Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lietot zāles ir slikti, nenormāli, nepareizi?

 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Kā tur īstenībā jums liekas? Ja ir teiksim depresija, vai cita psihiska kaite, lietot zāles ir slikti?
Vai cilvēki ar psihisku saslimšanu ir pelnījuši naidu, mobingu, sabiedrības izstumšanu?
Par zāļu lietošanu, vai ārstēšanos ir jāapsmej?
23.03.2023 21:28 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Izklausās pēc jautājumiem, ko skolotāja uzdod 5. klases sociālo zinību stundā. 😄
Ja zāles vajag, tad tās ir jālieto, tas nav ne labi, ne slikti, vienkārši ir gadījumi, kad bez tām nevar.
Par mobingu un apsmiešanu, šķiet, nav pat vērts komentēt, tam vajadzētu būt pašsaprotami, ja cilvēkam piemīt kaut drusciņ empātijas.
23.03.2023 21:37 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
nē nu jā @ 23.03.2023 21:37
Izklausās pēc jautājumiem, ko skolotāja uzdod 5. klases sociālo zinību stundā. ?
Ja zāles vajag, tad tās ir jālieto, tas nav ne labi, ne slikti, vienkārši ir gadījumi, kad bez tām nevar.
Par mobingu un apsmiešanu, šķiet, nav pat vērts komentēt, tam vajadzētu būt pašsaprotami, ja cilvēkam piemīt kaut drusciņ empātijas.
tieši tā, ja vajag tad jālieto. Bet protams, ka labāk ir dzīvot bez zālēm.
23.03.2023 21:39 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Par zāļu lietošanu, vai ārstēšanos ir jāapsmej?

Hmm,kādēļ vispār kādam jāstāsta,ka lieto zāles vai ārstējies, vai ģimenes locekļi apsmej?
23.03.2023 21:41 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
nē nu jā @ 23.03.2023 21:37
Izklausās pēc jautājumiem, ko skolotāja uzdod 5. klases sociālo zinību stundā. ?
Ja zāles vajag, tad tās ir jālieto, tas nav ne labi, ne slikti, vienkārši ir gadījumi, kad bez tām nevar.
Par mobingu un apsmiešanu, šķiet, nav pat vērts komentēt, tam vajadzētu būt pašsaprotami, ja cilvēkam piemīt kaut drusciņ empātijas.
empātija mūsu sabiedrībā vai šajā forumā?
23.03.2023 21:45 |
 
Reitings 4903
Reģ: 11.08.2022
Neuzskatu, ka citiem būtu daļa gar citu cilvēku zāļu lietošanu.
Jā, mēdz būt blakusefekti, taču var atrast piemērotus līdzekļus. Ja nav tādas iespējas, tad visbiežāk dzīve ar zālēm tomēr ir kvalitatīvāka.
Vispār tas būtu jājautā ārstam. Viņš tavu situāciju pārzina labāk nekā mēs forumā
23.03.2023 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 21.10.2009
Kalnos @ 23.03.2023 21:45
empātija mūsu sabiedrībā vai šajā forumā?

Man tas nešķiet absolūti nekas ārkārtējs.. zāles kā zāles, ja vajag, jālieto. Jāsaprot, ka tā pati depresija ir smadzeņu bioķīmijas disbalanss, tāpēc ar zālēm to ārstē. Šo ir vērtīgi saprast gan pašam pacientam, gan ja kādam no malas gribas izmest frāzi “saņemies” vai “tas no slinkuma” un vēl sazin ko..
Es gan ticu, ka vajadzētu mēģināt ar nopietnu uztura pārskatīšanu un arī dzīvesveida maiņu. Ir arī holistiskie psihiatri (vismaz ārzemēs esmu manījusi), kad uzsver to, ka smadzenēm primāri jānodrošina atbilstošs uzturs ar visām omegām un minerāliem utt. Miega higiēna. Zarnu trakta sakārtošana. Utt
Bet ir situàcijas, kad bedre ir par dziļu, un bez palīdzības cilvēks netiek galā. Tad zāles.. why not. Galvenais, lai paliek labāk! Viedokļus no malas laid gar ausīm.
23.03.2023 21:58 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ignorē dalbajobus 😘
23.03.2023 22:09 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Ja ir tāds stāvoklis, ka nelietojot paliek slikti, tad, protams, ka jālieto. Un nav par to, protams, jāsmejas. Un kāpēc vispār stāsti, ka lieto zāles? Ja neteiktu, tad citiem arī nebūtu par ko smieties. Ja vien problēma nav acīmredzama, tad nevajag klārēt apkārt riņķī, ka ir kāda saslimšana, jo mūsu sabiedrība tam nav gatava, tā teikt. Skumji, ka tā, protams.
23.03.2023 22:27 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Kalnos @ 23.03.2023 21:45
empātija mūsu sabiedrībā vai šajā forumā?

Biju sapratusi, ka jautā par sabiedrību kopumā, bet tagad pamanīju dažus komentārus ietekmeļu diskusijā un sapratu, kāpēc uzsāki šo diskusiju.
Uzdirst par zālēm ir zemiski, ne jau cilvēki tāpat vien tās lieto. Tas tāpat kā, piemēram, cilvēku apsmiet par to, ka viņam jālieto kruķi. Tādiem bezsmadzeņu radījumiem, kam tas liekas kā kaut kas, par ko izņirgt, nav vispār jāpievērš uzmanība.
23.03.2023 22:57 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Mana māte mani nosodīja ka eju pie psihoterapeita un dzeru zāles, jo redz nav tādu mentālo saslimšanu. Ir tikai lāsti un citi pesteļi. Un ka vajadzēja labāk pie dziednieces iet. To ka viņa pati ar savu neizdarību man radīja sāpes un neārstetā bērnības trauma atkārtojās jaunībā un mani salauza visi tie notikumi, jo taču ir smagi ja 2 reizes dzivē japiedzīvo elle ilglaicīgi, tas viss sadragāja veselību līdz tam, ka tagad man ir mentālā saslimšana smagā formā, bet viņa par to nedomā. Galvenais, ka esmu veiksmīga dzīvē un citi domā ka viņiem tik buper kuper meita ir. Mūžam atcerēšos tās traumas un to rūgtumu ko izjutu, kad māte nosodīja mani, ka eju meklēt palīdzību pie psihoterapeita. Atceries, ka tas vien, ka esi sācis sev palīdzēt ir apsveicami un norobežojies no tiem kas tevi neatbalsta uz atlabšanas ceļu.
24.03.2023 10:12 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kalnos @ 23.03.2023 21:28
Kā tur īstenībā jums liekas? Ja ir teiksim depresija, vai cita psihiska kaite, lietot zāles ir slikti?
Vai cilvēki ar psihisku saslimšanu ir pelnījuši naidu, mobingu, sabiedrības izstumšanu?
Par zāļu lietošanu, vai ārstēšanos ir jāapsmej?

Neviens nenāk sviestmaizes pirkt, ka ārdies forumā? Kas attiecas uz tēmu, nevajag savas zāles teatrāli publicēt storijos un informēt visu Latviju, ka es nu tagad dzeru antidepresantus (un Jelinskas depresija, kuras dēļ atvēri tēmu, ir ne no smagas dzīves, bet gan no tā, ka laiza Papikam dibencaurumu, bet kāzu kā nav, tā nav, pašpasludinātā cietēja). Drīz padirsīs un sūdu publicēs, izanalizējot krāsu un konsistenci. Ja izbāž visu publiski, tad nav ko gaudot, ka visi neglauda galviņu. Nevienam nav uz pieres rakstīts, kas ko lieto vai nelieto.
24.03.2023 10:34 |
 
Reitings 1951
Reģ: 16.06.2022
Braucuuzņujorku @ 24.03.2023 10:12
Mana māte mani nosodīja ka eju pie psihoterapeita un dzeru zāles, jo redz nav tādu mentālo saslimšanu. Ir tikai lāsti un citi pesteļi. Un ka vajadzēja labāk pie dziednieces iet. To ka viņa pati ar savu neizdarību man radīja sāpes un neārstetā bērnības trauma atkārtojās jaunībā un mani salauza visi tie notikumi, jo taču ir smagi ja 2 reizes dzivē japiedzīvo elle ilglaicīgi, tas viss sadragāja veselību līdz tam, ka tagad man ir mentālā saslimšana smagā formā, bet viņa par to nedomā. Galvenais, ka esmu veiksmīga dzīvē un citi domā ka viņiem tik buper kuper meita ir. Mūžam atcerēšos tās traumas un to rūgtumu ko izjutu, kad māte nosodīja mani, ka eju meklēt palīdzību pie psihoterapeita. Atceries, ka tas vien, ka esi sācis sev palīdzēt ir apsveicami un norobežojies no tiem kas tevi neatbalsta uz atlabšanas ceļu.

Es tāpēc mātei nesaku vispār neko, ne to, ka izgāju psihoterapijas kursu viņas dēļ, ne cik es pelnu. Nezinu, cik Tu esi veca, bet ja ir iespēja neteikt, nesaki. Kaut vai melo, ja vajag ;)
24.03.2023 10:49 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Miuce @ 24.03.2023 10:34

Neviens nenāk sviestmaizes pirkt, ka ārdies forumā? Kas attiecas uz tēmu, nevajag savas zāles teatrāli publicēt storijos un informēt visu Latviju, ka es nu tagad dzeru antidepresantus (un Jelinskas depresija, kuras dēļ atvēri tēmu, ir ne no smagas dzīves, bet gan no tā, ka laiza Papikam dibencaurumu, bet kāzu kā nav, tā nav, pašpasludinātā cietēja). Drīz padirsīs un sūdu publicēs, izanalizējot krāsu un konsistenci. Ja izbāž visu publiski, tad nav ko gaudot, ka visi neglauda galviņu. Nevienam nav uz pieres rakstīts, kas ko lieto vai nelieto.
kādas sviestmaizes? Strādāju par setnieci, apmierina? Maksāju nodokļus, savu sviestmaizi nopelnu godīgi strādājot
Tas tagad krimināli skaitās?
24.03.2023 10:52 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Miuce @ 24.03.2023 10:34

Neviens nenāk sviestmaizes pirkt, ka ārdies forumā? Kas attiecas uz tēmu, nevajag savas zāles teatrāli publicēt storijos un informēt visu Latviju, ka es nu tagad dzeru antidepresantus (un Jelinskas depresija, kuras dēļ atvēri tēmu, ir ne no smagas dzīves, bet gan no tā, ka laiza Papikam dibencaurumu, bet kāzu kā nav, tā nav, pašpasludinātā cietēja). Drīz padirsīs un sūdu publicēs, izanalizējot krāsu un konsistenci. Ja izbāž visu publiski, tad nav ko gaudot, ka visi neglauda galviņu. Nevienam nav uz pieres rakstīts, kas ko lieto vai nelieto.
paga Paga. Ja kāda dod seksu kaimiņu traktoristam Ivaram ubagam par velti, viņa ir laba bet Jelinskai ir bagāts draugs tas slikti? Skaudība nav laba lieta.
24.03.2023 10:55 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
nightjar @ 24.03.2023 10:49

Es tāpēc mātei nesaku vispār neko, ne to, ka izgāju psihoterapijas kursu viņas dēļ, ne cik es pelnu. Nezinu, cik Tu esi veca, bet ja ir iespēja neteikt, nesaki. Kaut vai melo, ja vajag ;)
es jau nesaku neko viņai nekad, tikai šoreiz gribēju atbalstu. Jo nu es viņu visā atbalstu. 😀😀😀
24.03.2023 11:23 |
 
Reitings 10604
Reģ: 05.03.2020
vispār žēl, ka ir cilvēki, kas uzskata, ka ja cilvēks rūpējas par savu mentālo veselību (un pie tā es arī pieskaitu zāļu lietošanu, ja tādas ir ieteicis un izrakstījis ārsts), tad daudzi šo cilvēku uzskata par nepilnvērtīgu sabiedrības locekli. es gan uzskatu, ka šis cilvēks sevi mīl, jo tās arī ir rūpes par sevi. mentālā veselība ir tik pat svarīga, ja ne pat svarīgāka par fizisko. vienīgi cilvēks pats var nonākt situācijā, kad viņš neapzinās, ka viņam nepieciešama palīdzība (atšķirībā no, piemēram, lauztas rokas, kad visi saprot, ka jāiet pie ārsta). un tiešām žēl, ka ir cilvēki, kas izdzird par to, ka cilvēks iet uz psihoterapiju (kā piemērs) un automātiski domā, ka viņam nav visi pieci mājā, pat nezinot iemeslu, kādēļ viņš tur iet.
24.03.2023 12:01 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
HARDLUXURY @ 23.03.2023 22:09
Ignorē dalbajobus ?

Zelta likums, kas palīdz daudzās dzīves situācijās.❤
24.03.2023 12:17 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Ja, ārsts izraksta tev zāles, tad viņas ir jālieto (pats, galvenais, lai ir zinošs un saprot, ko izraksta, jo mēdz būt dažādi), tavai veselībai ir jābūt prioritātei numur viens, nevis tam, ko padomās un pateiks citi. Jo slima un problemātiska , tu nebūs vajadzīga nevienam, pat pašai sev.
24.03.2023 12:24 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Braucuuzņujorku @ 24.03.2023 10:12
Mana māte mani nosodīja ka eju pie psihoterapeita un dzeru zāles, jo redz nav tādu mentālo saslimšanu. Ir tikai lāsti un citi pesteļi. Un ka vajadzēja labāk pie dziednieces iet. To ka viņa pati ar savu neizdarību man radīja sāpes un neārstetā bērnības trauma atkārtojās jaunībā un mani salauza visi tie notikumi, jo taču ir smagi ja 2 reizes dzivē japiedzīvo elle ilglaicīgi, tas viss sadragāja veselību līdz tam, ka tagad man ir mentālā saslimšana smagā formā, bet viņa par to nedomā. Galvenais, ka esmu veiksmīga dzīvē un citi domā ka viņiem tik buper kuper meita ir. Mūžam atcerēšos tās traumas un to rūgtumu ko izjutu, kad māte nosodīja mani, ka eju meklēt palīdzību pie psihoterapeita. Atceries, ka tas vien, ka esi sācis sev palīdzēt ir apsveicami un norobežojies no tiem kas tevi neatbalsta uz atlabšanas ceļu.
man vienmēr interesē, kas notiek psihoterapijā. Esmu dzirdējusi, ka var nonākt un izrunāties līdz kaut kādām bērnības traumām, bet es neko no savas bērnības neatceros, tapec tas man liekas “kaaa?” 🧐
24.03.2023 12:48 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
sakuraszarins @ 24.03.2023 12:17

Zelta likums, kas palīdz daudzās dzīves situācijās.❤
tak katrs 3. Cilvēks ir bišk neadekvāts ! Nevar visu nemt galvā un pie sirds! Dikti neveselīgi tas viss ir! Jābūt pofig vispār par idiotiem- jāpievēršas savai dzīvei un jāiet uz augšu! Dikti neglīti tā kuce izteicās par Jelinsku un zālēm.. kāds sakars tur papikiem vispār? Trauma cilvēkam no ex vīra, kurš nenovērtēja un pazemoja!
24.03.2023 12:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits