Modes trendi

 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Ko domājat par modes trendiem? Izvēlaties
klasiskas un kvalitatīvas lietas - piemēram, somas un apavi - tikai āda vai citi materiāli?
Ko domājat par kliedzošiem CK un MK uzrakstiem, kā arī, lētākiem un logo ziņā kliedzošākiem šo brendu zīmoliem - Calvin Klein Jeans - ir ok?
Kur pārsvarā iepērkaties?
Tēmas iedvesma - viena stiliste, kura savu garderobi veido no fast fashion, bet izvēlas CK un MK brendus, apavus, kas ir ar uzrakstu, zeltu, brenda logo, viņai ap 30. Jūsuprāt, tas ir gaumīgi? Tā noteikti nav bāzes garderobe.
01.05.2023 22:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Jupiter @ 02.05.2023 15:38
"AK mans dievs, kas man mugurā bija, haha" bildes eksistē tāpēc, ka cilvēki pārāk burtiski seko trendiem un nevis varbūt paņem kaut kādus elementus, ko izmantot. Man nav nekad bijis tādas tendences lekt uz trendiem un joprojām nav. Lieli uzraksti ar brendu virsū ir ne tikai lēti paskats, bet arī - kāpēc lai es pirktu kaut ko un tad tam vēl dāvātu reklāmu par brīvu? Tas man nešķiet loģiski. Šī brīža ļoti maisveidīgi brīva krituma apģērbu mode man ir kaut kas pilnīgi izslēgts, neizskatās labi, neglaimo nevienam augumam, man vienalga, kuras slavenības cenšās cilvēkiem skalot smadzenes, ka tā nav. Bet es pieļauju domu, ka, ja kaut kas man iepatiksies kaut kāds elements, es to pielikšu klāt savai garderobei. BET man ir 40, trendi uz mani neattiecas, nevienu neinteresē, ko ES gribu vilkt, tāpēc es nejaucos.

Tieşi manas domas par to bezmaksas reklamēšanu trendu.
02.05.2023 16:20 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es modei arī baigi līdzi nesekoju. Bet tieši tagad esmu tajā posmā, kad metu ārā/pārdodu/ziedoju to kas man skapī ir un taisu jaunu personīgo stiliņu. Biju drusku iestrēgusi.
Līdz šim kā jau kārtīgs millenial nēsāju tikai skinny džinsus, tos visus pamazām aizstāju ar cita veida biksēm. Sapratu, ka ar manām tievajām garajām kājām izskatās traki tie skinny džinsi. :D Plus man sāk patikt auduma bikses. Bet, ja džinsus vajag, tad atradu humpalās gaišus no mango, man šķiet tie varētu būt mom fit. Daudz labāk izskatās uz manām kājām.
Un tā ar daudzām lietām. Atstāju to millenial stiliņu un pārēju uz kaut ko kas vienmēr modē un kaut ko vairāk klasisku un ilgspējīgāku.
Par zīmoliem runājot. Man ir lietas kas man patīk kvalitatīvākas. Man ir mētelis no MK kas man kalpo jau kādus 10 gadus. Skaists, melns un klasisks. Un ļoti kvalitatīvs. Nav neviena uzkrītoša MK logo, man patīk. Es tagad gan neesmu nevienu lietu no MK vai CK vai tiem visiem pirkusi, jo viss speciāli tiek ražots tiem kam naudas nav, bet kuri grib lai izskatās, ka nauda viņiem ir. Un tie dizaini ar tiem logo ir šausmīgi. Nepatīk.
Tagad sāku skatīties uz audumu un kvalitāti. Pirms kāda laika bija pilnīgi vienalga, bet pēdējos gadus sāku novērtēt labus apavus, kārtīgu vilnas džemperi ziemā, utt.
Es gan vēl joprojām pērku arī no tādām vietām kā Shein. Un patiesībā ļoti labas drēbes esmu uzgājusi par smieklīgām naudām. Zeķubikses pērku no turienes. Legingus. Man ir viens turtleneck's kuru esmu nopirkusi piiiilnīgi visās pieejamajās krāsās, man tagad viņi kopā 13 :D Viņš maksā, ja nemaldos kādi 9 Eiro, uz atlaidēm vispār tikai 6 Eur, bet silts, mīksts, man superīgi der un ļoooti labi izskatās, mazgājot 20 reizes nevienam no viņiem nekas nav noticis. Somiņas no Shein esmu pirkusi, un izmantoju ikdienā. Ļoti daudz aksesuārus. Kleitas skaistas.
02.05.2023 18:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kenty @ 02.05.2023 13:07
vispār modes trendi iet uz riņki.Ja papēta pēdējos 30 gadus dzinsos,virsjakās,ādas imitācijas jakās,kleitās tad daudz ,kas nāk atpakaļ. ,kas bija populārs .vienigi vel nav nākuši atpakaļ dzinsi ar zemo jostas vietu,bet noteikti kautkad būs atpakaļ.ja dzili jo dziļi pameklēs mammas skapai vareja atrast džinsus,no viņu laikiem,un nav japerk jauni,jo trendā?Tas tā vispārīgi.pa gadiem nepateikšu no kura gada ,kas nāk atpakaļ

Ir ir, zemā jostasvieta jau atpakaļ. :D
02.05.2023 21:55 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lula @ 02.05.2023 21:55

Ir ir, zemā jostasvieta jau atpakaļ. :D
es pirms kāda gada atradu laukos skapī vienas džinsas ar zemo jostasvietu, meklēju ko uzvilkt kamēr pa dārzu. Es nemācēju viņās ne apsēsties, ne pieliekties, neko :D Kā pakusties liekas, ka viss dibens ir ārā. Nu vispār ir jau arī :D
Man riebjās bikses ar pavisam augstajām jostasvietām, jūtos kā kaut kāds Obelikss no tās multenes, bet nu zemā jostasvieta ir pavisam cita galējība. Ļoti nepraktiski
Kaut gan es zinu vienu meiču, kurai sasodīti labi izskatās tādas bikses. Viņa ir tāda slaida, viduklis tievs, bet ar ļoti izteiktiem gurniem. Vienreiz vasarā bija uzvilkusi zemās džinsas kopā ar baltu topiņu. Ļoti labi izskatījās, izcēla viņai vēl vairāk gurnus. Vīrieši sarka un bālēja viņas priekšā :D Bet bikses arī bija ļoti labas, tumši zilas, bet nekādām liekām pogām vai kniedēm, kā vairumam to bikšu ir, kvalitatīvas.
02.05.2023 22:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits