Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smaržas-robeža!

 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Sveikas! Kāda ir Jūsu attieksme pret smaržām? Es smaržas nelietoju jau vairākus gadus, neredzu tām absolūti nekādu jēgu. Izmantoju smaržīgus veļas mazgāšanas līdzekļus, dušas želejas un ķermeņa krēmus gan neizvēlos ar īpašiem aromātiem, patīk vairāk tādi piezemētāki, bet vienmēr saņemu komplimentus par to, ka labi smaržoju. Man personīgi nepatīk arī, ka apkārtējie lieto smaržas. Šodien autobusā iekapā jauna meitene - nu tā sapūtusies bija, ka nezināju, kur likties. Turklāt esmu ļoti jutīga uz smaržām un man ir migrēna, vienā brīdi bija sajūta, ka tūlīt arī sāksies migrēnas lēkme. Kādi ir Jūsu viedokļi? Ļoti interesē,jo paziņu lokā ir tieši tādi cilvēki, kuriem ir svarīgi, lai apkārtējie justu, ka viņi lieto smaržas.
02.03.2023 18:24 |
 
Reitings 1199
Reģ: 25.01.2023
Man patīk,kad knapi knapi var nojaust,ka smaržas ir.manuprāt ar vienu pūtienu pilnīgi pietiktu.Ir mums darbā cilveki,kas šķiet visu pudeliti uzlējuši virsū. Lai cik foršs aromāts nebūtu , pa daudz rada pretēju efektu.Un ir sieviete,un viens virietis,kas, kad nostājas blakām ,burtiskā nozīmē,tiko jaušams aromāts,noslepumains,un galvā pat aizmirsti ko gribeji teikt,jo mēgini atšifrēt, pec kā smaržo😁(paskaidrot vārdos,grūti emocijas un domas)Tā kautkā.uz doto brīdi esmu aromāta meklējumos,bet noteikti nepūtišos no galvas lidz kājam
02.03.2023 18:33 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Tu neredzi jēgu no smaržām, jo tev no tām ir slikti.
Man nav slikti no smaržām, varu stundu notusēt smaržu veikalā un man nesāp galva pat tad, kad deguns vairs neko nejūt 😁
Vienīgais, kas man traucē, ir kad lieto nepiemērotas smaržas (piemēram, ofisā vai karstā vasaras dienā smagas vakara smaržas) vai kad viņas lieto par daudz, tā, ka visa iela smaržo 😁 vai kad sabiedriskajā izvelk pudeli un pūš 😁
02.03.2023 18:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3731
Reģ: 31.10.2010
Jā, es lietoju smaržas. Man patīk, liek justies labi un sievišķīgi. Tu taču saproti, ka apkārtējo pienākums nav pielāgoties tam, kas patīk vai nepatīk tev?😁
Un starp citu - sajust smaržas ne vienmēr nozīmē, ka cilvēks tās lietojis pārmērīgi. Ir smaržas, kam viens pūtiens ir gana, lai smaržotu ilgi un spēcīgi.
02.03.2023 18:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man patīk, netraucē arī, ja citi ir sasmaržojušies. Laikam ir licies par daudz tieši, kad vīrieši sasmaržojās, reizēm viņiem ir tādas uzbāzīgas tās smaržas.
02.03.2023 18:41 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Minelūše @ 02.03.2023 18:37
Jā, es lietoju smaržas. Man patīk, liek justies labi un sievišķīgi. Tu taču saproti, ka apkārtējo pienākums nav pielāgoties tam, kas patīk vai nepatīk tev??
Un starp citu - sajust smaržas ne vienmēr nozīmē, ka cilvēks tās lietojis pārmērīgi. Ir smaržas, kam viens pūtiens ir gana, lai smaržotu ilgi un spēcīgi.

Kurā brīdī es teicu, ka kādam man ir jāpielāgojas?
02.03.2023 18:58 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tu taču saproti, ka apkārtējo pienākums nav pielāgoties tam, kas patīk vai nepatīk tev?

Par šo nav tik viennozīmīgi. Jā, patīk/nepatīk robežās pielāgoties ir grūti, bet smaržu lietotājam, pirms kārtīgi sapūsties, vajag padomāt, ka sabiedrībā ir cilvēki ar veselības problēmām, kas smaržu dēļ var saasināties, tās pašas elpceļu problēmas, piemēram. Varbūt kļūdos, bet esmu dzirdējusi, ka ārstniecības iestādēs nedrīkst būt pārlieku sasmaržojies.
Ja par tēmu, tad lielākoties man sieviešu smaržas nepatīk, visas liekas vienādas un pārlieku saldas un spēcīgas. Ļoti patīk just vīriešu smaržas ikdienā, bet arī tad, ja tās tiešām ir vīrišķīgas un svaigas. Grūti paskaidrot. :D
02.03.2023 18:58 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
TimeToDream @ 02.03.2023 18:58

Par šo nav tik viennozīmīgi. Jā, patīk/nepatīk robežās pielāgoties ir grūti, bet smaržu lietotājam, pirms kārtīgi sapūsties, vajag padomāt, ka sabiedrībā ir cilvēki ar veselības problēmām, kas smaržu dēļ var saasināties, tās pašas elpceļu problēmas, piemēram. Varbūt kļūdos, bet esmu dzirdējusi, ka ārstniecības iestādēs nedrīkst būt pārlieku sasmaržojies.
Ja par tēmu, tad lielākoties man sieviešu smaržas nepatīk, visas liekas vienādas un pārlieku saldas un spēcīgas. Ļoti patīk just vīriešu smaržas ikdienā, bet arī tad, ja tās tiešām ir vīrišķīgas un svaigas. Grūti paskaidrot. :D

Jā, piekrītu par vīriešu smaržām. Ne visas, bet dažas ir pat ļoti patīkamas, neskatoties uz to, ka esmu jutīga. Manam draugam ir ļoti labas smaržas un arī ja viņš uzpūš vairāk par 2 pūtieniem, man tas nerada diskomfortu un galva nesāk sāpēt.
02.03.2023 19:01 |
 
Reitings 3654
Reģ: 01.03.2022
Kad mazāka biju, pusaudžu gados, pūtos tā ka man visi cilvēki rinņķī kā mušas bira nost. Kopumā bija tāds skolas laiks, kad visas meitenes tā pūtāmies, ka pašas smakām nost no tās smakas mākoņa.
Arī tagad esmu liels dažādu smaržu fanāts, bet pavisam noteikti neizpūšu pudelīti nedēļā. Uz vecumu, man arī, kad ir par daudz smaržas uzreiz galva sāk sāpēt. Esmu jūtīga uz smaržām. Sevišķi, ja ir aromāts, kurš nepatīk.
Perfekti ir ja jūt uz ādas, kad cilvēks ir ļoti tuvu, nevis atstāj smaržu taku aiz sevis.
02.03.2023 19:16 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Kā grūtniecības laikā palika slikti no visām smaržām, tā tagad joprojām nepatīk smaržas. Liekas lieka naudas izmešana. Vislabāk smaržo tīrība - mati, kas jauki smaržo pēc šampūna, svaigas drēbes.
02.03.2023 20:37 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Patīk smaržas, citu netraucē. Neesmu sabiedriskā vietā jutusi,ka kāds ir pārsmaržojies, tikai kāpņu telpā,jo nesen mājas iepūstas. Pāris reizes esmu saņēmusi jautājumus par to kādas smaržas lietoju,laikam jau var just, bet nu max 2,3 pūtieni bijuši. Jūtīgiem cilvēkiem varētu būt nepatīkami, draudzenes mammai bija astma un vienmēr pieteica mums,ka nevaram lietot smaržas ,ja ejam ciemos.
Tikai vienu reizi dzīvē likās nepiemērotas smaržas, tā bija dzemdību nodaļa gan ārstei,gan māsiņai bija spēcīgas smaržas.
02.03.2023 21:21 |
 
Reitings 44787
Reģ: 30.01.2023
Smaržas ir jālieto tik maz/daudz,lai apkārtējie garāmejot tas nejūt. Tikai ļoti tuvu,piemēram čukstot ausi,tam ir jābūt jūtamam. Diemžēl daudzi nezin mēru un tas ir šausmīgi. Ir kādas diezgan jaunas sieviešu smaržas,no kuram man metas slikta duša. Vairākas reizes sanāca sajust veikalos stavot rinda. Reali nelabums nāca. Sāk sāpēt galva. Daudzi pārforsē ar smaržām,lai nosistu sviedru smaku,tad aromāts vispar ir šausmīgs.
02.03.2023 21:33 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Ja esi tik vārga, iegādājies respiratoru vai sēdi skābekła kamerā. ZB visādas defektīvās, daža laba, kad kīniešu iesnas plosījās, paciñas dezinficēja un kauca, kad kādam uzpurnis nebij līdz acīm uzvilkts. Pretīgi no tādām, esi defektīva, da pērc kaut vai skafandru, citiem sprāgoñu dēł laikam drīz dzīvot vajadzēs pārstāt.
02.03.2023 22:08 |
 
Reitings 44787
Reģ: 30.01.2023
Sarma1986 @ 02.03.2023 22:08
Ja esi tik vārga, iegādājies respiratoru vai sēdi skābekła kamerā. ZB visādas defektīvās, daža laba, kad kīniešu iesnas plosījās, paciñas dezinficēja un kauca, kad kādam uzpurnis nebij līdz acīm uzvilkts. Pretīgi no tādām, esi defektīva, da pērc kaut vai skafandru, citiem sprāgoñu dēł laikam drīz dzīvot vajadzēs pārstāt.
Pūt tālāk sev smaržas paduses,lai nesmirdētu. Mierinājums,ka tadas esat maz.
02.03.2023 22:25 |
 
Reitings 3694
Reģ: 10.01.2023
Lula @ 02.03.2023 18:41
Man patīk, netraucē arī, ja citi ir sasmaržojušies. Laikam ir licies par daudz tieši, kad vīrieši sasmaržojās, reizēm viņiem ir tādas uzbāzīgas tās smaržas.
man vienreiz bija randiņš ar foršu čali, bet tās smaržas🙈 nevarēju vien sagaidīt, kad tikšu mājās. Tik traki smaržojsmirdēja, ka nespēju koncentrēties, lai kaut cik pieklājīgi pavadītu laiku😄😄
02.03.2023 23:47 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Sarma1986 @ 02.03.2023 22:08
Ja esi tik vārga, iegādājies respiratoru vai sēdi skābekła kamerā. ZB visādas defektīvās, daža laba, kad kīniešu iesnas plosījās, paciñas dezinficēja un kauca, kad kādam uzpurnis nebij līdz acīm uzvilkts. Pretīgi no tādām, esi defektīva, da pērc kaut vai skafandru, citiem sprāgoñu dēł laikam drīz dzīvot vajadzēs pārstāt.

Bērns, nomierinies. Tev tāpat nepatīk lielākā daļa cilvēku, pārējo viedoklim nav jāatbilst tāpat arī tavējam. Pieklājīgi izteikt savu viedokli arī ir opcija (ja gadījumā tu šajā forumā to nepamanīji).
Tas, ka cilvēks domā tikai par sevi, ir ne tikai egoisms, bet arī zemas inteliģences pazīme.
03.03.2023 00:27 |
 
Reitings 705
Reģ: 04.05.2015
Kad sasmaržojas par daudz, arī neesmu sajūsmā, bet tā, ka jāiet tālāk, jo nevar izturēt, reti gadās. Lai gan nesen bija veikalā viena pusmūža sieviete nu tik traki sapūtusies, un tāds aromāts, kas galīgi nav manā gaumē, tad gan vispirms aizgāju apskatīt citu apģērbu stendu. 😀
Pati smaržas lietoju, bet vienu vai divus pūtienus. Man šķiet pilnīgi pietiekami tas.
03.03.2023 01:07 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Dažas izlasa tekstu un spriež uzreiz negatīvā virzienā. Es nesaku, ka tāpēc, ka esmu jutīga uz smaržām, citiem tās būtu jāpārstāj lietot. 😀 Šis forums ir lai varētu padiskutēt, uzzināt citu domas nevis iebāzt savas piecas kapeikas visās diskusijās pēc kārtas, jo esat lielās “ekspertes” visās dzīves jomās 😀😀
03.03.2023 07:09 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Man arī pa laikam negribas lietot smaržas, liekas, ka pilnīgi nevajadzīgi, jo tāpat smaržoju labi. DOVE padušu klasiskās smaržas rullītis smaržo pēc ziepēm, kas man ļoti patīk.
Smaržas uzpūšu īpašākos gadījumos.
08.07.2023 09:45 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Man atkal ļoti patīk ka paliek taka aiz cilvēka no smaržu mākoņa..
Es strādāju sieviešu kolektīvā un tur kādas nu kurai, tad tieši rīta puse ir tā smagākā,kad visas sajaucas kopā. 😁
Bet ļoti patīk ka ejot aiz cilvēka jūt smaržas, esmu jutusi tikai labas. Man pret vīriešiem uzreiz tāda 40% simpātija lielāka, ja smaržo pēc labām smaržām. Varbūt neglīts vīrietis, bet ja smaržos labi, es kūstu. 😁
Bet ja runa ir par sabiedrisko, kur arī saprotu sava buķete smaržu un smaržas stipras kā kādas Chanel, diez kas nav. Man ir citas kuras uzpūšu un galva sāp līdz sliktai dūšai... Bet laikam es neesmu ikdienas smaržu lietotāja.
08.07.2023 11:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits