Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tautas medicīna

 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Tad nu tā. Šodien aizdomājos. Man šobrīd slimo labākā draudzene, viņa vienmēr ir ārstējusies ar aptiekas zālēm, paracetomol, tiem pulveriem, iesnu līdzekļiem, bet mēs šodien sēžam runājam, ka tas taču nekas labs tā vai tā īsti nav, pavisam labi būtu izārstēties no saaukstēšanās ar tautas medicīnu. Tā tad jautājums, kā jūs ārstējaties ja esat saaukstējušies, arī ar aptiekas palīdzību vai tomēr pa vecai modei? Ja ir kāds vīruss pieķeries klāt? Ķiploks? Citrons? Kādas tējas taisat?
P.S. Protams ir situācijas kur bez aptiekas nu nekā. 🙂
30.04.2023 11:35 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Ja temperatūra, un jāstrādā vai kautkas jādara, tad iedzeru paracetamolu. Bet tā palielam vnk dzeru ļoti daudz visādas tējas, un ātri tieku uz kājām. Klepus ja liels, tad brontex padzeru. Iesnām mēdzu sālsūdeni pilināt nāsīs, ne nopērkamo, bet parasto sāli ar vārītu ūdeni.
30.04.2023 11:39 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Kā reiz nesen izslimoju un tiku cauri divās dienās. Pēdējā laikā esmu vairāk pievērsusies kurkumam. Ja esi saaukstējies var uzsildīt pienu, pielikt tējkaroti medu un kurkumu, to visu siltu arī izdzert. Indijā šis ir ļoti populārs ārstniecības līdzeklis. Divu dienu laikā vajadzētu palīdzēt. Arī zaļo tēju protams , kopā ar citronu, medu, ingveru un kurkumu, šis riktīgi labs un spēcīgs. Arī uzēdu rupjmaizīti ar 3ķiploka daiviņām. Ar iesnām necīnos nekā man turas +/- 2 nedēļas, otrajā nedēļā jau ar vien mazāk un mazāk, vnk riebjas tie degunā pūšamie kuru garšu pēc tam var just kaklā 🤢
30.04.2023 11:45 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Lorra @ 30.04.2023 11:45
Kā reiz nesen izslimoju un tiku cauri divās dienās. Pēdējā laikā esmu vairāk pievērsusies kurkumam. Ja esi saaukstējies var uzsildīt pienu, pielikt tējkaroti medu un kurkumu, to visu siltu arī izdzert. Indijā šis ir ļoti populārs ārstniecības līdzeklis. Divu dienu laikā vajadzētu palīdzēt. Arī zaļo tēju protams , kopā ar citronu, medu, ingveru un kurkumu, šis riktīgi labs un spēcīgs. Arī uzēdu rupjmaizīti ar 3ķiploka daiviņām. Ar iesnām necīnos nekā man turas +/- 2 nedēļas, otrajā nedēļā jau ar vien mazāk un mazāk, vnk riebjas tie degunā pūšamie kuru garšu pēc tam var just kaklā ?
ja es ar tējām nekā, tad Sinupret palīdz 100%.
30.04.2023 12:36 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Forelee @ 30.04.2023 11:39
Ja temperatūra, un jāstrādā vai kautkas jādara, tad iedzeru paracetamolu. Bet tā palielam vnk dzeru ļoti daudz visādas tējas, un ātri tieku uz kājām. Klepus ja liels, tad brontex padzeru. Iesnām mēdzu sālsūdeni pilināt nāsīs, ne nopērkamo, bet parasto sāli ar vārītu ūdeni.
kad rīkle sāp, tad es skaloju ar sodas ūdeni. Nesaprotu, kā to sālsūdeni var mutē dabūt un tas tikai sausina.
30.04.2023 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Ingvers ir fantastisks pretiekaisuma līdzeklis, un ķiploks - viena no jaudīgākajām antibiotikām. Meitai arī līdz šim visu esmu izārstējusi ar homeopātiskajām zālēm un tautas līdzekļiem.
Un nr. 1 pie vīrusa - daudz, daudz dzert.
Vienīgais, kad es pati lietoju zāles, ir pie galvassāpēm - tās es neciešu un esmu uz visu dienu nost, tāpēc tajās reizēs gan iedzeru citramonu vai paracetamolu.
30.04.2023 12:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3735
Reģ: 31.10.2010
Mans galvenais mērķis saslimstot ir izārstēties pēc iespējas ātrāk. No manas pieredzes aptiekas zāles šajā ziņā tomēr ir efektīvākas nekā tautas medicīna. Nevairos no deguna un kakla aerosoliem. Tas iesnu laikā palīdz man brīvi elpot un naktī izgulēties. Lietoju šķīstošos pulverīšus temperatūras mazināšanai un C vitamīna tabletes. Citronā ir apmēram 30 mg C vitamīna, bet iedzerot tableti, es uzņemu uzreiz 1000 mg. Dabiskā veidā man tad būtu jāēd desmitiem citronu, nu nē, paldies. Klepum ļoti palīdz Broncholytin.
30.04.2023 12:53 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Piekrītu par ingveru. Tiklīdz es jūtu, ka tuvojas saaukstēšanās, es sāku dzert ingvera nolējumus. Es cenšos izvairīties no aptiekas zālēm, jo negribu nevajadzīgi noslogot aknas, bet, ja ievelkas un nepāriet, dzeru virsletes aptiekas zāles.
30.04.2023 13:03 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Ar daudzām tautas metodēm var iebraukt auzās un saaukstēšanās var ieilgt,kā rezultātā var rasties iekaisums.
Es neesmu zāļu piekritēja,cenšos pēc iespējas mazāk tās lietot. Pie temp.virs 38 paracetamolu dzeru un papildus vienmēr dzeru daudz upeņu tēju ar medu un ingveru, vasarā salasu un sasaldēju upenes. Iesnām lietoju Vibrocil pilienus.
30.04.2023 17:32 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Es ļoti reti slimoju. Labi ja 1x divos gados. Vienmēr kad saslimstu dzeru tikai un vienīgi tēju un gaidu kad pāries. Ja augsta temperatūra,tad iedzeru parecetamolu. Pat kad smagi saslimu ar covid dzēru tikai tējas. Bet vienmēr ar tējām esmu izārstējusies un zāles nav bijušas vajadzīgas. Nezinu gan vai tā ir laba doma tikai😁😁
01.05.2023 05:20 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.07.2023
Labdien, varbūt kāds zina BORISA MONOSOVA telefona numuru???
Vai arī kāda cita gaišreģa kordinātes
19.07.2023 11:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits