Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaistumkopšana mājās

 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Kādas skaistumkopšanas procedūras veiciet pašas mājas? Tā kā cenas aug, sāku domāt varbūt mēģināt ko darīt mājas apstākļos. Tā tad ko jūs veiciet un kā jums izdodas? Kā sanāca iemācīties? Nagi, skropstas, fake tan, vaksacijas?
19.02.2023 18:28 |
 
Reitings 1735
Reģ: 11.10.2022
jau gadiem maus krasoju pati ar drogas krasu,uzacis izrauju ar vaska plaksnitem sejai domatam,krasiju ari ar drogas perkamo uzacu kimisko krasu...nagiem neko nedaru,jo darbs tads,ka visi nagi ;lidz adai tiek nosisti momenta.Vaksaciju netaisu,bet ar skuvekliem nodzenu,kad parak daudz ataudzis.Pa retam sejai kadu masku uzlieku,parsvara malus un uztaisu sejas masazu ar ellu.
19.02.2023 18:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Visu arī daru pati. Man nav daudz prasību - nagu sakopšana, vaksācija, uzacu korekcija. Nav tas tik sarežģīti. Vienīgais, ko nevaru pati, ir friziera pakalpojumi.
19.02.2023 18:38 |
 
Patīk
Reitings 2677
Reģ: 08.05.2022
Šad un tad uz svētkiem taisu pati sev manikīru. Matus krāsoju arī, vienīgi ja jāapgriež matu gali, tad gan salons. Vairs neapmeklēju salonus priekš vaksacijas, kājas un paduses epilēju, bet bikini nu jau būs ceturtais mēnesis kā esmu iepraktizējusies pati vaksēt. Pasūtīju visu komplektu, pirms/pēc vaksacijas losjonus, vasku un vaska karsētāju, esmu ļoti apmierināta, ka saņēmos un izmēģināju to darīt pati mājas apstākļos.
Ā un vēl skropstas pati uzlieku, tās gan pasūtu AliExpress un tad turās kādu nedēļu un uzacis arī iekrāsoju pēc vajadzības, turās +/- mēnesi.
19.02.2023 18:42 |
 
Reitings 6866
Reģ: 13.04.2022
Sākoties covid domāju, ka visu darīšu pati, bet ātri pārdomāju. Mājās tikai ar uzacīm ņemos pati, man patīk, nomierina :D viss pārējais, pie profiem. Ķermeņa apmatojumam izgāju lāzerepilācijas kursu, kas bija labs naudas ieguldījums, jo jau kādu laiku nav par to jādomā, bet manikīra apmeklējums ir mana mazā psihoterapija. :D iet reizi mēnesī pie manikīra meistares ir lētāk nekā katru nedēļu pie psihoterapeita :D
19.02.2023 18:44 |
 
Reitings 2717
Reģ: 15.07.2021
Lorra @ 19.02.2023 18:42
Šad un tad uz svētkiem taisu pati sev manikīru. Matus krāsoju arī, vienīgi ja jāapgriež matu gali, tad gan salons. Vairs neapmeklēju salonus priekš vaksacijas, kājas un paduses epilēju, bet bikini nu jau būs ceturtais mēnesis kā esmu iepraktizējusies pati vaksēt. Pasūtīju visu komplektu, pirms/pēc vaksacijas losjonus, vasku un vaska karsētāju, esmu ļoti apmierināta, ka saņēmos un izmēģināju to darīt pati mājas apstākļos.
Ā un vēl skropstas pati uzlieku, tās gan pasūtu AliExpress un tad turās kādu nedēļu un uzacis arī iekrāsoju pēc vajadzības, turās +/- mēnesi.

Kā iepraktizējies bikini? Arī vēlos iemācīties, bet cik saportu, tad ir jāzina virzieni, kur un kā raut matiņus.
19.02.2023 18:50 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Mājās veicu uzacu korekciju, dažreiz nokrāsoju ar ķīmisko krāsu. Vēl mājās pati noņemu ķermeņa apmatojumu, bet ziemā uz to baigi neiespringstu 😄
Nagus dodos sakopt pie meistares, man tā patīk labāk.
Savus matus krāsot dodos pie friziera(2-3x gadā), bet tagad gribu atpakaļ dabīgo toni, lai neaiziet tik daudz naudas uz frizieri
19.02.2023 18:55 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Visu daru pati- fake tan vairāk gan uz kādiem pasākumiem, gellish,jo nevaru atrast manikīri, uzacu korekcija un krāsošana,matus arī krāsoju mājās,vienīgais eju apgriezt galus.
Lorra,kādas skropstas liec un kā?
19.02.2023 18:59 |
 
Reitings 370
Reģ: 31.01.2023
Stephaniee @ 19.02.2023 18:50

Kā iepraktizējies bikini? Arī vēlos iemācīties, bet cik saportu, tad ir jāzina virzieni, kur un kā raut matiņus.
Pilnais bikini varētu būt liels izaicinājums 😖
19.02.2023 19:08 |
 
Patīk
Reitings 2677
Reģ: 08.05.2022
Stephaniee @ 19.02.2023 18:50

Kā iepraktizējies bikini? Arī vēlos iemācīties, bet cik saportu, tad ir jāzina virzieni, kur un kā raut matiņus.

Es pirms tam uz salonu staigāju, tad +/- jau uzreiz ir saprotams kas un kā jādara. Vasku uzlieku matiņu augšanas virzienā un rauju nost pretēji, ja darīs atčgārni tad neko tur diži nenoplēsīs.
Pirmajā reizē riktīgi nočakarējos, pat nedaudz apdedzinājos, līdz sapratu kā īsti tas karsējamais aparāts darbojas. 😁
19.02.2023 19:13 |
 
Patīk
Reitings 2677
Reģ: 08.05.2022
Pilgrim @ 19.02.2023 19:08
Pilnais bikini varētu būt liels izaicinājums ?

Ir jau gan. Jābūt lokanai lai spētu vispār pilno bikini uztaisīt. Man sanāk, ir ok, vēl talkā ņemu spoguli lai redzētu īsti ko tur daru. No malas noteikti ļoti amizanti varētu izskatīties. 😂😂😂
19.02.2023 19:14 |
 
Patīk
Reitings 2677
Reģ: 08.05.2022
pradacandy @ 19.02.2023 18:59
Visu daru pati- fake tan vairāk gan uz kādiem pasākumiem, gellish,jo nevaru atrast manikīri, uzacu korekcija un krāsošana,matus arī krāsoju mājās,vienīgais eju apgriezt galus.
Lorra,kādas skropstas liec un kā?

http://£1.02 35% Off | 8/9/10/11/12/14mm Natural Soft False Eyelash Extension Deluxe Lashes VOLUME Flase Eyelashes Fans 3d Eyelashes https://a.aliexpress.com/_EGqYJEh
Tur arī video ir parādīts kā jāuzliek. Šīm gan līme man nenāca līdzi, bija jāpasūta atsevišķi. Ja nu never vaļā saitu, šeit bilde -
19.02.2023 19:18 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Visu daru mājās. Nagus patīk lakot pašai, uzacis krāsoju katru rītu, attiecīgi raustu arī pati. Skropstas, lūpas un visu pārējo arī krāsoju tad, kad ir nepieciešams. Nekad nav bijušas mākslīgās skropstas un tamlīdzīgi, nejūtu nepieciešamību. Matus arī krāsoju pati, galus arī griežu pati. Daru to jau no pusaudža gadiem, pilnveidoju prasmes pati, sanāk ok. Man patīk ar to nodarboties. Noteikti šis izklausīsies dīvaini mūsdienu pasaulē, bet nekad neesmu bijusi pie friziera, uz manikīru/pedikīru, solāriju u.tml. Pēc ērma neizskatos, arī īpaši nejūtu vajadzību, tāpēc ir daudzi bonusi, no kuriem galvenais ir tas, ka ļoti var ietaupīt naudu. :D
19.02.2023 19:40 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Vienīgais, ko pati nedaru - matu krāsošana un griešana, reizi 4 nedēļās aiziet pussimtiņš vismaz. Nebūtu man sirmo, grieztu tikai reizi astoņās nedēļās. Pašai bail krāsot.
Nepatīk nagiem gelish, lakoju arī ļooooti reti, tik uz kādu pasākumu. Patīk pulēt nagus ar tām speciālajām vīlēm, tad nagi ir spīdīgi un glīti arī bez lakas.
Uzacis krāsoju ik 3 nedēļas ar hennu. Ļoti dabīgs un glīts rezultāts.
Apmatojumu likvidēju ar Phillips lumea fotoepilatoru.
Sejai katru nedēļu masāža ar vakuuma bankām, pēc tam alginātu plastificējošā maska. Retāk kāds skābju pīlings.
Ķermenim kesse cimda pīlings, bet gribu pamēģināt krēmus ar skābēm pīlingam.
Aa, tagad aizgāju uz botox matiem, bet laikam vairs neiešu, īpaši neredzu jēgu.
19.02.2023 19:47 |
 
Reitings 42301
Reģ: 30.01.2023
Tā ka man nepatik nekas mākslīgs,tad daudzas lietas varu veikt pati mājas. 1x nedēļa skrubejos ar kafijas biezumiem,bet dažreiz ar skrub.lv skrubjiem,ja sapirkti atlaides laika ar 50% atlaidi. Veicu pašmasāžu ar birsti. Šad tad ietīšanas ar GUAM aļģēm. Manikīru un pedikīru arī pārsvara taisu pati. Šad tad salona,bet vienmer nagi paliek dabiski bez gellakam un citiem “sudiem” virsu. 1x nedēļa sejas skrubis(ziemas mēnešos viegls AHA pilings) un 2-3x nedēļa dažādas sejas maskas. Šad tad uztaisu AHA pilingu pie kosmetologa. Tērējos uz frizieri,jo matu griezums (bobs/kare) ir jāatjauno katru mēnesi un arī krāsoju matus pie friziera. Esmu šad tad krāsojusi pati mājas ar Drogas nopirktām matu krasam,bet negribas vairs bojāt savus matus. Visvairāk terejos uz savu masieri.
19.02.2023 20:45 |
 
Reitings 42301
Reģ: 30.01.2023
Altra @ 19.02.2023 20:45
Tā ka man nepatik nekas mākslīgs,tad daudzas lietas varu veikt pati mājas. 1x nedēļa skrubejos ar kafijas biezumiem,bet dažreiz ar skrub.lv skrubjiem,ja sapirkti atlaides laika ar 50% atlaidi. Veicu pašmasāžu ar birsti. Šad tad ietīšanas ar GUAM aļģēm. Manikīru un pedikīru arī pārsvara taisu pati. Šad tad salona,bet vienmer nagi paliek dabiski bez gellakam un citiem “sudiem” virsu. 1x nedēļa sejas skrubis(ziemas mēnešos viegls AHA pilings) un 2-3x nedēļa dažādas sejas maskas. Šad tad uztaisu AHA pilingu pie kosmetologa. Tērējos uz frizieri,jo matu griezums (bobs/kare) ir jāatjauno katru mēnesi un arī krāsoju matus pie friziera. Esmu šad tad krāsojusi pati mājas ar Drogas nopirktām matu krasam,bet negribas vairs bojāt savus matus. Visvairāk terejos uz savu masieri.
Vēl atcerējos,ka sievietēm ir svarīgi būt visur gludām. Man ir paveicies,ka varu skūties,jo nav nekādas alerģijas. Pat pa sauso un ar jau diezgan nolietotu skuvekli. Paveicas man.
19.02.2023 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 13.02.2009
Es arī covid laikā daudz ko pati sāku darīt, ik pa laikam aizeju pie kosmetologa uz kādu sejas attīrīšanas procedūru un friziera, kad nepieciešams. Pati sev piekoriģēju un krāsoju uzacis, esmu arī iepraktizējusies laminēt, didierlab var pasūtīt mini komplektu laminēšanai.
Manikīru ikdienā taisu pati, pārsvarā japāņu,jo pēc ilgiem gadiem ar gēllakām, pat neprasās vairāk, galvenais, lai sakoptas rokas vienkārši. vasarā un svētku reizēs gan uzklāju gēllakas. Pedikīru arī taisu pati, gan ar parastajām lakām, gan gēllakām.
Ķermenim: lieko apmatojumu ar fotoepilatoru likvidēju, fake tan arī pati lieku ( Sienna x, St. Tropez un Bondi sands express putas mani favorīti).
Ikdienas neatņemama sastāvdaļa arī pašmasāža, sausā birstēšanās, iedomājos, ka ar to aizstāju spa masāžas 😁 man vispār ļoti patīk skrubēties, čubināties un kopt sevi.
Matiem vēl lieku kādas atjaunojošās ampulas (favorīts ir Lakme) un tonējošās maskas starp friziera apmeklējumiem, lai ilgāk “svaiguma sajūta”. Krāsot matus pati neuzdrošinos vairāk, ir nelāga pieredze.😁
19.02.2023 22:12 |
 
Reitings 3521
Reģ: 10.01.2023
Eskimo @ 19.02.2023 19:47
Vienīgais, ko pati nedaru - matu krāsošana un griešana, reizi 4 nedēļās aiziet pussimtiņš vismaz. Nebūtu man sirmo, grieztu tikai reizi astoņās nedēļās. Pašai bail krāsot.
Nepatīk nagiem gelish, lakoju arī ļooooti reti, tik uz kādu pasākumu. Patīk pulēt nagus ar tām speciālajām vīlēm, tad nagi ir spīdīgi un glīti arī bez lakas.
Uzacis krāsoju ik 3 nedēļas ar hennu. Ļoti dabīgs un glīts rezultāts.
Apmatojumu likvidēju ar Phillips lumea fotoepilatoru.
Sejai katru nedēļu masāža ar vakuuma bankām, pēc tam alginātu plastificējošā maska. Retāk kāds skābju pīlings.
Ķermenim kesse cimda pīlings, bet gribu pamēģināt krēmus ar skābēm pīlingam.
Aa, tagad aizgāju uz botox matiem, bet laikam vairs neiešu, īpaši neredzu jēgu.
un kā patīk fotoepilators? Man ir jau divus gadus, tik ar tiem procedūru datumiem neiet😄
19.02.2023 23:11 |
 
Reitings 994
Reģ: 08.05.2014
jenna kur pērc Japānas manikīra komplektu, lai taisītu mājās?
19.02.2023 23:36 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Vārdotāja @ 19.02.2023 23:11
un kā patīk fotoepilators? Man ir jau divus gadus, tik ar tiem procedūru datumiem neiet?
man viņš no sākuma nepatika, jo gribējās ātrāk redzamāku rezultātu. Bet laika gaitā ik pa laikam lietojot (no 2018.gada), rezultāts ir tāds, ka padusēs neesmu redzējusi nevienu matiņu jau vairākus gadus, tur es tik reizi 2-3 mēnešos pāreju vēlreiz pāri, lai tā arī paliek. Kājas ir gandrīz perfekti - redzamāki matiņi ir ap ceļgaliem, visur citur aug tāda gaiša, gaiša pūciņa, ko vispār nevar manīt, un man netraucē, tik tie ceļgali, tos es biežāk apstrādāju cerībā, ka tie matiņi padosies. Bikini zonā ir vietas, kur tie matiņi ir visspītīgākie. Ap maliņām ir perfekti, bet pie dziļā bikini joprojām strādāju.
Bet es arī ar to nodarbojos ļoti neregulāri, ja darītu katru otro nedēļu, domāju, ka tie ap ceļiem un dziļajā bikini padotos ātrāk, bet man viņi tur tik ļoti netraucē, tāpēc neiespringstu.
Kopumā esmu apmierināta, neatceros vairs kā bija, kad bija ieauguši matiņi vai ataug asi rugāji.
20.02.2023 07:05 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Vai tiešām drogu matu krāsas ir tik ļoti sliktas. Loreal? Sayoss? Pat ja krāsoju tikai saknes ? 😕
Un fotoepilatoru lietojiet tieši uzreiz pēc skūšanās un tad neskujaties līdz nākamajai fotoepilesanas reizei?
20.02.2023 07:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)