Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Toksiskas attiecības ar drauga mammu

 
Reitings 880
Reģ: 25.11.2022
Ar draugu esam kopā nesen, bet sāpīga tēma ir viņa mamma. Mēs divatā sadzīvojam labi, līdz uzrodas viņa un patraucē to. Viņas sliktais garastāvoklis pārtop drauga sliktajā garastāvoklī, kas gāžas pār mani - viņš slikti pret mani izturas, ir vēss, atturīgs, nepamana un nenovērtē mani, kas tā ir pēdejo mēnesi noteikti. Šķiet, ka viss vienmēr griežas tikai ap viņa mammu. Ja vēlamies, kur aizbraukt, tad vēlas mums pievienoties vai pasaukt veselu radu varzu līdzi, atrunāt, sakot, ka nevajag tērēties vai aktivitāte ir muļķīga. Ģimeniskais attiecības ir saprotamas, bet tāpat arī tādam ir jābūt laikam divatā, bet to viņa īsti neizprot. Protams, esam šur, tur pabijuši divatā, bet tad vienmēr tas ir izvērties par strīdu, un brauciens sanāk divatā, bet ar nokaitētu atmosfēru. Viņa mani aprunā aiz muguras ar draugu, kas man ļoti sāp. Nezinu kāpēc, jo esmu vienaldzīga pret intrigām aiz muguras, bet šis sāp. Draugs aizstāv mani, jo saprot, ka viņas domas ir aplamas un neatbilstošas, bet tas, ko viņš man atstāsta, ko viņa saka par mani, liekas pretīgi un neizprotami - kāpēc gan tāds naids, ja ikdienā pret mani neizturas slikti, izņemot tos naidīgos skatienus, ko mēdz raidīt.
Turpinājums komentārā.
22.03.2023 16:57 |
 
Reitings 880
Reģ: 25.11.2022
Es, viņasprāt, esmu slinka (nepalīdzu ar mājas darbiem, kad atbraucu ciemos, lai gan palīdzu, ja palūdz, citreiz izdaru pati, ja redzu, ka nepieciešams, taču cita mājas nevaru tīrīt pilnvērtīgi pa savam, jo tās tomēr nav manas. Es nestrādāju (mācos skolā, nezinu kā es varētu to apvienot ar darbu - mācos klātienē), mani dzīvē nekas neinteresējot (nevaru ciest ziemu, tās sporta veidus, kas viņai tieši patīk, turpretī man patīk vasaras sporta veidi, kas viņai nepatīk, kaut pastaigas, bet sakarīgā laikā, lasu grāmatas, sportoju, vienkārši man nav pārāk daudz laika, lai nodarbotos ar 101 hobijiem, jo paralēli cenšos pabeigt skolu, tāpēc bieži kad viņa ir klāt - brīvdienās vairāk atpūšos), esmu bez dzīves mērķiem (esmu sen izdomājusi, kur strādāšu, kā sevi nodrošināšu.) Es istabā skatos savus raidījumus - slikta, jo tie ir stulbi un tādus neviens neskatās. Tikai viņas raidījumi ir labi un jāgrib skatīties visiem. Pēc visas šīs aprunāšanas viņa nesaprot, kāpēc es nepavadu kopīgi laiku, bet atbraucot ciemos maksimāli mēģinu nekontaktēties.
22.03.2023 16:57 |
 
Reitings 880
Reģ: 25.11.2022
Es nespēju komunicēt ar kādu, kurš pret mani tā izrīkojas. Es nemitīgi esmu slikta, lai ko darītu - visu vai neko. Es sāku nogurt un nezinu, ko iesākt. Mani tas ēd burtiski bez sāls. Kā ar to cīnīties, ko darīt? Vai tādas attiecības vispār var pastāvēt, ja visu laiku tās, kāds šķiet, ka cenšas izjaukt? Pats trakākais, lai gan ir jau traki ir tas, ka jūtu, ka draugs paliek par tādu pašu “teroru” kā viņa. Viņš sāk piekasīties pie lietām, kas agrāk bijis nieks, retajās reizēs kad esmu klāt un viņa kaut ko sliktu par mani saka, tad gan neaizstāv, bet piekrīt, un tādos brīžos gribas raudāt, jo esmu viena pret viņiem abiem. Ja jau reiz esmu tik slikta un manī nekā laba nav - neesmu vismaz dzirdējusi, ka par mani ko labu teiktu, tad varbūt šīs attiecības nestrādās, jo kā nekā ar viņu būs jāsadzīvo, kamēr vien būšu ar draugu kopā, lai gan viņš ir labs cilvēks un varētu būt piemērots man, esmu diezgan pieķērusies, nezinu vai spēšu sadzīvot. Varbūt kādai ir līdzīga pieredze?
22.03.2023 16:58 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Es atzīšos, ka nelasīju visu, bet mans uzskats ir - kad tu precies ar kādu, preci arī viņa ģimeni. Tā potenciālā vīramāte tev būs dažus desmitus gadu, ja vien neaizbrauksiet divatā dzīvot dažus tūkstošus km attālumā. Var apsvērt, vai attiecības ar šo lielisko vīrieti ir tā vērtas, lai pieciestu viņa māti. Viņa nekur neliksies.
22.03.2023 17:22 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Ja es būtu tava vietā un attiecības, man tiešām būtu svarīgas, tad es mēģinātu vairāk pielāgoties un sadraudzēties ar viņa mammu, kad nepieciešams paglaimotu, kad nepieciešams piekristu viņas viedoklim, kad nepieciešams kaut ko padarītu, ko viņa vēlas. Ka arī nevajag izvairīties no komunikācijas ar viņu, vajag komunicēt un iet uz kompromisiem, dažos momentos (protams ne visos),būt gudrākai un paspert soli uz priekšu. Pat, ja viņa kaut ko sliktu saka par tevi, tad pieej klāt un pajautā: '"Ko, tad es tādu sliktu daru, ka jūs mani aprunājat?'". Nav, ko pārāk apvainoties un palikt ļaunai, kad kaut, kas nesanāk, tad vienmēr vajag meklēt problēmu rašanas cēloni un mēģināt atrisināt viņu.
22.03.2023 17:24 |
 
Reitings 218
Reģ: 18.03.2023
Man tā bija ar pirmā vīra māsu. Visur viņa bija klātesoša, vai gribam aizbraukt brīvdienās, vai aiziet uz kino. Vīram visu laiku borēja, kāda es ne-tāda. Un ex-vīrs vienmēr bija viņas pusē, kad teicu, ka gribu kaut ko padarīt divatā...viņa taču viena, viņai skumīgi, tas un šitas. Izklausās, ka Tavs vīrietis nespēs pārraut nabassaiti un būs grūti. Pat nezinu, ko te ieteikt, jo cilvēki jau nemainās.
22.03.2023 17:39 |
 
Reitings 489
Reģ: 28.01.2023
Man arī ir sliktas attiecības ar drauga mammu, esmu iemācījusies vispār tam nepievērst nekādu uzmanību. Nekādus kopīgus pasākumus vai pasēdēšanas nerīkojam nekad. Draugs ,kad velas aizbrauc apciemot ģimeni, esam tā norunājuši, ka nemaz nepiedāvā man. Laicīgi to sarunājam un man ir brīvs brīdis sev, mājas lietām, draudzenēm vai kam vēlos. Viņš gan viņas viedoklim nepiekrīt, vienmēr aizstāv mani.
Domāju, ka ja draugs ir marionete un pakļaujas visām mātes kaprīzēm, tad te nav nekas labojams un agri vai vēlu šīs attiecības beigsies. Gan jau viņam būs vēl citas attiecības, kuras izjuks līdzīga iemesla dēļ un tad viņš pats sapratīs, ka problēma nebija tevī. Zinu, ka tas šķiet sāpīgi,bet vēlāk paliek smieklīgi, ka pieauguši cilvēki var tā ņemties. Tev ir tikai divi varianti- pieņemt kā ir, vai censties ko mainīt bet tas novedīs pie jauniem strīdiem starp tevi un draugu.
22.03.2023 17:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Iespējams, šī ir viena no mammiņām, kurām neviena meitene viņas zelta gabaliņam nebūs laba. Ja esat kopā tikai nesen un jau tādas lietas notiek, tad ko tur daudz domāt. Nafik tev tādas attiecības? Pasaulē netrūkst vīriešu ar normālām mātēm.
22.03.2023 18:01 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Jūs dzīvojat kopā ar viņa mammu? Ja nē tad ik bieži tiekaties? Izklausās ka ik nedēļu. Priekš manis tas būtu pa daudz lai kāds tas cilvēks ir.
Vai esi par šo runājusi ar savu draugu? Pateikusi ka tev nepatīk tāda attieksme un izteikusi savus novērojumus saistībā ar viņu? Šī situācija jārisina tev ar viņu kopā runājot, jo cilvēki šeit forumā pateiks šķiries un cits lai pielāgojies. Manas personīgās domas- sāc runāt ar draugu par šo, ja viņš aizstāv savu māti un neredz ko viņa dara tad pamazām sāc krāmēt mantas, jo mammas brunču puika vienmēr tāds ir un būs.
22.03.2023 18:07 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Jus dzīvojat kopā , vai viņš dzīvo ar savu mammu vai jūs dzīvojat trijatā ? Savādāk nesaprotu , kā viņa var zināt par visiem plāniem , jūsu brīvdienām un vēl sazin ko . Jums ir tiesības ar viņu nekomunicet , bet robežas būtu jānosprauž draugam , ja viņš to nedara , tad acīmredzot ir pieradis, ka mamma visu diktē un tā tas arī paliks .
Mana vīrene ar parasti ierodoties ciemos māca , piekasās par bezjēdzīgām lietām, piemēram kāpēc es drēbes negludinu, vai kāpēc mana virtuve nav perfektā kārtībā,vai kad bērniņš bija maziņš, tad ko tad es visu dienu mājās darot, bet esmu iemācījusies to laist gar ausi, nevis apvainoties. Nav vērts dusmoties uz tādiem cilvēkiem.
22.03.2023 18:23 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Man izklausās, ka autore ar puisi dzīvo atsevišķi, bet nedēļas nogalēs brauc ciemos pie puiša, kurš dzīvo ar mammu.
Ja tā, tad netiekaties pie viņa, bet gan pie tevis vai uzreiz sarunājat kaut kur doties bez pieturpunkta pie viņa mātes. Nebūs jau tā, ka vienmēr būs šāda situācija, kaut kad jau ievāksieties divatā ar puisi un māte paliks kaut kur otrā plānā, ja vien puisis nav no tiem, kurš skrietu pāri visai Rīgai, lai tikai māmuļa katru dienu ar pusdienām pacienātu.
22.03.2023 18:36 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
piparcuca @ 22.03.2023 16:58
Es nespēju komunicēt ar kādu, kurš pret mani tā izrīkojas. Es nemitīgi esmu slikta, lai ko darītu - visu vai neko. Es sāku nogurt un nezinu, ko iesākt. Mani tas ēd burtiski bez sāls. Kā ar to cīnīties, ko darīt? Vai tādas attiecības vispār var pastāvēt, ja visu laiku tās, kāds šķiet, ka cenšas izjaukt? Pats trakākais, lai gan ir jau traki ir tas, ka jūtu, ka draugs paliek par tādu pašu “teroru” kā viņa. Viņš sāk piekasīties pie lietām, kas agrāk bijis nieks, retajās reizēs kad esmu klāt un viņa kaut ko sliktu par mani saka, tad gan neaizstāv, bet piekrīt, un tādos brīžos gribas raudāt, jo esmu viena pret viņiem abiem. Ja jau reiz esmu tik slikta un manī nekā laba nav - neesmu vismaz dzirdējusi, ka par mani ko labu teiktu, tad varbūt šīs attiecības nestrādās, jo kā nekā ar viņu būs jāsadzīvo, kamēr vien būšu ar draugu kopā, lai gan viņš ir labs cilvēks un varētu būt piemērots man, esmu diezgan pieķērusies, nezinu vai spēšu sadzīvot. Varbūt kādai ir līdzīga pieredze?

Ja normāla runāšana vairākas reizes nelīdz ne ar partneri vai māti, tad uzstādi stingru skaidru prasību /ultimātu, ka tu tā nesi vairs ar mieru. Ja viņam tas ir vienlaga.Tad palaid viņu vaļā, viņš tev ari citos gadijumos nepiekāpsies un nemeklēs kompromisu.👍 Ir janodala laiks, kas tiek pavadīts diviem vien. Jo attieciības taču veido divi nevis 3 cilvēki.
22.03.2023 20:05 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Tev ir skaidri un gaiši jāpasaka kā tā tu neesi ar mieru, ņemt līdzi māti visos izbraucienos un kur nu vel kādus radus, tad jau ir par traku. Pārim ir jāpavada laiks divatā, nevis jabarauc ar visiem radiem kopā. 😒.
Es savās atriecībās nepieļautu, to kā vīrieša radinieki brauc man visur līdzi. Tad lai brauc vīrietis ar radiem un liek svētu mieru tev. 👍
Ja,pa labam un pieklajīgam nesaprot, tad vajaag stingri pateikt, ziniet tā nav jūsu darīšana, kur gribēsim tur bruaksim. Šadiem cilvēkiem ir skaidri un stingri japasaka, bez aplinkiem caur tiešo nevis caur puķem savs viedoklis. Un nevajag baidīties sabojāt par sevi veidokli,jo viņa tāpat par tevim neko labu nedomā un nesaka. Taf kāda jēga viņai izdabāt. Ja jau viss slikti ir tad nemēģini viņiem izpatikt. 👍
22.03.2023 20:18 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ja puisis nespēj pārraut nabassaiti ar mammu,ar tādu negribētu veidot attiecības,jo mamma ir pārāk daudz viņa dzīvē.
Ir jau labi,ka ir foršas attiecības ar ģimeni,bet šis nav tas stāsts,jo mamma grib diktēt dēla izvēles un dzīvi.
Red flag arī ir,ka viņš ļauj par tevis slikti izteikties,tad kāpēc ar tādu būt kopā? Ja mammai neesi laba,tas nedod viņai tiesības pret tevi tā izturēties,aprunāt,jo viņai nebūtu tik ļoti jājaucās dēla dzīvē.
22.03.2023 20:19 |
 
Reitings 6823
Reģ: 16.02.2021
Te bija viens tāds profils, kurš vienmēr ieteica vienu un to pašu. Un es laikam piekrītu. Šķiries! 😀 tāda māte nemainīsies un visu laiku būs intrigas, neapmierinātība, tas ir dziļi toksisks cilvēks, kurš nekad nemainīsies. Vienīgais, kurš viņu varētu nolikt pie vietas, ir viņas dēls, bet viņš to nedarīs, jo, kā jau toksiska būtne, viņa ir savam dēlam dziļi zem ādas un smadzenēs tā ieurbusies, ka arī viņš visu dzīvi dzīvos mammas ēnā. Nav viņa savu dēlu palaidusi un nedzīvo pati veselīgu dzīvi. Nevienam to nevajag, atrodi cilvēku ar normālu, ne toksisku ģimeni. Tas nav izšķirošais, bet tomēr ir liela nozīme, lai Tev vīra ģimene ļauj normāli dzīvot.
22.03.2023 21:19 |
 
Reitings 4904
Reģ: 11.08.2022
Atrodiet viņai veci
22.03.2023 21:44 |
 
Reitings 158
Reģ: 06.02.2023
Bēdz! Ātri, ko kājas nes! 🫣
22.03.2023 21:47 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Tavs teksts ļoti atgādina mani, jo savā laikā man bija tieši tāda paša rakstura drauga māte, mats matā. Nu tādi cilvēki nemainās, vari kaut uz ķepām krist, lai tikai izdabātu viņai un draugs būtu priecīgs, ka labi satiek ar ģimeni, bet teikšu vienu, no tā nekad nebūs jēga. Tu ziedosi sevi, savas intereses, savu laiku klanoties, un kad tevi varbūt sāks kaut mazliet novērtēt un cienīt būs par vēlu, jo no tavas pašcieņas nekas nebūs palicis pāri un tas būs liels lūziena punkts , ka pat draugs vairs neskatīsies uz tavām labajām īpašībām, jo būsi pazaudējusi pati sevi ar kompleksiem dēļ tās tur. Pietam, ja māte gribēs , tad vienmēr pratīs noskaņot, pat pie mazākās problēmas, jo viņi tāpat konkatēsies, un dzīvē nekad nebūs tā, ka dēlam neko nevajadzēs no mātes, vai viņai no viņa, kad vajadzēs, tad viņa atkal izmantos kādu izdevību, lai paspīdētu.
22.03.2023 22:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Autore, ir kāds updeits?
23.03.2023 08:01 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Es tādas attiecības neturpinātu. Ja puisis iespaidojas no mātes, tas nebeigsies. Nekad.
23.03.2023 08:35 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Tev ir mīksta draudzene (nevis puisis). Kur tādu izraki? 👀
piparcuca @ 22.03.2023 16:57
Ar draugu esam kopā nesen, bet sāpīga tēma ir viņa mamma. Mēs divatā sadzīvojam labi, līdz uzrodas viņa un patraucē to. Viņas sliktais garastāvoklis pārtop drauga sliktajā garastāvoklī, kas gāžas pār mani - viņš slikti pret mani izturas, ir vēss, atturīgs, nepamana un nenovērtē mani, kas tā ir pēdejo mēnesi noteikti. Šķiet, ka viss vienmēr griežas tikai ap viņa mammu. Ja vēlamies, kur aizbraukt, tad vēlas mums pievienoties vai pasaukt veselu radu varzu līdzi, atrunāt, sakot, ka nevajag tērēties vai aktivitāte ir muļķīga. Ģimeniskais attiecības ir saprotamas, bet tāpat arī tādam ir jābūt laikam divatā, bet to viņa īsti neizprot. Protams, esam šur, tur pabijuši divatā, bet tad vienmēr tas ir izvērties par strīdu, un brauciens sanāk divatā, bet ar nokaitētu atmosfēru. Viņa mani aprunā aiz muguras ar draugu, kas man ļoti sāp. Nezinu kāpēc, jo esmu vienaldzīga pret intrigām aiz muguras, bet šis sāp. Draugs aizstāv mani, jo saprot, ka viņas domas ir aplamas un neatbilstošas, bet tas, ko viņš man atstāsta, ko viņa saka par mani, liekas pretīgi un neizprotami - kāpēc gan tāds naids, ja ikdienā pret mani neizturas slikti, izņemot tos naidīgos skatienus, ko mēdz raidīt.
Turpinājums komentārā.
23.03.2023 08:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits