tu saprastu un nesacerētos, mēs nebūsim nekādās attiecībās un nekāds pāris”. Jautāju kāpēc gan tā, šis teica, ka attiecības nav viņa lieta. Nu ok, tik tā dīvaini, ka 5 gadus viņš centās mani dabūt gultā…
Tā nu visu nakti nogrozījos gultā ar smagu sirdi, jo nespēju saprast kāpēc tā. Kāpēc gan pēdējā laikā vīrieši grib ar mani tikai pārgulēt? Kas ar mani nav tā?
Par mani pašu ir tā, ka man ir apnicis veidot nekam nederīgas attiecības, es gribu apprecēties un veidot ģimeni. Bet nu… neveicas šajā. Pilnīgi raudāt gribas…
06.05.2023 08:00 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
nesaprotukāpēctā @ 06.05.2023 14:36

Tieši tā. Ja skatīsies vecuma kategorijā no 20-30, būs kaudze ar čaļiem, kam tinderī utt. ir rakstīts, ka viņiem interesē short term, ONS, fwb, kā arī precēti, attiecībās.
Teikšu pat godīgi - vakardienas izlēciens man liek domāt, ka es laimi nemūžam neatradīšu. Kādreiz, kad citi sūtīja galīgi, šis tipiņš apkārt luncinājās, tomēr nu es esmu apaļa nulle, kura kā sievas materiāls neinteresē nevienam šajā pasaulē.

Izklausās, ka raksta ļoti jauna meitene, kura sevi vērtē pēc puišu, attiecību esamības/nesamības.
06.05.2023 14:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
Beverly Hilza @ 06.05.2023 14:42

Izklausās, ka raksta ļoti jauna meitene, kura sevi vērtē pēc puišu, attiecību esamības/nesamības.

Nevērtēju sevi tik pēc tā. Savu vērtību pati saprotu. Esmu diezgan veiksmīga karjeras ziņā, bet attiecībās man neviecas. Šķiet, ka neesmu tā saucamais wifey material priekš džekiem, lai gan protu gan gatavot, gan māju kopt utt.
Esmu ļoti ģimeniska un ar galvu saprotu, ka nebūs tā, ka rīt satikšu princi, parīt apprecēsimies un pēc nedēļas jau laimīgi būšu stāvoklī. Citas meitenes manā vecumā ir jau precējušās un/vai jau māmiņas. Negribētu attapties 35 gados kā nevienam nevajadzīga karjeriste un pati sevī ierāvusies egoiste, kas nekad nav mīlestību izjutusi.
Neesmu super veca, neesmu arī super jauna, bet drīz mani jau varēs uzskatīt par vecmeitu.
06.05.2023 14:46 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
nesaprotukāpēctā @ 06.05.2023 14:36

Tieši tā. Ja skatīsies vecuma kategorijā no 20-30, būs kaudze ar čaļiem, kam tinderī utt. ir rakstīts, ka viņiem interesē short term, ONS, fwb, kā arī precēti, attiecībās.
Teikšu pat godīgi - vakardienas izlēciens man liek domāt, ka es laimi nemūžam neatradīšu. Kādreiz, kad citi sūtīja galīgi, šis tipiņš apkārt luncinājās, tomēr nu es esmu apaļa nulle, kura kā sievas materiāls neinteresē nevienam šajā pasaulē.

Izklausas, ka jums vajag speciālista palīdzu, lai sakārtotu jums domāšanu. Domāju, ka jus vel esat parāk jauna un domāšana nenobriedusi.
Es domāju, ka pusei LV ir kompleksi, jo neviens neluncinās apkārt ap viņiem.🤣
Laime neslēpjas aiz attiecībam vai cilveka blakus sev. Laime ir visapkārt, tikai vajag ieraudzīt.
Kad citi sutija galigi... Domājat, kad citi dżeki sutija jūs dillēs un negribēja ar jums neko?
06.05.2023 15:14 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2015
nesaprotukāpēctā @ 06.05.2023 14:46

Nevērtēju sevi tik pēc tā. Savu vērtību pati saprotu. Esmu diezgan veiksmīga karjeras ziņā, bet attiecībās man neviecas. Šķiet, ka neesmu tā saucamais wifey material priekš džekiem, lai gan protu gan gatavot, gan māju kopt utt.
Esmu ļoti ģimeniska un ar galvu saprotu, ka nebūs tā, ka rīt satikšu princi, parīt apprecēsimies un pēc nedēļas jau laimīgi būšu stāvoklī. Citas meitenes manā vecumā ir jau precējušās un/vai jau māmiņas. Negribētu attapties 35 gados kā nevienam nevajadzīga karjeriste un pati sevī ierāvusies egoiste, kas nekad nav mīlestību izjutusi.
Neesmu super veca, neesmu arī super jauna, bet drīz mani jau varēs uzskatīt par vecmeitu.

Nevar čalim, kurš ar tevi grib tikai pārgulēt, prasīt, lai viņš tagad tevi prec un jūs dzīvosiet laimīgi līdz mūža galam. Nu nav tā.
Ja tu saki, ka esi wifey material, tad kāpēc tu prasi no fuckboya, lai viņš ir husband material? Viņš nebūs. Nav šodien, nebūs rīt.
Jā, mūsdienu dating life ir sarežģīta, jo katram ir tik daudz opciju, visi tiekas ar visiem, visi guļ ar visiem.
Ja tu šobrīd esi nostādījusi mērķi, ka gribi precēties, tad arī ej uz to. Čalis grib tikai gulēt ar tevi? Pasaki visu labu, un iepazīsties ar nākamo. Nemeklē problēmu sevī, nemēklē problēmu arī tajā fuckboyā. Jūs vienkārši esat dažādos periodos savās dzīvēs un šobrīd jums nekas nesanāk. Un nevajag par to pārdzīvot.
Mīli sevi, baudi dzīvi, ej uz randiņiem, iepazīsti jaunus cilvēkus, gūsti pieredzi. Un cilvēks, kurš būs tevis vērts, nepalaidīs tevi garām.
06.05.2023 15:19 |
 
Reitings 512
Reģ: 28.01.2023
nesaprotukāpēctā @ 06.05.2023 14:38

Varbūt tādēļ, ka es neesmu tik drosmīga, lai ko tādu pajautātu… nezinu.
Šobrīd lielākā dillema ir vai sūtīt pavisam pupās vai tomēr izmantot viņa piedāvājum. To es domāju tādā ziņā, ka pa cik attiecības nav bijušas kādu laiku, loģiski, ka arī seksa un varbūt, ja piedāvā, var izmantot. Vismaz kaut kāds labums pašai, a tā salauzta sirds…
nu šitas seksa labums nebeigsies labi 😂 tas būs lieki iztērēts laiks un pēc tam pašai būs pretīgi, ka kas tāds ir bijis, jo tu pati saki ka esi sievas materiāls un meklē nopietnas attiecības.
Manuprāt tev nav jābaidas vīrietim uzdot tādu jautājumu, vismaz ir skaidrība kas un kā, pēc tam pieņemsi lēmumu.
Ja jau tagad saki, ka tā būs salauzta sirds, tad pēc tām seksa draudzībām būs vēl ļaunāk.
Manuprāt ir normāli ka attiecības ir skaidras un saprotamas, un abas puses saprot, ko no tā vēlas
06.05.2023 15:23 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Oriona @ 06.05.2023 15:19

Nevar čalim, kurš ar tevi grib tikai pārgulēt, prasīt, lai viņš tagad tevi prec un jūs dzīvosiet laimīgi līdz mūža galam. Nu nav tā.
Ja tu saki, ka esi wifey material, tad kāpēc tu prasi no fuckboya, lai viņš ir husband material? Viņš nebūs. Nav šodien, nebūs rīt.
Jā, mūsdienu dating life ir sarežģīta, jo katram ir tik daudz opciju, visi tiekas ar visiem, visi guļ ar visiem.
Ja tu šobrīd esi nostādījusi mērķi, ka gribi precēties, tad arī ej uz to. Čalis grib tikai gulēt ar tevi? Pasaki visu labu, un iepazīsties ar nākamo. Nemeklē problēmu sevī, nemēklē problēmu arī tajā fuckboyā. Jūs vienkārši esat dažādos periodos savās dzīvēs un šobrīd jums nekas nesanāk. Un nevajag par to pārdzīvot.
Mīli sevi, baudi dzīvi, ej uz randiņiem, iepazīsti jaunus cilvēkus, gūsti pieredzi. Un cilvēks, kurš būs tevis vērts, nepalaidīs tevi garām.

Viņad problēma ir viņas domāšanas veidā un stilā.
06.05.2023 15:24 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
Beverly Hilza @ 06.05.2023 15:14

Izklausas, ka jums vajag speciālista palīdzu, lai sakārtotu jums domāšanu. Domāju, ka jus vel esat parāk jauna un domāšana nenobriedusi.
Es domāju, ka pusei LV ir kompleksi, jo neviens neluncinās apkārt ap viņiem.?
Laime neslēpjas aiz attiecībam vai cilveka blakus sev. Laime ir visapkārt, tikai vajag ieraudzīt.
Kad citi sutija galigi... Domājat, kad citi dżeki sutija jūs dillēs un negribēja ar jums neko?

Aizmirsās nomainīt uz otru profilu pirms atbildēšanas? :D Jo vienreiz jau atbildēji uz tieši to pašu komentāru.
Tomēr vēlreiz - man varbūt ir nepatika par to, ka esmu viena, bet ne par visu dzīvi kopumā. Esmu apmierināta ar savu izskatu un karjeru.
Vēlme apprecēties un izveidot ģimeni nav nekas slimīgs un nenormāls. Manuprāt, tieši pretēji - ja cilvēks apzinās 20+ gados, ka grib ģimeni, ir normāli uz šo iet. Nevis sēdēt rokas klēpī salikušai un gadīt, kad Dieviņš man klēpī iemetīs vīru un vēl bērnu. Vai 35+ gados attapties, ka nav ne otrās pusītes, ne bērnu un tad par to liet asaras. Vienkārši gribēju izkaukt savu bēdu, saņemt padomu un viedokli, jo situācija ir stulba. Varbūt kādu pat uzmundrinājumu, ka normāli vīrieši tomēr vēl pastāv. Bet galvenokārt - saprast vai tā ir norma mūsdienās vai es vienkārši uzraujos uz tādiem tipiem.
Nezinu cik tev ir gadi, bet ja paskatās uz jauniešiem - viens negrib bērnus, otrs attiecības, bet trešais laulības. Daudzi vīrieši manā vecumā kā no rūgtas nāves bēg no attiecībām un uzskata to par lielāko biedu. Un tinderī ir vismaz 70% tādu puišu/vīriešu.
06.05.2023 15:24 |
 
Reitings 14333
Reģ: 29.08.2022
Pārskrēju tēmai pāri ātri, viedoklis man nav nekāds :D Vīrieši ir un paliek vīrieši. Ja tādas mokas, labāk būt bez attiecībām. Par to iespējamo seksu ar draudzību - ja var atmest jūtas, var jau mēģināt. Bet šaubos, ka tas sanāks.
Beeeet, es vēl brīnos par to, ka neviens nav Beverly Hilza par trolli nominējis. Nav pirmā reize, kad viņa/viņš vienā un tajā pašā tēmā gandrīz pēc kārtas iebliež diezgan atšķirīgus komentus. Vienu tādu puslīdz normālu, bet otru tādu kārtīgi pasīvi agresīvu 😂😂😂
Pat ja nav trollis, tad toč vairāku profilu īpašnieks.
06.05.2023 15:30 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
nesaprotukāpēctā @ 06.05.2023 15:24

Aizmirsās nomainīt uz otru profilu pirms atbildēšanas? :D Jo vienreiz jau atbildēji uz tieši to pašu komentāru.
Tomēr vēlreiz - man varbūt ir nepatika par to, ka esmu viena, bet ne par visu dzīvi kopumā. Esmu apmierināta ar savu izskatu un karjeru.
Vēlme apprecēties un izveidot ģimeni nav nekas slimīgs un nenormāls. Manuprāt, tieši pretēji - ja cilvēks apzinās 20+ gados, ka grib ģimeni, ir normāli uz šo iet. Nevis sēdēt rokas klēpī salikušai un gadīt, kad Dieviņš man klēpī iemetīs vīru un vēl bērnu. Vai 35+ gados attapties, ka nav ne otrās pusītes, ne bērnu un tad par to liet asaras. Vienkārši gribēju izkaukt savu bēdu, saņemt padomu un viedokli, jo situācija ir stulba. Varbūt kādu pat uzmundrinājumu, ka normāli vīrieši tomēr vēl pastāv. Bet galvenokārt - saprast vai tā ir norma mūsdienās vai es vienkārši uzraujos uz tādiem tipiem.
Nezinu cik tev ir gadi, bet ja paskatās uz jauniešiem - viens negrib bērnus, otrs attiecības, bet trešais laulības. Daudzi vīrieši manā vecumā kā no rūgtas nāves bēg no attiecībām un uzskata to par lielāko biedu. Un tinderī ir vismaz 70% tādu puišu/vīriešu.

Es arī esmu Tinder un man ir daudz matchu - 98% no tiem vīriešiem ir noskaņoti nopietni, vēlas veidot ģimeni, turklāt man arī norādīts statuss, ka meklēju nopietnas attiecības un ilgtermiņa partneri. Turklāt tagad Tinder ir superīga opcija - norādīt to, kādu attiecību statusu vēlies. Varbūt Tu pati vnk izvēlies vīriešus, kas nav ieinteresēti attiecībām?
06.05.2023 15:33 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
AllSaints @ 06.05.2023 15:33

Es arī esmu Tinder un man ir daudz matchu - 98% no tiem vīriešiem ir noskaņoti nopietni, vēlas veidot ģimeni, turklāt man arī norādīts statuss, ka meklēju nopietnas attiecības un ilgtermiņa partneri. Turklāt tagad Tinder ir superīga opcija - norādīt to, kādu attiecību statusu vēlies. Varbūt Tu pati vnk izvēlies vīriešus, kas nav ieinteresēti attiecībām?

Tā var būt, dažreiz mēs paklūpam uz vieniem un tiem pašiem akmeņiem, varbūt jāpaanalizē, kas ir tās īpašības uz kurām iekrīti.
06.05.2023 15:47 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sebii @ 06.05.2023 15:30
Pārskrēju tēmai pāri ātri, viedoklis man nav nekāds :D Vīrieši ir un paliek vīrieši. Ja tādas mokas, labāk būt bez attiecībām. Par to iespējamo seksu ar draudzību - ja var atmest jūtas, var jau mēģināt. Bet šaubos, ka tas sanāks.
Beeeet, es vēl brīnos par to, ka neviens nav Beverly Hilza par trolli nominējis. Nav pirmā reize, kad viņa/viņš vienā un tajā pašā tēmā gandrīz pēc kārtas iebliež diezgan atšķirīgus komentus. Vienu tādu puslīdz normālu, bet otru tādu kārtīgi pasīvi agresīvu ???
Pat ja nav trollis, tad toč vairāku profilu īpašnieks.

nu, vismaz privāti nejautā vai dzert žurku indi, kā dažs labs cits trollis. :D Bet reizēm divaini uzvedās, piekrītu
06.05.2023 15:48 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
nesaprotukāpēctā @ 06.05.2023 14:46

Nevērtēju sevi tik pēc tā. Savu vērtību pati saprotu. Esmu diezgan veiksmīga karjeras ziņā, bet attiecībās man neviecas. Šķiet, ka neesmu tā saucamais wifey material priekš džekiem, lai gan protu gan gatavot, gan māju kopt utt.
Esmu ļoti ģimeniska un ar galvu saprotu, ka nebūs tā, ka rīt satikšu princi, parīt apprecēsimies un pēc nedēļas jau laimīgi būšu stāvoklī. Citas meitenes manā vecumā ir jau precējušās un/vai jau māmiņas. Negribētu attapties 35 gados kā nevienam nevajadzīga karjeriste un pati sevī ierāvusies egoiste, kas nekad nav mīlestību izjutusi.
Neesmu super veca, neesmu arī super jauna, bet drīz mani jau varēs uzskatīt par vecmeitu.
Gribu piebilst ka gatavošana, mājas kopšana, utml. ir gandrīz 0 vērtas īpašības vīrieša acīs, izvēloties long term GF/Sievu.
Kas ir ģimeniskums? Tiekšanās pēc bērniem?
06.05.2023 18:20 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Oriona @ 06.05.2023 15:19

Nevar čalim, kurš ar tevi grib tikai pārgulēt, prasīt, lai viņš tagad tevi prec un jūs dzīvosiet laimīgi līdz mūža galam. Nu nav tā.
Ja tu saki, ka esi wifey material, tad kāpēc tu prasi no fuckboya, lai viņš ir husband material? Viņš nebūs. Nav šodien, nebūs rīt.
Jā, mūsdienu dating life ir sarežģīta, jo katram ir tik daudz opciju, visi tiekas ar visiem, visi guļ ar visiem.
Ja tu šobrīd esi nostādījusi mērķi, ka gribi precēties, tad arī ej uz to. Čalis grib tikai gulēt ar tevi? Pasaki visu labu, un iepazīsties ar nākamo. Nemeklē problēmu sevī, nemēklē problēmu arī tajā fuckboyā. Jūs vienkārši esat dažādos periodos savās dzīvēs un šobrīd jums nekas nesanāk. Un nevajag par to pārdzīvot.
Mīli sevi, baudi dzīvi, ej uz randiņiem, iepazīsti jaunus cilvēkus, gūsti pieredzi. Un cilvēks, kurš būs tevis vērts, nepalaidīs tevi garām.

Šim piekrītu. Tieši tā, kāpēc no fuckboya ir jāprasa, lai viņš ir husband material.
Iepriekš arī teicu - nevajag censties likties katram podam par vāciņu. Man arī ar to problēmas savulaik bija. Biju Tinderī satikusi foršu čali, aizgājām uz randiņu un viņš pateica, ka neko nopietnu nemeklē, tikai tā. Es kinda pat biju dusmīga, jo man viņš sasodīti patika. Bet es saņēmos un es pateicu viņam nē, tas nav tas ko es meklēju.
Agri vai vēlu tavs cilvēks atnāks. Patiesībā, ja būsi aizņemta ar kādu idiotu un mēģināsi no tā sev dzīvesbiedru uztaisīt ir lielāka iespēja, ka savu cilvēku iepazīsi vēlāk vai vispār palaidīsi garām. Vai arī būsi iestrēgusi beigās beznozīmīgās attiecībās.
Izbaudi dating periodu. Man jau arī bija apnicis uz vienu brīdi, likās, ka notiek viens un tas pats, gandrīz vai vieni un tie paši cilvēki krīt klēpī. Paaugstini savus standartus! Obligāti. Un tos, kas tiem neatbilst vienkārši met malā.
06.05.2023 18:25 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
AllSaints @ 06.05.2023 15:33

Es arī esmu Tinder un man ir daudz matchu - 98% no tiem vīriešiem ir noskaņoti nopietni, vēlas veidot ģimeni, turklāt man arī norādīts statuss, ka meklēju nopietnas attiecības un ilgtermiņa partneri. Turklāt tagad Tinder ir superīga opcija - norādīt to, kādu attiecību statusu vēlies. Varbūt Tu pati vnk izvēlies vīriešus, kas nav ieinteresēti attiecībām?
Kāpēc Tu vēl esi Tinderī ja jau ir tik daudz piedāvājumu?
06.05.2023 18:26 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Es arī sliecos uz to, ka izvēlies nepareizos vīriešus. Ne tikai sievietes mēdz būt izmisušas pēc ģimenes, arī vīrieši, savā vecumā 30+ redzu sev apkārt tādus ļoti daudzus. Un zini kā, viņi netērē 5+ gadus, lai aplidotu vienu sievieti, viņi meklē sev sievu tikpat mērķtiecīgi, cik dažas vīru, saņem kurvīti no vienas, otras, un iet tālāk, un tad, kad atrod kādu, ar ko sapas, tad tur gada laikā ir kāzas un grūtniecība.
Es saprotu, ka šis ilggadējais pielūdzējs tev sildīja pašapziņu, un tagad šī ilūzija pēkšņi sabruka, bet nevajag pārspīlēt. Mums visiem patīk, kad ir no kā izvēlēties, bet nav nekā pārsteidzoša, kad tie varianti izrādās bez perspektīvas.
06.05.2023 18:37 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Gribu piebilst ka gatavošana, mājas kopšana, utml. ir gandrīz 0 vērtas īpašības vīrieša acīs, izvēloties long term GF/Sievu.

Šeit mums gan domas dalās :D Ilgtermiņa sadarbībai, šīs lietas ir ļoti pozitīvas un liels pluss.
06.05.2023 18:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 06.05.2023 18:26
Kāpēc Tu vēl esi Tinderī ja jau ir tik daudz piedāvājumu?

Tu taču saproti, ka ir cilvēki, kuri meklē lielisku saderību un pievilcību, nevis ņem pirmo piedāvājumu?
06.05.2023 18:44 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Tinderis pēc manas pieredzes, ir tieši priekš ONS un FWB, kad deitoju, lietoju Bumble vai Match.com. jāatzīst, dzīvoju ārpus Latvijas un nezinu vai šīs aplikācijas LV ir populāras, bet ārpus LV Tinderis nav nopietnu attiecìbu saits un visi to zina.
06.05.2023 18:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tinderis pēc manas pieredzes, ir tieši priekš ONS un FWB, kad deitoju, lietoju Bumble vai Match.com. jāatzīst, dzīvoju ārpus Latvijas un nezinu vai šīs aplikācijas LV ir populāras, bet ārpus LV Tinderis nav nopietnu attiecìbu saits un visi to zina.

Bet tā jau arī ir. Es brīnos, kā cilvēki vispār tur meklē nopietinas attiecības un sūdzās, ka tur neko nevar atrast. Tas ir tāpat kā iet meklēt sievu uz naktsklubu, vai prieka māju (protams, mazākā mērā) :D
06.05.2023 18:49 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Elizabeteputnos @ 06.05.2023 18:44
Tinderis pēc manas pieredzes, ir tieši priekš ONS un FWB, kad deitoju, lietoju Bumble vai Match.com. jāatzīst, dzīvoju ārpus Latvijas un nezinu vai šīs aplikācijas LV ir populāras, bet ārpus LV Tinderis nav nopietnu attiecìbu saits un visi to zina.

Tinderis man arī nekad nav baigi saistījies ar nopietnu attiecību meklēšanu, bet man no Tindera ir ne vienas vien nopietnas attiecības sanākušas. Ir ļoti daudzi vīrieši, kas sēž tinderī gribēdami to savu īsto un vienīgo atrast. Ir arī tur tagad ļoti daudzi mani draugi, paziņas un kolēģi, kas nopietnas attiecības meklē, tāpēc vien man negribās teikt, ka tas ir tikai un vienīgi priekš ons un fwb.
Čaļiem atkal ir citas problēmas tajā tinder dating pasaulē, ka meičas vnk noghosto, nav spējīgas normālu sarunu pavest - atbild tikai ar jā vai nē, un ir meičas arī kas meklē tikai čaļus, kas uz smukām vakariņām vedīs, puķes pirks un ar konfektēm apdāvinās.
06.05.2023 18:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits