Mazāk simpātiska draudzene

 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Sveikas!
Man ir laba draudzene, kura nav attiecībās, bet ļoti vēlētos. Nesen runājām ar viņu par tēmu “kur iepazīties ar vīriešiem, izņemot tinderi” un diemžēl visi manis piedāvātie varianti par kaut kādiem hobijiem vai aktivitātēm viņai nepatika. Tad es ieminējos, ka mums vajag biežāk ar viņu doties ārpus mājām uz kādu bāru vai pasākumiem, uz ko saņēmu atbildi “būsim godīgas - tāpat vienmēr puiši pievērš uzmanību tev, jo esi simpātiskāka”. Tas no viņas puses nebija domāts negatīvi vai pārmetoši, bet es sāku aizdomāties.. Kā man rīkoties šajā situācijā? Gribu, lai draudzene ir laimīga, viņa pati ļoti gribētu attiecības, bet es nezinu, kā palīdzēt. No sarunas sapratu, ka it kā no visiem variantiem, kur iepazīties, doties ar draudzeni kaut kur izklaidēties būtu labākais variants, bet traucējoši ir tas, ka es esmu simpātiskāka. Draudzene īsti nelieto kosmētiku, bet man patīk skaisti uzkrāsoties, biju piedāvājusi, ka es varētu nekrāsoties, bet viņa teica, ka tas nepalīdzēs. Vēl vēlos pieminēt, ka mums abām ir ļoti maz citu draugu.
Lūdzu, nepārprotiet, es neesmu iedomīga vai kā citādi, bet vizuāli mēs esam ļoti atšķirīgi tipi un tiešām ir tā, ka ja kāds pie mums nāk iepazīties, tad tas ir pie manis, lai gan man ir attiecības un iepazīšanās mani neinteresē.
01.04.2023 10:14 |
 
Reitings 1321
Reģ: 19.07.2019
Palīdzētu viņai celt pašvērtējumu, ieteiktu veidus, kā izlabot to, kas viņai nepatīk savā izskatā. Noteikti ir cilvēks, kurš pirmo ievēros tieši viņu un domās, ka viņa ir visskaistākā.
Cits variants ir vienkārši neiet uz tādām vietām ar mērķi iepazīties. No operas, ka, jo vairāk iespringsti uz attiecību meklēšanu, jo mazāk sanāk tās izveidot.
Ja tomēr par visām varītēm ir vēlme izveidot attiecības, tad lai iepazīstas internetā vai arī iet viena izklaidēties, ja tas liks viņai justies pašpārliecinātākai.
01.04.2023 16:21 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.03.2023
TimeToDream @ 01.04.2023 16:21
Palīdzētu viņai celt pašvērtējumu, ieteiktu veidus, kā izlabot to, kas viņai nepatīk savā izskatā. Noteikti ir cilvēks, kurš pirmo ievēros tieši viņu un domās, ka viņa ir visskaistākā.
Cits variants ir vienkārši neiet uz tādām vietām ar mērķi iepazīties. No operas, ka, jo vairāk iespringsti uz attiecību meklēšanu, jo mazāk sanāk tās izveidot.
Ja tomēr par visām varītēm ir vēlme izveidot attiecības, tad lai iepazīstas internetā vai arī iet viena izklaidēties, ja tas liks viņai justies pašpārliecinātākai.

Es piekrītu tam, ka ļooooti labs variants meitenei ar iepazīšanās problēmām būtu iepazīties bez autores klātbūtnes. Lai pamēģina Tinder. Vai apmeklēt pasākumus vienai, kas patiesībā varētu uzlabot viņas pašvērtējumu. Jo Ir tiešām cilvēki, kuri vairāk vizuāli iekrīt acīs citiem vai arī ar savu enerģiju pārņem visu telpu pat to īsti negribot/nemanot. Iespējams, autore ir viena no šiem cilvēkiem.
Te izskanēja variants, ka var būt, ka kāds pievērsīs uzmanību autorei, bet pēc tam pārslēgsies uz viņas draudzeni iepazīties. Man tas šķistu pazemojoši.
01.04.2023 18:34 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Neaizmirsti pieminēt draudzenes iekšējo žēlumu/skaudību/nelabvēlību. Bet kurš gan vainīgs, ja viñai “viss slikti” dzīves ceła uztvere? Viña taču “viss labi” vīrieti nenovērtēs. Kāpēc? Jo dažādas pasaules uztveres. Pieñemu, ka arī ar nabadzīgu domāšanu apveltīta būtne. Autore lieki tērē laiku. 🙂
GhostGG @ 01.04.2023 13:46

Nekā nerīkoties. tev nav jājutas vainīgai par to, ka esi smukāka nekā tava draudzene. Turklāt, kā var redzēt, tavai draudzenei tevis piedāvātie varianti nebija gana labi, no savas puses tu pareizi rīkojies un mēģināji palīdzēt draudzenei. Te 100% ir klasiskais variants - draudzene grib to, ko nevar dabūt, tas ir - tādus vīriešus kā viņa grbētu, tādiem vīriešiem viņa neinteresē. Te pat nav runa par to, ka viņa nevar atrast vīrieti, viņa var, bet ne tādus, kādus viņa ir iedomājusies. ;)
01.04.2023 22:24 |
 
Reitings 662
Reģ: 18.06.2018
Izlasot tēmas pieteikumu secinu,ka tu esi superīga draudzene! Tik daudz centības,lai draudzenei kaut kas izdotos, bet viņa būtībā visu noraida.
Tur draudzenei ir tikai un vienīgi darbs ar sevi,enerģiju. Jo citas ir tādas skaistules un koptas, bet ir kaut kāds bloks un neviens klāt neies, bet var blakus stāvēt enerģētiski atvērta būtne nesapucējusies un ap sevi sapulcēs daudzus. Vispār cepuri nost,ka tu pat viņai pasaki ka nekrāsosies lai tikai viņa izskatās labi.
03.04.2023 09:08 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Man pat ir bijis šādi dzīvē. Pēc vidusskolas bija precīzi šāda situācija.
Bet šeit ir daudz mīnusu.
Pirmkārt, tev nav jāliekās šim podam par vāciņu. Ja esi piedāvājusi variantus, kas pat nav slikti, un viņai viss ko piedāvā neder - nav vairs īsti tava darīšana. Ja viņa nevēlas doties sabiedrībā, lai dabīgi iepazītos ar cilvēkiem, tad ko viņa īsti gaida? Ka viņas perfektais vīrietis iekritīs viņai klēpī viesistabas dīvānā piektdienas vakarā? Un, ka viņam patiks viņa precīzi tāda kāda viņa ir?
Tā tās lietas īsti nenotiek.
Nākamais. Vīriešiem tomēr patīk sievietes, kas pieliek kaut kādu domu savam izskatam. Nav obligāti traki jākrāsojas, nav obligāti jāliek nagi un skropstas un vēl sazin kas. Bet tomēr ir jābūt koptai un jādomā par to ko nesam pasaulē. Pilnīgi visiem vīriešiem ko pazīstu patīk sievišķīgas sievietes. Tā nu tas ir. Arī mana šāda draudzene tika pie drauga un pēc pāris mēnešiem man zvanīja un prasīja, lai palīdzu viņai kosmētiku nopirkt. Viņas draugs iedzēris nosauca viņu par ''parastu'' un diezgan viņu aizvainoja pasakot, ka viņam nepatīk tas, ka viņa par savu izskatu galīgi nedomā un nevēlas ielikt kādu ekstra solīti, lai izskatītos labāk.
03.04.2023 09:19 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es domāju, ka tā ir taisnība, kas te iepriekš ir minēts, ka viņai pašai ar sevi jāstrādā. Saprotams, ka tev kā draudzenei ir vēlme šo visu viņai padarīt vieglāku, bet vienīgais kas tev ir atlicis ko darīt ir pašai piedāvāties būt viņai par draugu.
Arī, ja uzkrāsosi un sataisīsi viņu smuki uz kādu randiņu vai bāru vai vienalga kur, viņa jutīsies un izskatīsies kā no dīķa izmesta zivs. Tam visam ir jānāk no viņas pašas. Mums ir vēlme izskatīties labāk un gūt no tā pašpārliecinātību un tas viss notiek dabīgi.
03.04.2023 09:47 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Arī mana šāda draudzene tika pie drauga un pēc pāris mēnešiem man zvanīja un prasīja, lai palīdzu viņai kosmētiku nopirkt. Viņas draugs iedzēris nosauca viņu par ''parastu'' un diezgan viņu aizvainoja pasakot, ka viņam nepatīk tas, ka viņa par savu izskatu galīgi nedomā un nevēlas ielikt kādu ekstra solīti, lai izskatītos labāk.

Mazliet ne par tēmu, bet šitādi kadri mani uzvelk. 😅 es ceru, ka tava draudzene pasūtīja viņu 3 mājas tālāk. Kas tas par vīrieti, ja jau attiecību sākumā viņam mīļotā sieviete ir par “parastu” un to, kas nepatīk, spēj pateikt tikai dzērumā? Ja par parastu, lai meklē kādu neparastāku. Un pats viņš piedomā pie sava izskata? Protams, ir forši pacensties, bet nu nav mums jāizlien no ādas ārā, tikai lai izpatiktu kādam, īstais cilvēks pieņems tevi tādu, kāds tu esi. Tātad nekādas dziļas jūtas pret tavu draudzeni viņam nebija.
03.04.2023 13:54 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
TeaPot @ 01.04.2023 13:51
Es tikai gribētu zināt, vai "simpātiskajai" draudzenei kaut drusciņ pacēlās ego pēc šīs diskusijas izveidošanas.

Ojā, visa diskusija izklausās pēc kartīgas pick me 😄
03.04.2023 14:04 |
 
Patīk
Reitings 2077
Reģ: 22.05.2019
nē nu jā @ 03.04.2023 13:54

Mazliet ne par tēmu, bet šitādi kadri mani uzvelk. ? es ceru, ka tava draudzene pasūtīja viņu 3 mājas tālāk. Kas tas par vīrieti, ja jau attiecību sākumā viņam mīļotā sieviete ir par “parastu” un to, kas nepatīk, spēj pateikt tikai dzērumā? Ja par parastu, lai meklē kādu neparastāku. Un pats viņš piedomā pie sava izskata? Protams, ir forši pacensties, bet nu nav mums jāizlien no ādas ārā, tikai lai izpatiktu kādam, īstais cilvēks pieņems tevi tādu, kāds tu esi. Tātad nekādas dziļas jūtas pret tavu draudzeni viņam nebija.

+++
Ko tad vispār uzsāk attiecības,ja kas neapmierina vizuāli otrā.
03.04.2023 16:16 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Man ir tāda pati draudzene. Viņai ir savi hobiji (vienatnē) nepatīk cilvēki. Grūti uz ko pierunājama.
03.04.2023 16:24 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Lula @ 01.04.2023 11:57
Draudzenei jāstrādā pie pašpārliecinātības, vai vienreiz jāpamēģina sapucēties un uzkrāsoties, tad var paskatīties, kas notiks. Neko nemainot jau nekas nemainīsies. :)
nu nezinu gan vai obligāti vajag krāsoties, lai atrastu puisi ar kuru var nekrāsoties. Ir daudzi vīrieši, kam ļoti patīk sievietes bez kosmētikas un arī tā nostādne “nu jā es jau esmu simpātiskāka, viņai gan nepatīk krāsoties” - vot baigi draudzīgi viņai ir iedzīts, ka viņa nav tik laba, lai gan sievietes ir dažādas un arī vīriešiem ir dažādas gaumes.
03.04.2023 16:24 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
micīte @ 03.04.2023 16:24
nu nezinu gan vai obligāti vajag krāsoties, lai atrastu puisi ar kuru var nekrāsoties. Ir daudzi vīrieši, kam ļoti patīk sievietes bez kosmētikas un arī tā nostādne “nu jā es jau esmu simpātiskāka, viņai gan nepatīk krāsoties” - vot baigi draudzīgi viņai ir iedzīts, ka viņa nav tik laba, lai gan sievietes ir dažādas un arī vīriešiem ir dažādas gaumes.

Piekrītu. Lai gan man pašai patīk kosmētika un labprāt ikdienā krāsojos, neuzskatu, ka esmu mazāk sievišķīga tāpēc, ka neuzlieku skropstu tušu un neuzkrāsoju lūpas. Nu nav visām obligāti jākrāsojas, ja nepatīk. Ir tiešām daudz vīriešu, kam tieši nepatīk sievietes, kas lieto daudz kosmētikas (kas man arī liekas muļķīgi, jo to vienmēr var nomazgāt nost). Ja kosmētikas lietošana/nelietošana ir “dealbreaker” attiecībās, tad tas pilnīgi noteikti nav īstais cilvēks.
03.04.2023 22:27 |
 
Reitings 70
Reģ: 09.08.2022
Ļauj draudzenei uzņemties atbildību par savu dzīvi. Vienkārši neko nedari. Savus variantus jau esi piedāvājusi. Viņa pati dzīvo savā burbulī, ja gribēs, tad mēģinās pati izkāpt no to ārā, ja vajadzēs palīdzību, gan jau pratīs tev to palūgt.
03.04.2023 23:10 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Annija35 @ 03.04.2023 16:16

+++
Ko tad vispār uzsāk attiecības,ja kas neapmierina vizuāli otrā.

Jo nav citas labākas kandidatūras, jeb ir materiālie labumi no vīrieša. Mašina. Māja.un citas lietas ko piedavā. Un tad manuprāt, sievietes piever acis uz to, ka kas nepatīk vizuālajā.
Jeb sieviete baidās ilgstoši palikt viena bez attiecībām. Un tad ņem, to kurš piedāvā vislabāko variantu viņai. 😅
03.04.2023 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 2798
Reģ: 29.01.2009
Arabesq @ 03.04.2023 14:04

Ojā, visa diskusija izklausās pēc kartīgas pick me ?

Man arī viena tāda "draudzene", it kā aizņemta, es jau atnākšu tev tikai līdzi. Un tad bārā, kad kāds pienāk, uzreiz acis plikšķina, ķiķina, flirtē līdz nemaņai. Kad es it kā uz to vēršu uzmanību, vēl tik aizvainota, ka tā nemaz neesot, viņa tikai jauki izturoties. Tomēr es ļoti jūtu, ka nu, nedo' dies', kāds man uzmanību pievērsīs, lai gan pašu mājās vīrietis gaida. Man šādā situācijā uzreiz, pilnīgi pretēji, ieslēdzas atpakaļgaita, rokas krustā pār krūtīm, aizvirzos krēslā prom, ne prātā nenāk kaut kādās sacensībās piedalīties. Neeju vairs nekur ar viņu.
Tā ka "smukā draudzene", pastāvi pie ratiem, visticamāk pati esi iemesls.
Un jā - par tiem pulciņiem vienmēr esmu gatava pārsmieties - tas filmās tādi eksistē, kur Bredi Piti vada grāmatu lasītāju klubiņus un ko tur vēl. Dzīvē? Man pašai ir 4 hobiji, viens no tiem sportisks, bet pat tur tikai tāda nūģiska paskata redzēti. Nekad ne ar vienu nav radusies vēlme tuvāk iepazīties. Iedomājos, kādā izmisumā es tur būtu, ja tas būtu kaut vai sekundārs mērķis. Par laimi, eju tikai tāpēc, ka man par tām lietām ir interese, nevis vīrieti meklēt.
04.04.2023 00:07 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
nē nu jā @ 03.04.2023 13:54

Mazliet ne par tēmu, bet šitādi kadri mani uzvelk. ? es ceru, ka tava draudzene pasūtīja viņu 3 mājas tālāk. Kas tas par vīrieti, ja jau attiecību sākumā viņam mīļotā sieviete ir par “parastu” un to, kas nepatīk, spēj pateikt tikai dzērumā? Ja par parastu, lai meklē kādu neparastāku. Un pats viņš piedomā pie sava izskata? Protams, ir forši pacensties, bet nu nav mums jāizlien no ādas ārā, tikai lai izpatiktu kādam, īstais cilvēks pieņems tevi tādu, kāds tu esi. Tātad nekādas dziļas jūtas pret tavu draudzeni viņam nebija.

Nu zini kā. Es šajā situācijā sapratu abas puses.
No viņas čaļa skatu punkta - viņš iepazinās ar meiteni, kas uz randiņiem smuki taisījās, pie izskata piedomāja, utt. Protams ne jau tikai izskata dēļ viņš ar viņu kopā sagāja, bet ja runājam par izskatu, tad viņa uz to laiku par to domāja. Viņa dabīgi īsti nav nekāda modele, bet ja uzfrišinājās un aizņēmās kādu manu kleitu - tīri tā neko. Smuka meitene.
Tad kad viņa pārvācās pie viņa viss kaut kā mainījās. Pati ar viņu ļoti bieži videozvanos runāju un arī pamanīju. Viņai bija sajūta, ka nu ir nocopējusi viņu un var laist visu vaļā.
Un ne jau tikai par krāsošanos iet runa, krāsošanās ir mazākais no tā visa. Bet arī tādas elementāras lietas, dušā ieiet, noskūt kājas, kad viņa vecāki brauc sagaida viņus 3 dienas izgulētā copītē un pidžambiksēs. Viņš viņu ved uz randiņiem restorānā, pats smuki kreklā ar žaketīti, viņa - džinsos un vecā džemperī.
Viņš viņai baigi neko ikdienā neteica. Un vienreiz kad iedzēris bija jautāja, kas viņai notika. Godīgi sakot, es viņu nenosodu par to. Ja man čalis randiņu periodā būtu konfekte uzvalkā, bet kad kopā saejam pa māju staigātu caurās apenēs, nenoskuvies un zeķes nemainītu, es arī celtu to tematu gaisā.
04.04.2023 10:12 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
mazaskudra @ 04.04.2023 10:12

Nu zini kā. Es šajā situācijā sapratu abas puses.
No viņas čaļa skatu punkta - viņš iepazinās ar meiteni, kas uz randiņiem smuki taisījās, pie izskata piedomāja, utt. Protams ne jau tikai izskata dēļ viņš ar viņu kopā sagāja, bet ja runājam par izskatu, tad viņa uz to laiku par to domāja. Viņa dabīgi īsti nav nekāda modele, bet ja uzfrišinājās un aizņēmās kādu manu kleitu - tīri tā neko. Smuka meitene.
Tad kad viņa pārvācās pie viņa viss kaut kā mainījās. Pati ar viņu ļoti bieži videozvanos runāju un arī pamanīju. Viņai bija sajūta, ka nu ir nocopējusi viņu un var laist visu vaļā.
Un ne jau tikai par krāsošanos iet runa, krāsošanās ir mazākais no tā visa. Bet arī tādas elementāras lietas, dušā ieiet, noskūt kājas, kad viņa vecāki brauc sagaida viņus 3 dienas izgulētā copītē un pidžambiksēs. Viņš viņu ved uz randiņiem restorānā, pats smuki kreklā ar žaketīti, viņa - džinsos un vecā džemperī.
Viņš viņai baigi neko ikdienā neteica. Un vienreiz kad iedzēris bija jautāja, kas viņai notika. Godīgi sakot, es viņu nenosodu par to. Ja man čalis randiņu periodā būtu konfekte uzvalkā, bet kad kopā saejam pa māju staigātu caurās apenēs, nenoskuvies un zeķes nemainītu, es arī celtu to tematu gaisā.

Paldies par kontekstu, biju citādāk sapratusi to situāciju - ka draudzene arī ikdienā nekrāsojās, sagāja kopā ar to džeku, kurš pēc kāda laika dzērumā pateica, ka viņam tomēr nepatīk, ka viņa tāda “parasta” (jo nekrāsojas), un tad draudzene lūdza tev palīdzēt izvēlēties kosmētiku un iemācīties krāsoties. 😄
Tādā ziņā piekrītu, ka arī ilgākās attiecībās noteikti nevajadzētu “palaisties” un kaut vai ejot uz randiņiem ir jāpacenšas gan sev, gan otram par prieku.
04.04.2023 11:29 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.03.2023
IceCream @ 04.04.2023 00:07

Man arī viena tāda "draudzene", it kā aizņemta, es jau atnākšu tev tikai līdzi. Un tad bārā, kad kāds pienāk, uzreiz acis plikšķina, ķiķina, flirtē līdz nemaņai. Kad es it kā uz to vēršu uzmanību, vēl tik aizvainota, ka tā nemaz neesot, viņa tikai jauki izturoties. Tomēr es ļoti jūtu, ka nu, nedo' dies', kāds man uzmanību pievērsīs, lai gan pašu mājās vīrietis gaida. Man šādā situācijā uzreiz, pilnīgi pretēji, ieslēdzas atpakaļgaita, rokas krustā pār krūtīm, aizvirzos krēslā prom, ne prātā nenāk kaut kādās sacensībās piedalīties. Neeju vairs nekur ar viņu.
Tā ka "smukā draudzene", pastāvi pie ratiem, visticamāk pati esi iemesls.
Un jā - par tiem pulciņiem vienmēr esmu gatava pārsmieties - tas filmās tādi eksistē, kur Bredi Piti vada grāmatu lasītāju klubiņus un ko tur vēl. Dzīvē? Man pašai ir 4 hobiji, viens no tiem sportisks, bet pat tur tikai tāda nūģiska paskata redzēti. Nekad ne ar vienu nav radusies vēlme tuvāk iepazīties. Iedomājos, kādā izmisumā es tur būtu, ja tas būtu kaut vai sekundārs mērķis. Par laimi, eju tikai tāpēc, ka man par tām lietām ir interese, nevis vīrieti meklēt.

Es arī esmu redzējusi šādas situācijas, kad viena meitene, manuprāt, apzināti piesavinās visu uzmanību un, ja kāds pievērš citai no viņas kompānijas uzmanību, tāpat grib būt zvaigzne. Manuprāt, tas nenotiek dabiski un tur ir tevis piesauktā sacensība, arī zems pašvērtējums no meitenes, kas tā uzvedās.
Bet nezinu, no diskusijas autores šāda ļaunprātība nenolasījās.
04.04.2023 21:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits